Dag | Tid | Åldersgrupp | Grupp/slutspel | Spelplats | Hemmalag | Bortalag | Resultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/04 | 16:30 | F10 f.2014 | Grupp A | UL7 | Falköpings KIK | Skövde KIK Svart/vit | Läs mer | |
27/04 | 18:00 | F10 f.2014 | Grupp A | UL7 | Skövde KIK Svart/vit | IFK Hjo F10 | Läs mer | |
27/04 | 19:00 | F10 f.2014 | Grupp A | UL7 | Tidaholms GIF | Skövde KIK Svart/vit | Läs mer | |
28/04 | 14:30 | F10 f.2014 | Grupp A | UL4 | Råda BK Vit | Skövde KIK Svart/vit | Läs mer | |
28/04 | 16:00 | F10 f.2014 | Grupp A | UL4 | Skövde KIK Svart/vit | Skultorps IF gul | Läs mer | |
28/04 | 17:30 | F10 f.2014 | Grupp A | UL4 | Fröjereds IF/Ekedalens SK | Skövde KIK Svart/vit | Läs mer |
Hjulsbro IK Blå - Kärra/ Klareberg 1 | 2 - 2 |
20/04 08:00, P14 f.2010, Grupp A, LA1. |
Bk Astrio - Skiljebo SK Gul | 0 - 3 |
20/04 08:00, P14 f.2010, Grupp B, LA2. |
Björndammens BK - Skövde AIK Röd | 1 - 0 |
20/04 08:00, P14 f.2010, Grupp C, LA3. |
Bergums IF - Hjulsbro IK Vit | 1 - 0 |
20/04 08:00, P14 f.2010, Grupp F, UL2. |
Hestrafors IF - FC Kallfors | 0 - 2 |
20/04 08:00, P14 f.2010, Grupp J, UL3. |
BK Astrio Gul - Orust FC | 2 - 1 |
20/04 08:00, F14 f.2010, Grupp A, VR2. |
Alsike IF - Jitex BK | 0 - 1 |
20/04 08:00, F14 f.2010, Grupp D, NY2. |
BK Astrio Svart - SG Ruddalen IF | 0 - 1 |
20/04 08:00, F14 f.2010, Grupp F, VR1. |
SG Ruddalen IF 1 - IFK Falköping Vit | 6 - 1 |
20/04 08:00, P13 f.2011, Grupp A, BI1. |
Eneby BK 1 - Våmbs IF Grön | 4 - 2 |
20/04 08:00, P13 f.2011, Grupp B, NY1. |
Barkarö SK - Kärra KIF Blå | 1 - 2 |
20/04 08:00, P13 f.2011, Grupp C, TI1. |
Ekedalen/Fröjered - Falköpings FK/ Röd | 0 - 2 |
20/04 08:00, P13 f.2011, Grupp G, UL1. |
FC Kallfors - Skultorps IF Gul | 5 - 0 |
20/04 08:00, P13 f.2011, Grupp I, BI2. |
IK Zenith/Lag Grön - IF Kil | 2 - 1 |
20/04 08:00, F13 f.2011, Grupp A, SP1. |
Onsala BK BLÅ - Vimmerby IF | 1 - 1 |
20/04 08:00, F13 f.2011, Grupp C, NY3. |
IK Zenith/Lag vit - Kungsbacka IF | 1 - 1 |
20/04 08:00, F13 f.2011, Grupp E, SP2. |
Skara FC Blå - Hallby blå | 1 - 0 |
20/04 08:50, P14 f.2010, Grupp A, LA2. |
Ekhagens IF Röd - IFK Skövde 3 | 1 - 0 |
20/04 08:50, P14 f.2010, Grupp B, LA1. |
Egnahems BK 1 - Trollhättans Bois 1 | 0 - 2 |
20/04 08:50, P14 f.2010, Grupp C, LA3. |
Kärra/Klareberg 2 - Skövde AIK Vit | 3 - 0 |
20/04 08:50, P14 f.2010, Grupp H, UL2. |
Jonsereds IF - Våmbs IF Grön | 0 - 3 |
20/04 08:50, P14 f.2010, Grupp K, UL3. |
Skövde KIK Svart - Mariebo IK | 0 - 2 |
20/04 08:50, F14 f.2010, Grupp A, VR1. |
Skövde KIK Svart/vit - Örebro SK Ungdom | 0 - 3 |
20/04 08:50, F14 f.2010, Grupp D, NY2. |
LSSK 1 - Råda BK F14 | 1 - 1 |
20/04 08:50, F14 f.2010, Grupp F, VR2. |
Råda BK Grön - Trollhättans IF | 0 - 3 |
20/04 08:50, P13 f.2011, Grupp A, BI1. |
Hestrafors IF - Gerdskens BK Gul | 2 - 2 |
20/04 08:50, P13 f.2011, Grupp B, NY1. |
Habo IF Blå - Skövde AIK Vit | 0 - 1 |
20/04 08:50, P13 f.2011, Grupp C, TI1. |
Wargöns IK - Lerkils IF | 1 - 3 |
20/04 08:50, P13 f.2011, Grupp G, UL1. |
Råda BK Vit - Egnahems BK Svart | 6 - 2 |
20/04 08:50, P13 f.2011, Grupp I, BI2. |
Mariestads BoIS FF - Anderstorps IF | 0 - 3 |
20/04 08:50, F13 f.2011, Grupp A, SP2. |
Habo IF/ F-11 - Junior Lions FC | 1 - 8 |
20/04 08:50, F13 f.2011, Grupp C, NY3. |
Skövde KIK - Vänersborgs IF 2 | 0 - 3 |
20/04 08:50, F13 f.2011, Grupp E, SP1. |
Lunden ÖBK - Vänersborgs FK | 0 - 1 |
20/04 09:40, P14 f.2010, Grupp D, LA1. |
Skiljebo SK Vit - Kode IF/ P10 | 3 - 1 |
20/04 09:40, P14 f.2010, Grupp E, LA3. |
Tidaholms gif - IFK Skövde 2 | 1 - 4 |
20/04 09:40, P14 f.2010, Grupp F, UL2. |
Trollhättans Bois 2 - Egnahems BK 2 | 2 - 3 |
20/04 09:40, P14 f.2010, Grupp G, LA2. |
Eriksberg If - IFK Skövde 1 | 4 - 2 |
20/04 09:40, P14 f.2010, Grupp J, UL3. |
Älvsborg FF Blå - Våmbs IF | 4 - 0 |
20/04 09:40, F14 f.2010, Grupp B, VR2. |
Vetlanda FF - Lerums IS | 0 - 3 |
20/04 09:40, F14 f.2010, Grupp C, VR1. |
Skara FC - Skövde KIK Vit | 1 - 0 |
20/04 09:40, F14 f.2010, Grupp G, NY2. |
Vänersborgs IF Röd - Skara FC Lag Blå | 1 - 5 |
20/04 09:40, P13 f.2011, Grupp D, TI1. |
Gerdskens BK Svart - Råda BK Gul | 3 - 0 |
20/04 09:40, P13 f.2011, Grupp E, BI2. |
SG Ruddalen IF 2 - Hvetlanda GIF | 0 - 5 |
20/04 09:40, P13 f.2011, Grupp H, BI1. |
Örebro Syrianska Gul - Våmbs IF Vit | 2 - 0 |
20/04 09:40, P13 f.2011, Grupp K, UL1. |
Eneby BK 2 - Falköpings FK/ Svart | 2 - 0 |
20/04 09:40, P13 f.2011, Grupp L, NY1. |
Hovås Billdal IF Blå - Åsa IF. Flickor 11 | 2 - 2 |
20/04 09:40, F13 f.2011, Grupp B, SP2. |
Hovås Billdal IF Röd - Falköpings kik | 2 - 0 |
20/04 09:40, F13 f.2011, Grupp F, SP1. |
Onsala BK VIT - Våmbs IF | 3 - 2 |
20/04 09:40, F13 f.2011, Grupp G, NY3. |
IFK Falköping Vit - Våmbs IF Vit | 1 - 4 |
20/04 10:30, P14 f.2010, Grupp D, LA2. |
Ekhagens IF Svart - Hallby Vit | 2 - 0 |
20/04 10:30, P14 f.2010, Grupp E, LA1. |
Skara FC Vit - Skiljebo SK Svart | 3 - 0 |
20/04 10:30, P14 f.2010, Grupp G, LA3. |
Alsike IF - Trollhättan FK | 2 - 1 |
20/04 10:30, P14 f.2010, Grupp H, UL2. |
IK Vista/Ölmstad IS - JK10/Env | 0 - 1 |
20/04 10:30, P14 f.2010, Grupp K, UL3. |
Vara SK - Ulvåkers IF | 1 - 0 |
20/04 10:30, F14 f.2010, Grupp B, VR1. |
Älvsborg FF Svart - Hvetlanda Gif | 1 - 1 |
20/04 10:30, F14 f.2010, Grupp E, VR2. |
Skillingaryds IS - Ölmstad/Vista | 4 - 0 |
20/04 10:30, F14 f.2010, Grupp G, NY2. |
Hovsta IF - Egnahems BK Orange | 3 - 0 |
20/04 10:30, P13 f.2011, Grupp D, TI1. |
Kärra KIF Gul - IFK Hjo | 1 - 0 |
20/04 10:30, P13 f.2011, Grupp E, BI2. |
Skövde AIK Röd - Jönköpings Södra IF | 0 - 3 |
20/04 10:30, P13 f.2011, Grupp H, BI1. |
IFK ÖRBY - Habo IF Vit | 4 - 0 |
20/04 10:30, P13 f.2011, Grupp K, UL1. |
Råda BK Svart - Dalen/Krokslätts FF Blå | 0 - 2 |
20/04 10:30, P13 f.2011, Grupp L, NY1. |
Vänersborgs IF 1 - Skara FC | 1 - 3 |
20/04 10:30, F13 f.2011, Grupp B, SP1. |
Mariestads Bois ff röd - Nässjö FF | 1 - 0 |
20/04 10:30, F13 f.2011, Grupp F, SP2. |
Vallens IF F12 - Ekhagens IF | 0 - 3 |
20/04 10:30, F13 f.2011, Grupp G, NY3. |
Hallby blå - Hjulsbro IK Blå | 2 - 2 |
20/04 11:20, P14 f.2010, Grupp A, LA3. |
Skövde AIK Röd - Egnahems BK 1 | 0 - 0 |
20/04 11:20, P14 f.2010, Grupp C, UL2. |
Bk Astrio lag 2 - Barkarö SK | 0 - 1 |
20/04 11:20, P14 f.2010, Grupp I, LA2. |
Stenstorps IF - Åsarp/Trädet/Vartofta | 3 - 3 |
20/04 11:20, P14 f.2010, Grupp I, LA1. |
Mariebo IK - BK Astrio Gul | 0 - 0 |
20/04 11:20, F14 f.2010, Grupp A, NY2. |
Mariestads Bois - Vaksala SK:Gul | 0 - 2 |
20/04 11:20, F14 f.2010, Grupp C, VR1. |
IFK Hjo F10 - Vaksala SK:Svart | 0 - 1 |
20/04 11:20, F14 f.2010, Grupp E, VR2. |
Gerdskens BK Gul - Eneby BK 1 | 15 - 0 |
20/04 11:20, P13 f.2011, Grupp B, TI1. |
Skövde AIK Vit - Barkarö SK | 2 - 2 |
20/04 11:20, P13 f.2011, Grupp C, BI2. |
Dalen/ Krokslätts FF Gul - Örebro Syrianska Röd | 0 - 1 |
20/04 11:20, P13 f.2011, Grupp F, UL1. |
Lerkils IF - Ekedalen/Fröjered | 8 - 0 |
20/04 11:20, P13 f.2011, Grupp G, BI1. |
Vänersborgs IF Blå - Skara FC Lag Vit | 3 - 2 |
20/04 11:20, P13 f.2011, Grupp J, NY1. |
IFK Hjo - Orust FC | 1 - 8 |
20/04 11:20, F13 f.2011, Grupp D, SP1. |
Sävedalens IF - Hestra SSK | 5 - 0 |
20/04 11:20, F13 f.2011, Grupp D, SP2. |
Vänersborgs IF 2 - IK Zenith/Lag vit | 5 - 2 |
20/04 11:20, F13 f.2011, Grupp E, NY3. |
Kärra/ Klareberg 1 - Skara FC Blå | 2 - 1 |
20/04 12:10, P14 f.2010, Grupp A, UL3. |
Skiljebo SK Gul - Ekhagens IF Röd | 1 - 1 |
20/04 12:10, P14 f.2010, Grupp B, LA1. |
IFK Skövde 3 - Bk Astrio | 1 - 8 |
20/04 12:10, P14 f.2010, Grupp B, LA3. |
Trollhättans Bois 1 - Björndammens BK | 3 - 0 |
20/04 12:10, P14 f.2010, Grupp C, UL2. |
Orust FC - Skövde KIK Svart | 0 - 0 |
20/04 12:10, F14 f.2010, Grupp A, NY2. |
SG Ruddalen IF - LSSK 1 | 0 - 1 |
20/04 12:10, F14 f.2010, Grupp F, VR2. |
Råda BK F14 - BK Astrio Svart | 1 - 1 |
20/04 12:10, F14 f.2010, Grupp F, VR1. |
Våmbs IF Grön - Hestrafors IF | 2 - 1 |
20/04 12:10, P13 f.2011, Grupp B, TI1. |
Kärra KIF Blå - Habo IF Blå | 3 - 1 |
20/04 12:10, P13 f.2011, Grupp C, BI2. |
IFK Falköping Blå - Skultorps IF Svart | 4 - 2 |
20/04 12:10, P13 f.2011, Grupp F, UL1. |
Falköpings FK/ Röd - Wargöns IK | 2 - 2 |
20/04 12:10, P13 f.2011, Grupp G, BI1. |
Gerdskens BK Vit - Norrahammar GIS P13 | 1 - 2 |
20/04 12:10, P13 f.2011, Grupp J, NY1. |
Anderstorps IF - IK Zenith/Lag Grön | 2 - 4 |
20/04 12:10, F13 f.2011, Grupp A, SP2. |
Junior Lions FC - Onsala BK BLÅ | 5 - 0 |
20/04 12:10, F13 f.2011, Grupp C, SP1. |
Kungsbacka IF - Skövde KIK | 4 - 0 |
20/04 12:10, F13 f.2011, Grupp E, NY3. |
Våmbs IF Vit - Lunden ÖBK | 1 - 1 |
20/04 13:00, P14 f.2010, Grupp D, LA1. |
Skiljebo SK Svart - Trollhättans Bois 2 | 2 - 1 |
20/04 13:00, P14 f.2010, Grupp G, LA2. |
Egnahems BK 2 - Skara FC Vit | 1 - 1 |
20/04 13:00, P14 f.2010, Grupp G, LA3. |
Trollhättan FK - Kärra/Klareberg 2 | 1 - 6 |
20/04 13:00, P14 f.2010, Grupp H, UL2. |
Ulvåkers IF - Älvsborg FF Blå | 0 - 1 |
20/04 13:00, F14 f.2010, Grupp B, NY2. |
Lerums IS - Mariestads Bois | 1 - 0 |
20/04 13:00, F14 f.2010, Grupp C, VR2. |
Vaksala SK:Gul - Vetlanda FF | 6 - 2 |
