Spelprogram Giffcupen 2022

Välj spelplats: Alla | UL1. | UL2. | UL3. | NY1. | NY2. | NY3. | LA1. | LA2. | LA3. | TI1. | SP1. | SP2. | VR1. | VR2. | BI1. | BI2. | UL1 | UL2 | UL3 | UL4 | UL5 | UL6 | UL7 | UL8 | UL9 | UL10 | Ny1 | NY2 | LA1 | LA2 | KU1 | KU2 | TI1 | TI2 | SK1 | SK2 | IP1 | IP2 | SP1 | SP2 | NY3



Dag Tid Åldersgrupp Grupp/slutspel Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
23/04 08:00 F16-17 f.2005/2006 Grupp A Ny1 Linköping BK Tinnis Vit Tidaholms G&IF 6 - 0 Läs mer
23/04 08:00 P16 f.2006 Grupp A SK1 Adolfsbergs IK 1 Ytterby IS 4 - 0 Läs mer
23/04 08:00 P16 f.2006 Grupp C TI1 Hovsta IF Ekhagens IF 0 - 1 Läs mer
23/04 08:00 F15 f.2007 Grupp B SP1 HGH FC Älvsborg FF 0 - 0 Läs mer
23/04 08:00 F15 f.2007 Grupp D SP2 Lerkils IF Qviding FIF 1 - 0 Läs mer
23/04 08:00 P15 f.2007 Grupp A LA1 Adolfsbergs IK Fässbergs IF 1 1 - 1 Läs mer
23/04 08:00 P15 f.2007 Grupp C LA2 IK Zenith Grön Sandsbro AIK 0 - 8 Läs mer
23/04 08:00 P15 f.2007 Grupp D KU2 Angered MBIK IK Franke 1 - 2 Läs mer
23/04 08:00 P15 f.2007 Grupp F KU1 LEDIGPLATS 1 LEDIGPLATS 2 0 - 0 Läs mer
23/04 08:00 P15 f.2007 Grupp K UL1 IK Oddevold Tidaholms GIF 1 - 1 Läs mer
23/04 08:50 F16-17 f.2005/2006 Grupp B Ny1 Ulvåkers IF TFK/HIS 1 - 0 Läs mer
23/04 08:50 P16 f.2006 Grupp A SK1 Stenkullen GoIK Irsta IF P06 0 - 12 Läs mer
23/04 08:50 P16 f.2006 Grupp D TI1 Adolfsbergs IK 2 Trollhättans FK 4 - 1 Läs mer
23/04 08:50 F15 f.2007 Grupp E SP1 BK Häcken 2 BK Forward 2 - 0 Läs mer
23/04 08:50 F15 f.2007 Grupp F SP2 New Mill Indians Nässjö FF 0 - 2 Läs mer
23/04 08:50 P15 f.2007 Grupp B KU1 Herrestads AIF svart Köping FF lag vit 2 - 0 Läs mer
23/04 08:50 P15 f.2007 Grupp G LA1 Lidköpings FK IK Zenith Vit 5 - 1 Läs mer
23/04 08:50 P15 f.2007 Grupp I LA2 Fässbergs IF 2 Skövde AIK 4 - 0 Läs mer
23/04 08:50 P15 f.2007 Grupp J KU2 Köping FF Röd Lundby IF 3 - 2 Läs mer
23/04 08:50 P15 f.2007 Grupp K UL1 IFK Västervik Finlandia Pallo AIF 3 - 2 Läs mer
23/04 09:00 F12 f.2010 Grupp A UL5 Skövde KIK lag 1 Habo if Blå Läs mer
23/04 09:00 F12 f.2010 Grupp C UL4 Bankeryd SK lag Gul Skövde KIK lag 3 Läs mer
23/04 09:00 F12 f.2010 Grupp D SK2 Falköpings KIK röd Habo if Vit Läs mer
23/04 09:00 F11 f.2011 Grupp A UL3 Råda BK Grön Skövde KIK 1 Läs mer
23/04 09:00 F11 f.2011 Grupp A UL2 Falköpings KIK röd IFK Hjo Läs mer
23/04 09:00 F10 f.2012 Grupp A UL6 Tidaholms G&IF Kinnarp Slutarps IF Läs mer
23/04 09:00 F10 f.2012 Grupp B UL7 Skövde KIK svartvit Skultorps IF Läs mer
23/04 09:00 P12 f.2010 Grupp D TI2 IFK Tidaholm Torstorps IF Läs mer
23/04 09:00 P12 f.2010 Grupp F IP2 Habo IF blå IF Eker Örebro 1 Läs mer
23/04 09:00 P12 f.2010 Grupp F IP1 IFK Skövde 2 Vänersborgs fk 1 Läs mer
23/04 09:30 F12 f.2010 Grupp A UL4 Rävåsens IK Karlskoga Örebro SK Ungdom Svart Läs mer
23/04 09:30 F12 f.2010 Grupp C UL5 Masthuggets BK Nässjö FF Röd Läs mer
23/04 09:30 F12 f.2010 Grupp D SK2 Egnahems BK Våmbs IF Läs mer
23/04 09:30 F11 f.2011 Grupp B UL2 Råda BK Gul Skara FC lag blå Läs mer
23/04 09:30 F11 f.2011 Grupp B UL3 IFK Tidaholm BLÅ Rävåsens IK Karlskoga Läs mer
23/04 09:30 F10 f.2012 Grupp A UL6 Skövde KIK svart IF Väster 1 Läs mer
23/04 09:30 F10 f.2012 Grupp B UL7 Mariebergs Ik IF Väster 2 Läs mer
23/04 09:30 P12 f.2010 Grupp D TI2 Särö IK orange AnebySK/BälarydsIK Läs mer
23/04 09:30 P12 f.2010 Grupp K IP1 Hovslätts IK Röd IF Eker Örebro 3 Läs mer
23/04 09:30 P12 f.2010 Grupp K IP2 IFK Skövde 4 Västra Frölunda Rosa Läs mer
23/04 09:30 P9 f.2013 Grupp A UL9 IFK Skövde 1 IFK Tidaholm blå Läs mer
23/04 09:30 P9 f.2013 Grupp A UL10 Ekedalen SK Ulvåkers IF Röd Läs mer
23/04 09:40 F16-17 f.2005/2006 Grupp A Ny1 Älvsjö AIK Hertzöga BK 0 - 2 Läs mer
23/04 09:40 P16 f.2006 Grupp B SK1 Finlandia/Pallo AIF Västerhaninge IF 2 - 1 Läs mer
23/04 09:40 P16 f.2006 Grupp D TI1 Ulvåkers IF If centern 3 - 3 Läs mer
23/04 09:40 F15 f.2007 Grupp A UL1 BK Häcken 1 FK Karlskrona/Rödeby AIF 1 - 4 Läs mer
23/04 09:40 F15 f.2007 Grupp C SP2 Linghems SK Skultorps IF 2 - 1 Läs mer
23/04 09:40 F15 f.2007 Grupp D SP1 Mariestads Bois FF Råda BK 1 - 2 Läs mer
23/04 09:40 P15 f.2007 Grupp E LA1 Landvetter IS Örebro SK 3 - 4 Läs mer
23/04 09:40 P15 f.2007 Grupp H KU2 Habo IF Skultorps IF 3 - 1 Läs mer
23/04 09:40 P15 f.2007 Grupp H KU1 Kullavik IF Masthuggets BK 2 - 3 Läs mer
23/04 09:40 P15 f.2007 Grupp I LA2 Täby FK P07:2 Husqvarna FF 2 0 - 1 Läs mer
23/04 10:00 F12 f.2010 Grupp E UL5 Örebro SK Ungdom Vit Bankeryd SK lag Svart Läs mer
23/04 10:00 F12 f.2010 Grupp E UL4 Skövde KIK lag 2 Nässjö FF Blå Läs mer
23/04 10:00 F11 f.2011 Grupp A UL3 Skövde KIK 1 Falköpings KIK röd Läs mer
23/04 10:00 F11 f.2011 Grupp A UL2 IFK Hjo Råda BK Grön Läs mer
23/04 10:00 F10 f.2012 Grupp A UL6 IFK Tidaholm Tidaholms G&IF Läs mer
23/04 10:00 F10 f.2012 Grupp B UL7 Skövde KIK vit Skövde KIK svartvit Läs mer
23/04 10:00 P12 f.2010 Grupp F IP1 IF Eker Örebro 1 IFK Skövde 2 Läs mer
23/04 10:00 P12 f.2010 Grupp F IP2 Vänersborgs fk 1 Habo IF blå Läs mer
23/04 10:00 P9 f.2013 Grupp B UL10 IFK Skövde 2 Skövde AIK Röd Läs mer
23/04 10:00 P9 f.2013 Grupp B UL9 Tidaholms gif 1. IFK Tidaholm Vit/blå. Läs mer
23/04 10:15 F12 f.2010 Grupp D SK2 Habo if Vit Egnahems BK Läs mer
23/04 10:15 P12 f.2010 Grupp D TI2 Torstorps IF Särö IK orange Läs mer
23/04 10:30 F16-17 f.2005/2006 Grupp B Ny1 Sjömarken/Sandared IF Öjersjö IF 1 - 1 Läs mer
23/04 10:30 P16 f.2006 Grupp B SK1 Lunds BoIS / Torns IF P16 Mariebergs IK 0 - 2 Läs mer
23/04 10:30 P16 f.2006 Grupp C TI1 IFK Tidaholm/Ekedalens SK Hovslätts IK 5 - 0 Läs mer
23/04 10:30 F12 f.2010 Grupp A UL4 Habo if Blå Rävåsens IK Karlskoga Läs mer
23/04 10:30 F12 f.2010 Grupp A UL5 Örebro SK Ungdom Svart Skövde KIK lag 1 Läs mer
23/04 10:30 F15 f.2007 Grupp A UL1 AIK FF IF Karlstad Fotboll_1 1 - 0 Läs mer
23/04 10:30 F15 f.2007 Grupp B SP1 Skövde KIK IFK Kumla 0 - 1 Läs mer
23/04 10:30 F15 f.2007 Grupp E SP2 Falköpings KIK Ängelholms FF 0 - 3 Läs mer
23/04 10:30 P15 f.2007 Grupp C LA2 Bankeryds SK Gul IFK Mariestad 1 - 5 Läs mer
23/04 10:30 P15 f.2007 Grupp D KU2 Halvorstorp IS Älvsborg FF 1 - 2 Läs mer
23/04 10:30 P15 f.2007 Grupp G LA1 Backatorp IF IFK Skövde 2 - 3 Läs mer
23/04 10:30 P15 f.2007 Grupp J KU1 Hönö IS Angered MBIK 2 1 - 0 Läs mer
23/04 10:30 F11 f.2011 Grupp B UL2 Skara FC lag blå IFK Tidaholm BLÅ Läs mer
23/04 10:30 F11 f.2011 Grupp B UL3 Rävåsens IK Karlskoga Råda BK Gul Läs mer
23/04 10:30 F10 f.2012 Grupp A UL6 Kinnarp Slutarps IF Skövde KIK svart Läs mer
23/04 10:30 F10 f.2012 Grupp B UL7 Skultorps IF Mariebergs Ik Läs mer
23/04 10:30 P12 f.2010 Grupp K IP1 IF Eker Örebro 3 IFK Skövde 4 Läs mer
23/04 10:30 P12 f.2010 Grupp K IP2 Västra Frölunda Rosa Hovslätts IK Röd Läs mer
23/04 10:30 P9 f.2013 Grupp A UL10 IFK Tidaholm blå Ekedalen SK Läs mer
23/04 10:30 P9 f.2013 Grupp A UL9 Ulvåkers IF Röd IFK Skövde 1 Läs mer
23/04 10:45 F12 f.2010 Grupp D SK2 Våmbs IF Falköpings KIK röd Läs mer
23/04 10:45 P12 f.2010 Grupp D TI2 AnebySK/BälarydsIK IFK Tidaholm Läs mer
23/04 11:00 F12 f.2010 Grupp C UL5 Nässjö FF Röd Bankeryd SK lag Gul Läs mer
23/04 11:00 F12 f.2010 Grupp C UL4 Skövde KIK lag 3 Masthuggets BK Läs mer
23/04 11:00 F11 f.2011 Grupp C UL3 Råda BK Svart Falköpings KIK vit Läs mer
23/04 11:00 F11 f.2011 Grupp C UL2 Månsarps IF F11 TFK/HIS Läs mer
23/04 11:00 F10 f.2012 Grupp A UL6 IF Väster 1 IFK Tidaholm Läs mer
23/04 11:00 F10 f.2012 Grupp B UL7 IF Väster 2 Skövde KIK vit Läs mer
23/04 11:00 P12 f.2010 Grupp J IP2 Habo IF vit IF Eker Örebro 2 Läs mer
23/04 11:00 P12 f.2010 Grupp J IP1 IFK Skövde 3 Vänersborgs fk 2 Läs mer
23/04 11:00 P9 f.2013 Grupp B UL9 Skövde AIK Röd Tidaholms gif 1. Läs mer
23/04 11:00 P9 f.2013 Grupp B UL10 IFK Tidaholm Vit/blå. IFK Skövde 2 Läs mer
23/04 11:20 F16-17 f.2005/2006 Grupp A Ny1 Tidaholms G&IF Älvsjö AIK 0 - 5 Läs mer
23/04 11:20 P16 f.2006 Grupp A SK1 Irsta IF P06 Adolfsbergs IK 1 2 - 0 Läs mer
23/04 11:20 P16 f.2006 Grupp D TI1 If centern Adolfsbergs IK 2 0 - 4 Läs mer
23/04 11:20 P16 f.2006 Grupp E UL1 Sandared/Sjömarken Trollhättans BoIS 2 - 0 Läs mer
23/04 11:20 F15 f.2007 Grupp C SP1 Landvetter IF 2003 Lag Svart BK Astrio 0 - 7 Läs mer
23/04 11:20 F15 f.2007 Grupp F SP2 IF Karlstad Fotboll_2 Landvetter IF 2003 Lag Röd 1 - 1 Läs mer
23/04 11:20 P15 f.2007 Grupp A LA2 Hovås Billdal Gnosjö IF 4 - 0 Läs mer
23/04 11:20 P15 f.2007 Grupp B KU1 Stenungsund IF Torslanda IK 3 - 0 Läs mer
23/04 11:20 P15 f.2007 Grupp E LA1 Halmstad BK Husqvarna ff 1 0 - 1 Läs mer
23/04 11:20 P15 f.2007 Grupp F KU2 LEDIGPLATS 3 LEDIGPLATS 4 0 - 0 Läs mer
23/04 11:30 F12 f.2010 Grupp D SK2 Våmbs IF Habo if Vit Läs mer
23/04 11:30 F12 f.2010 Grupp E UL4 Bankeryd SK lag Svart Skövde KIK lag 2 Läs mer
23/04 11:30 F12 f.2010 Grupp E UL5 Nässjö FF Blå Örebro SK Ungdom Vit Läs mer
23/04 11:30 F11 f.2011 Grupp A UL2 Råda BK Grön Falköpings KIK röd Läs mer
23/04 11:30 F11 f.2011 Grupp A UL3 Skövde KIK 1 IFK Hjo Läs mer
23/04 11:30 F10 f.2012 Grupp A UL6 Skövde KIK svart Tidaholms G&IF Läs mer
23/04 11:30 F10 f.2012 Grupp B UL7 Mariebergs Ik Skövde KIK svartvit Läs mer
23/04 11:30 P12 f.2010 Grupp D TI2 Särö IK orange IFK Tidaholm Läs mer
23/04 11:30 P12 f.2010 Grupp F IP1 Habo IF blå IFK Skövde 2 Läs mer
23/04 11:30 P12 f.2010 Grupp F IP2 IF Eker Örebro 1 Vänersborgs fk 1 Läs mer
23/04 11:30 P9 f.2013 Grupp C UL10 Tidaholms gif 2. IFK Tidaholm Blå/vit. Läs mer
23/04 11:30 P9 f.2013 Grupp C UL9 STENSTORP If Skövde AIK Vitröd Läs mer
23/04 12:00 F12 f.2010 Grupp A UL4 Örebro SK Ungdom Svart Habo if Blå Läs mer
23/04 12:00 F12 f.2010 Grupp A UL5 Rävåsens IK Karlskoga Skövde KIK lag 1 Läs mer
23/04 12:00 F12 f.2010 Grupp D SK2 Egnahems BK Falköpings KIK röd Läs mer
23/04 12:00 F11 f.2011 Grupp B UL2 Råda BK Gul IFK Tidaholm BLÅ Läs mer
23/04 12:00 F11 f.2011 Grupp B UL3 Skara FC lag blå Rävåsens IK Karlskoga Läs mer
23/04 12:00 F10 f.2012 Grupp A UL6 Kinnarp Slutarps IF IFK Tidaholm Läs mer
23/04 12:00 F10 f.2012 Grupp B UL7 Skultorps IF Skövde KIK vit Läs mer
23/04 12:00 P12 f.2010 Grupp D TI2 AnebySK/BälarydsIK Torstorps IF Läs mer
23/04 12:00 P12 f.2010 Grupp K IP2 Hovslätts IK Röd IFK Skövde 4 Läs mer
23/04 12:00 P12 f.2010 Grupp K IP1 IF Eker Örebro 3 Västra Frölunda Rosa Läs mer
23/04 12:00 P9 f.2013 Grupp A UL10 IFK Skövde 1 Ekedalen SK Läs mer
23/04 12:00 P9 f.2013 Grupp A UL9 IFK Tidaholm blå Ulvåkers IF Röd Läs mer
23/04 12:10 F16-17 f.2005/2006 Grupp B Ny1 Öjersjö IF Ulvåkers IF 0 - 1 Läs mer
23/04 12:10 P16 f.2006 Grupp B SK1 Västerhaninge IF Lunds BoIS / Torns IF P16 0 - 6 Läs mer
23/04 12:10 P16 f.2006 Grupp C TI1 Hovslätts IK Hovsta IF 2 - 1 Läs mer
23/04 12:10 P16 f.2006 Grupp E UL1 Gnosjö IF Östadkulle/Hol/Säven (ÖHS) 0 - 1 Läs mer
23/04 12:10 F15 f.2007 Grupp D SP1 Qviding FIF Mariestads Bois FF 3 - 1 Läs mer
23/04 12:10 F15 f.2007 Grupp E SP2 BK Forward Falköpings KIK 2 - 1 Läs mer
