Spelform 2021



P16 

Ålder: Födda -05 eller senare  
Speldag: Lör-Sön 17-18/4
Planstorlek: 11-manna  
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 matcher   Söndag slutspel A,B + placeringsmatch
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till lagen som når semifinal i slutspel A,B 
 


P15

Ålder: Födda -06 eller senare  
Speldag: Lör-Sön 17-18/4
Planstorlek: 11-manna  
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 matcher, Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till lagen som når semifinal i slutspel A,B,C,D.
 


F16

Ålder: Födda -05 eller senare  
Speldag: Lör-Sön  17-18/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 matcher  Söndag slutspel A,B + placeringsmatch
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till lagen som når semifinal i slutspel A,B.
 

 

F15

Ålder: Födda -06 eller senare  
Speldag: Lör-Sön  17-18/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C,D
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till laget som når semifinal i slutspel A,B,C,D.
 


P14  

 

Ålder: Födda -07 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag  17-18/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till lagen som når semifinal i slutspel A,B,C,D. 
 
 

P13  

Ålder: Födda -08 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag  17-18/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till lagen som når semifinal i slutspel A,B,C,D.

 
F14  

 
Ålder: Födda -07 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag  17-18/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till lagen som når semifinal i slutspel A,B,C,D. 
 

  F13
 
Ålder: Födda -08 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag  17-18/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 matcher, Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2500 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokaler till lagen som når semifinal i slutspel A,B,C,D. 
 
 


P12

Ålder: Födda -09 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 24-25/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 5tim/speldag
Avgift: 1400 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna och pokal till laget
 


P11

Ålder: Födda -10 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 24-25/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 5tim/speldag
Avgift: 1400 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


P10

Ålder: Födda -11 eller senare  
Speldag: Lördag-Söndag  24-25/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 5tim/speldag
Avgift: 1400 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


F12

Ålder: Födda -09 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 24-25/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 5tim/speldag
Avgift: 1400 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


F11

Ålder: Födda -10 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 24-25/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 5tim/speldag
Avgift: 1400 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


F10

Ålder: Födda -11 eller senare  
Speldag: Lördag-Söndag 24-25/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 5tim/speldag
Avgift: 1400 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


P9

Ålder: Födda -12 eller senare  
Speldag: Lördag 24/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


P8

Ålder: Födda -13 eller senare  
Speldag: Lördag 24/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


F9

Ålder: Födda -12 eller senare  
Speldag: Lördag 24/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget


F8

Ålder: Födda -13 eller senare  
Speldag: Lördag 24/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris:
 
Medaljer till deltagarna och pokal till laget
 

Sista anmälan: Se "viktiga datum"

OBS! När ni erlagt anmälningsavgiften till bg 877-6288 flyttar vi upp er till klara lag

 

Betalning lag utanför Sverige:

Bank: Tidaholms Sparbank
Adress: Box 23Box 23
IBAN: SE9580000835430040019044
BIC: SWEDSESS
Powered by JO Admin | Luke