20/04 13:00, F14 f.2010, Grupp C, VR1. |
IFK Falköping Vit - Råda BK Grön | 2 - 4 |
20/04 13:00, P13 f.2011, Grupp A, NY1. |
Skara FC Lag Blå - Hovsta IF | 2 - 0 |
20/04 13:00, P13 f.2011, Grupp D, BI2. |
Råda BK Gul - Kärra KIF Gul | 1 - 2 |
20/04 13:00, P13 f.2011, Grupp E, TI1. |
Skultorps IF Gul - Råda BK Vit | 1 - 4 |
20/04 13:00, P13 f.2011, Grupp I, UL1. |
Dalen/Krokslätts FF Blå - Eneby BK 2 | 3 - 0 |
20/04 13:00, P13 f.2011, Grupp L, UL3. |
IF Kil - Mariestads BoIS FF | 0 - 2 |
20/04 13:00, F13 f.2011, Grupp A, SP1. |
Vimmerby IF - Habo IF/ F-11 | 2 - 0 |
20/04 13:00, F13 f.2011, Grupp C, SP2. |
Falköpings kik - Mariestads Bois ff röd | 0 - 4 |
20/04 13:00, F13 f.2011, Grupp F, NY3. |
Hjulsbro IK Blå - Skara FC Blå | 2 - 0 |
20/04 13:50, P14 f.2010, Grupp A, UL3. |
Vänersborgs FK - IFK Falköping Vit | 1 - 2 |
20/04 13:50, P14 f.2010, Grupp D, LA3. |
Hallby Vit - Skiljebo SK Vit | 2 - 0 |
20/04 13:50, P14 f.2010, Grupp E, LA2. |
Hjulsbro IK Vit - Tidaholms gif | 6 - 0 |
20/04 13:50, P14 f.2010, Grupp F, UL2. |
Åsarp/Trädet/Vartofta - Bk Astrio lag 2 | 7 - 4 |
20/04 13:50, P14 f.2010, Grupp I, LA1. |
Våmbs IF - Vara SK | 2 - 3 |
20/04 13:50, F14 f.2010, Grupp B, NY2. |
Vaksala SK:Svart - Älvsborg FF Svart | 5 - 0 |
20/04 13:50, F14 f.2010, Grupp E, VR1. |
Ölmstad/Vista - Skara FC | 0 - 4 |
20/04 13:50, F14 f.2010, Grupp G, VR2. |
Trollhättans IF - SG Ruddalen IF 1 | 1 - 0 |
20/04 13:50, P13 f.2011, Grupp A, NY1. |
Egnahems BK Orange - Vänersborgs IF Röd | 0 - 5 |
20/04 13:50, P13 f.2011, Grupp D, BI2. |
IFK Hjo - Gerdskens BK Svart | 1 - 9 |
20/04 13:50, P13 f.2011, Grupp E, TI1. |
Egnahems BK Svart - FC Kallfors | 0 - 5 |
20/04 13:50, P13 f.2011, Grupp I, UL1. |
Falköpings FK/ Svart - Råda BK Svart | 2 - 4 |
20/04 13:50, P13 f.2011, Grupp L, BI1. |
Orust FC - Sävedalens IF | 2 - 3 |
20/04 13:50, F13 f.2011, Grupp D, SP2. |
Nässjö FF - Hovås Billdal IF Röd | 1 - 0 |
20/04 13:50, F13 f.2011, Grupp F, NY3. |
Ekhagens IF - Onsala BK VIT | 3 - 0 |
20/04 13:50, F13 f.2011, Grupp G, SP1. |
Kode IF/ P10 - Ekhagens IF Svart | 3 - 6 |
20/04 14:40, P14 f.2010, Grupp E, LA1. |
Skövde AIK Vit - Alsike IF | 3 - 0 |
20/04 14:40, P14 f.2010, Grupp H, UL3. |
Barkarö SK - Stenstorps IF | 6 - 0 |
20/04 14:40, P14 f.2010, Grupp I, LA2. |
IFK Skövde 1 - Hestrafors IF | 1 - 3 |
20/04 14:40, P14 f.2010, Grupp J, LA3. |
JK10/Env - Jonsereds IF | 2 - 0 |
20/04 14:40, P14 f.2010, Grupp K, UL2. |
Jitex BK - Skövde KIK Svart/vit | 2 - 0 |
20/04 14:40, F14 f.2010, Grupp D, NY2. |
Hvetlanda Gif - IFK Hjo F10 | 2 - 0 |
20/04 14:40, F14 f.2010, Grupp E, VR2. |
Skövde KIK Vit - Skillingaryds IS | 0 - 1 |
20/04 14:40, F14 f.2010, Grupp G, VR1. |
Barkarö SK - Habo IF Blå | 2 - 1 |
20/04 14:40, P13 f.2011, Grupp C, BI2. |
Skultorps IF Svart - Dalen/ Krokslätts FF Gul | 1 - 1 |
20/04 14:40, P13 f.2011, Grupp F, NY1. |
Jönköpings Södra IF - SG Ruddalen IF 2 | 2 - 2 |
20/04 14:40, P13 f.2011, Grupp H, UL1. |
Norrahammar GIS P13 - Vänersborgs IF Blå | 1 - 4 |
20/04 14:40, P13 f.2011, Grupp J, TI1. |
Habo IF Vit - Örebro Syrianska Gul | 2 - 3 |
20/04 14:40, P13 f.2011, Grupp K, BI1. |
Skara FC - Hovås Billdal IF Blå | 4 - 0 |
20/04 14:40, F13 f.2011, Grupp B, NY3. |
Hestra SSK - IFK Hjo | 0 - 1 |
20/04 14:40, F13 f.2011, Grupp D, SP1. |
Våmbs IF - Vallens IF F12 | 3 - 3 |
20/04 14:40, F13 f.2011, Grupp G, SP2. |
Bk Astrio - Ekhagens IF Röd | 1 - 1 |
20/04 15:30, P14 f.2010, Grupp B, LA2. |
Björndammens BK - Egnahems BK 1 | 2 - 0 |
20/04 15:30, P14 f.2010, Grupp C, UL3. |
IFK Skövde 2 - Bergums IF | 1 - 2 |
20/04 15:30, P14 f.2010, Grupp F, LA1. |
FC Kallfors - Eriksberg If | 4 - 0 |
20/04 15:30, P14 f.2010, Grupp J, LA3. |
Våmbs IF Grön - IK Vista/Ölmstad IS | 1 - 2 |
20/04 15:30, P14 f.2010, Grupp K, UL2. |
Vetlanda FF - Mariestads Bois | 2 - 5 |
20/04 15:30, F14 f.2010, Grupp C, VR2. |
Örebro SK Ungdom - Alsike IF | 3 - 1 |
20/04 15:30, F14 f.2010, Grupp D, NY2. |
SG Ruddalen IF - Råda BK F14 | 1 - 1 |
20/04 15:30, F14 f.2010, Grupp F, VR1. |
Kärra KIF Blå - Skövde AIK Vit | 3 - 1 |
20/04 15:30, P13 f.2011, Grupp C, BI2. |
Örebro Syrianska Röd - IFK Falköping Blå | 0 - 0 |
20/04 15:30, P13 f.2011, Grupp F, NY1. |
Hvetlanda GIF - Skövde AIK Röd | 2 - 0 |
20/04 15:30, P13 f.2011, Grupp H, UL1. |
Skara FC Lag Vit - Gerdskens BK Vit | 9 - 0 |
20/04 15:30, P13 f.2011, Grupp J, TI1. |
Våmbs IF Vit - IFK ÖRBY | 0 - 0 |
20/04 15:30, P13 f.2011, Grupp K, BI1. |
Åsa IF. Flickor 11 - Vänersborgs IF 1 | 1 - 1 |
20/04 15:30, F13 f.2011, Grupp B, NY3. |
Onsala BK BLÅ - Habo IF/ F-11 | 1 - 1 |
20/04 15:30, F13 f.2011, Grupp C, SP1. |
Vimmerby IF - Junior Lions FC | 2 - 2 |
20/04 15:30, F13 f.2011, Grupp C, SP2. |
Kärra/ Klareberg 1 - Hallby blå | 1 - 1 |
20/04 16:20, P14 f.2010, Grupp A, UL2. |
Skiljebo SK Gul - IFK Skövde 3 | 4 - 0 |
20/04 16:20, P14 f.2010, Grupp B, BI1. |
Skara FC Vit - Trollhättans Bois 2 | 4 - 1 |
20/04 16:20, P14 f.2010, Grupp G, LA2. |
Skiljebo SK Svart - Egnahems BK 2 | 0 - 8 |
20/04 16:20, P14 f.2010, Grupp G, LA1. |
Bk Astrio lag 2 - Stenstorps IF | 5 - 0 |
20/04 16:20, P14 f.2010, Grupp I, LA3. |
BK Astrio Gul - Skövde KIK Svart | 3 - 0 |
20/04 16:20, F14 f.2010, Grupp A, NY2. |
Lerums IS - Vaksala SK:Gul | 0 - 5 |
20/04 16:20, F14 f.2010, Grupp C, VR1. |
BK Astrio Svart - LSSK 1 | 2 - 0 |
20/04 16:20, F14 f.2010, Grupp F, VR2. |
IFK Falköping Vit - Trollhättans IF | 0 - 8 |
20/04 16:20, P13 f.2011, Grupp A, TI1. |
Våmbs IF Grön - Gerdskens BK Gul | 0 - 7 |
20/04 16:20, P13 f.2011, Grupp B, UL1. |
Skara FC Lag Blå - Egnahems BK Orange | 3 - 3 |
20/04 16:20, P13 f.2011, Grupp D, BI2. |
Falköpings FK/ Röd - Lerkils IF | 1 - 8 |
20/04 16:20, P13 f.2011, Grupp G, NY1. |
FC Kallfors - Råda BK Vit | 2 - 3 |
20/04 16:20, P13 f.2011, Grupp I, UL3. |
IK Zenith/Lag Grön - Mariestads BoIS FF | 2 - 2 |
20/04 16:20, F13 f.2011, Grupp A, SP2. |
Hovås Billdal IF Röd - Mariestads Bois ff röd | 1 - 0 |
20/04 16:20, F13 f.2011, Grupp F, NY3. |
Falköpings kik - Nässjö FF | 1 - 1 |
20/04 16:20, F13 f.2011, Grupp F, SP1. |
Skiljebo SK Vit - Ekhagens IF Svart | 3 - 3 |
20/04 17:10, P14 f.2010, Grupp E, LA3. |
Kode IF/ P10 - Hallby Vit | 2 - 0 |
20/04 17:10, P14 f.2010, Grupp E, LA1. |
Alsike IF - Kärra/Klareberg 2 | 1 - 5 |
20/04 17:10, P14 f.2010, Grupp H, TI1. |
Barkarö SK - Åsarp/Trädet/Vartofta | 2 - 1 |
20/04 17:10, P14 f.2010, Grupp I, LA2. |
Orust FC - Mariebo IK | 4 - 1 |
20/04 17:10, F14 f.2010, Grupp A, NY2. |
Våmbs IF - Ulvåkers IF | 1 - 2 |
20/04 17:10, F14 f.2010, Grupp B, VR1. |
Hvetlanda Gif - Vaksala SK:Svart | 0 - 1 |
20/04 17:10, F14 f.2010, Grupp E, VR2. |
SG Ruddalen IF 1 - Råda BK Grön | 5 - 0 |
20/04 17:10, P13 f.2011, Grupp A, UL2. |
Vänersborgs IF Röd - Hovsta IF | 0 - 2 |
20/04 17:10, P13 f.2011, Grupp D, BI2. |
IFK Hjo - Råda BK Gul | 1 - 0 |
20/04 17:10, P13 f.2011, Grupp E, UL3. |
Ekedalen/Fröjered - Wargöns IK | 0 - 0 |
20/04 17:10, P13 f.2011, Grupp G, NY1. |
Skultorps IF Gul - Egnahems BK Svart | 0 - 1 |
20/04 17:10, P13 f.2011, Grupp I, BI1. |
Eneby BK 2 - Råda BK Svart | 2 - 2 |
20/04 17:10, P13 f.2011, Grupp L, UL1. |
IF Kil - Anderstorps IF | 0 - 3 |
20/04 17:10, F13 f.2011, Grupp A, NY3. |
IFK Hjo - Sävedalens IF | 1 - 7 |
20/04 17:10, F13 f.2011, Grupp D, SP1. |
Onsala BK VIT - Vallens IF F12 | 0 - 4 |
20/04 17:10, F13 f.2011, Grupp G, SP2. |
Skövde AIK Röd - Trollhättans Bois 1 | 0 - 1 |
20/04 18:00, P14 f.2010, Grupp C, UL1. |
Lunden ÖBK - IFK Falköping Vit | 1 - 0 |
20/04 18:00, P14 f.2010, Grupp D, UL3. |
Hjulsbro IK Vit - IFK Skövde 2 | 3 - 0 |
20/04 18:00, P14 f.2010, Grupp F, LA1. |
Hestrafors IF - Eriksberg If | 3 - 0 |
20/04 18:00, P14 f.2010, Grupp J, LA3. |
Våmbs IF Grön - JK10/Env | 1 - 2 |
20/04 18:00, P14 f.2010, Grupp K, LA2. |
Älvsborg FF Blå - Vara SK | 0 - 2 |
20/04 18:00, F14 f.2010, Grupp B, VR2. |
Alsike IF - Skövde KIK Svart/vit | 1 - 2 |
20/04 18:00, F14 f.2010, Grupp D, NY2. |
Älvsborg FF Svart - IFK Hjo F10 | 3 - 3 |
20/04 18:00, F14 f.2010, Grupp E, VR1. |
Eneby BK 1 - Hestrafors IF | 1 - 4 |
20/04 18:00, P13 f.2011, Grupp B, UL2. |
Kärra KIF Gul - Gerdskens BK Svart | 2 - 2 |
20/04 18:00, P13 f.2011, Grupp E, TI1. |
Skultorps IF Svart - Örebro Syrianska Röd | 0 - 9 |
20/04 18:00, P13 f.2011, Grupp F, BI2. |
Hvetlanda GIF - Jönköpings Södra IF | 4 - 2 |
20/04 18:00, P13 f.2011, Grupp H, BI1. |
Våmbs IF Vit - Habo IF Vit | 1 - 2 |
20/04 18:00, P13 f.2011, Grupp K, NY1. |
Åsa IF. Flickor 11 - Skara FC | 0 - 2 |
20/04 18:00, F13 f.2011, Grupp B, NY3. |
IK Zenith/Lag vit - Skövde KIK | 7 - 0 |
20/04 18:00, F13 f.2011, Grupp E, SP2. |
Våmbs IF - Ekhagens IF | 0 - 4 |
20/04 18:00, F13 f.2011, Grupp G, SP1. |
Vänersborgs FK - Våmbs IF Vit | 0 - 2 |
20/04 18:50, P14 f.2010, Grupp D, UL3. |
Bergums IF - Tidaholms gif | 2 - 0 |
20/04 18:50, P14 f.2010, Grupp F, LA3. |
Trollhättan FK - Skövde AIK Vit | 0 - 1 |
20/04 18:50, P14 f.2010, Grupp H, UL2. |
FC Kallfors - IFK Skövde 1 | 4 - 0 |
20/04 18:50, P14 f.2010, Grupp J, LA2. |
Jonsereds IF - IK Vista/Ölmstad IS | 0 - 2 |