23/04 12:10 P15 f.2007 Grupp C LA2 Sandsbro AIK Bankeryds SK Gul 4 - 0 Läs mer
23/04 12:10 P15 f.2007 Grupp C LA1 IFK Mariestad IK Zenith Grön 5 - 0 Läs mer
23/04 12:10 P15 f.2007 Grupp D KU2 IK Franke Halvorstorp IS 5 - 0 Läs mer
23/04 12:10 P15 f.2007 Grupp D KU1 Älvsborg FF Angered MBIK 0 - 2 Läs mer
23/04 12:30 F12 f.2010 Grupp C UL4 Skövde KIK lag 3 Nässjö FF Röd Läs mer
23/04 12:30 F12 f.2010 Grupp C UL5 Bankeryd SK lag Gul Masthuggets BK Läs mer
23/04 12:30 F12 f.2010 Grupp F SK2 IF HAGA Mariestads BoIS Läs mer
23/04 12:30 F11 f.2011 Grupp C UL3 Falköpings KIK vit Månsarps IF F11 Läs mer
23/04 12:30 F11 f.2011 Grupp C UL2 TFK/HIS Råda BK Svart Läs mer
23/04 12:30 F10 f.2012 Grupp B UL7 Skövde KIK svartvit IF Väster 2 Läs mer
23/04 12:30 P12 f.2010 Grupp J IP2 IF Eker Örebro 2 IFK Skövde 3 Läs mer
23/04 12:30 P12 f.2010 Grupp J IP1 Vänersborgs fk 2 Habo IF vit Läs mer
23/04 12:30 P11 f.2011 Grupp C TI2 IFK Trollhättan IF Hallby FK - Blå Läs mer
23/04 12:30 P10 f.2012 Grupp A UL6 Habo IF vit Tidaholms G&IF Läs mer
23/04 12:30 P9 f.2013 Grupp B UL9 IFK Skövde 2 Tidaholms gif 1. Läs mer
23/04 12:30 P9 f.2013 Grupp B UL10 Skövde AIK Röd IFK Tidaholm Vit/blå. Läs mer
23/04 13:00 F16-17 f.2005/2006 Grupp B Ny1 TFK/HIS Sjömarken/Sandared IF 0 - 3 Läs mer
23/04 13:00 P16 f.2006 Grupp B SK1 Mariebergs IK Finlandia/Pallo AIF 0 - 1 Läs mer
23/04 13:00 P16 f.2006 Grupp D TI1 Trollhättans FK Ulvåkers IF 2 - 0 Läs mer
23/04 13:00 F15 f.2007 Grupp C SP2 BK Astrio Linghems SK 4 - 3 Läs mer
23/04 13:00 F15 f.2007 Grupp F SP1 Landvetter IF 2003 Lag Röd New Mill Indians 0 - 2 Läs mer
23/04 13:00 P15 f.2007 Grupp A LA2 Fässbergs IF 1 Hovås Billdal 2 - 1 Läs mer
23/04 13:00 P15 f.2007 Grupp A LA1 Gnosjö IF Adolfsbergs IK 0 - 4 Läs mer
23/04 13:00 P15 f.2007 Grupp B KU2 Köping FF lag vit Stenungsund IF 2 - 3 Läs mer
23/04 13:00 P15 f.2007 Grupp F KU1 LEDIGPLATS 4 LEDIGPLATS 1 0 - 0 Läs mer
23/04 13:00 P15 f.2007 Grupp K UL1 Tidaholms GIF IFK Västervik 1 - 1 Läs mer
23/04 13:00 F12 f.2010 Grupp E UL5 Örebro SK Ungdom Vit Skövde KIK lag 2 Läs mer
23/04 13:00 F12 f.2010 Grupp E UL4 Bankeryd SK lag Svart Nässjö FF Blå Läs mer
23/04 13:00 F12 f.2010 Grupp F SK2 IFK Tidaholm VIT Landvetter IF 2003 Lag Svart Läs mer
23/04 13:00 F11 f.2011 Grupp D UL2 Råda BK Vit Skövde KIK 2 Läs mer
23/04 13:00 F11 f.2011 Grupp D UL3 Skara FC lag vit Tidaholms G&IF Läs mer
23/04 13:00 F10 f.2012 Grupp A UL7 Tidaholms G&IF IF Väster 1 Läs mer
23/04 13:00 P12 f.2010 Grupp B IP2 Habo IF blå/vit Särö IK grön Läs mer
23/04 13:00 P12 f.2010 Grupp B IP1 IFK Skövde 1 Tymer/Lerdala Läs mer
23/04 13:00 P11 f.2011 Grupp C TI2 Mariebergs IK Ifk tidaholm vit Läs mer
23/04 13:00 P10 f.2012 Grupp B UL6 Skövde AIK vit IFK Falköping Blå Läs mer
23/04 13:00 P9 f.2013 Grupp C UL10 IFK Tidaholm Blå/vit. STENSTORP If Läs mer
23/04 13:00 P9 f.2013 Grupp C UL9 Skövde AIK Vitröd Tidaholms gif 2. Läs mer
23/04 13:30 F11 f.2011 Grupp C UL2 Råda BK Svart Månsarps IF F11 Läs mer
23/04 13:30 F11 f.2011 Grupp C UL3 Falköpings KIK vit TFK/HIS Läs mer
23/04 13:30 P12 f.2010 Grupp I UL4 Tidaholms GIF Gränna AIS Läs mer
23/04 13:30 P12 f.2010 Grupp I UL5 Västra Frölunda Vit IK Sturehov 1 Läs mer
23/04 13:30 P12 f.2010 Grupp J IP2 Habo IF vit IFK Skövde 3 Läs mer
23/04 13:30 P12 f.2010 Grupp J IP1 IF Eker Örebro 2 Vänersborgs fk 2 Läs mer
23/04 13:30 P10 f.2012 Grupp A UL6 Tidaholms G&IF Fortuna FF röd Läs mer
23/04 13:30 P10 f.2012 Grupp B UL7 Habo IF blå IFK Hjo blå Läs mer
23/04 13:30 P9 f.2013 Grupp D UL9 IFK Skövde 3 Skövde AIK Rödvit Läs mer
23/04 13:30 P9 f.2013 Grupp D UL10 Igelstorps IK Tidaholms GIF 3. Läs mer
23/04 13:45 F12 f.2010 Grupp F SK2 Landvetter IF 2003 Lag Svart IF HAGA Läs mer
23/04 13:45 P11 f.2011 Grupp C TI2 Ifk tidaholm vit IFK Trollhättan Läs mer
23/04 13:50 F16-17 f.2005/2006 Grupp A Ny1 Hertzöga BK Linköping BK Tinnis Vit 2 - 1 Läs mer
23/04 13:50 P16 f.2006 Grupp A SK1 Ytterby IS Stenkullen GoIK 1 - 0 Läs mer
23/04 13:50 P16 f.2006 Grupp E TI1 Trollhättans BoIS Gnosjö IF 1 - 1 Läs mer
23/04 13:50 F15 f.2007 Grupp C SP1 Skultorps IF Landvetter IF 2003 Lag Svart 1 - 3 Läs mer
23/04 13:50 F15 f.2007 Grupp D SP2 Råda BK Lerkils IF 1 - 0 Läs mer
23/04 13:50 P15 f.2007 Grupp B KU1 Torslanda IK Herrestads AIF svart 2 - 1 Läs mer
23/04 13:50 P15 f.2007 Grupp E LA1 Husqvarna ff 1 Landvetter IS 1 - 0 Läs mer
23/04 13:50 P15 f.2007 Grupp G LA2 IK Zenith Vit Backatorp IF 3 - 1 Läs mer
23/04 13:50 P15 f.2007 Grupp J KU2 Angered MBIK 2 Köping FF Röd 2 - 1 Läs mer
23/04 13:50 P15 f.2007 Grupp K UL1 Finlandia Pallo AIF IK Oddevold 1 - 2 Läs mer
23/04 14:00 F11 f.2011 Grupp D UL2 Skövde KIK 2 Skara FC lag vit Läs mer
23/04 14:00 F11 f.2011 Grupp D UL3 Tidaholms G&IF Råda BK Vit Läs mer
23/04 14:00 P12 f.2010 Grupp A UL4 IFK Hjo blå AIK P11 Orange United Läs mer
23/04 14:00 P12 f.2010 Grupp A UL5 IK Sturehov 2 Önnereds IK Grön Läs mer
23/04 14:00 P12 f.2010 Grupp B IP1 Särö IK grön IFK Skövde 1 Läs mer
23/04 14:00 P12 f.2010 Grupp H IP2 Egnahems BK 3 Skövde AIK Röd Läs mer
23/04 14:00 P10 f.2012 Grupp A UL7 Kalmar FF 2 Habo IF vit Läs mer
23/04 14:00 P10 f.2012 Grupp C UL6 Fortuna FF svart Falköpings FK Läs mer
23/04 14:00 P9 f.2013 Grupp C UL9 Tidaholms gif 2. STENSTORP If Läs mer
23/04 14:00 P9 f.2013 Grupp C UL10 IFK Tidaholm Blå/vit. Skövde AIK Vitröd Läs mer
23/04 14:15 F12 f.2010 Grupp F SK2 Mariestads BoIS IFK Tidaholm VIT Läs mer
23/04 14:15 P11 f.2011 Grupp C TI2 IF Hallby FK - Blå Mariebergs IK Läs mer
23/04 14:30 P12 f.2010 Grupp C IP1 Önnereds IK Vit Skövde AIK Grön Läs mer
23/04 14:30 P12 f.2010 Grupp C IP2 Vartofta SK Egnahems BK 2 Läs mer
23/04 14:30 P12 f.2010 Grupp I UL5 Gränna AIS Västra Frölunda Vit Läs mer
23/04 14:30 P12 f.2010 Grupp I UL4 IK Sturehov 1 Tidaholms GIF Läs mer
23/04 14:30 P11 f.2011 Grupp A UL3 Råda BK Grön Ekedalens SK Läs mer
23/04 14:30 P11 f.2011 Grupp A UL2 Fässberg IF Lila Falköpings FK 1 Läs mer
23/04 14:30 P10 f.2012 Grupp B UL7 IFK Falköping Blå Habo IF blå Läs mer
23/04 14:30 P10 f.2012 Grupp B UL6 IFK Hjo blå Skövde AIK vit Läs mer
23/04 14:30 P9 f.2013 Grupp D UL10 Skövde AIK Rödvit Igelstorps IK Läs mer
23/04 14:30 P9 f.2013 Grupp D UL9 Tidaholms GIF 3. IFK Skövde 3 Läs mer
23/04 14:40 F16-17 f.2005/2006 Grupp B Ny1 TFK/HIS Öjersjö IF 2 - 3 Läs mer
23/04 14:40 P16 f.2006 Grupp B SK1 Lunds BoIS / Torns IF P16 Finlandia/Pallo AIF 2 - 0 Läs mer
23/04 14:40 P16 f.2006 Grupp E TI1 Östadkulle/Hol/Säven (ÖHS) Sandared/Sjömarken 0 - 4 Läs mer
23/04 14:40 F15 f.2007 Grupp A UL1 IF Karlstad Fotboll_1 BK Häcken 1 0 - 2 Läs mer
23/04 14:40 F15 f.2007 Grupp E SP2 Ängelholms FF BK Häcken 2 0 - 0 Läs mer
23/04 14:40 F15 f.2007 Grupp F SP1 Nässjö FF IF Karlstad Fotboll_2 1 - 1 Läs mer
23/04 14:40 P15 f.2007 Grupp F KU1 LEDIGPLATS 2 LEDIGPLATS 3 0 - 0 Läs mer
23/04 14:40 P15 f.2007 Grupp G LA2 IFK Skövde Lidköpings FK 2 - 0 Läs mer
23/04 14:40 P15 f.2007 Grupp I LA1 Husqvarna FF 2 Fässbergs IF 2 1 - 0 Läs mer
23/04 14:40 P15 f.2007 Grupp J KU2 Lundby IF Hönö IS 0 - 1 Läs mer
23/04 15:00 F12 f.2010 Grupp F SK2 Landvetter IF 2003 Lag Svart Mariestads BoIS Läs mer
23/04 15:00 P12 f.2010 Grupp A UL4 AIK P11 Orange United IK Sturehov 2 Läs mer
23/04 15:00 P12 f.2010 Grupp B IP2 Habo IF blå/vit IFK Skövde 1 Läs mer
23/04 15:00 P12 f.2010 Grupp B IP1 Särö IK grön Tymer/Lerdala Läs mer
23/04 15:00 P12 f.2010 Grupp E UL6 IFK Hjo vit Önnereds IK Röd Läs mer
23/04 15:00 P11 f.2011 Grupp B UL3 Råda BK Gul Lerkils IF/Lag Röd Läs mer
23/04 15:00 P11 f.2011 Grupp B UL2 Jönköpings Södra IF grön Västra Frölunda IF vit Läs mer
23/04 15:00 P11 f.2011 Grupp C TI2 Mariebergs IK IFK Trollhättan Läs mer
23/04 15:00 P10 f.2012 Grupp A UL5 Fortuna FF röd Kalmar FF 2 Läs mer
23/04 15:00 P10 f.2012 Grupp C UL7 IFK Hjo vit Tomtens IF Läs mer
23/04 15:00 P9 f.2013 Grupp E UL10 IFK Skövde 4 IFK Tidaholm vit Läs mer
23/04 15:00 P9 f.2013 Grupp E UL9 Skövde AIK Vit Ulvåkers IF Svart Läs mer
23/04 15:30 F16-17 f.2005/2006 Grupp B Ny1 Ulvåkers IF Sjömarken/Sandared IF 1 - 0 Läs mer
23/04 15:30 P16 f.2006 Grupp B SK1 Mariebergs IK Västerhaninge IF 3 - 0 Läs mer
23/04 15:30 P16 f.2006 Grupp C TI1 Ekhagens IF IFK Tidaholm/Ekedalens SK 0 - 0 Läs mer
23/04 15:30 F15 f.2007 Grupp A UL1 FK Karlskrona/Rödeby AIF AIK FF 0 - 1 Läs mer
23/04 15:30 F15 f.2007 Grupp B SP2 Älvsborg FF Skövde KIK 2 - 4 Läs mer
23/04 15:30 F15 f.2007 Grupp B SP1 IFK Kumla HGH FC 1 - 0 Läs mer
23/04 15:30 P15 f.2007 Grupp E LA1 Örebro SK Halmstad BK 1 - 2 Läs mer
23/04 15:30 P15 f.2007 Grupp H KU2 Skultorps IF Kullavik IF 2 - 6 Läs mer
23/04 15:30 P15 f.2007 Grupp H KU1 Masthuggets BK Habo IF 2 - 2 Läs mer
23/04 15:30 P15 f.2007 Grupp I LA2 Skövde AIK Täby FK P07:2 2 - 2 Läs mer
23/04 15:30 F12 f.2010 Grupp F SK2 IFK Tidaholm VIT IF HAGA Läs mer
23/04 15:30 F11 f.2011 Grupp D UL2 Råda BK Vit Skara FC lag vit Läs mer
23/04 15:30 F11 f.2011 Grupp D UL3 Skövde KIK 2 Tidaholms G&IF Läs mer
23/04 15:30 P12 f.2010 Grupp A UL7 Önnereds IK Grön IFK Hjo blå Läs mer
23/04 15:30 P12 f.2010 Grupp C IP2 Egnahems BK 2 Önnereds IK Vit Läs mer
23/04 15:30 P12 f.2010 Grupp E UL4 Norrahammars IK Västra Frölunda Grön Läs mer
23/04 15:30 P12 f.2010 Grupp H IP1 Egnahems BK 1 Älvängen IK Läs mer
23/04 15:30 P11 f.2011 Grupp A UL5 Falköpings FK 1 Råda BK Grön Läs mer
23/04 15:30 P11 f.2011 Grupp C TI2 Ifk tidaholm vit IF Hallby FK - Blå Läs mer
23/04 15:30 P10 f.2012 Grupp B UL6 IFK Falköping Blå IFK Hjo blå Läs mer
23/04 15:30 P9 f.2013 Grupp D UL10 IFK Skövde 3 Igelstorps IK Läs mer
23/04 15:30 P9 f.2013 Grupp D UL9 Skövde AIK Rödvit Tidaholms GIF 3. Läs mer
23/04 16:00 F12 f.2010 Grupp B SK2 Falköping KIK vit LSSK F10/11 Läs mer
23/04 16:00 P12 f.2010 Grupp B IP2 Tymer/Lerdala Habo IF blå/vit Läs mer
23/04 16:00 P12 f.2010 Grupp C IP1 Skövde AIK Grön Vartofta SK Läs mer
23/04 16:00 P12 f.2010 Grupp I UL4 Tidaholms GIF Västra Frölunda Vit Läs mer
23/04 16:00 P12 f.2010 Grupp I UL5 Gränna AIS IK Sturehov 1 Läs mer
23/04 16:00 P11 f.2011 Grupp A UL2 Ekedalens SK Fässberg IF Lila Läs mer
23/04 16:00 P11 f.2011 Grupp F TI2 Ifk tidaholm blå IFK Hjo/P11 Läs mer
23/04 16:00 P10 f.2012 Grupp A UL7 Tidaholms G&IF Kalmar FF 2 Läs mer
23/04 16:00 P10 f.2012 Grupp A UL3 Fortuna FF röd Habo IF vit Läs mer
23/04 16:00 P10 f.2012 Grupp C NY3 Falköpings FK IFK Hjo vit Läs mer
23/04 16:00 P10 f.2012 Grupp C UL6 Tomtens IF Fortuna FF svart Läs mer
23/04 16:00 P9 f.2013 Grupp E UL10 IFK Tidaholm vit Skövde AIK Vit Läs mer
23/04 16:00 P9 f.2013 Grupp E UL9 Ulvåkers IF Svart IFK Skövde 4 Läs mer
23/04 16:20 F16-17 f.2005/2006 Grupp A Ny1 Tidaholms G&IF Hertzöga BK 0 - 5 Läs mer
23/04 16:20 P16 f.2006 Grupp A SK1 Irsta IF P06 Ytterby IS 4 - 1 Läs mer
23/04 16:20 P16 f.2006 Grupp D TI1 Trollhättans FK If centern 4 - 1 Läs mer
