Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2022. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

Välj åldersgrupp:

P16 f.2006

1. Gnosjö IF
2. Sävedalens IF
3. Skoftebyns IF
4. Ekhagens IF
5. IFK Tidaholm/Ekedalens SK
6. Mariebergs IK
7. Finlandia/Pallo AIF
8. Hovsta IF
9. Ytterby IS
10. Trollhättans FK
11. Lunds BoIS / Torns IF P16
12. Irsta IF P06
13. Ulvåkers IF
14. Trollhättans BoIS
15. Sandared/Sjömarken
16. Stenkullen GoIK
17. Östadkulle/Hol/Säven (ÖHS)
18. Adolfsbergs IK
19. Hovslätts IK
20. If centern

F16-17 f.2005/2006

1. Norrtulls SK
2. Öjersjö IF
3. Sjömarken/Sandared IF
4. Linköping BK Tinnis Vit
5. Hertzöga BK
6. Ulvåkers IF
7. Tidaholms G&IF
8. Älvsjö AIK

P15 f.2007

1. Öjersjö IF
2. Hovås Billdal
3. Hammarö FK
4. Täby FK P07:2
5. Hönö IS
6. Lundby IF
7. Torslanda IK
8. Sandsbro AIK
9. Masthuggets BK
10. Tidaholms GIF
11. Angered MBIK
12. Backatorp IF
13. Gnosjö IF
14. IFK Mariestad
15. IFK Västervik
16. Älvsborg FF
17. Skultorps IF
18. Herrestads AIF vit
19. Herrestads AIF svart
20. Bankeryds SK Gul
21. Bankeryds SK Svart
22. Trollhättans BoIS
23. Fässbergs IF 1
24. Fässbergs IF 2
25. Kullavik IF
26. Finlandia Pallo AIF
27. IFK Skövde
28. Stenungsund IF
29. Halvorstorp IS
30. Ödsmåls IK
31. IK Oddevold
32. IK Kongahälla/ Romelanda UF
33. IK Franke
34. Adolfsbergs IK
35. Husqvarna ff 1
36. Husqvarna FF 2
37. Köping FF lag vit
38. Köping FF Röd
39. Halmstad BK
40. IF Haga
41. IK Zenith Grön
42. IK Zenith Vit
43. Landvetter IS
44. LEDIGPLATS 1

F15 f.2007

1. Falköpings KIK
2. Växjö DFF/F07
3. Hertzöga BK
4. FK Karlskrona
5. Nässjö FF
6. Qviding FIF
7. AIK FF
8. Lerkils IF
9. IFK Kumla
10. IF Karlstad Fotboll_1
11. Mariestads Bois FF
12. Landvetter IF 2003 Lag Röd
13. Landvetter IF 2003 Lag Svart
14. BK Häcken 1
15. BK Häcken 2
16. Linghems SK
17. Älvsborg FF
18. IF Karlstad Fotboll_2
19. HGH FC
20. Ängelholms FF
21. Skövde KIK
22. New Mill Indians
23. Onsala BK
24. Viggbyholms IK FF F07

Obetalda

1. IK Zenith Reserv 1
2. BK Astrio Reserv 2*

P14 f.2008

1. Adolfbergs IK Svart
2. Adolfsbergs IK Gul
3. Adolfsbergs IK Vit
4. Dalen/Krokslätts FF
5. IF Eker Örebro
6. Tidaholms G&IF
7. Lunden ÖBK
8. IF Hallby Fotboll
9. Gerdskens BK
10. Frillesås FF
11. Tabergs SK Gul
12. Tabergs SK Röd
13. Vänersborg FK
14. Eriksbergs IF Blå
15. Eriksbergs IF Vit
16. IFK Kumla 1
17. IFK Kumla 2
18. Backatorp IF Röd
19. Backatorp IF Svart
20. Kållered SK Blå
21. Kållered SK Vit
22. Hovsta IF
23. IFK Värnamo
24. Alingsås IF
25. IFK Falköping FF
26. Skene IF
27. Enskede IK Blå
28. IK Sturehov
29. Skara FC
30. Trollhättans FK
31. IFK Valla
32. Skultorps IF
33. Mjölby AI P08
34. Mjölby AI P08
35. Onsala BK blå
36. Onsala BK röd
37. Sävedalens IF lag blå
38. Sävedalens IF lag röd
39. Rynninge IK Vit
40. Skärhamns ik p 08
41. Masthuggets bk
42. Kungsladugårds BK Röd
43. Kungsladugårds BK Vit
44. IFK Hjo
45. Ekedalens SK
46. IFK Skövde FK Blå
47. IFK Skövde FK Vit
48. Eneby BK - Gul
49. Halvorstorp IS
50. Eneby BK - Vit
51. Frändefors IF
52. IF Väster