20/04 18:50, P14 f.2010, Grupp K, LA1. |
Jitex BK - Örebro SK Ungdom | 0 - 0 |
20/04 18:50, F14 f.2010, Grupp D, NY2. |
Skara FC - Skillingaryds IS | 1 - 1 |
20/04 18:50, F14 f.2010, Grupp G, VR2. |
Skövde KIK Vit - Ölmstad/Vista | 5 - 0 |
20/04 18:50, F14 f.2010, Grupp G, VR1. |
IFK Falköping Blå - Dalen/ Krokslätts FF Gul | 0 - 2 |
20/04 18:50, P13 f.2011, Grupp F, BI2. |
SG Ruddalen IF 2 - Skövde AIK Röd | 1 - 0 |
20/04 18:50, P13 f.2011, Grupp H, BI1. |
Skara FC Lag Vit - Norrahammar GIS P13 | 3 - 0 |
20/04 18:50, P13 f.2011, Grupp J, TI1. |
Örebro Syrianska Gul - IFK ÖRBY | 3 - 1 |
20/04 18:50, P13 f.2011, Grupp K, NY1. |
Falköpings FK/ Svart - Dalen/Krokslätts FF Blå | 0 - 3 |
20/04 18:50, P13 f.2011, Grupp L, UL1. |
Hovås Billdal IF Blå - Vänersborgs IF 1 | 0 - 4 |
20/04 18:50, F13 f.2011, Grupp B, NY3. |
Orust FC - Hestra SSK | 1 - 1 |
20/04 18:50, F13 f.2011, Grupp D, SP2. |
Kungsbacka IF - Vänersborgs IF 2 | 1 - 0 |
20/04 18:50, F13 f.2011, Grupp E, SP1. |
Vänersborgs IF Blå - Gerdskens BK Vit | 2 - 2 |
20/04 19:40, P13 f.2011, Grupp J, TI1. |
Trollhättans IF - Hestrafors IF | 0 - 7 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m A/B 1, VR2. |
Gerdskens BK Gul - SG Ruddalen IF 1 | 3 - 0 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m A/B 2, BI1. |
Kärra KIF Blå - Hovsta IF | 4 - 0 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m A/B 3, BI2. |
Skara FC Lag Blå - Barkarö SK | 2 - 0 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m A/B 4, TI1. |
Råda BK Grön - Eneby BK 1 | 2 - 1 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 1, UL1. |
Våmbs IF Grön - IFK Falköping Vit | 2 - 4 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 2, UL2. |
Skövde AIK Vit - Egnahems BK Orange | 5 - 0 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 3, UL3. |
Vänersborgs IF Röd - Habo IF Blå | 0 - 2 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 4, NY1. |
IFK Hjo - Skultorps IF Svart | 2 - 0 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 5, NY2. |
IFK Falköping Blå - Råda BK Gul | 0 - 1 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 6, NY3. |
Wargöns IK - Skövde AIK Röd | 0 - 2 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 7, LA1. |
SG Ruddalen IF 2 - Ekedalen/Fröjered | 3 - 0 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 8, LA2. |
Egnahems BK Svart - Gerdskens BK Vit | 2 - 1 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 9, LA3. |
Norrahammar GIS P13 - Skultorps IF Gul | 4 - 5 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 10, SP1. |
Habo IF Vit - Falköpings FK/ Svart | 0 - 2 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 11, SP2. |
Eneby BK 2 - Våmbs IF Vit | 2 - 0 |
21/04 08:00, P13 f.2011, Kval.m C/D 12, VR1. |
Skara FC Blå - IFK Skövde 3 | 5 - 1 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 1, LA3. |
Bk Astrio - Hallby blå | 0 - 2 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 2, SP1. |
Skövde AIK Röd - IFK Falköping Vit | 4 - 3 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 3, SP2. |
Vänersborgs FK - Egnahems BK 1 | 4 - 5 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 4, VR1. |
Hallby Vit - Tidaholms gif | 3 - 1 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 5, VR2. |
IFK Skövde 2 - Kode IF/ P10 | 2 - 0 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 6, BI1. |
Skiljebo SK Svart - Trollhättan FK | 2 - 5 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 7, BI2. |
Alsike IF - Trollhättans Bois 2 | 0 - 2 |
21/04 08:50, P14 f.2010, Kval.m C/D 8, TI1. |
Gerdskens BK Svart - Dalen/ Krokslätts FF Gul | 6 - 0 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 5, UL1. |
Örebro Syrianska Röd - Kärra KIF Gul | 2 - 3 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 6, UL2. |
Lerkils IF - Jönköpings Södra IF | 1 - 2 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 7, UL3. |
Hvetlanda GIF - Falköpings FK/ Röd | 4 - 0 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 8, NY1. |
Råda BK Vit - Skara FC Lag Vit | 4 - 1 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 9, NY2. |
Vänersborgs IF Blå - FC Kallfors | 1 - 7 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 10, NY3. |
Örebro Syrianska Gul - Råda BK Svart | 2 - 0 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 11, LA1. |
Dalen/Krokslätts FF Blå - IFK ÖRBY | 3 - 2 |
21/04 08:50, P13 f.2011, Kval.m A/B 12, LA2. |
Hjulsbro IK Blå - Ekhagens IF Röd | 0 - 3 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 1, NY1. |
Skiljebo SK Gul - Kärra/ Klareberg 1 | 4 - 1 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 2, NY2. |
Trollhättans Bois 1 - Lunden ÖBK | 5 - 1 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 3, NY3. |
Våmbs IF Vit - Björndammens BK | 1 - 2 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 4, LA1. |
Ekhagens IF Svart - Hjulsbro IK Vit | 5 - 0 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 5, LA2. |
Bergums IF - Skiljebo SK Vit | 4 - 2 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 6, LA3. |
Egnahems BK 2 - Skövde AIK Vit | 3 - 2 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 7, SP1. |
Kärra/Klareberg 2 - Skara FC Vit | 2 - 1 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 8, SP2. |
Barkarö SK - Hestrafors IF | 2 - 1 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 9, VR1. |
FC Kallfors - IK Vista/Ölmstad IS | 3 - 0 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 10, VR2. |
JK10/Env - Åsarp/Trädet/Vartofta | 1 - 3 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m A/B 11, BI1. |
Bk Astrio lag 2 - IFK Skövde 1 | 2 - 1 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m C/D 9, UL1. |
Eriksberg If - Jonsereds IF | 3 - 4 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m C/D 10, UL2. |
Våmbs IF Grön - Stenstorps IF | 0 - 2 |
21/04 09:40, P14 f.2010, Kval.m C/D 11, UL3. |
Mariebo IK - Våmbs IF | 3 - 0 |
21/04 09:40, F14 f.2010, Kval.m C/D 1, BI2. |
Ulvåkers IF - Skövde KIK Svart | 0 - 1 |
21/04 09:40, F14 f.2010, Kval.m C/D 2, TI1. |
BK Astrio Gul - Älvsborg FF Blå | 1 - 0 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m A/B 1, NY3. |
Vara SK - Orust FC | 2 - 0 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m A/B 2, LA1. |
Vaksala SK:Gul - Jitex BK | 8 - 7 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m A/B 3, LA2. |
Örebro SK Ungdom - Lerums IS | 4 - 3 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m A/B 4, LA3. |
Vaksala SK:Svart - SG Ruddalen IF | 4 - 1 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m A/B 5, SP1. |
BK Astrio Svart - Skillingaryds IS | 3 - 1 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m A/B 6, SP2. |
Skara FC - Hvetlanda Gif | 4 - 5 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m A/B 7, VR1. |
Mariestads Bois - Alsike IF | 0 - 2 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m C/D 3, UL1. |
Skövde KIK Svart/vit - Vetlanda FF | 1 - 0 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m C/D 4, UL2. |
Älvsborg FF Svart - Råda BK F14 | 0 - 3 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m C/D 5, UL3. |
LSSK 1 - Ölmstad/Vista | 3 - 0 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m C/D 6, NY1. |
Skövde KIK Vit - IFK Hjo F10 | 0 - 2 |
21/04 10:30, F14 f.2010, Kval.m C/D 7, NY2. |
Mariestads BoIS FF - Hovås Billdal IF Blå | 1 - 2 |
21/04 10:30, F13 f.2011, Kval.m C/D 1, VR2. |
Åsa IF. Flickor 11 - IF Kil | 6 - 5 |
21/04 10:30, F13 f.2011, Kval.m C/D 2, BI1. |
Onsala BK BLÅ - Hestra SSK | 1 - 0 |
21/04 10:30, F13 f.2011, Kval.m C/D 3, BI2. |
IFK Hjo - Habo IF/ F-11 | 0 - 2 |
21/04 10:30, F13 f.2011, Kval.m C/D 4, TI1. |
IK Zenith/Lag Grön - Vänersborgs IF 1 | 2 - 3 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m A/B 1, NY1. |
Skara FC - Anderstorps IF | 2 - 4 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m A/B 2, NY2. |
Junior Lions FC - Orust FC | 8 - 0 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m A/B 3, NY3. |
Sävedalens IF - Vimmerby IF | 2 - 3 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m A/B 4, LA1. |
Kungsbacka IF - Hovås Billdal IF Röd | 4 - 1 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m A/B 5, LA2. |
Mariestads Bois ff röd - Vallens IF F12 | 1 - 2 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m A/B 6, LA3. |
Ekhagens IF - Vänersborgs IF 2 | 2 - 0 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m A/B 7, TI1. |
IK Zenith/Lag vit - Falköpings kik | 1 - 0 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m C/D 5, UL1. |
Nässjö FF - Våmbs IF | 3 - 0 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m C/D 6, UL2. |
Onsala BK VIT - Skövde KIK | 3 - 4 |
21/04 11:20, F13 f.2011, Kval.m C/D 7, UL3. |
Råda BK Grön - Skövde AIK Vit | 0 - 2 |
21/04 11:20, P13 f.2011, C-Slutspel, BI1. |
IFK Hjo - Skövde AIK Röd | 2 - 0 |
21/04 11:20, P13 f.2011, C-Slutspel, BI2. |
Eneby BK 1 - Egnahems BK Orange | 7 - 8 |
21/04 11:20, P13 f.2011, D-Slutspel, SP1. |
Skultorps IF Svart - Wargöns IK | 3 - 0 |