23/04 16:20 F15 f.2007 Grupp C SP1 Linghems SK Landvetter IF 2003 Lag Svart 0 - 0 Läs mer
23/04 16:20 F15 f.2007 Grupp D SP2 Lerkils IF Mariestads Bois FF 2 - 1 Läs mer
23/04 16:20 P15 f.2007 Grupp A LA1 Fässbergs IF 1 Gnosjö IF 7 - 0 Läs mer
23/04 16:20 P15 f.2007 Grupp D KU2 Angered MBIK Halvorstorp IS 3 - 0 Läs mer
23/04 16:20 P15 f.2007 Grupp G LA2 IK Zenith Vit IFK Skövde 0 - 2 Läs mer
23/04 16:20 P15 f.2007 Grupp J KU1 Köping FF Röd Hönö IS 2 - 0 Läs mer
23/04 16:20 P15 f.2007 Grupp K UL1 Finlandia Pallo AIF Tidaholms GIF 0 - 1 Läs mer
23/04 16:30 F12 f.2010 Grupp B SK2 Ekhagens IF Landvetter IF 2003 Lag Röd Läs mer
23/04 16:30 P12 f.2010 Grupp A UL4 IFK Hjo blå IK Sturehov 2 Läs mer
23/04 16:30 P12 f.2010 Grupp A UL5 AIK P11 Orange United Önnereds IK Grön Läs mer
23/04 16:30 P12 f.2010 Grupp E NY3 Västra Frölunda Grön IFK Hjo vit Läs mer
23/04 16:30 P12 f.2010 Grupp H IP1 Skövde AIK Röd Egnahems BK 1 Läs mer
23/04 16:30 P12 f.2010 Grupp H IP2 Älvängen IK Egnahems BK 3 Läs mer
23/04 16:30 P11 f.2011 Grupp B UL2 Lerkils IF/Lag Röd Jönköpings Södra IF grön Läs mer
23/04 16:30 P11 f.2011 Grupp B UL3 Västra Frölunda IF vit Råda BK Gul Läs mer
23/04 16:30 P11 f.2011 Grupp F TI2 IF Hallby FK - Vit Fässberg IF Vit Läs mer
23/04 16:30 P10 f.2012 Grupp D UL6 IFK Tidaholm Holmalunds IF Läs mer
23/04 16:30 P10 f.2012 Grupp D UL7 Kalmar FF Skövde AIK röd Läs mer
23/04 16:45 P9 f.2013 Grupp E UL9 IFK Skövde 4 Skövde AIK Vit Läs mer
23/04 16:45 P9 f.2013 Grupp E UL10 IFK Tidaholm vit Ulvåkers IF Svart Läs mer
23/04 17:00 P12 f.2010 Grupp E NY3 Önnereds IK Röd Norrahammars IK Läs mer
23/04 17:00 P12 f.2010 Grupp G IP2 IK Tord Hovslätts IK Vit Läs mer
23/04 17:00 P12 f.2010 Grupp G IP1 Skövde AIK Vit Tölö IF Läs mer
23/04 17:00 P11 f.2011 Grupp D UL3 Råda BK Röd Habo IF blå Läs mer
23/04 17:00 P11 f.2011 Grupp D UL2 Lerkils IF /Lag Blå Falköpings FK 2 Läs mer
23/04 17:00 P11 f.2011 Grupp E UL5 Råda BK Svart Tidaholms G&IF Läs mer
23/04 17:00 P11 f.2011 Grupp E UL4 Jönköpings Södra IF vit AIK P11 Orange City Läs mer
23/04 17:00 P10 f.2012 Grupp C UL7 Fortuna FF svart IFK Hjo vit Läs mer
23/04 17:00 P10 f.2012 Grupp C UL6 Falköpings FK Tomtens IF Läs mer
23/04 17:10 F16-17 f.2005/2006 Grupp A Ny1 Linköping BK Tinnis Vit Älvsjö AIK 2 - 0 Läs mer
23/04 17:10 P16 f.2006 Grupp A SK1 Stenkullen GoIK Adolfsbergs IK 1 1 - 2 Läs mer
23/04 17:10 P16 f.2006 Grupp C TI1 Hovsta IF IFK Tidaholm/Ekedalens SK 0 - 2 Läs mer
23/04 17:10 F15 f.2007 Grupp B SP1 HGH FC Skövde KIK 0 - 3 Läs mer
23/04 17:10 F15 f.2007 Grupp B SP2 Älvsborg FF IFK Kumla 1 - 3 Läs mer
23/04 17:10 P15 f.2007 Grupp B KU2 Köping FF lag vit Torslanda IK 0 - 5 Läs mer
23/04 17:10 P15 f.2007 Grupp I LA2 Fässbergs IF 2 Täby FK P07:2 0 - 1 Läs mer
23/04 17:10 P15 f.2007 Grupp I LA1 Skövde AIK Husqvarna FF 2 2 - 2 Läs mer
23/04 17:10 P15 f.2007 Grupp J KU1 Lundby IF Angered MBIK 2 0 - 4 Läs mer
23/04 17:10 P15 f.2007 Grupp K UL1 IFK Västervik IK Oddevold 1 - 1 Läs mer
23/04 17:15 F12 f.2010 Grupp B SK2 Landvetter IF 2003 Lag Röd Falköping KIK vit Läs mer
23/04 17:15 P11 f.2011 Grupp F TI2 Fässberg IF Vit Ifk tidaholm blå Läs mer
23/04 17:30 P12 f.2010 Grupp C IP1 Önnereds IK Vit Vartofta SK Läs mer
23/04 17:30 P12 f.2010 Grupp C IP2 Skövde AIK Grön Egnahems BK 2 Läs mer
23/04 17:30 P11 f.2011 Grupp A UL2 Råda BK Grön Fässberg IF Lila Läs mer
23/04 17:30 P11 f.2011 Grupp A UL3 Ekedalens SK Falköpings FK 1 Läs mer
23/04 17:30 P11 f.2011 Grupp G UL5 Råda BK Vit Fässbergs IF Svart Läs mer
23/04 17:30 P11 f.2011 Grupp G UL4 Habo IF vit Västra Frölunda IF grön Läs mer
23/04 17:30 P10 f.2012 Grupp B UL7 Skövde AIK vit Habo IF blå Läs mer
23/04 17:30 P10 f.2012 Grupp D UL6 Holmalunds IF Kalmar FF Läs mer
23/04 17:45 F12 f.2010 Grupp B SK2 LSSK F10/11 Ekhagens IF Läs mer
23/04 17:45 P11 f.2011 Grupp F TI2 IFK Hjo/P11 IF Hallby FK - Vit Läs mer
23/04 18:00 P16 f.2006 Grupp C TI1 Ekhagens IF Hovslätts IK 1 - 0 Läs mer
23/04 18:00 P16 f.2006 Grupp E SK1 Östadkulle/Hol/Säven (ÖHS) Trollhättans BoIS 0 - 4 Läs mer
23/04 18:00 F15 f.2007 Grupp A UL1 FK Karlskrona/Rödeby AIF IF Karlstad Fotboll_1 1 - 0 Läs mer
23/04 18:00 F15 f.2007 Grupp C SP1 Skultorps IF BK Astrio 0 - 8 Läs mer
23/04 18:00 F15 f.2007 Grupp F SP2 New Mill Indians IF Karlstad Fotboll_2 3 - 0 Läs mer
23/04 18:00 P15 f.2007 Grupp B KU1 Herrestads AIF svart Stenungsund IF 0 - 4 Läs mer
23/04 18:00 P15 f.2007 Grupp C LA1 IK Zenith Grön Bankeryds SK Gul 1 - 0 Läs mer
23/04 18:00 P15 f.2007 Grupp C LA2 Sandsbro AIK IFK Mariestad 1 - 1 Läs mer
23/04 18:00 P15 f.2007 Grupp F KU2 LEDIGPLATS 1 LEDIGPLATS 3 0 - 0 Läs mer
23/04 18:00 P12 f.2010 Grupp E UL7 Norrahammars IK IFK Hjo vit Läs mer
23/04 18:00 P12 f.2010 Grupp E UL6 Västra Frölunda Grön Önnereds IK Röd Läs mer
23/04 18:00 P12 f.2010 Grupp G IP2 Hovslätts IK Vit Skövde AIK Vit Läs mer
23/04 18:00 P12 f.2010 Grupp G IP1 Tölö IF IK Tord Läs mer
23/04 18:00 P11 f.2011 Grupp B UL2 Lerkils IF/Lag Röd Västra Frölunda IF vit Läs mer
23/04 18:00 P11 f.2011 Grupp D UL3 Habo IF blå Lerkils IF /Lag Blå Läs mer
23/04 18:00 P11 f.2011 Grupp D UL4 Falköpings FK 2 Råda BK Röd Läs mer
23/04 18:00 P11 f.2011 Grupp E UL5 Tidaholms G&IF Jönköpings Södra IF vit Läs mer
23/04 18:30 F12 f.2010 Grupp B SK2 Landvetter IF 2003 Lag Röd LSSK F10/11 Läs mer
23/04 18:30 P12 f.2010 Grupp H IP1 Egnahems BK 3 Egnahems BK 1 Läs mer
23/04 18:30 P12 f.2010 Grupp H IP2 Skövde AIK Röd Älvängen IK Läs mer
23/04 18:30 P11 f.2011 Grupp E UL4 AIK P11 Orange City Råda BK Svart Läs mer
23/04 18:30 P11 f.2011 Grupp F TI2 IFK Hjo/P11 Fässberg IF Vit Läs mer
23/04 18:30 P11 f.2011 Grupp G UL5 Råda BK Vit Habo IF vit Läs mer
23/04 18:30 P11 f.2011 Grupp G UL3 Fässbergs IF Svart Västra Frölunda IF grön Läs mer
23/04 18:30 P10 f.2012 Grupp D UL7 IFK Tidaholm Kalmar FF Läs mer
23/04 18:30 P10 f.2012 Grupp D UL6 Holmalunds IF Skövde AIK röd Läs mer
23/04 18:50 P16 f.2006 Grupp D TI1 Adolfsbergs IK 2 Ulvåkers IF 1 - 0 Läs mer
23/04 18:50 P16 f.2006 Grupp E SK1 Gnosjö IF Sandared/Sjömarken 0 - 1 Läs mer
23/04 18:50 F15 f.2007 Grupp A UL1 BK Häcken 1 AIK FF 0 - 1 Läs mer
23/04 18:50 F15 f.2007 Grupp E SP1 BK Häcken 2 Falköpings KIK 2 - 0 Läs mer
23/04 18:50 F15 f.2007 Grupp E SP2 BK Forward Ängelholms FF 0 - 0 Läs mer
23/04 18:50 P15 f.2007 Grupp A LA2 Adolfsbergs IK Hovås Billdal 4 - 0 Läs mer
23/04 18:50 P15 f.2007 Grupp E LA1 Landvetter IS Halmstad BK 0 - 4 Läs mer
23/04 18:50 P15 f.2007 Grupp F KU1 LEDIGPLATS 2 LEDIGPLATS 4 0 - 0 Läs mer
23/04 18:50 P15 f.2007 Grupp H KU2 Habo IF Kullavik IF 0 - 0 Läs mer
23/04 19:00 F12 f.2010 Grupp B SK2 Ekhagens IF Falköping KIK vit Läs mer
23/04 19:00 P12 f.2010 Grupp G IP2 IK Tord Skövde AIK Vit Läs mer
23/04 19:00 P12 f.2010 Grupp G IP1 Hovslätts IK Vit Tölö IF Läs mer
23/04 19:00 P11 f.2011 Grupp B UL3 Råda BK Gul Jönköpings Södra IF grön Läs mer
23/04 19:00 P11 f.2011 Grupp D UL5 Råda BK Röd Lerkils IF /Lag Blå Läs mer
23/04 19:00 P11 f.2011 Grupp F TI2 Ifk tidaholm blå IF Hallby FK - Vit Läs mer
23/04 19:30 P11 f.2011 Grupp D UL2 Habo IF blå Falköpings FK 2 Läs mer
23/04 19:30 P11 f.2011 Grupp E UL3 Råda BK Svart Jönköpings Södra IF vit Läs mer
23/04 19:30 P11 f.2011 Grupp E UL4 Tidaholms G&IF AIK P11 Orange City Läs mer
23/04 19:30 P11 f.2011 Grupp G UL6 Fässbergs IF Svart Habo IF vit Läs mer
23/04 19:30 P11 f.2011 Grupp G UL5 Västra Frölunda IF grön Råda BK Vit Läs mer
23/04 19:30 P10 f.2012 Grupp D UL7 Skövde AIK röd IFK Tidaholm Läs mer
23/04 19:40 F15 f.2007 Grupp D SP1 Qviding FIF Råda BK 0 - 1 Läs mer
23/04 19:40 F15 f.2007 Grupp F SP2 Nässjö FF Landvetter IF 2003 Lag Röd 0 - 1 Läs mer
23/04 19:40 P15 f.2007 Grupp D KU2 IK Franke Älvsborg FF 0 - 0 Läs mer
23/04 19:40 P15 f.2007 Grupp E LA2 Örebro SK Husqvarna ff 1 1 - 1 Läs mer
23/04 19:40 P15 f.2007 Grupp G LA1 Lidköpings FK Backatorp IF 3 - 1 Läs mer
23/04 19:40 P15 f.2007 Grupp H KU1 Skultorps IF Masthuggets BK 0 - 3 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 1 UL1 Hovås Billdal Köping FF lag vit 3 - 0 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 2 Ny1 Herrestads AIF svart Gnosjö IF 5 - 0 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 3 NY2 IK Zenith Grön Halvorstorp IS 3 - 0 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 4 TI1 Älvsborg FF Bankeryds SK Gul 5 - 1 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 5 KU1 Örebro SK LEDIGPLATS 4 3 - 0 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 6 KU2 LEDIGPLATS 3 Landvetter IS 0 - 3 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 7 LA1 IK Zenith Vit Skultorps IF 3 - 2 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 8 LA2 Kullavik IF Backatorp IF 4 - 2 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 9 SK1 Fässbergs IF 2 Lundby IF 4 - 0 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 10 SP1 Hönö IS Finlandia Pallo AIF 0 - 2 Läs mer
24/04 08:00 P15 f.2007 Kval.m C/D 11 SP2 Tidaholms GIF Skövde AIK 4 - 3 Läs mer
24/04 08:00 P12 f.2010 Grupp E /Omg 2 UL5 Skövde AIK Röd IK Sturehov 1 Läs mer
24/04 08:00 P12 f.2010 Grupp E /Omg 2 UL4 Vänersborgs fk 1 Hovslätts IK Vit Läs mer
24/04 08:00 P12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL8 Västra Frölunda Vit Vänersborgs fk 2 Läs mer
24/04 08:00 P12 f.2010 Grupp K / Omg 2 IP1 Egnahems BK 3 Gränna AIS Läs mer
24/04 08:00 P12 f.2010 Grupp K / Omg 2 IP2 IFK Skövde 3 IFK Skövde 4 Läs mer
24/04 08:00 P11 f.2011 Grupp G / Omg 2 SK2 Falköpings FK 2 Råda BK Svart Läs mer
24/04 08:00 P10 f.2012 Grupp D / Omg 2 UL6 Tidaholms G&IF IFK Hjo blå Läs mer
24/04 08:00 P10 f.2012 Grupp D / Omg 2 UL7 IFK Hjo vit IFK Tidaholm Läs mer
24/04 08:00 F12 f.2010 Grupp F / Omg 2 TI2 Masthuggets BK Falköpings KIK röd Läs mer
24/04 08:00 F11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL2 Skövde KIK 1 Skara FC lag blå Läs mer
24/04 08:00 F11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL3 Månsarps IF F11 Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 08:30 P12 f.2010 Grupp D / Omg 2 UL4 IFK Tidaholm Västra Frölunda Grön Läs mer
24/04 08:30 P12 f.2010 Grupp D / Omg 2 UL5 Habo IF blå/vit Vartofta SK Läs mer
24/04 08:30 P12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL8 IF Eker Örebro 3 IK Sturehov 2 Läs mer
24/04 08:30 P12 f.2010 Grupp J / Omg 2 IP1 Torstorps IF IFK Hjo vit Läs mer
24/04 08:30 P12 f.2010 Grupp J / Omg 2 IP2 IFK Skövde 2 Tölö IF Läs mer
24/04 08:30 P11 f.2011 Grupp G / Omg 2 SK2 IFK Hjo/P11 Råda BK Vit Läs mer
24/04 08:30 P10 f.2012 Grupp C / Omg 2 UL6 Habo IF vit Skövde AIK vit Läs mer
24/04 08:30 P10 f.2012 Grupp C / Omg 2 UL7 Falköpings FK Skövde AIK röd Läs mer
24/04 08:30 F12 f.2010 Grupp F / Omg 2 TI2 Nässjö FF Blå IFK Tidaholm VIT Läs mer
24/04 08:30 F11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL2 IFK Hjo IFK Tidaholm BLÅ Läs mer