Obetalda

1. Bergdalen IK Reserv 1
2. IK Sturehov Röd Reserv 2

F14 f.2008

1. Ekhagens IF F08/09
2. Skultorps IF
3. TFK/HIS
4. Skövde KIK F14 1
5. Skövde KIK F14 2
6. Tidaholms Gif
7. IF Hallby
8. Romelanda UF
9. Ekhagens IF F08/09
10. Månsarps IF
11. Alvesta GIF
12. Skillingaryds is F08/09
13. Egnahems BK
14. AIK FF
15. Slottsbrons IF
16. IFK Kumla
17. Sandareds IF 08/09
18. Säffle Sk
19. IFK Örby
20. Barnarps if 1
21. Barnarps if 2
22. Alets IK röd
23. Alets IK blå
24. Norrahammars GIS
25. Qviding FIF
26. Sjömarkens IF
27. Upphärads IS/Sjuntorps IF/Åsaka SK
28. Tallboda IF 1

Obetalda

1. Tallboda IF 2 Reserv 1
2. Mariestads Bois FF Reserv 2*
3. IF Väster Orange Reserv 3
4. IF Väster Svart Reserv 4
5. Eriksbergs IF Reserv 5
6. Kullaviks IF Reserv 6

P13 f.2009

1. Särö IK
2. Tymer/Lerdala
3. Älvsborgs FF 1
4. Älvsborgs FF 2
5. Älvsborgs FF 3
6. Igelstorp IK
7. Smedby AIS 1
8. Smedby AIS 2
9. Smedby AIS 3
10. Mossens BK
11. BK Trix
12. Egnahems BK Orange
13. Egnahems BK Svart
14. FC Real Internacional
15. Hovås Billdal IF 1
16. Hovås Billdal IF 2
17. RCD Espanyol de Barcelona Academy Stockholm
18. Tidaholms GIF
19. Backatorp IF 1
20. Backatorp IF 2
21. Mullsjö IF
22. Ngis/P09
23. Skene IF
24. Falköpings FK
25. Skultorps IF
26. Västerhaninge IF P-09 Blå
27. Västerhaninge IF P-09 Vit
28. Skeninge IK
29. IFK Wreta Kloster
30. Jönköpings Södra
31. Tune IL Grønn ( N )
32. Tune IL Rød ( N )
33. IFK Hjo
34. BK Derby
35. Kinnarp-Slutarps IF
36. Grebo IK
37. Proletären FF
38. Skiljebo sk 1
39. Skiljebo sk 2
40. Gais
41. IFK Värsås
42. Råda BK Vit
43. Råda BK Grön
44. IF Karlstad Fotboll

Obetalda

1. IF Karlstad Fotboll Reserv 1
2. Rynninge IK Reserv 2
3. Adolfsbergs IK Svart Reserv 3
4. Adolfsbergs IK Gul Reserv 4
5. Skövde AIK P13 Reserv 5

F13 f.2009

1. Backatorps IF
2. Tidaholms G&IF
3. RIK Karlskoga
4. Mölnlycke If GUL
5. Mölnlycke If SVART
6. Hovås Billdal / röd
7. Hovås Billdal / vit
8. Skultorps IF
9. Henåns IF
10. IF Eker F09/10
11. Bankeryds SK
12. AIK FF.
13. Rynninge/Syrianska
14. IF Väster Orange
15. IF Väster Svart
16. Skövde KIK Svart
17. Skövde KIK Vit
18. Jitex F2009 Lila
19. Jitex F2009 Vit
20. Adolfbergs IK gul
21. Adolfsbergs IK svart
22. Trollhättans BoIS
23. Smedby AIS 1
24. Smedby AIS 2
25. ÅSA IF
26. Onsala BK 1
27. Onsala BK 2
28. Bergums IF