21/04 11:20, P13 f.2011, D-Slutspel, SP2. |
Gerdskens BK Vit - Habo IF Vit | 5 - 3 |
21/04 11:20, P13 f.2011, D-Slutspel, VR1. |
Våmbs IF Grön - Vänersborgs IF Röd | 1 - 3 |
21/04 11:20, P13 f.2011, D-Slutspel, VR2. |
Egnahems BK Svart - Falköpings FK/ Svart | 2 - 4 |
21/04 12:10, P13 f.2011, C-Slutspel, BI1. |
IFK Falköping Vit - Habo IF Blå | 3 - 5 |
21/04 12:10, P13 f.2011, C-Slutspel, BI2. |
Hestrafors IF - Kärra KIF Blå | 4 - 1 |
21/04 12:20, P13 f.2011, A-Slutspel, UL1. |
Gerdskens BK Svart - Jönköpings Södra IF | 1 - 2 |
21/04 12:20, P13 f.2011, A-Slutspel, UL2. |
Råda BK Vit - Örebro Syrianska Gul | 0 - 4 |
21/04 12:20, P13 f.2011, A-Slutspel, UL3. |
Gerdskens BK Gul - Skara FC Lag Blå | 1 - 0 |
21/04 12:20, P13 f.2011, A-Slutspel, NY1. |
Skara FC Blå - Skövde AIK Röd | 2 - 1 |
21/04 12:20, P14 f.2010, C-Slutspel, LA1. |
Hallby Vit - Bk Astrio lag 2 | 1 - 2 |
21/04 12:20, P14 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
Trollhättan FK - Stenstorps IF | 0 - 3 |
21/04 12:20, P14 f.2010, C-Slutspel, LA3. |
IFK Skövde 3 - IFK Falköping Vit | 0 - 1 |
21/04 12:20, P14 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
Tidaholms gif - IFK Skövde 1 | 3 - 1 |
21/04 12:20, P14 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
Skiljebo SK Svart - Våmbs IF Grön | 1 - 3 |
21/04 12:20, P14 f.2010, D-Slutspel, TI1. |
Trollhättans IF - Hovsta IF | 0 - 1 |
21/04 12:20, P13 f.2011, B-Slutspel, NY2. |
Dalen/ Krokslätts FF Gul - Lerkils IF | 5 - 4 |
21/04 12:20, P13 f.2011, B-Slutspel, NY3. |
Skara FC Lag Vit - Råda BK Svart | 2 - 3 |
21/04 12:20, P13 f.2011, B-Slutspel, SP1. |
SG Ruddalen IF 1 - Barkarö SK | 3 - 1 |
21/04 12:20, P13 f.2011, B-Slutspel, SP2. |
Egnahems BK 2 - Åsarp/Trädet/Vartofta | 0 - 1 |
21/04 13:10, P14 f.2010, A-Slutspel, UL3. |
Ekhagens IF Svart - Barkarö SK | 4 - 3 |
21/04 13:10, P14 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
Ekhagens IF Röd - Trollhättans Bois 1 | 3 - 4 |
21/04 13:10, P14 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
BK Astrio Gul - Vaksala SK:Gul | 4 - 3 |
21/04 13:10, F14 f.2010, A-Slutspel, TI1. |
Hjulsbro IK Blå - Lunden ÖBK | 1 - 3 |
21/04 13:10, P14 f.2010, B-Slutspel, NY1. |
Hjulsbro IK Vit - Hestrafors IF | 1 - 2 |
21/04 13:10, P14 f.2010, B-Slutspel, NY2. |
Skövde AIK Vit - JK10/Env | 4 - 0 |
21/04 13:10, P14 f.2010, B-Slutspel, NY3. |
Älvsborg FF Blå - Jitex BK | 5 - 4 |
21/04 13:10, F14 f.2010, B-Slutspel, LA1. |
Lerums IS - Skillingaryds IS | 1 - 0 |
21/04 13:10, F14 f.2010, B-Slutspel, LA2. |
Orust FC - SG Ruddalen IF | 0 - 1 |
21/04 13:10, F14 f.2010, B-Slutspel, LA3. |
Mariebo IK - Alsike IF | 1 - 2 |
21/04 13:10, F14 f.2010, C-Slutspel, SP1. |
Skövde KIK Svart/vit - LSSK 1 | 1 - 0 |
21/04 13:10, F14 f.2010, C-Slutspel, SP2. |
Skövde KIK Svart - Råda BK F14 | 0 - 1 |
21/04 13:10, F14 f.2010, C-Slutspel, VR1. |
Våmbs IF - Mariestads Bois | 1 - 3 |
21/04 13:10, F14 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
Vetlanda FF - Ölmstad/Vista | 4 - 0 |
21/04 13:10, F14 f.2010, D-Slutspel, BI1. |
Ulvåkers IF - Älvsborg FF Svart | 6 - 5 |
21/04 13:10, F14 f.2010, D-Slutspel, BI2. |
Örebro SK Ungdom - BK Astrio Svart | 2 - 0 |
21/04 14:00, F14 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Vara SK - Vaksala SK:Svart | 3 - 5 |
21/04 14:00, F14 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
Vänersborgs IF 1 - Junior Lions FC | 2 - 4 |
21/04 14:00, F13 f.2011, A-Slutspel, UL3. |
Vimmerby IF - Vallens IF F12 | 0 - 2 |
21/04 14:00, F13 f.2011, A-Slutspel, NY1. |
Anderstorps IF - Kungsbacka IF | 0 - 1 |
21/04 14:00, F13 f.2011, A-Slutspel, NY2. |
Skultorps IF Gul - Eneby BK 2 | 0 - 1 |
21/04 14:00, P13 f.2011, C-Slutspel, BI1. |
Skövde AIK Vit - IFK Hjo | 0 - 1 |
21/04 14:00, P13 f.2011, C-Slutspel, BI2. |
IK Zenith/Lag Grön - Orust FC | 1 - 0 |
21/04 14:00, F13 f.2011, B-Slutspel, NY3. |
Sävedalens IF - Mariestads Bois ff röd | 6 - 0 |
21/04 14:00, F13 f.2011, B-Slutspel, SP1. |
Skara FC - Hovås Billdal IF Röd | 5 - 0 |
21/04 14:00, F13 f.2011, B-Slutspel, SP2. |
Hovås Billdal IF Blå - Onsala BK BLÅ | 0 - 1 |
21/04 14:00, F13 f.2011, C-Slutspel, LA1. |
Habo IF/ F-11 - Nässjö FF | 0 - 3 |
21/04 14:00, F13 f.2011, C-Slutspel, LA2. |
Åsa IF. Flickor 11 - IK Zenith/Lag vit | 4 - 3 |
21/04 14:00, F13 f.2011, C-Slutspel, LA3. |
Mariestads BoIS FF - Hestra SSK | 2 - 0 |
21/04 14:00, F13 f.2011, D-Slutspel, VR1. |
IFK Hjo - Våmbs IF | 1 - 3 |
21/04 14:00, F13 f.2011, D-Slutspel, VR2. |
IF Kil - Falköpings kik | 4 - 2 |
21/04 14:00, F13 f.2011, D-Slutspel, TI1. |
FC Kallfors - Dalen/Krokslätts FF Blå | 3 - 0 |
21/04 14:50, P13 f.2011, A-Slutspel, UL1. |
Hestrafors IF - Jönköpings Södra IF | 2 - 1 |
21/04 14:50, P13 f.2011, A-Slutspel, UL2. |
Kärra KIF Gul - Hvetlanda GIF | 0 - 3 |
21/04 14:50, P13 f.2011, A-Slutspel, UL3. |
Örebro Syrianska Gul - Gerdskens BK Gul | 0 - 11 |
21/04 14:50, P13 f.2011, A-Slutspel, TI1. |
Kärra/ Klareberg 1 - Skara FC Vit | 2 - 4 |
21/04 14:50, P14 f.2010, B-Slutspel, LA1. |
IFK Skövde 2 - Skara FC Blå | 4 - 5 |
21/04 14:50, P14 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
Jonsereds IF - Egnahems BK 1 | 0 - 2 |
21/04 14:50, P14 f.2010, C-Slutspel, LA3. |
Vänersborgs IF Blå - IFK ÖRBY | 0 - 2 |
21/04 14:50, P13 f.2011, B-Slutspel, NY1. |
Hovsta IF - Dalen/ Krokslätts FF Gul | 0 - 2 |
21/04 14:50, P13 f.2011, B-Slutspel, NY2. |
Råda BK Svart - SG Ruddalen IF 1 | 0 - 4 |
21/04 14:50, P13 f.2011, B-Slutspel, NY3. |
Råda BK Gul - SG Ruddalen IF 2 | 4 - 2 |
21/04 14:50, P13 f.2011, C-Slutspel, BI1. |
Falköpings FK/ Svart - Habo IF Blå | 5 - 1 |
21/04 14:50, P13 f.2011, C-Slutspel, BI2. |
Norrahammar GIS P13 - Våmbs IF Vit | 0 - 2 |
21/04 14:50, P13 f.2011, D-Slutspel, SP1. |
Egnahems BK Orange - Skultorps IF Svart | 1 - 2 |
21/04 14:50, P13 f.2011, D-Slutspel, SP2. |
IFK Falköping Blå - Ekedalen/Fröjered | 6 - 0 |
21/04 14:50, P13 f.2011, D-Slutspel, VR1. |
Gerdskens BK Vit - Vänersborgs IF Röd | 1 - 4 |
21/04 14:50, P13 f.2011, D-Slutspel, VR2. |
Hallby blå - Trollhättans Bois 2 | 3 - 0 |
21/04 15:40, P14 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
Bk Astrio lag 2 - Stenstorps IF | 4 - 1 |
21/04 15:40, P14 f.2010, C-Slutspel, LA3. |
Ekhagens IF Svart - Åsarp/Trädet/Vartofta | 1 - 2 |
21/04 15:50, P14 f.2010, A-Slutspel, UL3. |
Skiljebo SK Gul - Kärra/Klareberg 2 | 0 - 1 |
21/04 15:50, P14 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
FC Kallfors - Björndammens BK | 1 - 0 |
21/04 15:50, P14 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Bergums IF - Trollhättans Bois 1 | 0 - 2 |
21/04 15:50, P14 f.2010, A-Slutspel, TI1. |
Skiljebo SK Vit - Lunden ÖBK | 0 - 1 |
21/04 15:50, P14 f.2010, B-Slutspel, NY1. |
IK Vista/Ölmstad IS - Våmbs IF Vit | 4 - 5 |
21/04 15:50, P14 f.2010, B-Slutspel, NY2. |
Hestrafors IF - Skövde AIK Vit | 3 - 0 |
21/04 15:50, P14 f.2010, B-Slutspel, NY3. |
Kode IF/ P10 - IFK Falköping Vit | 0 - 3 |
21/04 15:50, P14 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
Eriksberg If - Vänersborgs FK | 1 - 0 |
21/04 15:50, P14 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
Bk Astrio - Alsike IF | 1 - 0 |
21/04 15:50, P14 f.2010, D-Slutspel, BI1. |
Tidaholms gif - Våmbs IF Grön | 5 - 3 |
21/04 15:50, P14 f.2010, D-Slutspel, BI2. |
Örebro Syrianska Röd - Falköpings FK/ Röd | 1 - 0 |
21/04 15:50, P13 f.2011, B-Slutspel, LA1. |
Alsike IF - Skövde KIK Svart/vit | 2 - 0 |
21/04 15:50, F14 f.2010, C-Slutspel, SP1. |
IFK Hjo F10 - Råda BK F14 | 3 - 4 |
21/04 15:50, F14 f.2010, C-Slutspel, SP2. |
BK Astrio Gul - Örebro SK Ungdom | 0 - 2 |
21/04 16:40, F14 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Hvetlanda Gif - Vaksala SK:Svart | 1 - 0 |
21/04 16:40, F14 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
Junior Lions FC - Vallens IF F12 | 4 - 2 |
21/04 16:40, F13 f.2011, A-Slutspel, NY1. |
Ekhagens IF - Kungsbacka IF | 3 - 1 |
21/04 16:40, F13 f.2011, A-Slutspel, NY2. |
Skara FC Blå - Egnahems BK 1 | 0 - 1 |
21/04 16:40, P14 f.2010, C-Slutspel, LA3. |
Älvsborg FF Blå - Lerums IS | 4 - 3 |
21/04 16:40, F14 f.2010, B-Slutspel, UL3. |
Skara FC - SG Ruddalen IF | 0 - 1 |
21/04 16:40, F14 f.2010, B-Slutspel, NY3. |
Mariestads Bois - Vetlanda FF | 3 - 1 |
21/04 16:40, F14 f.2010, D-Slutspel, SP1. |
Skövde KIK Vit - Ulvåkers IF | 1 - 0 |
21/04 16:40, F14 f.2010, D-Slutspel, SP2. |
IK Zenith/Lag Grön - Sävedalens IF | 1 - 5 |
21/04 16:40, F13 f.2011, B-Slutspel, BI1. |
Vänersborgs IF 2 - Skara FC | 1 - 0 |
21/04 16:40, F13 f.2011, B-Slutspel, BI2. |
Onsala BK BLÅ - Nässjö FF | 4 - 2 |
21/04 16:40, F13 f.2011, C-Slutspel, LA1. |
Skövde KIK - Åsa IF. Flickor 11 | 0 - 3 |
21/04 16:40, F13 f.2011, C-Slutspel, LA2. |
Mariestads BoIS FF - Våmbs IF | 1 - 0 |
21/04 16:40, F13 f.2011, D-Slutspel, VR1. |
Onsala BK VIT - IF Kil | 0 - 1 |
21/04 16:40, F13 f.2011, D-Slutspel, VR2. |
Kärra/Klareberg 2 - Åsarp/Trädet/Vartofta | 4 - 0 |
21/04 17:30, P14 f.2010, A-Slutspel, NY1. |
Trollhättans Bois 1 - FC Kallfors | 5 - 4 |