24/04 08:30 F11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL3 Råda BK Svart Skövde KIK 2 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 1 UL1 Fässbergs IF 1 Torslanda IK 0 - 1 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 2 Ny1 Stenungsund IF Adolfsbergs IK 1 - 3 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 3 NY2 Sandsbro AIK Angered MBIK 1 - 0 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 4 TI1 IK Franke IFK Mariestad 0 - 2 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 5 KU1 Husqvarna ff 1 LEDIGPLATS 2 3 - 0 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 6 KU2 LEDIGPLATS 1 Halmstad BK 0 - 3 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 7 LA1 IFK Skövde Habo IF 4 - 5 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 8 LA2 Masthuggets BK Lidköpings FK 2 - 0 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 9 SK1 Husqvarna FF 2 Köping FF Röd 4 - 0 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 10 SP1 Angered MBIK 2 IK Oddevold 0 - 3 Läs mer
24/04 08:50 P15 f.2007 Kval.m A/B 11 SP2 IFK Västervik Täby FK P07:2 1 - 5 Läs mer
24/04 09:00 P12 f.2010 Grupp E /Omg 2 UL5 IK Sturehov 1 Vänersborgs fk 1 Läs mer
24/04 09:00 P12 f.2010 Grupp E /Omg 2 UL4 Hovslätts IK Vit Skövde AIK Röd Läs mer
24/04 09:00 P12 f.2010 Grupp K / Omg 2 IP1 Gränna AIS IFK Skövde 3 Läs mer
24/04 09:00 P12 f.2010 Grupp K / Omg 2 IP2 IFK Skövde 4 Egnahems BK 3 Läs mer
24/04 09:00 P11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL8 Falköpings FK 1 Råda BK Gul Läs mer
24/04 09:00 P10 f.2012 Grupp D / Omg 2 UL7 IFK Hjo blå IFK Hjo vit Läs mer
24/04 09:00 P10 f.2012 Grupp D / Omg 2 UL6 IFK Tidaholm Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 09:00 F11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL2 Skara FC lag blå Månsarps IF F11 Läs mer
24/04 09:00 F11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL3 Tidaholms G&IF Skövde KIK 1 Läs mer
24/04 09:15 P11 f.2011 Grupp G / Omg 2 SK2 Råda BK Vit Falköpings FK 2 Läs mer
24/04 09:15 F12 f.2010 Grupp F / Omg 2 TI2 IFK Tidaholm VIT Masthuggets BK Läs mer
24/04 09:30 P12 f.2010 Grupp D / Omg 2 UL4 Västra Frölunda Grön Habo IF blå/vit Läs mer
24/04 09:30 P12 f.2010 Grupp D / Omg 2 UL5 Vartofta SK IFK Tidaholm Läs mer
24/04 09:30 P12 f.2010 Grupp J / Omg 2 IP1 IFK Hjo vit IFK Skövde 2 Läs mer
24/04 09:30 P12 f.2010 Grupp J / Omg 2 IP2 Tölö IF Torstorps IF Läs mer
24/04 09:30 P11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL8 IF Hallby FK - Vit Västra Frölunda IF grön Läs mer
24/04 09:30 P10 f.2012 Grupp C / Omg 2 UL7 Skövde AIK vit Falköpings FK Läs mer
24/04 09:30 P10 f.2012 Grupp C / Omg 2 UL6 Skövde AIK röd Habo IF vit Läs mer
24/04 09:30 F11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL3 IFK Tidaholm BLÅ Råda BK Svart Läs mer
24/04 09:30 F11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL2 Skövde KIK 2 IFK Hjo Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m A/B 3 NY2 BK Astrio Lerkils IF 1 - 0 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m A/B 1 UL1 AIK FF Skövde KIK 3 - 1 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m A/B 2 Ny1 IFK Kumla FK Karlskrona/Rödeby AIF 2 - 1 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m A/B 4 TI1 Råda BK Linghems SK 1 - 0 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m A/B 5 KU1 BK Häcken 2 Nässjö FF 2 - 5 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m C/D 1 KU2 BK Häcken 1 HGH FC 2 - 0 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m C/D 2 LA1 Älvsborg FF IF Karlstad Fotboll_1 0 - 3 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m C/D 3 LA2 Landvetter IF 2003 Lag Svart Mariestads Bois FF 1 - 0 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m C/D 4 SK1 Qviding FIF Skultorps IF 3 - 0 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m C/D 5 SP1 BK Forward IF Karlstad Fotboll_2 1 - 2 Läs mer
24/04 09:40 F15 f.2007 Kval.m C/D 6 SP2 Landvetter IF 2003 Lag Röd Falköpings KIK 2 - 1 Läs mer
24/04 09:45 P11 f.2011 Grupp G / Omg 2 SK2 Råda BK Svart IFK Hjo/P11 Läs mer
24/04 09:45 F12 f.2010 Grupp F / Omg 2 TI2 Falköpings KIK röd Nässjö FF Blå Läs mer
24/04 10:00 F10 f.2012 Grupp A UL7 IFK Tidaholm Skövde KIK svart Läs mer
24/04 10:00 F10 f.2012 Grupp B UL6 IF Väster 2 Skultorps IF Läs mer
24/04 10:00 P12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL8 IK Sturehov 2 Västra Frölunda Vit Läs mer
24/04 10:00 P12 f.2010 Grupp I / Omg 2 IP2 Hovslätts IK Röd AIK P11 Orange United Läs mer
24/04 10:00 P12 f.2010 Grupp I / Omg 2 IP1 Tymer/Lerdala Egnahems BK 2 Läs mer
24/04 10:00 P11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL4 Jönköpings Södra IF grön IF Hallby FK - Blå Läs mer
24/04 10:00 P11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL5 Lerkils IF /Lag Blå Jönköpings Södra IF vit Läs mer
24/04 10:00 F12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL2 Nässjö FF Röd Våmbs IF Läs mer
24/04 10:00 F12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL3 Bankeryd SK lag Svart Mariestads BoIS Läs mer
24/04 10:15 P11 f.2011 Grupp E / Omg 2 SK2 IFK Trollhättan Råda BK Röd Läs mer
24/04 10:15 F12 f.2010 Grupp D / Omg 2 TI2 Bankeryd SK lag Gul Egnahems BK Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m C/D 1 LA1 Västerhaninge IF Ytterby IS 0 - 6 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m A/B 5 KU2 Trollhättans FK Sandared/Sjömarken 2 - 0 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m A/B 4 KU1 Ekhagens IF Adolfsbergs IK 2 0 - 3 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m A/B 3 TI1 Trollhättans BoIS IFK Tidaholm/Ekedalens SK 0 - 1 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m A/B 2 NY2 Lunds BoIS / Torns IF P16 Adolfsbergs IK 1 0 - 7 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m A/B 1 Ny1 Irsta IF P06 Mariebergs IK 1 - 0 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m C/D 2 LA2 Stenkullen GoIK Finlandia/Pallo AIF 0 - 2 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m C/D 3 SK1 Gnosjö IF Hovslätts IK 5 - 6 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m C/D 4 SP1 Hovsta IF Ulvåkers IF 0 - 1 Läs mer
24/04 10:30 P16 f.2006 Kval.m C/D 5 SP2 If centern Östadkulle/Hol/Säven (ÖHS) 5 - 3 Läs mer
24/04 10:30 F15 f.2007 Kval.m A/B 6 UL1 New Mill Indians Ängelholms FF 1 - 0 Läs mer
24/04 10:30 F10 f.2012 Grupp A UL6 IF Väster 1 Kinnarp Slutarps IF Läs mer
24/04 10:30 F10 f.2012 Grupp B UL7 Skövde KIK vit Mariebergs Ik Läs mer
24/04 10:30 P12 f.2010 Grupp E /Omg 2 UL5 Hovslätts IK Vit IK Sturehov 1 Läs mer
24/04 10:30 P12 f.2010 Grupp E /Omg 2 UL4 Vänersborgs fk 1 Skövde AIK Röd Läs mer
24/04 10:30 P12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL8 Vänersborgs fk 2 IF Eker Örebro 3 Läs mer
24/04 10:30 P12 f.2010 Grupp K / Omg 2 IP2 Egnahems BK 3 IFK Skövde 3 Läs mer
24/04 10:30 P12 f.2010 Grupp K / Omg 2 IP1 Gränna AIS IFK Skövde 4 Läs mer
24/04 10:30 F11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL3 Skövde KIK 1 Månsarps IF F11 Läs mer
24/04 10:30 F11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL2 Skara FC lag blå Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 10:45 P11 f.2011 Grupp E / Omg 2 SK2 Tidaholms G&IF Ifk tidaholm blå Läs mer
24/04 10:45 F12 f.2010 Grupp D / Omg 2 TI2 Rävåsens IK Karlskoga LSSK F10/11 Läs mer
24/04 11:00 P12 f.2010 Grupp D / Omg 2 UL4 Vartofta SK Västra Frölunda Grön Läs mer
24/04 11:00 P12 f.2010 Grupp D / Omg 2 UL5 Habo IF blå/vit IFK Tidaholm Läs mer
24/04 11:00 P12 f.2010 Grupp J / Omg 2 IP2 Torstorps IF IFK Skövde 2 Läs mer
24/04 11:00 P12 f.2010 Grupp J / Omg 2 IP1 IFK Hjo vit Tölö IF Läs mer
24/04 11:00 P11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL8 Råda BK Gul IF Hallby FK - Vit Läs mer
24/04 11:00 P10 f.2012 Grupp D / Omg 2 UL6 Tidaholms G&IF IFK Hjo vit Läs mer
24/04 11:00 P10 f.2012 Grupp D / Omg 2 UL7 IFK Hjo blå IFK Tidaholm Läs mer
24/04 11:00 F11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL3 IFK Hjo Råda BK Svart Läs mer
24/04 11:00 F11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL2 IFK Tidaholm BLÅ Skövde KIK 2 Läs mer
24/04 11:15 P11 f.2011 Grupp G / Omg 2 SK2 Råda BK Svart Råda BK Vit Läs mer
24/04 11:15 F12 f.2010 Grupp F / Omg 2 TI2 Masthuggets BK Nässjö FF Blå Läs mer
24/04 11:20 F16-17 f.2005/2006 A-Slutspel Ny1 Hertzöga BK Sjömarken/Sandared IF Läs mer
24/04 11:20 F16-17 f.2005/2006 A-Slutspel NY2 Ulvåkers IF Linköping BK Tinnis Vit Läs mer
24/04 11:20 F16-17 f.2005/2006 B-Slutspel SP1 Älvsjö AIK TFK/HIS Läs mer
24/04 11:20 F16-17 f.2005/2006 B-Slutspel SP2 Öjersjö IF Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 11:20 P15 f.2007 A-Slutspel UL1 Torslanda IK Sandsbro AIK Läs mer
24/04 11:20 P15 f.2007 A-Slutspel KU1 Husqvarna ff 1 Habo IF Läs mer
24/04 11:20 P15 f.2007 A-Slutspel KU2 Husqvarna FF 2 Adolfsbergs IK Läs mer
24/04 11:20 P15 f.2007 B-Slutspel TI1 Fässbergs IF 1 Angered MBIK Läs mer
24/04 11:20 P15 f.2007 B-Slutspel LA1 LEDIGPLATS 2 IFK Skövde Läs mer
24/04 11:20 P15 f.2007 B-Slutspel LA2 Köping FF Röd Stenungsund IF Läs mer
24/04 11:20 P15 f.2007 C-Slutspel SK1 Hovås Billdal IK Zenith Grön Läs mer
24/04 11:30 P12 f.2010 Grupp I / Omg 2 IP1 AIK P11 Orange United Tymer/Lerdala Läs mer
24/04 11:30 P12 f.2010 Grupp I / Omg 2 IP2 Egnahems BK 2 Hovslätts IK Röd Läs mer
24/04 11:30 P11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL4 IF Hallby FK - Blå Lerkils IF /Lag Blå Läs mer
24/04 11:30 P11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL5 Jönköpings Södra IF vit Jönköpings Södra IF grön Läs mer
24/04 11:30 P11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL8 Västra Frölunda IF grön Falköpings FK 1 Läs mer
24/04 11:30 P10 f.2012 Grupp C / Omg 2 UL6 Habo IF vit Falköpings FK Läs mer
24/04 11:30 P10 f.2012 Grupp C / Omg 2 UL7 Skövde AIK vit Skövde AIK röd Läs mer
24/04 11:30 F12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL3 Våmbs IF Bankeryd SK lag Svart Läs mer
24/04 11:30 F12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL2 Mariestads BoIS Nässjö FF Röd Läs mer
24/04 11:45 P11 f.2011 Grupp G / Omg 2 SK2 Falköpings FK 2 IFK Hjo/P11 Läs mer
24/04 11:45 F12 f.2010 Grupp F / Omg 2 TI2 Falköpings KIK röd IFK Tidaholm VIT Läs mer
24/04 12:00 P12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL8 Vänersborgs fk 2 IK Sturehov 2 Läs mer
24/04 12:00 P12 f.2010 Grupp H / Omg 2 IP1 IK Tord Egnahems BK 1 Läs mer
24/04 12:00 P12 f.2010 Grupp H / Omg 2 IP2 Tidaholms GIF IF Eker Örebro 2 Läs mer
24/04 12:00 P11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL5 Fässberg IF Lila Västra Frölunda IF vit Läs mer
24/04 12:00 P11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL4 Mariebergs IK Habo IF blå Läs mer
24/04 12:00 F12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL3 Örebro SK Ungdom Svart Ekhagens IF Läs mer