Obetalda

1. Boo FF lag 2 Reserv 2
2. Limhamn Bunkeflo 07 Reserv 3
3. Falköpings KIK
4. Skövde KIK Svartvit Reserv 1

P12 f.2010

1. Tymer/Lerdala
2. Adolfsbergs IK svart
3. Adolfsbergs IK Vit
4. AnebySK/BälarydsIK
5. Särö IK
6. Egnahems BK 1
7. Egnahems BK 2
8. AIK P11 Orange City
9. Önnereds IK Grön
10. Önnereds IK Röd
11. IFK Hjo blå
12. IFK Hjo vit
13. Tidaholms GIF
14. Norrahammars IK
15. Habo IF blå
16. Habo IF blå/vit
17. Habo IF vit
18. Skövde AIK Grön
19. Skövde AIK Röd
20. Skövde AIK Vit
21. IK Sturehov 1
22. IK Sturehov 2
23. IFK Skövde 1
24. IFK Skövde 2
25. IFK Skövde 3
26. IFK Skövde 4
27. IFK Tidaholm
28. IF Eker Örebro 1
29. IF Eker Örebro 2
30. IF Eker Örebro 3
31. AIK P11 Orange United
32. Västra Frölunda Grön
33. Västra Frölunda Vit
34. Tölö IF
35. Västra Frölunda Rosa
36. Vartofta SK
37. Älvängen IK
38. Hammarö FK röd
39. Hammarö FK svart
40. Hammarö FK vit
41. Torstorps IF
42. Hovslätts IK Röd
43. Hovslätts IK Vit
44. Gränna AIS

F12 f.2010

1. LSSK F10/11
2. Ekhagens IF
3. Falköping KIK vit
4. Falköpings KIK röd
5. IFK Tidaholm VIT
6. Skövde KIK lag 1
7. Skövde KIK lag 2
8. Skövde KIK lag 3
9. Rävåsens IK Karlskoga
10. Mariestads BoIS
11. Landvetter IF 2003 Lag Röd
12. Landvetter IF 2003 Lag Svart
13. Bankeryd SK lag Gul
14. Bankeryd SK lag Svart
15. Habo if Blå
16. Habo if Vit
17. Våmbs IF
18. Masthuggets BK
19. Nässjö FF Blå
20. Nässjö FF Röd
21. Egnahems BK
22. Örebro SK Ungdom Vit
23. Örebro SK Ungdom Svart
24. IF HAGA

P11 f.2011

1. Habo IF blå
2. Habo IF vit
3. Ekedalens SK
4. Mariebergs IK
5. Västra Frölunda IF grön
6. Västra Frölunda IF vit
7. IF Hallby FK - Blå
8. IF Hallby FK - Vit
9. Tidaholms G&IF
10. Falköpings FK 1
11. Falköpings FK 2
12. Ifk tidaholm
13. Ifk tidaholm
14. IFK Trollhättan
15. Jönköpings Södra IF
16. IFK Hjo/P11
17. Lerkils IF/Lag Röd
18. Lerkils IF /Lag Blå
19. Råda BK Grön
20. Råda BK Gul
21. Råda BK Röd
22. Råda BK Svart
23. Råda BK Vit
24. Fässberg IF
25. Fässberg IF
26. LEDIGPLATS 1
27. LEDIGPLATS 2
28. LEDIGPLATS 3

Obetalda

1. Jönköpings Södra IF
2. Norrahammars GIS

F11 f.2011

1. Falköpings KIK röd
2. Falköpings KIK vit
3. Månsarps IF F11
4. IFK Tidaholm BLÅ
5. Skara FC lag blå
6. Skara FC lag vit
7. Rävåsens IK Karlskoga
8. Tidaholms G&IF
9. IFK Hjo
10. TFK/HIS
11. Råda BK Grön
12. Råda BK Gul
13. Råda BK Svart
14. Råda BK Vit
15. Skövde KIK 2
16. Skövde KIK 1

Obetalda

1. Mariestads BoIS FF Reserv 1

P10 f.2012

1. IFK Hjo blå
2. IFK Hjo vit
3. Holmalunds IF
4. Skövde AIK röd
5. Skövde AIK vit
6. Tidaholms G&IF
7. Habo IF blå
8. Habo IF vit
9. Fortuna FF röd
10. Fortuna FF svart
11. Kalmar FF
12. Kalmar FF 2
13. Falköpings FK
14. LEDIGPLATS 1
15. LEDIGPLATS 2
16. LEDIGPLATS 3

Obetalda

1. Assyriska IK

F10 f.2012

1. IF Väster 1
2. IF Väster 2
3. Tidaholms G&IF
4. Kinnarp Slutarps IF
5. LEDIGPLATS 1
6. Skövde KIK svart
7. Skövde KIK vit
8. Skultorps IF

Obetalda

1. Egnahems BK
2. Skövde KIK svartvit

P9 f.2013

1. Skövde AIK Röd
2. Skövde AIK Rödvit
3. Skövde AIK Vit
4. Skövde AIK Vitröd
5. IFK Tidaholm vit
6. IFK Tidaholm blå

F9 f.2013

1. Elmer/Fåglum FK

P8 f.2014

1. Tidaholms gif
2. IFK Tidaholm Blå
3. IFK Tidaholm Vit
4. Tidaholms gif 2

F8 f.2014

1. Tidaholms GIF
2. Tidaholms GIF

P7-6 f.2015-16

F7-6 f.2015-16

Powered by JO Admin | Luke