21/04 17:30, P14 f.2010, A-Slutspel, UL3. |
FC Kallfors - Hestrafors IF | 3 - 1 |
21/04 17:30, P13 f.2011, A-Slutspel, UL1. |
Hvetlanda GIF - Gerdskens BK Gul | 0 - 2 |
21/04 17:30, P13 f.2011, A-Slutspel, UL2. |
Lunden ÖBK - Våmbs IF Vit | 0 - 1 |
21/04 17:30, P14 f.2010, B-Slutspel, NY2. |
Skara FC Vit - Hestrafors IF | 0 - 3 |
21/04 17:30, P14 f.2010, B-Slutspel, NY3. |
Hallby blå - Bk Astrio lag 2 | 0 - 4 |
21/04 17:30, P14 f.2010, C-Slutspel, LA3. |
IFK Falköping Vit - Eriksberg If | 1 - 0 |
21/04 17:30, P14 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
Bk Astrio - Tidaholms gif | 7 - 1 |
21/04 17:30, P14 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
Eneby BK 2 - IFK Hjo | 4 - 5 |
21/04 17:30, P13 f.2011, C-Slutspel, BI1. |
Råda BK Gul - Falköpings FK/ Svart | 4 - 0 |
21/04 17:30, P13 f.2011, C-Slutspel, BI2. |
Våmbs IF Vit - Skultorps IF Svart | 2 - 0 |
21/04 17:30, P13 f.2011, D-Slutspel, LA1. |
IFK Falköping Blå - Vänersborgs IF Röd | 5 - 0 |
21/04 17:30, P13 f.2011, D-Slutspel, LA2. |
Alsike IF - Råda BK F14 | 4 - 5 |
21/04 17:30, F14 f.2010, C-Slutspel, SP1. |
Mariestads Bois - Skövde KIK Vit | 0 - 1 |
21/04 17:50, F14 f.2010, D-Slutspel, SP2. |
Örebro SK Ungdom - Hvetlanda Gif | 0 - 1 |
21/04 18:20, F14 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Junior Lions FC - Ekhagens IF | 4 - 3 |
21/04 18:20, F13 f.2011, A-Slutspel, UL2. |
IFK ÖRBY - Dalen/ Krokslätts FF Gul | 3 - 1 |
21/04 18:20, P13 f.2011, B-Slutspel, NY1. |
Örebro Syrianska Röd - SG Ruddalen IF 1 | 0 - 4 |
21/04 18:20, P13 f.2011, B-Slutspel, NY2. |
Älvsborg FF Blå - SG Ruddalen IF | 0 - 1 |
21/04 18:20, F14 f.2010, B-Slutspel, UL3. |
Sävedalens IF - Vänersborgs IF 2 | 0 - 5 |
21/04 18:20, F13 f.2011, B-Slutspel, BI1. |
Onsala BK BLÅ - Åsa IF. Flickor 11 | 0 - 1 |
21/04 18:20, F13 f.2011, C-Slutspel, LA1. |
Mariestads BoIS FF - IF Kil | 2 - 4 |
21/04 18:20, F13 f.2011, D-Slutspel, VR1. |
Egnahems BK 1 - Bk Astrio lag 2 | 0 - 3 |
21/04 18:40, P14 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
IFK Falköping Vit - Bk Astrio | 0 - 4 |
21/04 18:40, P14 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
IFK Hjo - Råda BK Gul | 3 - 4 |
21/04 18:40, P13 f.2011, C-Slutspel, BI2. |
Trollhättans Bois 1 - Kärra/Klareberg 2 | 0 - 2 |
21/04 19:10, P14 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
FC Kallfors - Gerdskens BK Gul | 1 - 7 |
21/04 19:10, P13 f.2011, A-Slutspel, UL2. |
Våmbs IF Vit - Hestrafors IF | 4 - 3 |
21/04 19:10, P14 f.2010, B-Slutspel, UL3. |
Våmbs IF Vit - IFK Falköping Blå | 0 - 3 |
21/04 19:10, P13 f.2011, D-Slutspel, LA1. |
IFK ÖRBY - SG Ruddalen IF 1 | 1 - 2 |
21/04 19:20, P13 f.2011, B-Slutspel, NY1. |
Särö Kullavik IF - LSSK | 3 - 0 |
27/04 08:00, F16/17 f.2008/2007, Grupp C, SK1 |
Tenhult 2 - SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) | 0 - 0 |
27/04 08:00, F16/17 f.2008/2007, Grupp D, TI1 |
Mölnlycke IF - IFK Skoghall DF | 0 - 1 |
27/04 08:00, F15 f.2009, Grupp D, SP1 |
Älvsborg FF Svart - LEDIGPLATS 1 | 3 - 0 |
27/04 08:00, F15 f.2009, Grupp E, NY1 |
Tidaholms GIF - IK Sturehov | 0 - 4 |
27/04 08:00, F15 f.2009, Grupp F, SP2 |
SG Rudddalen IF Vit - IFK Eskilstuna/Blå | 1 - 4 |
27/04 08:00, P15 f.2009, Grupp A, BI1 |
Floda Boif - Kungshamns IF/Stångenäs Ais | 2 - 0 |
27/04 08:00, P15 f.2009, Grupp C, KU1 |
IF Väster / Lag 2 - IFK Eskilstuna/Vit | 1 - 3 |
27/04 08:00, P15 f.2009, Grupp F, BI2 |
Jönköpings bollklubb - IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro | 1 - 1 |
27/04 08:00, P15 f.2009, Grupp G, KU2 |
Skövde AIK Grön - IFK Tidaholm P9 Lag blå | |
27/04 08:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL10 |
IFK Falköping Blå - Tymer/Lerdala svart | |
27/04 08:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL9 |
Tymer/Lerdala Blå - IFK Tidaholm P9 Lag vit | |
27/04 08:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Skövde AIK Röd - Ifk Hjo 1 pojkar födda 2015 | |
27/04 08:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL9 |
IFK Falköping Svart - Stenstorps if | |
27/04 08:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL10 |
Råda BK Vit - Falköpings KIK Lag VIt | |
27/04 08:30, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Sandhems IF - Skara FC | |
27/04 08:30, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Skultorps IF Svart - IFK Skövde | |
27/04 08:30, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Utbynäs SK Gul - IFK Tidaholm | |
27/04 08:30, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
Lerkils IF 2 - Holmalunds IF Vit | |
27/04 08:30, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Skultorps IF Gul - Skövde AIK 4 | |
27/04 08:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
IFK Falköping Vit - Jönköping Södra Svart | |
27/04 08:30, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
IFK värsås/ igelstorp if - Habo IF 3 | |
27/04 08:30, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
IFK Hjo - Skara FC Svart | |
27/04 08:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Skövde AIK 4 - Stenstorps if | |
27/04 08:30, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
BK Trix 2 - Habo IF 1 | |
27/04 08:30, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Tidaholms Gif vit - Skövde AIK 2 | |
27/04 08:30, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
Särö Kullavik IF Gul - IF Hallby FK | |
27/04 08:30, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Mariestads Bois FF - Vänersborgs IF | 0 - 0 |
27/04 08:50, F16/17 f.2008/2007, Grupp C, SK1 |
Utsikten BK - Ulvåkers IF | 2 - 0 |
27/04 08:50, F16/17 f.2008/2007, Grupp D, TI1 |
Skultorps IF - Vänersborgs FK | 0 - 2 |
27/04 08:50, F15 f.2009, Grupp D, SP1 |
Östadkulle sk - Ekhagens IF | 0 - 3 |
27/04 08:50, F15 f.2009, Grupp E, NY1 |
Lilla Träslövs FF - Orust FC | 3 - 0 |
27/04 08:50, F15 f.2009, Grupp F, SP2 |
Skara FC - Rynninge Ik | 6 - 0 |
27/04 08:50, P15 f.2009, Grupp A, BI1 |
TG&IF - Husqvarna FF 2 | 0 - 5 |
27/04 08:50, P15 f.2009, Grupp C, KU1 |
Norrahammar GIS - Åsarp/Trädet/Vartofta | 4 - 1 |
27/04 08:50, P15 f.2009, Grupp F, BI2 |
Götene IF - Stenkullen GOIK | 1 - 1 |
27/04 08:50, P15 f.2009, Grupp G, KU2 |
Gerdskens BK P8 Vit - IFK Falköping vit 2015 | |
27/04 09:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
IFK Tidaholm P9 Lag blå - IFK Falköping Blå | |
27/04 09:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL10 |
Tymer/Lerdala svart - Skövde AIK Grön | |
27/04 09:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL9 |
Varnhems IF - Skultorps IF, F2013 | |
27/04 09:00, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Råda BK Grön - Skövde KIK svart | |
27/04 09:00, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Lerkils IF 1 - Assyriska ik 2 | |
27/04 09:00, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Vallens If 2 - Falköpings FK Svart | |
27/04 09:00, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
IK Oddevold vit - IFK Skövde 3 | |
27/04 09:00, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Jönköping Södra -Vit - Skara FC Vit | |
27/04 09:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Habo IF 2 - Ölmstad IS/IK Vista Röd | |
27/04 09:00, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Vara SK/Svart - Våmbs IF Grön | |
27/04 09:00, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Lerum IS - Skövde AIK 3 | |
27/04 09:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Habo IF 5 - Floby-Grolanda IF | |
27/04 09:00, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
IFK Falköping Vit - Skara Fc Vit | |
27/04 09:00, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Skara Fc Blå - Skultorps IF Gul | |
27/04 09:00, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
Ekhagens IF röd - NGIS F12/13 | |
27/04 09:00, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
BK Trix - Jitex | |
27/04 09:30, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Skövde AIK Vit/Röd - IFK Falköping Vit | |
27/04 09:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Ifk Hjo 1 pojkar födda 2015 - IFK Falköping Svart | |
27/04 09:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL10 |
Stenstorps if - Skövde AIK Röd | |
27/04 09:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL9 |
Hovås Billdal IF Vit - Råda BK Grön | |
27/04 09:30, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Skultorps IF svart - Skövde KIK Vit | |
27/04 09:30, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Mullsjö Svart - Lerum is 2 | |
27/04 09:30, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Hemsjö IF P12 - IFK Skövde 2 | |
27/04 09:30, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
IFK Falköping Blå - Skövde AIK Vit | |
27/04 09:30, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
IFK Tidaholm P11 - LEDIGPLATS 2 | |
27/04 09:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Norrahammars GIS - Holmalunds IF 2 | |
27/04 09:30, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Ulvåkers IF svart - Ekhagens IF/Svart | |