24/04 12:00 F12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL2 Skövde KIK lag 3 Habo if Vit Läs mer
24/04 12:00 F10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL7 IF Väster 1 Mariebergs Ik Läs mer
24/04 12:00 F10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL6 Skövde KIK svart Skövde KIK svartvit Läs mer
24/04 12:10 F15 f.2007 A-Slutspel UL1 AIK FF BK Astrio Läs mer
24/04 12:10 F15 f.2007 A-Slutspel Ny1 IFK Kumla Nässjö FF Läs mer
24/04 12:10 F15 f.2007 C-Slutspel KU1 BK Häcken 1 Landvetter IF 2003 Lag Svart Läs mer
24/04 12:10 F15 f.2007 C-Slutspel SP2 IF Karlstad Fotboll_1 IF Karlstad Fotboll_2 Läs mer
24/04 12:10 F15 f.2007 D-Slutspel NY2 HGH FC Mariestads Bois FF Läs mer
24/04 12:10 F15 f.2007 D-Slutspel LA2 Älvsborg FF BK Forward Läs mer
24/04 12:10 P15 f.2007 C-Slutspel SK1 Örebro SK IK Zenith Vit Läs mer
24/04 12:10 P15 f.2007 C-Slutspel TI1 Fässbergs IF 2 Herrestads AIF svart Läs mer
24/04 12:10 P15 f.2007 D-Slutspel SP1 Köping FF lag vit Halvorstorp IS Läs mer
24/04 12:10 P15 f.2007 D-Slutspel KU2 LEDIGPLATS 4 Skultorps IF Läs mer
24/04 12:10 P15 f.2007 D-Slutspel LA1 Lundby IF Gnosjö IF Läs mer
24/04 12:15 P11 f.2011 Grupp E / Omg 2 SK2 Råda BK Röd Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 12:15 F12 f.2010 Grupp D / Omg 2 TI2 LSSK F10/11 Bankeryd SK lag Gul Läs mer
24/04 12:30 P12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL8 Västra Frölunda Vit IF Eker Örebro 3 Läs mer
24/04 12:30 P12 f.2010 Grupp I / Omg 2 IP1 Hovslätts IK Röd Tymer/Lerdala Läs mer
24/04 12:30 P12 f.2010 Grupp I / Omg 2 IP2 AIK P11 Orange United Egnahems BK 2 Läs mer
24/04 12:30 P11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL5 Jönköpings Södra IF grön Lerkils IF /Lag Blå Läs mer
24/04 12:30 P11 f.2011 Grupp C / Omg 2 UL4 IF Hallby FK - Blå Jönköpings Södra IF vit Läs mer
24/04 12:30 F12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL3 Nässjö FF Röd Bankeryd SK lag Svart Läs mer
24/04 12:30 F12 f.2010 Grupp C / Omg 2 UL2 Våmbs IF Mariestads BoIS Läs mer
24/04 12:30 F10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL7 Tidaholms G&IF Skultorps IF Läs mer
24/04 12:30 F10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL6 Kinnarp Slutarps IF IF Väster 2 Läs mer
24/04 12:45 P11 f.2011 Grupp E / Omg 2 SK2 Ifk tidaholm blå IFK Trollhättan Läs mer
24/04 12:45 F12 f.2010 Grupp D / Omg 2 TI2 Egnahems BK Rävåsens IK Karlskoga Läs mer
24/04 13:00 F16-17 f.2005/2006 A-Slutspel UL1 Sjömarken/Sandared IF Linköping BK Tinnis Vit Läs mer
24/04 13:00 F16-17 f.2005/2006 A-Slutspel Ny1 Hertzöga BK Ulvåkers IF Läs mer
24/04 13:00 F16-17 f.2005/2006 B-Slutspel SP1 TFK/HIS Öjersjö IF Läs mer
24/04 13:00 F16-17 f.2005/2006 B-Slutspel SP2 Älvsjö AIK Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 13:00 P16 f.2006 D-Slutspel SK1 Västerhaninge IF Gnosjö IF Läs mer
24/04 13:00 P16 f.2006 C-Slutspel NY2 Ytterby IS Hovslätts IK Läs mer
24/04 13:00 P16 f.2006 A-Slutspel TI1 Irsta IF P06 IFK Tidaholm/Ekedalens SK Läs mer
24/04 13:00 P16 f.2006 B-Slutspel LA1 Mariebergs IK Trollhättans BoIS Läs mer
24/04 13:00 F15 f.2007 B-Slutspel KU1 Skövde KIK Lerkils IF Läs mer
24/04 13:00 F15 f.2007 B-Slutspel KU2 FK Karlskrona/Rödeby AIF BK Häcken 2 Läs mer
24/04 13:00 P12 f.2010 Grupp H / Omg 2 IP1 Egnahems BK 1 Tidaholms GIF Läs mer
24/04 13:00 P12 f.2010 Grupp H / Omg 2 IP2 IF Eker Örebro 2 IK Tord Läs mer
24/04 13:00 P11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL8 AIK P11 Orange City Fässberg IF Vit Läs mer
24/04 13:00 P11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL4 IF Hallby FK - Vit Falköpings FK 1 Läs mer
24/04 13:00 P11 f.2011 Grupp D / Omg 2 UL5 Västra Frölunda IF grön Råda BK Gul Läs mer
24/04 13:00 P10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL7 Fortuna FF svart Kalmar FF Läs mer
24/04 13:00 F12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL3 Ekhagens IF Skövde KIK lag 3 Läs mer
24/04 13:00 F12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL2 Habo if Vit Örebro SK Ungdom Svart Läs mer
24/04 13:00 F10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL6 Skövde KIK vit IFK Tidaholm Läs mer
24/04 13:15 P11 f.2011 Grupp F / Omg 2 SK2 Fässbergs IF Svart Ekedalens SK Läs mer
24/04 13:15 F12 f.2010 Grupp E /Omg 2 TI2 Skövde KIK lag 1 Falköping KIK vit Läs mer
24/04 13:30 P12 f.2010 Grupp F / Omg 2 IP2 Habo IF vit Västra Frölunda Rosa Läs mer
24/04 13:30 P12 f.2010 Grupp F / Omg 2 IP1 IFK Hjo blå IFK Skövde 1 Läs mer
24/04 13:30 P11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL4 Västra Frölunda IF vit Mariebergs IK Läs mer
24/04 13:30 P11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL5 Habo IF blå Fässberg IF Lila Läs mer
24/04 13:30 P11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL8 Habo IF vit Råda BK Grön Läs mer
24/04 13:30 F11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL2 Råda BK Grön Rävåsens IK Karlskoga Läs mer
24/04 13:30 F11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL3 TFK/HIS Skara FC lag vit Läs mer
24/04 13:30 F10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL7 Skultorps IF IF Väster 1 Läs mer
24/04 13:30 F10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL6 Skövde KIK svart IF Väster 2 Läs mer
24/04 13:45 P11 f.2011 Grupp F / Omg 2 SK2 Lerkils IF/Lag Röd Ifk tidaholm vit Läs mer
24/04 13:45 F12 f.2010 Grupp E /Omg 2 TI2 Skövde KIK lag 2 Landvetter IF 2003 Lag Svart Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 A-Slutspel UL1 IFK Mariestad Halmstad BK Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 A-Slutspel Ny1 Sandsbro AIK Masthuggets BK Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 A-Slutspel NY2 Husqvarna ff 1 IK Oddevold Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 A-Slutspel TI1 Husqvarna FF 2 Täby FK P07:2 Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 B-Slutspel KU1 IK Franke LEDIGPLATS 1 Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 B-Slutspel KU2 Fässbergs IF 1 Lidköpings FK Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 B-Slutspel LA1 IFK Skövde Angered MBIK 2 Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 B-Slutspel LA2 Stenungsund IF IFK Västervik Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 C-Slutspel SK1 Älvsborg FF Landvetter IS Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 D-Slutspel SP1 Bankeryds SK Gul LEDIGPLATS 3 Läs mer
24/04 13:50 P15 f.2007 D-Slutspel SP2 Köping FF lag vit Backatorp IF Läs mer
24/04 14:00 P12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL8 Skövde AIK Vit Älvängen IK Läs mer
24/04 14:00 P12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL7 Önnereds IK Vit Särö IK orange Läs mer
24/04 14:00 P12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL4 Önnereds IK Grön Särö IK grön Läs mer
24/04 14:00 P12 f.2010 Grupp G / Omg 2 IP1 Skövde AIK Grön AnebySK/BälarydsIK Läs mer
24/04 14:00 P12 f.2010 Grupp G / Omg 2 IP2 Norrahammars IK Habo IF blå Läs mer
24/04 14:00 P10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL5 Fortuna FF röd Habo IF blå Läs mer
24/04 14:00 F12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL2 Örebro SK Ungdom Vit IF HAGA Läs mer
24/04 14:00 F12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL3 Habo if Blå Landvetter IF 2003 Lag Röd Läs mer
24/04 14:00 F10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL6 Kinnarp Slutarps IF Skövde KIK vit Läs mer
24/04 14:15 P11 f.2011 Grupp E / Omg 2 SK2 Råda BK Röd Ifk tidaholm blå Läs mer
24/04 14:15 F12 f.2010 Grupp D / Omg 2 TI2 LSSK F10/11 Egnahems BK Läs mer
24/04 14:30 P12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL8 Önnereds IK Röd IF Eker Örebro 1 Läs mer
24/04 14:30 P12 f.2010 Grupp H / Omg 2 IP2 IK Tord Tidaholms GIF Läs mer
24/04 14:30 P12 f.2010 Grupp H / Omg 2 IP1 Egnahems BK 1 IF Eker Örebro 2 Läs mer
24/04 14:30 P11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL4 Fässberg IF Vit Habo IF vit Läs mer
24/04 14:30 P10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL7 Kalmar FF 2 IFK Falköping Blå Läs mer
24/04 14:30 P10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL5 Tomtens IF Holmalunds IF Läs mer
24/04 14:30 F12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL3 Örebro SK Ungdom Svart Skövde KIK lag 3 Läs mer
24/04 14:30 F12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL2 Ekhagens IF Habo if Vit Läs mer
24/04 14:30 F10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL6 Skövde KIK svartvit IFK Tidaholm Läs mer
24/04 14:40 F15 f.2007 A-Slutspel UL1 BK Astrio Råda BK Läs mer
24/04 14:40 F15 f.2007 A-Slutspel TI1 IFK Kumla New Mill Indians Läs mer
24/04 14:40 F15 f.2007 B-Slutspel KU1 Skövde KIK Linghems SK Läs mer
24/04 14:40 F15 f.2007 B-Slutspel KU2 FK Karlskrona/Rödeby AIF Ängelholms FF Läs mer
24/04 14:40 F15 f.2007 D-Slutspel LA1 Mariestads Bois FF Skultorps IF Läs mer
24/04 14:40 F15 f.2007 D-Slutspel LA2 BK Forward Falköpings KIK Läs mer
24/04 14:40 P15 f.2007 C-Slutspel SK1 Hovås Billdal Kullavik IF Läs mer
24/04 14:40 P15 f.2007 C-Slutspel Ny1 Örebro SK Finlandia Pallo AIF Läs mer
24/04 14:40 P15 f.2007 C-Slutspel NY2 Fässbergs IF 2 Tidaholms GIF Läs mer
24/04 14:40 P15 f.2007 D-Slutspel SP1 Skultorps IF Hönö IS Läs mer
24/04 14:40 P15 f.2007 D-Slutspel SP2 Lundby IF Skövde AIK Läs mer
24/04 14:45 P11 f.2011 Grupp E / Omg 2 SK2 IFK Trollhättan Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 14:45 F12 f.2010 Grupp D / Omg 2 TI2 Rävåsens IK Karlskoga Bankeryd SK lag Gul Läs mer
24/04 15:00 P12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL7 Särö IK grön Önnereds IK Vit Läs mer
24/04 15:00 P12 f.2010 Grupp F / Omg 2 IP2 Västra Frölunda Rosa IFK Hjo blå Läs mer
24/04 15:00 P12 f.2010 Grupp F / Omg 2 IP1 IFK Skövde 1 Habo IF vit Läs mer
24/04 15:00 P11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL4 Råda BK Grön AIK P11 Orange City Läs mer
24/04 15:00 P10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL6 Habo IF blå Fortuna FF svart Läs mer
24/04 15:00 P10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL5 Kalmar FF Fortuna FF röd Läs mer
24/04 15:00 F11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL2 Rävåsens IK Karlskoga TFK/HIS Läs mer
24/04 15:00 F11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL3 Skara FC lag vit Råda BK Grön Läs mer
24/04 15:00 F10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL8 Mariebergs Ik Tidaholms G&IF Läs mer
24/04 15:15 P11 f.2011 Grupp F / Omg 2 SK2 Ifk tidaholm vit Fässbergs IF Svart Läs mer
