Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2022. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

Välj åldersgrupp:

P16 f.2006

1. Gnosjö IF
2. Sävedalens IF
3. Skoftebyns IF
4. Ekhagens IF
5. IFK Tidaholm/Ekedalens SK

F16 f.2006

P15 f.2007

1. Öjersjö IF
2. Hovås Billdal
3. Hammarö FK
4. Täby FK P07:2
5. Hönö IS
6. Lundby IF

Obetalda

1. Torslanda IK

F15 f.2007

1. Hovås Billdal
2. Falköpings KIK
3. Växjö DFF/F07
4. Hertzöga BK
5. FK Karlskrona
6. Nässjö FF

P14 f.2008

1. Adolfbergs IK Svart
2. Adolfsbergs IK Gul
3. Adolfsbergs IK Vit
4. IFK Mariestad blå
5. IFK Mariestad vit
6. Dalen/Krokslätts FF
7. IF Eker Örebro
8. Tidaholms G&IF
9. Lunden ÖBK
10. IF Hallby Fotboll
11. Husqvarna FF 1
12. Husqvarna FF 2
13. Husqvarna FF 3
14. Gerdskens BK
15. Frillesås FF
16. Tabergs SK Gul
17. Tabergs SK Röd
18. Vänersborg FK

Obetalda

1. IFK Värnamo
2. Eriksbergs IF Blå
3. Eriksbergs IF Vit

F14 f.2008

1. Ekhagens IF F08/09
2. Skövde KIK
3. Skultorps IF
4. TFK/HIS

Obetalda

1. Skövde KIK F14 1
2. Skövde KIK F14 2
3. Säffle Sk
4. IF Hallby
5. Tidaholms Gif

P13 f.2009

1. Särö IK
2. Tymer/Lerdala
3. Älvsborgs FF 1
4. Älvsborgs FF 2
5. Älvsborgs FF 3
6. Igelstorp IK
7. Smedby AIS 1
8. Smedby AIS 2
9. Smedby AIS 3
10. Mossens BK
11. BK Trix
12. Egnahems BK Orange
13. Egnahems BK Svart

Obetalda

1. Jönköpings Södra
2. IFK Strömstad

F13 f.2009

1. Backatorps IF 1
2. Backatorps IF 2
3. Tidaholms G&IF
4. RIK Karlskoga
5. Mölnlycke If GUL
6. Mölnlycke If SVART
7. Hovås Billdal / röd
8. Hovås Billdal / vit

Obetalda

1. Skultorps IF

P12 f.2010

1. Tymer/Lerdala
2. Adolfsbergs IK svart
3. Adolfsbergs IK Vit
4. AnebySK/BälarydsIK
5. Särö IK
6. Egnahems BK 1
7. Egnahems BK 2
8. AIK Orange City
9. AIK Orange United

Obetalda

1. Tölö IF
2. IF Eker Örebro

F12 f.2010

1. LSSK F10/11
2. Ekhagens IF

P11 f.2011

1. Habo IF blå
2. Habo IF vit
3. Ekedalens SK
4. Mariebergs IK

Obetalda

1. Jönköpings Södra IF
2. Jönköpings Södra IF

F11 f.2011

1. Falköpings KIK röd
2. Falköpings KIK vit

P10 f.2012

1. IFK Hjo blå
2. IFK Hjo vit
3. Holmalunds IF

Obetalda

1. Skövde AIK vit
2. Skövde AIK röd

F10 f.2012

P9 f.2013

F9 f.2013

P8 f.2014

F8 f.2014

P7-6 f.2015-16

F7-6 f.2015-16

Powered by JO Admin | Luke