27/04 09:30, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Våmbs IF Vit - Mariebo IK Vit | |
27/04 09:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Falköpings FK röd - Tidaholms Gif Svart | |
27/04 09:30, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
Skultorps IF Svart - Barnarps if | |
27/04 09:30, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
BK Trix 1 - Habo IF 3 | |
27/04 09:30, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
Lerkils IF - Tenhult 1 | 1 - 1 |
27/04 09:40, F16/17 f.2008/2007, Grupp A, TI1 |
Hertzöga BK - Råda BK | 2 - 0 |
27/04 09:40, F16/17 f.2008/2007, Grupp B, SK1 |
SG Ruddalen IF Röd - LEDIGPLATS 2 | 3 - 0 |
27/04 09:40, F15 f.2009, Grupp A, SP1 |
Älvsborg FF Blå - Yxhults F09/10 | 0 - 1 |
27/04 09:40, F15 f.2009, Grupp B, NY1 |
SG Ruddalen IF Svart - Västerås IK F U15/16 | 4 - 0 |
27/04 09:40, F15 f.2009, Grupp C, SP2 |
IF Väster / Lag 1 - BK Forward | 0 - 2 |
27/04 09:40, P15 f.2009, Grupp B, BI2 |
Smedby AIS H15/P09 - Hönö IS | 2 - 1 |
27/04 09:40, P15 f.2009, Grupp D, KU1 |
SG Ruddalen IF Röd - Utsiktens BK | 0 - 3 |
27/04 09:40, P15 f.2009, Grupp E, BI1 |
Latorps IF - BK Bifrost | 1 - 2 |
27/04 09:40, P15 f.2009, Grupp H, KU2 |
IFK Tidaholm P9 Lag vit - Ifk hjo 2 pojkar födda 2015 | |
27/04 10:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Tymer/Lerdala svart - IFK Tidaholm P9 Lag blå | |
27/04 10:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL10 |
IFK Falköping Blå - Skövde AIK Grön | |
27/04 10:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL9 |
Råda BK Vit - Varnhems IF | |
27/04 10:00, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Sandhems IF - Råda BK Grön | |
27/04 10:00, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Assyriska ik 2 - IFK Skövde | |
27/04 10:00, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Falköpings FK Svart - Lerums Is Lila 1 | |
27/04 10:00, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
IK Oddevold vit - Lerkils IF 2 | |
27/04 10:00, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Skultorps IF Gul - Jönköping Södra -Vit | |
27/04 10:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Ölmstad IS/IK Vista Röd - Jönköping Södra Svart | |
27/04 10:00, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Vara SK/Svart - IFK värsås/ igelstorp if | |
27/04 10:00, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
IFK Hjo - Lerum IS | |
27/04 10:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Habo IF 5 - Skövde AIK 4 | |
27/04 10:00, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
Habo IF 1 - Skara Fc Vit | |
27/04 10:00, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Skultorps IF Gul - Skövde AIK 2 | |
27/04 10:00, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
NGIS F12/13 - Skövde KIK vit | |
27/04 10:00, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
IF Hallby FK - Jitex | |
27/04 10:30, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Halvorstorp IS/FC Trollhättan - Skövde KIK f16 | 1 - 0 |
27/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Grupp A, TI1 |
Habo IF - IFK Kumla | 1 - 4 |
27/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Grupp B, SK1 |
Hovslätts IK - TFK/HIS | 0 - 1 |
27/04 10:30, F15 f.2009, Grupp A, SP1 |
LEDIGPLATS 3 - Sävedalens IF | 0 - 3 |
27/04 10:30, F15 f.2009, Grupp B, NY1 |
Falköpings KIK - Tölö IF | 0 - 1 |
27/04 10:30, F15 f.2009, Grupp C, SP2 |
Skövde AIK Grön - Halvorstorp IS | 6 - 0 |
27/04 10:30, P15 f.2009, Grupp B, BI2 |
Karlslunds IF FK - Råda BK Grön | 2 - 1 |
27/04 10:30, P15 f.2009, Grupp D, KU1 |
Saleby/Trässberg/NorraHärene - IFK Hjo | 0 - 0 |
27/04 10:30, P15 f.2009, Grupp E, BI1 |
Råda BK Vit - Tenhults IF | 1 - 2 |
27/04 10:30, P15 f.2009, Grupp H, KU2 |
Skövde AIK Vit/Röd - Tymer/Lerdala Blå | |
27/04 10:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Stenstorps if - Ifk Hjo 1 pojkar födda 2015 | |
27/04 10:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL10 |
IFK Falköping Svart - Skövde AIK Röd | |
27/04 10:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL9 |
Falköpings KIK Lag VIt - Råda BK Grön | |
27/04 10:30, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Skara FC - Skövde KIK Vit | |
27/04 10:30, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Lerum is 2 - IFK Falköping Vit | |
27/04 10:30, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
IFK Skövde 2 - IFK Tidaholm | |
27/04 10:30, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
Holmalunds IF Vit - Utbynäs SK | |
27/04 10:30, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Skövde AIK 4 - LEDIGPLATS 2 | |
27/04 10:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Holmalunds IF 2 - Skövde AIK 5 | |
27/04 10:30, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Habo IF 3 - Skultorps IF Svart | |
27/04 10:30, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Skara FC Svart - Mariebo IK Vit | |
27/04 10:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Floby-Grolanda IF - Tidaholms Gif Svart | |
27/04 10:30, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
BK Trix 2 - Skultorps IF Svart | |
27/04 10:30, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Skara Fc Blå - BK Trix 1 | |
27/04 10:30, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
Skultorps IF, F2013 - Tymer/Lerdala | |
27/04 11:00, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Habo IF Blå - Älvsborgs FF 1 | |
27/04 11:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL9 |
Skövde AIK Röd - Falköpings KIK | |
27/04 11:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL10 |
IFK Falköping vit 2015 - IFK Tidaholm P9 Lag vit | |
27/04 11:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Skövde KIK svart - Norrahammars GIS | |
27/04 11:00, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Lerkils IF 1 - Mullsjö Svart | |
27/04 11:00, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Hemsjö IF P12 - Vallens If 2 | |
27/04 11:00, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
IFK Skövde 3 - Skövde AIK Vit | |
27/04 11:00, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Skara FC Vit - Ulvåkers IF röd | |
27/04 11:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Habo IF 2 - Norrahammars GIS | |
27/04 11:00, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Våmbs IF Grön - Ekhagens IF/Svart | |
27/04 11:00, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Skövde AIK 3 - IFK Falköping Blåvit | |
27/04 11:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Stenstorps if - Fröjereds IF | |
27/04 11:00, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
Barnarps if - IFK Tidaholm 1 | |
27/04 11:00, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Habo IF 3 - IFK Falköping Blå | |
27/04 11:00, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
Särö Kullavik IF Gul - Ekhagens IF röd | |
27/04 11:00, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Vänersborgs IF - Särö Kullavik IF | 1 - 0 |
27/04 11:20, F16/17 f.2008/2007, Grupp C, SK1 |
Ulvåkers IF - Tenhult 2 | 0 - 0 |
27/04 11:20, F16/17 f.2008/2007, Grupp D, TI1 |
Vänersborgs FK - Mölnlycke IF | 1 - 0 |
27/04 11:20, F15 f.2009, Grupp D, NY1 |
LEDIGPLATS 1 - Östadkulle sk | 0 - 3 |
27/04 11:20, F15 f.2009, Grupp E, SP2 |
Orust FC - Tidaholms GIF | 2 - 1 |
27/04 11:20, F15 f.2009, Grupp F, SP1 |
IFK Eskilstuna/Blå - Skara FC | 1 - 3 |
27/04 11:20, P15 f.2009, Grupp A, BI2 |
Åsarp/Trädet/Vartofta - IF Väster / Lag 2 | 1 - 2 |
27/04 11:20, P15 f.2009, Grupp F, BI1 |
Särö/ Kullavik IF - Färgelanda IF | 5 - 0 |
27/04 11:20, P15 f.2009, Grupp I, KU2 |
Husqvarna ff 1 - Lerums IS | 1 - 0 |
27/04 11:20, P15 f.2009, Grupp I, KU1 |
IFK Falköping Vit - Gerdskens BK P8 Vit | |
27/04 11:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Falköpings KIK Lag VIt - Hovås Billdal IF Vit | |
27/04 11:30, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Nässjö FF Gul - Älvsborgs FF 2 | |
27/04 11:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL9 |
Skövde AIK RödVit - Habo IF Vit | |
27/04 11:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL10 |
Skara FC - Skultorps IF svart | |
27/04 11:30, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Assyriska ik 2 - Skultorps IF Svart | |
27/04 11:30, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
IFK Skövde 2 - Utbynäs SK Gul | |
27/04 11:30, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
Utbynäs SK - IK Oddevold vit | |
27/04 11:30, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Jönköping Södra -Vit - LEDIGPLATS 2 | |
27/04 11:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Ölmstad IS/IK Vista Röd - IFK Falköping Vit | |
27/04 11:30, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Skultorps IF Svart - Vara SK/Svart | |
27/04 11:30, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Skara FC Svart - Våmbs IF Vit | |
27/04 11:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Floby-Grolanda IF - Falköpings FK röd | |
27/04 11:30, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
Habo IF 1 - IFK Falköping Vit | |