24/04 15:15 F12 f.2010 Grupp E /Omg 2 TI2 Falköping KIK vit Skövde KIK lag 2 Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 D-Slutspel SK1 Östadkulle/Hol/Säven (ÖHS) Stenkullen GoIK Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 D-Slutspel TI1 Hovsta IF Gnosjö IF Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 C-Slutspel KU1 If centern Finlandia/Pallo AIF Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 C-Slutspel KU2 Ulvåkers IF Hovslätts IK Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 A-Slutspel Ny1 Adolfsbergs IK 2 Irsta IF P06 Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 A-Slutspel UL1 Trollhättans FK Adolfsbergs IK 1 Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 B-Slutspel LA2 Ekhagens IF Mariebergs IK Läs mer
24/04 15:30 P16 f.2006 B-Slutspel LA1 Sandared/Sjömarken Lunds BoIS / Torns IF P16 Läs mer
24/04 15:30 F15 f.2007 C-Slutspel SP1 BK Häcken 1 Qviding FIF Läs mer
24/04 15:30 F15 f.2007 C-Slutspel SP2 IF Karlstad Fotboll_2 Landvetter IF 2003 Lag Röd Läs mer
24/04 15:30 P12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL4 IF Eker Örebro 1 Skövde AIK Vit Läs mer
24/04 15:30 P12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL8 Särö IK orange Önnereds IK Grön Läs mer
24/04 15:30 P12 f.2010 Grupp G / Omg 2 IP1 AnebySK/BälarydsIK Norrahammars IK Läs mer
24/04 15:30 P12 f.2010 Grupp G / Omg 2 IP2 Habo IF blå Skövde AIK Grön Läs mer
24/04 15:30 P11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL6 Västra Frölunda IF vit Habo IF blå Läs mer
24/04 15:30 P10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL5 IFK Falköping Blå Tomtens IF Läs mer
24/04 15:30 P10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL7 Holmalunds IF Kalmar FF 2 Läs mer
24/04 15:30 F11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL3 Falköpings KIK röd Råda BK Gul Läs mer
24/04 15:30 F11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL2 Falköpings KIK vit Råda BK Vit Läs mer
24/04 15:45 P11 f.2011 Grupp F / Omg 2 SK2 Ekedalens SK Lerkils IF/Lag Röd Läs mer
24/04 15:45 F12 f.2010 Grupp E /Omg 2 TI2 Landvetter IF 2003 Lag Svart Skövde KIK lag 1 Läs mer
24/04 16:00 P12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL8 Älvängen IK Önnereds IK Röd Läs mer
24/04 16:00 P12 f.2010 Grupp F / Omg 2 IP2 Habo IF vit IFK Hjo blå Läs mer
24/04 16:00 P12 f.2010 Grupp F / Omg 2 IP1 Västra Frölunda Rosa IFK Skövde 1 Läs mer
24/04 16:00 P11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL7 Fässberg IF Lila Mariebergs IK Läs mer
24/04 16:00 P11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL4 Fässberg IF Vit Råda BK Grön Läs mer
24/04 16:00 P10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL6 Habo IF blå Kalmar FF Läs mer
24/04 16:00 F12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL3 IF HAGA Habo if Blå Läs mer
24/04 16:00 F12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL2 Landvetter IF 2003 Lag Röd Örebro SK Ungdom Vit Läs mer
24/04 16:20 F15 f.2007 B-Slutspel KU1 Linghems SK Ängelholms FF Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 A-Slutspel UL1 IFK Mariestad Sandsbro AIK Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 A-Slutspel Ny1 Husqvarna ff 1 Täby FK P07:2 Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 B-Slutspel LA1 IK Franke Fässbergs IF 1 Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 B-Slutspel LA2 Angered MBIK 2 IFK Västervik Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 C-Slutspel SK1 Landvetter IS Hovås Billdal Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 C-Slutspel NY2 Örebro SK Tidaholms GIF Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 D-Slutspel SP1 Bankeryds SK Gul Backatorp IF Läs mer
24/04 16:20 P15 f.2007 D-Slutspel SP2 Hönö IS Skövde AIK Läs mer
24/04 16:30 P12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL5 Särö IK grön Särö IK orange Läs mer
24/04 16:30 P12 f.2010 Grupp A / Omg 2 UL8 Önnereds IK Grön Önnereds IK Vit Läs mer
24/04 16:30 P12 f.2010 Grupp G / Omg 2 IP2 Skövde AIK Grön Norrahammars IK Läs mer
24/04 16:30 P12 f.2010 Grupp G / Omg 2 IP1 AnebySK/BälarydsIK Habo IF blå Läs mer
24/04 16:30 P11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL4 AIK P11 Orange City Habo IF vit Läs mer
24/04 16:30 P11 f.2011 Grupp F / Omg 2 SK2 Ekedalens SK Ifk tidaholm vit Läs mer
24/04 16:30 P10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL7 Kalmar FF 2 Tomtens IF Läs mer
24/04 16:30 F12 f.2010 Grupp E /Omg 2 TI2 Skövde KIK lag 2 Skövde KIK lag 1 Läs mer
24/04 16:30 F11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL2 Råda BK Grön TFK/HIS Läs mer
24/04 16:30 F11 f.2011 Grupp A / Omg 2 UL3 Rävåsens IK Karlskoga Skara FC lag vit Läs mer
24/04 17:00 P12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL5 IF Eker Örebro 1 Älvängen IK Läs mer
24/04 17:00 P12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL4 Önnereds IK Röd Skövde AIK Vit Läs mer
24/04 17:00 P11 f.2011 Grupp F / Omg 2 SK2 Fässbergs IF Svart Lerkils IF/Lag Röd Läs mer
24/04 17:00 P10 f.2012 Grupp A / Omg 2 UL6 Fortuna FF röd Fortuna FF svart Läs mer
24/04 17:00 P10 f.2012 Grupp B / Omg 2 UL7 IFK Falköping Blå Holmalunds IF Läs mer
24/04 17:00 F12 f.2010 Grupp E /Omg 2 TI2 Landvetter IF 2003 Lag Svart Falköping KIK vit Läs mer
24/04 17:00 F11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL2 Råda BK Gul Falköpings KIK vit Läs mer
24/04 17:00 F11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL3 Råda BK Vit Falköpings KIK röd Läs mer
24/04 17:10 P16 f.2006 C-Slutspel KU1 Finlandia/Pallo AIF Ulvåkers IF Läs mer
24/04 17:10 P16 f.2006 B-Slutspel LA2 Sandared/Sjömarken Ekhagens IF Läs mer
24/04 17:10 F15 f.2007 A-Slutspel UL1 BK Astrio New Mill Indians Läs mer
24/04 17:10 F15 f.2007 C-Slutspel SP1 BK Häcken 1 IF Karlstad Fotboll_2 Läs mer
24/04 17:10 F15 f.2007 D-Slutspel LA1 Mariestads Bois FF BK Forward Läs mer
24/04 17:30 F12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL3 Örebro SK Ungdom Vit Habo if Blå Läs mer
24/04 17:30 F12 f.2010 Grupp B / Omg 2 UL2 IF HAGA Landvetter IF 2003 Lag Röd Läs mer
24/04 18:00 P16 f.2006 D-Slutspel SK1 Stenkullen GoIK Hovsta IF Läs mer
24/04 18:00 P16 f.2006 A-Slutspel UL1 Adolfsbergs IK 1 Adolfsbergs IK 2 Läs mer
24/04 18:00 P15 f.2007 B-Slutspel LA1 IK Franke Angered MBIK 2 Läs mer
24/04 18:00 P15 f.2007 C-Slutspel Ny1 Hovås Billdal Tidaholms GIF Läs mer
24/04 18:00 P15 f.2007 D-Slutspel SP1 Bankeryds SK Gul Hönö IS Läs mer
24/04 18:00 F11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL3 Falköpings KIK röd Falköpings KIK vit Läs mer
24/04 18:00 F11 f.2011 Grupp B / Omg 2 UL2 Råda BK Gul Råda BK Vit Läs mer
24/04 18:50 P15 f.2007 A-Slutspel UL1 IFK Mariestad Täby FK P07:2 Läs mer
30/04 08:00 P13 f.2009 Grupp B UL2. Tidaholms GIF Västerhaninge IF P-09 Vit 1 - 5 Läs mer
30/04 08:00 P14 f.2008 Grupp A TI1. Vakant 3 Vakant 4 0 - 0 Läs mer
30/04 08:00 P14 f.2008 Grupp D BI2. Sävedalens IF lag röd Backatorp IF Svart 2 - 1 Läs mer
30/04 08:00 P14 f.2008 Grupp D BI1. Ekedalens SK IFK Hjo 1 - 3 Läs mer
30/04 08:00 P14 f.2008 Grupp E UL1. Tidaholms G&IF Eneby BK - Grön 3 - 1 Läs mer
30/04 08:00 F14 f.2008 Grupp B UL3. Tidaholms Gif Barnarps if 1 2 - 1 Läs mer
30/04 08:00 F14 f.2008 Grupp E VR2. Sandareds IF 08/09 TFK/HIS 0 - 1 Läs mer
30/04 08:00 F14 f.2008 Grupp E VR1. IFK Kumla Egnahems BK 2 - 0 Läs mer
30/04 08:00 F13 f.2009 Grupp A SP1. Smedby AIS 1 Skövde KIK Vit 2 - 6 Läs mer
30/04 08:00 F13 f.2009 Grupp B SP2. Skultorps IF Backatorps IF 2 - 1 Läs mer
30/04 08:30 P13 f.2009 Grupp C LA3. Skiljebo sk 1 Backatorp IF 2 2 - 5 Läs mer
30/04 08:30 P13 f.2009 Grupp E LA1. IFK Hjo Backatorp IF 1 3 - 2 Läs mer
30/04 08:30 P13 f.2009 Grupp G LA2. Hovås Billdal IF 2 Adolfsbergs IK Svart 1 - 2 Läs mer
30/04 08:50 P14 f.2008 Grupp G BI2. IFK Skövde FK Blå Backatorp IF Röd 0 - 2 Läs mer
30/04 08:50 P14 f.2008 Grupp G BI1. Eriksbergs IF Vit IFK Värnamo 3 - 0 Läs mer
30/04 08:50 P14 f.2008 Grupp H UL1. Dalen/Krokslätts FF Eneby BK - Gul 0 - 2 Läs mer
30/04 08:50 P13 f.2009 Grupp B UL2. Proletären FF Jönköpings Södra 4 - 1 Läs mer
30/04 08:50 F14 f.2008 Grupp A VR2. Skövde KIK F14 2 Tallboda IF vit 6 - 0 Läs mer
30/04 08:50 P14 f.2008 Grupp A TI1. Vakant 1 Vakant 2 0 - 0 Läs mer
30/04 08:50 F14 f.2008 Grupp B UL3. Ekhagens IF F08/09 Alets IK 0 - 1 Läs mer
30/04 08:50 F14 f.2008 Grupp C VR1. Skövde KIK F14 1 Upphärads IS/Sjuntorps IF/Åsaka SK 4 - 1 Läs mer
30/04 08:50 F13 f.2009 Grupp A SP2. Trollhättans BoIS IF Väster Orange 0 - 7 Läs mer
30/04 08:50 F13 f.2009 Grupp B SP1. Vakant Mölnlycke If SVART 0 - 3 Läs mer
30/04 09:20 P13 f.2009 Grupp C LA3. Kinnarp-Slutarps IF Igelstorp IK 1 - 2 Läs mer
30/04 09:20 P13 f.2009 Grupp E LA1. IK Zenith vit Egnahems BK Orange 3 - 1 Läs mer
30/04 09:20 P13 f.2009 Grupp G LA2. Mullsjö IF Skiljebo sk 2 0 - 14 Läs mer
30/04 09:40 P14 f.2008 Grupp I BI2. Alingsås IF Skärhamns ik p 08 7 - 0 Läs mer
30/04 09:40 P14 f.2008 Grupp I BI1. Frändefors IF Trollhättans FK 1 - 7 Läs mer
30/04 09:40 P13 f.2009 Grupp F UL2. Gais Västerhaninge IF P-09 Blå 7 - 0 Läs mer
30/04 09:40 F14 f.2008 Grupp A VR1. Alvesta GIF Jönköping Södra IF 1 - 4 Läs mer
30/04 09:40 P14 f.2008 Grupp C TI1. Hovsta IF IF Väster 2 - 0 Läs mer
30/04 09:40 P14 f.2008 Grupp E UL1. Vänersborg FK Gerdskens BK 3 - 3 Läs mer
30/04 09:40 F14 f.2008 Grupp C VR2. Romelanda UF Norrahammars GIS 4 - 0 Läs mer
30/04 09:40 F14 f.2008 Grupp D UL3. Sjömarkens IF Skillingaryds is F08/09 2 - 0 Läs mer
30/04 09:40 F13 f.2009 Grupp C SP2. Hovås Billdal / vit Skövde KIK Svart 3 - 2 Läs mer
30/04 09:40 F13 f.2009 Grupp C SP1. Adolfbergs IK gul Mölnlycke If GUL 1 - 2 Läs mer
30/04 10:10 P13 f.2009 Grupp A LA2. BK Trix Adolfsbergs IK Gul 1 - 3 Läs mer
30/04 10:10 P13 f.2009 Grupp A LA3. Skultorps IF FC Real Internacional 0 - 5 Läs mer
30/04 10:10 P13 f.2009 Grupp D LA1. Espanyol Academy IF Hovås Billdal IF 1 4 - 0 Läs mer
30/04 10:30 F13 f.2009 Grupp E SP1. Hovås Billdal / röd Skövde KIK Svartvit 1 - 0 Läs mer
30/04 10:30 F13 f.2009 Grupp E SP2. Adolfsbergs IK svart Smedby AIS 2 0 - 5 Läs mer
30/04 10:30 P14 f.2008 Grupp H UL1. IFK Valla IK Sturehov 1 - 6 Läs mer
30/04 10:30 P13 f.2009 Grupp F UL2. Särö IK Tymer/Lerdala 3 - 1 Läs mer
30/04 10:30 P14 f.2008 Grupp C TI1. IFK Värsås Skara FC 0 - 5 Läs mer
30/04 10:30 P14 f.2008 Grupp F BI1. Onsala BK röd Eriksbergs IF Blå 1 - 0 Läs mer
30/04 10:30 P14 f.2008 Grupp F BI2. Kållered SK Blå IFK Kumla 2 2 - 3 Läs mer
30/04 10:30 F14 f.2008 Grupp D UL3. Qviding FIF Barnarps if 2 0 - 3 Läs mer
30/04 10:30 F14 f.2008 Grupp E VR2. Egnahems BK Sandareds IF 08/09 3 - 0 Läs mer
30/04 10:30 F14 f.2008 Grupp E VR1. Tallboda IF blå IFK Kumla 0 - 5 Läs mer
30/04 11:00 P13 f.2009 Grupp D LA2. Ngis/P09 Köping FF 0 - 6 Läs mer
30/04 11:20 F13 f.2009 Grupp D UL2. Boo FF lag 2 Tidaholms G&IF 5 - 1 Läs mer
30/04 11:20 F13 f.2009 Grupp D UL1. IF Eker F09/10 Jitex F2009 Lila 0 - 3 Läs mer
30/04 11:20 F13 f.2009 Grupp F UL3. Rynninge/Syrianska Onsala BK 1 2 - 2 Läs mer
30/04 11:20 F14 f.2008 Grupp A VR2. Tallboda IF vit Alvesta GIF 1 - 1 Läs mer
30/04 11:20 F14 f.2008 Grupp A VR1. Jönköping Södra IF Skövde KIK F14 2 5 - 2 Läs mer
