Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2021. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

Välj åldersgrupp:

P16 f.2005

1. Tidaholms G&IF
2. IFK Hjo
3. Arentorp/Helås/Levene/Skogslund
4. Vänerborgs FK
5. våmbs if
6. Ulvåkers IF
7. Falköpings FK
8. Kullavik IF
9. Lesjöfors IF
10. Växjö BK
11. IFK Falköping FF
12. Lyckå FF/Rödeby AIF
13. IK Zenith
14. IFK Lidingö
15. LEDIGPLATS 1
16. Skara FC

Obetalda

1. Askims IK

P15 f.2006

1. Hovås Billdal IF 3
2. Hovås Billdal IF 4
3. Skara FC P06
4. IFK Tidaholm
5. Annebergs IF
6. Gnosjö IF
7. Hovshaga AIF
8. IFK Falköping FF vit
9. IFK Falköpng FF blå
10. Ekhagens IF
11. Landvetter IS
12. Partille IF
13. Mullsjö IF
14. Hovslätts IK
15. Irsta IF P06
16. IFK Hallsberg
17. Ulvåkers IF
18. Finlandia/Pallo AIF
19. Karlslunds IF FK 1
20. Karlslunds IF FK 2
21. Torp GoIF
22. Nässjö FF
23. Floda BOIF
24. Halmstads BK
25. Adolfsbergs IK
26. IS Halmia
27. Hovsta IF
28. Älvsborg FF / Blå
29. Älvsborg FF / Svart
30. Östers IF
31. Sävedalens IF
32. Räppe GOIF

Obetalda

1. Ik Zenith Reserv 1 *
2. Bankeryds SK Reserv 2 *
3. IFK Lidingö P06:A2 Reserv 3

F16 f.2005

1. Östra Deje IK
2. Jitex Mölndal BK Lila
3. Hvetlanda GIF
4. BKTinnis/HjulsbroIK
5. Öjersjö IF
6. Norrtulls SK
7. Skultorps IF
8. Backatorp F05
9. Rödeby AIF
10. Skjetten SK ( N )
11. Växjö BK
12. Norrahammars GIS
13. Västervik Dam
14. Sjömarken/Sandared IF
15. LEDIGPLATS 1
16. Räppe Goif

Obetalda

1. IFK Valla
2. IFK Hallsberg

F15 f.2006

1. Hjuvik AIK vit
2. Tidaholms G&IF
3. Hertzöga BK
4. Hvetlanda GIF
5. Skövde KIK F06
6. Ekängens IF
7. BKTinnis/HjulsbroIK
8. Älvsjö AIK 1
9. Älvsjö AIK 2
10. Åsa IF
11. Norrtulls SK
12. IF Väster
13. Kullavik IF
14. Gideonsbergs IF
15. Ik Rössö
16. Hovås Billdal F06

Obetalda

1. Öjersjö IF Reserv 1
2. Älvsborgs FF Reserv 2
3. Falköpings KIK Reserv 3

P14 f.2007

1. IFK Mariestad
2. Skoftebyns IF 1
3. Skoftebyns IF 2
4. Tidaholms G&IF
5. Hovås Billdal 1
6. Hovås Billdal 2
7. Bankeryds SK Gul
8. Bankeryds SK Svart
9. Bankeryds SK Vit
10. Skultorps IF P07
11. Nässjö FF
12. Karlslund IF FK blå
13. Karlslund IF FK Röd
14. Karlsund IF FK Vit
15. IF Centern
16. Örgryte IS
17. Sandsbro AIK
18. Åsa IF
19. Herrestads AIF svart
20. Herrestads AIF Vit
21. Hönö IS
22. Hammarö FK Nord
23. Hammarö FK Öst
24. Täby FK P07
25. Hovslätts IK
26. Lysekil AIK
27. Halmstad BK
28. Öjersjö IF
29. Lundby IF
30. Lindö FF
31. Skövde AIK 1
32. Skövde AIK 2
33. Adolfsbergs IK gul
34. Adolfsbergs IK svart
35. Adolfsbergs IK vit
36. Kulladals FF
37. Kulladals FF Vit
38. Lillån FK 1
39. Lillån FK 2
40. Holmalunds IF
41. Kullavik IF
42. FC Arlanda
43. Lesjöfors IF
44. Barkarö SK

Obetalda

1. Angered Allias BK Reserv 1
2. Assyriska ik Reserv 2
3. Husqvarna ff blå Reserv 3
4. Husqvarna FF vit Reserv 4
5. Täby FK P07:2 (lag 2) Reserv 5 *

P13 f.2008

1. Ekhagens IF
2. Tabergs SK gul
3. Tabergs SK röd
4. Dalen/Krokslätts FF
5. Enskede IK
6. IF Eker Örebro
7. Frillesås FF
8. Onsala BK blå
9. Onsala BK röd
10. Tidaholms G&IF svart
11. Tidaholms G&IF vit
12. Skoftebyns IF svart
13. Skoftebyns IF vit
14. IFK Mariestad blå
15. IFK Mariestad vit
16. Alingsås IF
17. Ekedalens SK
18. Adolfsbergs IK Gul
19. Adolfsbergs IK Svart
20. Adolfsbergs IK Vit
21. IFK Uddevalla P08
22. Hvetlanda GIF 1
23. Hvetlanda GIF 2
24. Trollhättan Bois
25. Husqvarna FF 1
26. Husqvarna FF 2
27. Huskvarna FF 3
28. Vänersborg FK 1
29. Vänersborg FK 2
30. IFK Kumla 1
31. IFK Kumla 2
32. IK Sturehov Blå
33. IK Sturehov Röd
34. Gerdskens BK Gul
35. Gerdskens BK svart
36. IFK Falköping