27/04 11:30, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Skultorps IF Gul - Tidaholms Gif vit | |
27/04 11:30, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
IF Hallby FK - BK Trix | |
27/04 11:30, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Ekhagens IF röd - Jitex | |
27/04 12:00, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Ifk hjo 2 pojkar födda 2015 - Skövde AIK Vit/Röd | |
27/04 12:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Varnhems IF - Råda BK Grön | |
27/04 12:00, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Älvsborgs FF 1 - Skövde AIK Röd | |
27/04 12:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL10 |
Falköpings KIK - Habo IF Blå | |
27/04 12:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL9 |
Norrahammars GIS - Sandhems IF | |
27/04 12:00, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Mullsjö Svart - IFK Skövde | |
27/04 12:00, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Vallens If 2 - IFK Tidaholm | |
27/04 12:00, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
IFK Skövde 3 - IFK Falköping Blå | |
27/04 12:00, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Skövde AIK 4 - IFK Tidaholm P11 | |
27/04 12:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Skövde AIK 5 - Habo IF 2 | |
27/04 12:00, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Våmbs IF Grön - Ulvåkers IF svart | |
27/04 12:00, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Lerum IS - Mariebo IK Vit | |
27/04 12:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Skövde AIK 4 - Tidaholms Gif Svart | |
27/04 12:00, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
IFK Tidaholm 1 - BK Trix 2 | |
27/04 12:00, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
BK Trix 1 - Skövde AIK 2 | |
27/04 12:00, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
LSSK - Mariestads Bois FF | 0 - 2 |
27/04 12:10, F16/17 f.2008/2007, Grupp C, SK1 |
SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) - Utsikten BK | 0 - 6 |
27/04 12:10, F16/17 f.2008/2007, Grupp D, TI1 |
IFK Skoghall DF - Skultorps IF | 1 - 0 |
27/04 12:10, F15 f.2009, Grupp D, NY1 |
Ekhagens IF - Älvsborg FF Svart | 3 - 0 |
27/04 12:10, F15 f.2009, Grupp E, SP2 |
IK Sturehov - Lilla Träslövs FF | 1 - 1 |
27/04 12:10, F15 f.2009, Grupp F, SP1 |
Rynninge Ik - SG Rudddalen IF Vit | 0 - 2 |
27/04 12:10, P15 f.2009, Grupp A, BI2 |
Kungshamns IF/Stångenäs Ais - TG&IF | 1 - 2 |
27/04 12:10, P15 f.2009, Grupp C, KU2 |
IFK Eskilstuna/Vit - Norrahammar GIS | 1 - 0 |
27/04 12:10, P15 f.2009, Grupp F, BI1 |
IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro - Götene IF | 2 - 1 |
27/04 12:10, P15 f.2009, Grupp G, KU1 |
Tymer/Lerdala Blå - IFK Falköping vit 2015 | |
27/04 12:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Tymer/Lerdala - Råda BK Vit | |
27/04 12:30, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Älvsborgs FF 2 - Skövde AIK RödVit | |
27/04 12:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL9 |
Habo IF Vit - Nässjö FF Gul | |
27/04 12:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL10 |
Råda BK Grön - Skövde KIK Vit | |
27/04 12:30, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
IFK Falköping Vit - Lerkils IF 1 | |
27/04 12:30, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Lerums Is Lila 1 - Hemsjö IF P12 | |
27/04 12:30, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
Lerkils IF 2 - Skövde AIK Vit | |
27/04 12:30, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Ulvåkers IF röd - Skultorps IF Gul | |
27/04 12:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Norrahammars GIS - Jönköping Södra Svart | |
27/04 12:30, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
IFK värsås/ igelstorp if - Ekhagens IF/Svart | |
27/04 12:30, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
IFK Falköping Blåvit - IFK Hjo | |
27/04 12:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Fröjereds IF - Habo IF 5 | |
27/04 12:30, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
Skultorps IF Svart - Skara Fc Vit | |
27/04 12:30, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
IFK Falköping Blå - Skara Fc Blå | |
27/04 12:30, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
Skövde KIK vit - Särö Kullavik IF Gul | |
27/04 12:30, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
NGIS F12/13 - BK Trix | |
27/04 13:00, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Tenhult 1 - Halvorstorp IS/FC Trollhättan | 1 - 0 |
27/04 13:00, F16/17 f.2008/2007, Grupp A, TI1 |
IFK Kumla - Hertzöga BK | 0 - 0 |
27/04 13:00, F16/17 f.2008/2007, Grupp B, SK1 |
TFK/HIS - SG Ruddalen IF Röd | 0 - 1 |
27/04 13:00, F15 f.2009, Grupp A, NY1 |
Yxhults F09/10 - LEDIGPLATS 3 | 3 - 0 |
27/04 13:00, F15 f.2009, Grupp B, SP2 |
Västerås IK F U15/16 - Falköpings KIK | 0 - 2 |
27/04 13:00, F15 f.2009, Grupp C, SP1 |
BK Forward - Skövde AIK Grön | 3 - 1 |
27/04 13:00, P15 f.2009, Grupp B, BI1 |
Husqvarna FF 2 - Floda Boif | 2 - 2 |
27/04 13:00, P15 f.2009, Grupp C, KU2 |
IFK Hjo - SG Ruddalen IF Röd | 0 - 2 |
27/04 13:00, P15 f.2009, Grupp E, BI2 |
Stenkullen GOIK - Jönköpings bollklubb | 0 - 0 |
27/04 13:00, P15 f.2009, Grupp G, KU1 |
IFK Tidaholm P9 Lag vit - Gerdskens BK P8 Vit | |
27/04 13:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Skultorps IF, F2013 - Hovås Billdal IF Vit | |
27/04 13:00, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Falköpings KIK - Älvsborgs FF 1 | |
27/04 13:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL9 |
Skövde AIK Röd - Habo IF Blå | |
27/04 13:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp B, UL10 |
Skövde KIK svart - Skultorps IF svart | |
27/04 13:00, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
Lerum is 2 - Skultorps IF Svart | |
27/04 13:00, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
Falköpings FK Svart - Utbynäs SK Gul | |
27/04 13:00, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
Holmalunds IF Vit - IFK Falköping Blå | |
27/04 13:00, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
Skara FC Vit - IFK Tidaholm P11 | |
27/04 13:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Holmalunds IF 2 - IFK Falköping Vit | |
27/04 13:00, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Habo IF 3 - Ulvåkers IF svart | |
27/04 13:00, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Skövde AIK 3 - Våmbs IF Vit | |
27/04 13:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Barnarps if - IFK Falköping Vit | |
27/04 13:00, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Stenstorps if - Falköpings FK röd | |
27/04 13:00, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
Habo IF 3 - Tidaholms Gif vit | |
27/04 13:00, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
IFK Falköping Vit - Ifk hjo 2 pojkar födda 2015 | |
27/04 13:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp F, UL11 |
Råda BK Grön - Tymer/Lerdala | |
27/04 13:30, F11 f.2013, Grupp B, SK2 |
Habo IF Vit - Älvsborgs FF 2 | |
27/04 13:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL9 |
Skövde AIK RödVit - Nässjö FF Gul | |
27/04 13:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL10 |
Skövde KIK Vit - Norrahammars GIS | |
27/04 13:30, F10 f.2014, Grupp B, UL7 |
IFK Skövde - IFK Falköping Vit | |
27/04 13:30, P12 f.2012, Grupp C, IP2 |
IFK Tidaholm - Lerums Is Lila 1 | |
27/04 13:30, P12 f.2012, Grupp F, TI2 |
Skövde AIK Vit - Utbynäs SK | |
27/04 13:30, P12 f.2012, Grupp G, IP1 |
LEDIGPLATS 2 - Ulvåkers IF röd | |
27/04 13:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Jönköping Södra Svart - Skövde AIK 5 | |
27/04 13:30, P11 f.2013, Grupp F, NY3 |
Ekhagens IF/Svart - Skultorps IF Svart | |
27/04 13:30, P11 f.2013, Grupp E, UL6 |
Mariebo IK Vit - IFK Falköping Blåvit | |
27/04 13:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Skara Fc Vit - IFK Tidaholm 1 | |
27/04 13:30, P10 f.2014, Grupp E, UL4 |
Tidaholms Gif Svart - Fröjereds IF | |
27/04 13:30, P10 f.2014, Grupp D, UL3 |
Skövde AIK 2 - IFK Falköping Blå | |
27/04 13:30, P10 f.2014, Grupp B, UL2 |
Jitex - Skövde KIK vit | |
27/04 13:30, F12 f.2012, Grupp C, UL5 |
Skövde KIK f16 - Lerkils IF | 2 - 0 |
27/04 13:50, F16/17 f.2008/2007, Grupp A, TI1 |
Råda BK - Habo IF | 0 - 1 |
27/04 13:50, F16/17 f.2008/2007, Grupp B, SK1 |
LEDIGPLATS 2 - Hovslätts IK | 0 - 3 |
27/04 13:50, F15 f.2009, Grupp A, NY1 |
Sävedalens IF - Älvsborg FF Blå | 3 - 3 |
27/04 13:50, F15 f.2009, Grupp B, SP2 |
Tölö IF - SG Ruddalen IF Svart | 1 - 1 |
27/04 13:50, F15 f.2009, Grupp C, SP1 |
Halvorstorp IS - IF Väster / Lag 1 | 1 - 2 |
27/04 13:50, P15 f.2009, Grupp B, BI1 |
Råda BK Grön - Smedby AIS H15/P09 | 0 - 3 |
27/04 13:50, P15 f.2009, Grupp D, KU2 |
Utsiktens BK - Saleby/Trässberg/NorraHärene | 1 - 1 |
27/04 13:50, P15 f.2009, Grupp E, BI2 |
Tenhults IF - Latorps IF | 4 - 0 |
27/04 13:50, P15 f.2009, Grupp H, KU1 |
IFK Värsås - Hovås Billdal IF Blå | |