30/04 11:20 P14 f.2008 Grupp A TI1. Vakant 2 Vakant 3 0 - 0 Läs mer
30/04 11:20 P14 f.2008 Grupp B BI2. Sävedalens IF lag blå IFK Kumla 1 0 - 3 Läs mer
30/04 11:20 P14 f.2008 Grupp B BI1. Kållered SK Vit Onsala BK blå 0 - 4 Läs mer
30/04 11:50 P13 f.2009 Grupp C LA1. Igelstorp IK Skiljebo sk 1 0 - 6 Läs mer
30/04 11:50 P13 f.2009 Grupp E LA2. Egnahems BK Orange IFK Hjo 1 - 2 Läs mer
30/04 11:50 P13 f.2009 Grupp G LA3. Adolfsbergs IK Svart Mullsjö IF 14 - 0 Läs mer
30/04 11:50 F13 f.2009 Grupp A SP1. Skövde KIK Vit Trollhättans BoIS 2 - 0 Läs mer
30/04 11:50 F13 f.2009 Grupp A SP2. IF Väster Orange Smedby AIS 1 7 - 0 Läs mer
30/04 12:10 F13 f.2009 Grupp F UL3. Jitex F2009 Vit Falköpings KIK 3 - 1 Läs mer
30/04 12:10 P13 f.2009 Grupp B UL2. Västerhaninge IF P-09 Vit Proletären FF 0 - 4 Läs mer
30/04 12:10 P14 f.2008 Grupp A TI1. Vakant 4 Vakant 1 0 - 0 Läs mer
30/04 12:10 P14 f.2008 Grupp D BI1. Backatorp IF Svart Ekedalens SK 3 - 1 Läs mer
30/04 12:10 P14 f.2008 Grupp D BI2. IFK Hjo Sävedalens IF lag röd 1 - 1 Läs mer
30/04 12:10 P14 f.2008 Grupp E UL1. Gerdskens BK Tidaholms G&IF 1 - 0 Läs mer
30/04 12:10 F14 f.2008 Grupp C VR2. Upphärads IS/Sjuntorps IF/Åsaka SK Romelanda UF 1 - 4 Läs mer
30/04 12:10 F14 f.2008 Grupp C VR1. Norrahammars GIS Skövde KIK F14 1 1 - 2 Läs mer
30/04 12:40 P13 f.2009 Grupp C LA1. Backatorp IF 2 Kinnarp-Slutarps IF 2 - 1 Läs mer
30/04 12:40 P13 f.2009 Grupp E LA2. Backatorp IF 1 IK Zenith vit 2 - 3 Läs mer
30/04 12:40 P13 f.2009 Grupp G LA3. Skiljebo sk 2 Hovås Billdal IF 2 7 - 0 Läs mer
30/04 12:40 F13 f.2009 Grupp B SP1. Backatorps IF Vakant 3 - 0 Läs mer
30/04 12:40 F13 f.2009 Grupp B SP2. Mölnlycke If SVART Skultorps IF 1 - 0 Läs mer
30/04 13:00 P14 f.2008 Grupp G BI1. Backatorp IF Röd Eriksbergs IF Vit 2 - 0 Läs mer
30/04 13:00 P14 f.2008 Grupp G BI2. IFK Värnamo IFK Skövde FK Blå 0 - 3 Läs mer
30/04 13:00 P13 f.2009 Grupp B UL2. Jönköpings Södra Tidaholms GIF 4 - 1 Läs mer
30/04 13:00 P14 f.2008 Grupp C TI1. IF Väster IFK Värsås 4 - 0 Läs mer
30/04 13:00 P14 f.2008 Grupp E UL1. Eneby BK - Grön Vänersborg FK 1 - 0 Läs mer
30/04 13:00 F14 f.2008 Grupp B UL3. Barnarps if 1 Ekhagens IF F08/09 3 - 1 Läs mer
30/04 13:00 F14 f.2008 Grupp E VR1. Sandareds IF 08/09 IFK Kumla 0 - 6 Läs mer
30/04 13:00 F14 f.2008 Grupp E VR2. TFK/HIS Tallboda IF blå 1 - 0 Läs mer
30/04 13:30 F13 f.2009 Grupp C SP1. Skövde KIK Svart Adolfbergs IK gul 4 - 1 Läs mer
30/04 13:30 F13 f.2009 Grupp C SP2. Mölnlycke If GUL Hovås Billdal / vit 2 - 4 Läs mer
30/04 13:30 P13 f.2009 Grupp A LA1. Adolfsbergs IK Gul Skultorps IF 1 - 2 Läs mer
30/04 13:30 P13 f.2009 Grupp D LA2. Hovås Billdal IF 1 Ngis/P09 2 - 1 Läs mer
30/04 13:30 P13 f.2009 Grupp D LA3. Köping FF Espanyol Academy IF 3 - 1 Läs mer
30/04 13:50 P14 f.2008 Grupp H UL1. IK Sturehov Dalen/Krokslätts FF 7 - 1 Läs mer
30/04 13:50 P14 f.2008 Grupp I BI2. Skärhamns ik p 08 Frändefors IF 3 - 1 Läs mer
30/04 13:50 P14 f.2008 Grupp I BI1. Trollhättans FK Alingsås IF 0 - 3 Läs mer
30/04 13:50 P13 f.2009 Grupp F UL2. Tymer/Lerdala Gais 2 - 4 Läs mer
30/04 13:50 P14 f.2008 Grupp C TI1. Skara FC Hovsta IF 0 - 2 Läs mer
30/04 13:50 F14 f.2008 Grupp B UL3. Alets IK Tidaholms Gif 3 - 2 Läs mer
30/04 14:20 F13 f.2009 Grupp E SP2. Skövde KIK Svartvit Adolfsbergs IK svart 3 - 2 Läs mer
30/04 14:20 F13 f.2009 Grupp E SP1. Smedby AIS 2 Hovås Billdal / röd 4 - 0 Läs mer
30/04 14:20 P13 f.2009 Grupp A LA1. FC Real Internacional BK Trix 10 - 0 Läs mer
30/04 14:20 F14 f.2008 Grupp A VR1. Jönköping Södra IF Tallboda IF vit 4 - 0 Läs mer
30/04 14:20 F14 f.2008 Grupp A VR2. Alvesta GIF Skövde KIK F14 2 2 - 4 Läs mer
30/04 14:40 F13 f.2009 Grupp D UL1. Jitex F2009 Lila Boo FF lag 2 1 - 1 Läs mer
30/04 14:40 P13 f.2009 Grupp F UL2. Västerhaninge IF P-09 Blå Särö IK 1 - 6 Läs mer
30/04 14:40 P14 f.2008 Grupp A TI1. Vakant 2 Vakant 4 0 - 0 Läs mer
30/04 14:40 P14 f.2008 Grupp F BI1. Eriksbergs IF Blå Kållered SK Blå 4 - 0 Läs mer
30/04 14:40 P14 f.2008 Grupp F BI2. IFK Kumla 2 Onsala BK röd 1 - 4 Läs mer
30/04 14:40 F14 f.2008 Grupp D UL3. Barnarps if 2 Sjömarkens IF 6 - 2 Läs mer
30/04 15:10 P13 f.2009 Grupp C LA3. Backatorp IF 2 Igelstorp IK 9 - 0 Läs mer
30/04 15:10 P13 f.2009 Grupp D LA2. Ngis/P09 Espanyol Academy IF 0 - 2 Läs mer
30/04 15:10 P13 f.2009 Grupp G LA1. Skiljebo sk 2 Adolfsbergs IK Svart 4 - 2 Läs mer
30/04 15:10 F14 f.2008 Grupp C VR1. Norrahammars GIS Upphärads IS/Sjuntorps IF/Åsaka SK 2 - 2 Läs mer
30/04 15:10 F14 f.2008 Grupp C VR2. Romelanda UF Skövde KIK F14 1 2 - 2 Läs mer
30/04 15:30 F13 f.2009 Grupp D UL1. Tidaholms G&IF IF Eker F09/10 0 - 1 Läs mer
30/04 15:30 F13 f.2009 Grupp F UL2. Falköpings KIK Rynninge/Syrianska 0 - 1 Läs mer
30/04 15:30 P14 f.2008 Grupp A TI1. Vakant 1 Vakant 3 0 - 0 Läs mer
30/04 15:30 P14 f.2008 Grupp B BI1. IFK Kumla 1 Kållered SK Vit 8 - 0 Läs mer
30/04 15:30 P14 f.2008 Grupp B BI2. Onsala BK blå Sävedalens IF lag blå 2 - 3 Läs mer
30/04 15:30 F14 f.2008 Grupp D UL3. Skillingaryds is F08/09 Qviding FIF 0 - 1 Läs mer
30/04 15:40 F13 f.2009 Grupp A SP1. IF Väster Orange Skövde KIK Vit 5 - 2 Läs mer
30/04 15:40 F13 f.2009 Grupp A SP2. Trollhättans BoIS Smedby AIS 1 7 - 0 Läs mer
30/04 16:00 P13 f.2009 Grupp C LA3. Skiljebo sk 1 Kinnarp-Slutarps IF 2 - 1 Läs mer
30/04 16:00 P13 f.2009 Grupp E LA2. Egnahems BK Orange Backatorp IF 1 1 - 4 Läs mer
30/04 16:00 P13 f.2009 Grupp G LA1. Mullsjö IF Hovås Billdal IF 2 0 - 8 Läs mer
30/04 16:00 F14 f.2008 Grupp E VR1. Tallboda IF blå Sandareds IF 08/09 3 - 1 Läs mer
30/04 16:00 F14 f.2008 Grupp E VR2. TFK/HIS Egnahems BK 1 - 0 Läs mer
30/04 16:20 F13 f.2009 Grupp F UL2. Onsala BK 1 Jitex F2009 Vit 0 - 1 Läs mer
30/04 16:20 P14 f.2008 Grupp H UL1. Eneby BK - Gul IFK Valla 5 - 0 Läs mer
30/04 16:20 P14 f.2008 Grupp C TI1. IFK Värsås Hovsta IF 1 - 10 Läs mer
30/04 16:20 P14 f.2008 Grupp D BI1. IFK Hjo Backatorp IF Svart 1 - 4 Läs mer
30/04 16:20 P14 f.2008 Grupp D BI2. Ekedalens SK Sävedalens IF lag röd 1 - 0 Läs mer
30/04 16:20 F14 f.2008 Grupp B UL3. Barnarps if 1 Alets IK 1 - 0 Läs mer
30/04 16:30 F13 f.2009 Grupp B SP2. Mölnlycke If SVART Backatorps IF 1 - 1 Läs mer
30/04 16:30 F13 f.2009 Grupp B SP1. Vakant Skultorps IF 0 - 3 Läs mer
30/04 16:50 P13 f.2009 Grupp A LA3. FC Real Internacional Adolfsbergs IK Gul 7 - 0 Läs mer
30/04 16:50 P13 f.2009 Grupp D LA2. Köping FF Hovås Billdal IF 1 7 - 1 Läs mer
30/04 16:50 P13 f.2009 Grupp E LA1. IK Zenith vit IFK Hjo 5 - 2 Läs mer
30/04 17:10 P14 f.2008 Grupp G BI2. IFK Värnamo Backatorp IF Röd 0 - 3 Läs mer
30/04 17:10 P14 f.2008 Grupp G BI1. Eriksbergs IF Vit IFK Skövde FK Blå 0 - 1 Läs mer
30/04 17:10 P13 f.2009 Grupp B UL2. Proletären FF Tidaholms GIF 10 - 0 Läs mer
30/04 17:10 P14 f.2008 Grupp C TI1. Skara FC IF Väster 2 - 0 Läs mer
30/04 17:10 P14 f.2008 Grupp E UL1. Vänersborg FK Tidaholms G&IF 1 - 1 Läs mer
30/04 17:10 F14 f.2008 Grupp B UL3. Tidaholms Gif Ekhagens IF F08/09 0 - 2 Läs mer
30/04 17:20 F13 f.2009 Grupp C SP1. Mölnlycke If GUL Skövde KIK Svart 1 - 0 Läs mer
30/04 17:20 F13 f.2009 Grupp C SP2. Adolfbergs IK gul Hovås Billdal / vit 3 - 4 Läs mer
30/04 17:30 F14 f.2008 Grupp E VR1. Egnahems BK Tallboda IF blå 0 - 1 Läs mer
30/04 17:30 F14 f.2008 Grupp E VR2. IFK Kumla TFK/HIS 7 - 0 Läs mer
30/04 17:40 P13 f.2009 Grupp A LA2. Skultorps IF BK Trix 1 - 2 Läs mer
30/04 18:00 P14 f.2008 Grupp I BI2. Trollhättans FK Skärhamns ik p 08 1 - 0 Läs mer
30/04 18:00 P14 f.2008 Grupp I BI1. Frändefors IF Alingsås IF 0 - 9 Läs mer
30/04 18:00 P13 f.2009 Grupp B UL2. Jönköpings Södra Västerhaninge IF P-09 Vit 2 - 3 Läs mer
30/04 18:00 P14 f.2008 Grupp E UL1. Gerdskens BK Eneby BK - Grön 8 - 0 Läs mer
30/04 18:00 F14 f.2008 Grupp D UL3. Skillingaryds is F08/09 Barnarps if 2 1 - 5 Läs mer
30/04 18:00 F14 f.2008 Grupp D TI1. Sjömarkens IF Qviding FIF 0 - 0 Läs mer
30/04 18:10 F13 f.2009 Grupp E SP2. Smedby AIS 2 Skövde KIK Svartvit 2 - 2 Läs mer
30/04 18:10 F13 f.2009 Grupp E SP1. Adolfsbergs IK svart Hovås Billdal / röd 1 - 1 Läs mer
30/04 18:50 F13 f.2009 Grupp D UL3. Jitex F2009 Lila Tidaholms G&IF 11 - 0 Läs mer
30/04 18:50 F13 f.2009 Grupp D TI1. IF Eker F09/10 Boo FF lag 2 0 - 11 Läs mer
30/04 18:50 P14 f.2008 Grupp H UL1. IK Sturehov Eneby BK - Gul 3 - 0 Läs mer
30/04 18:50 P13 f.2009 Grupp F UL2. Tymer/Lerdala Västerhaninge IF P-09 Blå 2 - 1 Läs mer
30/04 18:50 P14 f.2008 Grupp F BI2. IFK Kumla 2 Eriksbergs IF Blå 2 - 1 Läs mer
30/04 18:50 P14 f.2008 Grupp F BI1. Kållered SK Blå Onsala BK röd 1 - 3 Läs mer
30/04 19:40 F13 f.2009 Grupp F TI1. Onsala BK 1 Falköpings KIK 3 - 0 Läs mer
30/04 19:40 F13 f.2009 Grupp F UL3. Rynninge/Syrianska Jitex F2009 Vit 0 - 1 Läs mer
30/04 19:40 P14 f.2008 Grupp H UL1. IFK Valla Dalen/Krokslätts FF 0 - 3 Läs mer
30/04 19:40 P13 f.2009 Grupp F UL2. Särö IK Gais 0 - 8 Läs mer
30/04 19:40 P14 f.2008 Grupp B BI2. Onsala BK blå IFK Kumla 1 0 - 2 Läs mer
30/04 19:40 P14 f.2008 Grupp B BI1. Kållered SK Vit Sävedalens IF lag blå 0 - 7 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 2 LA2. Vakant 2 IFK Kumla 1 0 - 3 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 1 UL3. Sävedalens IF lag blå Vakant 1 3 - 0 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 8 SP2. Eneby BK - Gul Backatorp IF Röd 3 - 0 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 7 UL2. Trollhättans FK IK Sturehov 0 - 11 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 6 TI1. Skara FC Backatorp IF Svart 3 - 0 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 5 SP1. Sävedalens IF lag röd Hovsta IF 5 - 3 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 4 UL1. Tidaholms G&IF Onsala BK röd 1 - 0 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 3 LA3. IFK Kumla 2 Gerdskens BK 0 - 3 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m C/D 3 BI2. Kållered SK Blå Eneby BK - Grön 4 - 5 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m A/B 9 LA1. IFK Skövde FK Blå Alingsås IF 1 - 5 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m C/D 9 VR2. IFK Värnamo Skärhamns ik p 08 0 - 3 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m C/D 8 VR1. IFK Valla Eriksbergs IF Vit 0 - 1 Läs mer
01/05 08:00 P14 f.2008 Kval.m C/D 6 BI1. IFK Värsås IFK Hjo 2 - 5 Läs mer
01/05 08:50 P14 f.2008 Kval.m C/D 5 VR1. Ekedalens SK IF Väster 1 - 3 Läs mer
01/05 08:50 P14 f.2008 Kval.m C/D 4 VR2. Vänersborg FK Eriksbergs IF Blå 4 - 7 Läs mer
01/05 08:50 P14 f.2008 Kval.m C/D 2 BI2. Vakant 4 Onsala BK blå 0 - 3 Läs mer
01/05 08:50 P14 f.2008 Kval.m C/D 1 SP2. Kållered SK Vit Vakant 3 3 - 0 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m A/B 2 LA2. Skultorps IF Proletären FF 0 - 5 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m A/B 1 LA1. Västerhaninge IF P-09 Vit FC Real Internacional 1 - 10 Läs mer