Obetalda

1. Vasalund Solna Reserv 1
2. FALKÖPINGS FK Reserv 2
3. IFK Skövde FK Blå Reserv 3
4. IFK Skövde FK Vit Reserv 4

F14 f.2007

1. BK Astrio gul
2. FK Karlskrona
3. Landvetter IF Lila
4. Landvetter IF Rosa
5. Varbergs BoIS
6. RIK Karlskoga
7. Växjö DFF/F07
8. Åsa IF
9. BK Häcken gul
10. BK Häcken svart
11. Hovås Billdal
12. HGH FC
13. Falköpings KIK
14. IK Zenith
15. Nässjö FF blå
16. Nässjö FF röd
17. Qviding FIF
18. BK Astrio svart
19. Tölö iF 1
20. Näsets SK
21. Hertzöga BK
22. Lerdala/Tymer/Ulvåker
23. Lekeryd Svartorp sk
24. IK Waria
25. Ik Rössö
26. Tölö IF 2
27. Barnarps if
28. IK Sturehov 1

Obetalda

1. IK Sturehov 2 Reserv 1 *
2. Skövde KIK Reserv 2

F13 f.2008

1. Skövde KIK
2. Egnahems BK
3. RIK Karlskoga röd
4. RIK Karlskoga svart
5. TFK/HIS
6. Ekhagens IF F08/09
7. Skultorps IF gul
8. Skultorps IF svart
9. Säffle sk
10. Näsets SK gul
11. Näsets SK röd
12. Hovås-Billdal 1
13. Hovås-Billdal blå
14. BeleBarkarby FF
15. Norrahammars GIS
16. barnarps if

Obetalda

1. Örgryte IS Reserv 1
2. Lerkils IF Reserv 2
3. Norrtulls SK Reserv 3

P12 f.2009

1. Västra Hargs IF
2. Igelstorp IK
3. NGIS
4. Älvsborgs FF 1
5. Älvsborgs FF 2
6. Älvsborgs FF 3
7. IFK Hjo
8. BK Derby grön
9. BK Derby svart
10. Latorps IF
11. Tidaholms G&IF
12. Skultorps IF
13. Tibro AIK
14. Husqvarna FF 1
15. Husqvarna FF 2
16. särö IK grön
17. IFK TIDAHOLM
18. Mullsjö IF
19. Mossens BK Gul
20. Mossen BK Svart
21. BK Trix
22. Smedby AIS 1
23. Smedby AIS 2
24. Smedby AIS 3
25. Smedby AIS 4
26. Egnahems BK Orange
27. Egnahems BK Svart
28. IFK Hallsberg
29. Skövde AIK
30. Smedby AIS 5
31. Backatorp IF 1
32. Backatorp IF 2
33. Vega FC 1
34. Vega FC 2
35. Bovallstrand/Hunnebostrand
36. Skövde AIK 1
37. Skövde AIK 2
38. Tymer/Lerdala

Obetalda

1. Särö IK Vit
2. Stenkullen P09 1
3. Stenkullen P09 2
4. Trollhättan BoIS 1
5. Trollhättan BoIS 2

P11 f.2010

1. Tymer /Lerdala
2. Trollhättans BoIS röd
3. Trollhättans BoIS vit
4. Tidaholms G&IF
5. IFK TIDAHOLM
6. IFK TIDAHOLM 2
7. IFK Hjo
8. IFK Hjo blå
9. Egnahems BK 1
10. Egnahems BK 2
11. AIK Orange City
12. AIK Orange United
13. Skövde AIK 1
14. Skövde AIK 2
15. Särö IK
16. Adolfsbergs IK svart
17. Adolfsbergs IK Vit
18. AnebySK/BälarydsIK
19. IFK Skövde 1
20. IFK Skövde 2
21. IFK Skövde 3
22. IFK Skövde 4

Obetalda

1. älvängen ik
2. Jönköpings Södra
3. BK Skottfint

P10 f.2011

1. Tidaholms G&IF
2. IFK TIDAHOLM
3. IFK TIDAHOLM 2
4. Ekedalens SK
5. IFK Trollhättan Vit
6. Mariebergs IK
7. Habo IF
8. HABO IF

F12 f.2009

1. Skultorps IF
2. Tidaholms G&IF svart
3. Tidaholms G&IF vit
4. Trollhättans BoIS F09/10
5. Backatorp IF 1
6. Backatorp IF 2
7. Ekhagens IF F08/09
8. Tfk/His
9. Tabergs SK
10. IF Väster 1
11. IF Väster 2
12. Henåns IF
13. Tölö IF Svart
14. Tölö IF Grön
15. Lekeryd Svartorp sk
16. Kullavik IF

F11 f.2010

1. Falköpings KIK röd
2. Falköpings KIK vit
3. RIK Karlskoga F10
4. IFK TIDAHOLM
5. IFK TIDAHOLM 2
6. Ekhagens IF
7. Habo IF blå
8. Habo if vit
9. ÖSK Svart
10. ÖSK Vit
11. LSSK F10/11
12. Kållered SK

F10 f.2011

1. RIK Karlskoga
2. Ekhagens IF
3. Falköpings KIK röd
4. Falköpings KIK vit

P9 f.2012

1. Tidaholms G&IF
2. IFK TIDAHOLM
3. IFK TIDAHOLM 2
4. IFK Hjo blå
5. IFK Hjo vit
6. Skövde AIK Lag 1
7. Skövde AIK Lag 2
8. Skövde AIK Lag 3
9. Holmalunds IF

P8 f.2013

1. IFK TIDAHOLM 2
2. IFK TIDAHOLM

F9 f.2012

1. Tidaholms G&IF vit
2. Ekhagens IF
3. Tidaholms G&IF svart

F8 f.2013

Powered by JO Admin | Luke