01/05 08:50 P14 f.2008 Kval.m C/D 7 SP1. Frändefors IF Dalen/Krokslätts FF 0 - 4 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m A/B 7 UL2. IFK Hjo Skiljebo sk 2 0 - 7 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m A/B 6 TI1. Adolfsbergs IK Svart Gais 1 - 0 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m A/B 5 BI1. Särö IK IK Zenith vit 1 - 5 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m A/B 4 UL3. Skiljebo sk 1 Köping FF 1 - 3 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m A/B 3 LA3. Espanyol Academy IF Backatorp IF 2 3 - 0 Läs mer
01/05 08:50 P13 f.2009 Kval.m C/D 7 UL1. Egnahems BK Orange Hovås Billdal IF 2 2 - 3 Läs mer
01/05 09:40 P13 f.2009 Kval.m C/D 1 TI1. Tidaholms GIF Adolfsbergs IK Gul 2 - 5 Läs mer
01/05 09:40 P13 f.2009 Kval.m C/D 6 BI2. Mullsjö IF Tymer/Lerdala 1 - 5 Läs mer
01/05 09:40 P13 f.2009 Kval.m C/D 5 BI1. Västerhaninge IF P-09 Blå Backatorp IF 1 0 - 5 Läs mer
01/05 09:40 P13 f.2009 Kval.m C/D 4 LA3. Kinnarp-Slutarps IF Hovås Billdal IF 1 0 - 1 Läs mer
01/05 09:40 P13 f.2009 Kval.m C/D 3 LA2. Ngis/P09 Igelstorp IK 9 - 2 Läs mer
01/05 09:40 P13 f.2009 Kval.m C/D 2 LA1. BK Trix Jönköpings Södra 0 - 8 Läs mer
01/05 09:40 F14 f.2008 Kval.m C/D 1 SP2. Tidaholms Gif Alvesta GIF 0 - 2 Läs mer
01/05 09:40 F14 f.2008 Kval.m A/B 5 SP1. Skövde KIK F14 1 IFK Kumla 1 - 7 Läs mer
01/05 09:40 F14 f.2008 Kval.m A/B 3 UL3. Sjömarkens IF Romelanda UF 1 - 0 Läs mer
01/05 09:40 F14 f.2008 Kval.m A/B 2 UL2. Skövde KIK F14 2 Barnarps if 1 1 - 2 Läs mer
01/05 09:40 F14 f.2008 Kval.m A/B 1 UL1. Alets IK Jönköping Södra IF 0 - 3 Läs mer
01/05 09:40 F14 f.2008 Kval.m C/D 3 VR2. Skillingaryds is F08/09 Norrahammars GIS 2 - 1 Läs mer
01/05 09:40 F14 f.2008 Kval.m C/D 2 VR1. Tallboda IF vit Ekhagens IF F08/09 0 - 1 Läs mer
01/05 10:30 F14 f.2008 Kval.m A/B 4 TI1. TFK/HIS Barnarps if 2 1 - 2 Läs mer
01/05 10:30 F14 f.2008 Kval.m C/D 5 VR2. Upphärads IS/Sjuntorps IF/Åsaka SK Tallboda IF blå 0 - 1 Läs mer
01/05 10:30 F14 f.2008 Kval.m C/D 4 VR1. Egnahems BK Qviding FIF 2 - 0 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m C/D 4 LA3. Adolfbergs IK gul IF Eker F09/10 0 - 1 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m C/D 3 LA2. Tidaholms G&IF Skövde KIK Svart 0 - 1 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m C/D 2 UL2. Smedby AIS 1 Backatorps IF 0 - 5 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m C/D 1 BI1. Vakant Trollhättans BoIS 0 - 3 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m A/B 6 SP2. Skövde KIK Svartvit Jitex F2009 Vit 0 - 6 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m A/B 5 LA1. Onsala BK 1 Smedby AIS 2 7 - 0 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m C/D 6 UL3. Adolfsbergs IK svart Rynninge/Syrianska 0 - 8 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m C/D 5 BI2. Falköpings KIK Hovås Billdal / röd 4 - 2 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m A/B 2 SP1. Skövde KIK Vit Mölnlycke If SVART 5 - 7 Läs mer
01/05 10:30 F13 f.2009 Kval.m A/B 1 UL1. Skultorps IF IF Väster Orange 0 - 3 Läs mer
01/05 11:20 F13 f.2009 Kval.m A/B 4 SP2. Mölnlycke If GUL Boo FF lag 2 0 - 2 Läs mer
01/05 11:20 F13 f.2009 Kval.m A/B 3 SP1. Jitex F2009 Lila Hovås Billdal / vit 3 - 0 Läs mer
01/05 11:20 P14 f.2008 A-Slutspel UL1. Sävedalens IF lag blå Gerdskens BK Läs mer
01/05 11:20 P14 f.2008 B-Slutspel UL2. Vakant 1 IFK Kumla 2 Läs mer
01/05 11:20 P14 f.2008 C-Slutspel UL3. Kållered SK Vit Eneby BK - Grön Läs mer
01/05 11:20 P14 f.2008 D-Slutspel TI1. Vakant 3 Kållered SK Blå Läs mer
01/05 11:20 P13 f.2009 A-Slutspel LA3. Köping FF Adolfsbergs IK Svart Läs mer
01/05 11:20 P13 f.2009 A-Slutspel LA2. Proletären FF IK Zenith vit Läs mer
01/05 11:20 P13 f.2009 A-Slutspel LA1. FC Real Internacional Espanyol Academy IF Läs mer
01/05 11:20 P13 f.2009 B-Slutspel BI1. Västerhaninge IF P-09 Vit Backatorp IF 2 Läs mer
01/05 11:20 P13 f.2009 B-Slutspel VR1. Skultorps IF Särö IK Läs mer
01/05 11:20 P13 f.2009 B-Slutspel BI2. Skiljebo sk 1 Gais Läs mer
01/05 11:20 P13 f.2009 C-Slutspel VR2. Hovås Billdal IF 1 Tymer/Lerdala Läs mer
01/05 12:10 F14 f.2008 C-Slutspel SP2. Alvesta GIF Skillingaryds is F08/09 Läs mer
01/05 12:10 P13 f.2009 C-Slutspel LA1. Adolfsbergs IK Gul Ngis/P09 Läs mer
01/05 12:10 P13 f.2009 C-Slutspel LA2. Jönköpings Södra Backatorp IF 1 Läs mer
01/05 12:10 P13 f.2009 D-Slutspel UL3. Tidaholms GIF Igelstorp IK Läs mer
01/05 12:10 P13 f.2009 D-Slutspel TI1. BK Trix Västerhaninge IF P-09 Blå Läs mer
01/05 12:10 P13 f.2009 D-Slutspel LA3. Kinnarp-Slutarps IF Mullsjö IF Läs mer
01/05 12:10 F14 f.2008 A-Slutspel UL1. Jönköping Södra IF Sjömarkens IF Läs mer
01/05 12:10 F14 f.2008 B-Slutspel UL2. Alets IK Romelanda UF Läs mer
01/05 12:10 F14 f.2008 D-Slutspel VR1. Sandareds IF 08/09 Tidaholms Gif Läs mer
01/05 12:10 F14 f.2008 D-Slutspel VR2. Tallboda IF vit Qviding FIF Läs mer
01/05 12:10 F13 f.2009 B-Slutspel SP1. Skövde KIK Vit Skövde KIK Svartvit Läs mer
01/05 12:10 F13 f.2009 C-Slutspel BI1. Trollhättans BoIS Falköpings KIK Läs mer
01/05 12:10 F13 f.2009 C-Slutspel BI2. Backatorps IF Rynninge/Syrianska Läs mer
01/05 13:00 F13 f.2009 B-Slutspel TI1. Skultorps IF Smedby AIS 2 Läs mer
01/05 13:00 F13 f.2009 A-Slutspel UL2. Mölnlycke If SVART Jitex F2009 Vit Läs mer
01/05 13:00 F13 f.2009 A-Slutspel UL1. IF Väster Orange Onsala BK 1 Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 A-Slutspel UL3. Tidaholms G&IF IFK Kumla 1 Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 B-Slutspel LA1. Hovsta IF Trollhättans FK Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 B-Slutspel LA2. Onsala BK röd Vakant 2 Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 B-Slutspel LA3. Backatorp IF Svart Backatorp IF Röd Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 C-Slutspel BI1. Eriksbergs IF Blå Onsala BK blå Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 C-Slutspel BI2. IFK Hjo Eriksbergs IF Vit Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 D-Slutspel SP1. Vänersborg FK Vakant 4 Läs mer
01/05 13:00 P14 f.2008 D-Slutspel SP2. IFK Värsås IFK Valla Läs mer
01/05 13:00 F13 f.2009 D-Slutspel VR2. Smedby AIS 1 Adolfsbergs IK svart Läs mer
01/05 13:00 F13 f.2009 D-Slutspel VR1. Vakant Hovås Billdal / röd Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 A-Slutspel UL3. Skara FC Eneby BK - Gul Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 A-Slutspel UL2. Sävedalens IF lag röd IK Sturehov Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 A-Slutspel UL1. Sävedalens IF lag blå Alingsås IF Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 B-Slutspel TI1. IFK Kumla 2 IFK Skövde FK Blå Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 C-Slutspel BI1. Eneby BK - Grön Skärhamns ik p 08 Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 C-Slutspel BI2. IF Väster Dalen/Krokslätts FF Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 D-Slutspel SP1. Kållered SK Blå IFK Värnamo Läs mer
01/05 13:50 P14 f.2008 D-Slutspel SP2. Ekedalens SK Frändefors IF Läs mer
01/05 13:50 F14 f.2008 D-Slutspel VR1. Upphärads IS/Sjuntorps IF/Åsaka SK Sandareds IF 08/09 Läs mer
01/05 13:50 F14 f.2008 D-Slutspel VR2. Norrahammars GIS Qviding FIF Läs mer
01/05 14:40 P13 f.2009 A-Slutspel UL2. Proletären FF Köping FF Läs mer
01/05 14:40 P13 f.2009 A-Slutspel UL1. Skiljebo sk 2 FC Real Internacional Läs mer
01/05 14:40 F14 f.2008 C-Slutspel VR1. Alvesta GIF Tallboda IF blå Läs mer
01/05 14:40 P13 f.2009 B-Slutspel LA1. IFK Hjo Backatorp IF 2 Läs mer
01/05 14:40 P13 f.2009 B-Slutspel LA2. Särö IK Gais Läs mer
01/05 14:40 P13 f.2009 D-Slutspel LA3. Egnahems BK Orange Igelstorp IK Läs mer
01/05 14:40 F14 f.2008 C-Slutspel VR2. Ekhagens IF F08/09 Egnahems BK Läs mer
01/05 14:40 F13 f.2009 C-Slutspel SP1. Skövde KIK Svart Falköpings KIK Läs mer
01/05 14:40 F13 f.2009 C-Slutspel SP2. IF Eker F09/10 Rynninge/Syrianska Läs mer
01/05 15:30 P14 f.2008 C-Slutspel BI1. Eneby BK - Grön Dalen/Krokslätts FF Läs mer
01/05 15:30 P14 f.2008 C-Slutspel BI2. Onsala BK blå IFK Hjo Läs mer
01/05 15:30 P13 f.2009 C-Slutspel LA1. Hovås Billdal IF 2 Adolfsbergs IK Gul Läs mer
01/05 15:30 P13 f.2009 C-Slutspel LA2. Backatorp IF 1 Tymer/Lerdala Läs mer
01/05 15:30 P13 f.2009 D-Slutspel LA3. Västerhaninge IF P-09 Blå Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
01/05 15:30 F14 f.2008 A-Slutspel UL2. Jönköping Södra IF IFK Kumla Läs mer
01/05 15:30 F14 f.2008 A-Slutspel UL3. Barnarps if 1 Barnarps if 2 Läs mer
01/05 15:30 F14 f.2008 B-Slutspel VR1. Alets IK Skövde KIK F14 1 Läs mer
01/05 15:30 F14 f.2008 B-Slutspel VR2. Skövde KIK F14 2 TFK/HIS Läs mer
01/05 15:30 F13 f.2009 D-Slutspel SP2. Adolfbergs IK gul Adolfsbergs IK svart Läs mer
01/05 15:30 F13 f.2009 D-Slutspel SP1. Tidaholms G&IF Hovås Billdal / röd Läs mer
01/05 16:20 F13 f.2009 A-Slutspel UL3. Boo FF lag 2 Jitex F2009 Vit Läs mer
01/05 16:20 F13 f.2009 A-Slutspel UL2. Jitex F2009 Lila Onsala BK 1 Läs mer
01/05 16:20 P14 f.2008 B-Slutspel LA2. IFK Skövde FK Blå Trollhättans FK Läs mer
01/05 16:20 P14 f.2008 B-Slutspel LA3. Onsala BK röd Backatorp IF Svart Läs mer
01/05 16:20 P14 f.2008 D-Slutspel BI1. Kållered SK Blå Ekedalens SK Läs mer
01/05 16:20 P14 f.2008 D-Slutspel BI2. Vänersborg FK IFK Valla Läs mer
01/05 16:20 P13 f.2009 A-Slutspel UL1. FC Real Internacional Proletären FF Läs mer
01/05 16:20 P13 f.2009 B-Slutspel LA1. Backatorp IF 2 Gais Läs mer
01/05 16:20 F14 f.2008 C-Slutspel VR1. Alvesta GIF Egnahems BK Läs mer
01/05 16:20 F14 f.2008 D-Slutspel VR2. Sandareds IF 08/09 Qviding FIF Läs mer
01/05 16:20 F13 f.2009 B-Slutspel SP1. Hovås Billdal / vit Smedby AIS 2 Läs mer
01/05 16:20 F13 f.2009 B-Slutspel SP2. Mölnlycke If GUL Skövde KIK Svartvit Läs mer
01/05 17:10 P14 f.2008 A-Slutspel UL3. IFK Kumla 1 Skara FC Läs mer
01/05 17:10 P14 f.2008 A-Slutspel UL2. Alingsås IF IK Sturehov Läs mer
01/05 17:10 P14 f.2008 C-Slutspel BI1. Eneby BK - Grön IFK Hjo Läs mer
01/05 17:10 F14 f.2008 B-Slutspel VR1. Skövde KIK F14 1 TFK/HIS Läs mer
01/05 17:10 P13 f.2009 C-Slutspel LA1. Adolfsbergs IK Gul Backatorp IF 1 Läs mer
01/05 17:10 P13 f.2009 D-Slutspel LA2. Egnahems BK Orange Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
01/05 17:10 F14 f.2008 A-Slutspel UL1. IFK Kumla Barnarps if 2 Läs mer
01/05 17:10 F13 f.2009 D-Slutspel SP2. Hovås Billdal / röd Adolfsbergs IK svart Läs mer
01/05 17:10 F13 f.2009 C-Slutspel SP1. Falköpings KIK Rynninge/Syrianska Läs mer
01/05 17:40 P14 f.2008 B-Slutspel LA3. IFK Skövde FK Blå Backatorp IF Svart Läs mer
01/05 17:40 P14 f.2008 D-Slutspel BI2. Ekedalens SK Vänersborg FK Läs mer
01/05 18:00 F13 f.2009 A-Slutspel UL1. Jitex F2009 Lila Boo FF lag 2 Läs mer
01/05 18:00 F13 f.2009 B-Slutspel SP1. Smedby AIS 2 Mölnlycke If GUL Läs mer
01/05 18:50 P14 f.2008 A-Slutspel UL1. IK Sturehov IFK Kumla 1 Läs mer