27/04 14:00, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Falköpings KIK RÖD - Ulvåkers IF / 2016 Svart | |
27/04 14:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Ulvåkers IF / 2016 Röd - Nässjö FF Vit | |
27/04 14:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL10 |
Skövde AIK Rutig - Habo IF Blå/Vit | |
27/04 14:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL9 |
IFK Hjo F10 - Råda BK Vit | |
27/04 14:00, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
Skultorps IF Gul - IK Oddevold blå | |
27/04 14:00, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Lerums IS Lila 2 - Vallens If 1 | |
27/04 14:00, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Aneby Sk/Bälaryd P12 - Falköpings FK Röd | |
27/04 14:00, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
IFK Falköping Svart - IFK HJO vit | |
27/04 14:00, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
IK Kongahälla Real - Skara FC Röd | |
27/04 14:00, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Åsarp Trädet - Ölmstad IS/IK Vista Blå | |
27/04 14:00, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Ekhagens IF - Skövde AIK 1 | |
27/04 14:00, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Tösse if - Habo IF 4 | |
27/04 14:00, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Lindö FF 2 - Habo IF 2 | |
27/04 14:00, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
TG&IF 1 - Skövde KIK svart | |
27/04 14:00, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Kareby IS - Forserums IF | |
27/04 14:00, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
TG&IF 2 - Egnahems BK Svart | |
27/04 14:30, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Assyriska IK P15 Resurs - Gerdskens BK P8 Grön | |
27/04 14:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL9 |
IFK Falköping blå 2015 - Skövde AIK Röd/Vit | |
27/04 14:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL10 |
Mullsjö IF - Råda BK svart | |
27/04 14:30, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Habo IF Vit/Blå - Hörnebo SK F2016 | |
27/04 14:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Skultorps IF gul - Falköpings KIK | |
27/04 14:30, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
Skövde AIK Röd - Lerum is 1 | |
27/04 14:30, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Skövde AIK Röd/vit - Nödinge SK 2 | |
27/04 14:30, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Lerum is 3 - IFK Skövde 4 | |
27/04 14:30, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Annebergs gif - Skövde AIK Svart | |
27/04 14:30, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Vara SK/Gul - Åsebro IF | |
27/04 14:30, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
IK Kongahälla Miami - Holmalunds IF 1 | |
27/04 14:30, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
IK Kongahälla Juve - Skara FC Blå | |
27/04 14:30, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Skövde AIK 3 - Lindö FF 1 | |
27/04 14:30, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Ekedalens sportklubb - Ulvåkers IF P2014 | |
27/04 14:30, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Våmbs IF/F12(f.2012) - Egnahems BK Orange | |
27/04 14:30, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Särö Kullavik IF - Mariestads Bois FF | 2 - 0 |
27/04 14:40, F16/17 f.2008/2007, Grupp C, TI1 |
SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) - Ulvåkers IF | 0 - 6 |
27/04 14:40, F16/17 f.2008/2007, Grupp D, SK1 |
Mölnlycke IF - Skultorps IF | 0 - 0 |
27/04 14:40, F15 f.2009, Grupp D, SP2 |
Älvsborg FF Svart - Östadkulle sk | 3 - 0 |
27/04 14:40, F15 f.2009, Grupp E, SP1 |
Lilla Träslövs FF - Tidaholms GIF | 0 - 0 |
27/04 14:40, F15 f.2009, Grupp F, NY1 |
IFK Eskilstuna/Blå - Rynninge Ik | 5 - 0 |
27/04 14:40, P15 f.2009, Grupp A, BI1 |
Hönö IS - Karlslunds IF FK | 1 - 2 |
27/04 14:40, P15 f.2009, Grupp D, KU2 |
IFK Eskilstuna/Vit - Åsarp/Trädet/Vartofta | 7 - 1 |
27/04 14:40, P15 f.2009, Grupp F, BI2 |
BK Bifrost - Råda BK Vit | 1 - 0 |
27/04 14:40, P15 f.2009, Grupp H, KU1 |
Falköpings KIK Lag Röd - Egnahems BK F13 | |
27/04 15:00, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Skövde AIK VitRöd - Falköpings KIK RÖD | |
27/04 15:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Nässjö FF Vit - Skövde AIK Rutig | |
27/04 15:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL10 |
Habo IF Blå/Vit - Ulvåkers IF / 2016 Röd | |
27/04 15:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL9 |
Fröjereds IF/Ekedalens SK - Tidaholms GIF | |
27/04 15:00, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
IFK Falköping Grön - Egnahems BK vit | |
27/04 15:00, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Stenstorps IF - BK Trix P12 | |
27/04 15:00, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Nödinge SK - Holmalunds IF Röd | |
27/04 15:00, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Egnahems BK svart - Assyriska ik | |
27/04 15:00, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
STENSTORP if - Mariebo IK Gul | |
27/04 15:00, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
IFK Falköping Blå - Mariebo IK Svart | |
27/04 15:00, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
IFK Tidaholm P11 Blå - Jönköping Södra Grön | |
27/04 15:00, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
IFK Falköping Blåvit - IFK Hjo | |
27/04 15:00, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Annebergs GIF - Skövde AIK 1 | |
27/04 15:00, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
IF Haga - Ekhagens IF svart | |
27/04 15:00, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Taberg SK F12/13 - Skövde KIK svartvit | |
27/04 15:00, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Forserums IF - Särö Kullavik IF Blå | |
27/04 15:30, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
LSSK - Vänersborgs IF | 0 - 3 |
27/04 15:30, F16/17 f.2008/2007, Grupp C, TI1 |
Tenhult 2 - Utsikten BK | 0 - 2 |
27/04 15:30, F16/17 f.2008/2007, Grupp D, SK1 |
IFK Skoghall DF - Vänersborgs FK | 0 - 0 |
27/04 15:30, F15 f.2009, Grupp D, SP2 |
LEDIGPLATS 1 - Ekhagens IF | 0 - 3 |
27/04 15:30, F15 f.2009, Grupp E, SP1 |
Orust FC - IK Sturehov | 1 - 2 |
27/04 15:30, F15 f.2009, Grupp F, NY1 |
SG Rudddalen IF Vit - Skara FC | 0 - 2 |
27/04 15:30, P15 f.2009, Grupp A, BI1 |
IF Väster / Lag 2 - Norrahammar GIS | 2 - 0 |
27/04 15:30, P15 f.2009, Grupp F, BI2 |
Färgelanda IF - Husqvarna ff 1 | 0 - 6 |
27/04 15:30, P15 f.2009, Grupp I, KU2 |
Lerums IS - Särö/ Kullavik IF | 1 - 3 |
27/04 15:30, P15 f.2009, Grupp I, KU1 |
Gerdskens BK P8 Grön - IFK Falköping blå 2015 | |
27/04 15:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL9 |
Skövde AIK Röd/Vit - Assyriska IK P15 Resurs | |
27/04 15:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL10 |
Mullsjö IF - IFK Värsås | |
27/04 15:30, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Hörnebo SK F2016 - Skövde AIK Vit | |
27/04 15:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
IFK Hjo F10 - Skultorps IF gul | |
27/04 15:30, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
Lerum is 1 - IFK HJO Blå | |
27/04 15:30, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Skövde AIK Röd/vit - Lerums IS Lila 2 | |
27/04 15:30, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Falköpings FK Röd - IFK Skövde 4 | |
27/04 15:30, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Skövde AIK Svart - IFK HJO vit | |
27/04 15:30, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
IK Kongahälla Real - Vara SK/Gul | |
27/04 15:30, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Åsarp Trädet - IK Kongahälla Miami | |
27/04 15:30, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Skövde AIK 1 - Habo IF 1 | |
27/04 15:30, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Habo IF 4 - IFK Tidaholm 2 | |
27/04 15:30, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Habo IF 2 - Ulvåkers IF P2014 | |
27/04 15:30, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Egnahems BK Orange - Skultorp If | |
27/04 15:30, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Hovås Billdal IF Blå - Skultorps IF | |
27/04 16:00, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Ulvåkers IF / 2016 Svart - Habo IF Vit/Blå | |
27/04 16:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Habo IF Blå/Vit - Nässjö FF Vit | |
27/04 16:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL9 |
Skövde AIK Rutig - Ulvåkers IF / 2016 Röd | |
27/04 16:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp A, UL10 |
Råda BK Vit - Tidaholms GIF | |
27/04 16:00, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
IK Oddevold blå - Egnahems BK vit | |
27/04 16:00, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Nödinge SK 2 - BK Trix P12 | |
27/04 16:00, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Aneby Sk/Bälaryd P12 - Nödinge SK | |
27/04 16:00, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Assyriska ik - Hemsjö IF P12 Svart | |
27/04 16:00, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Skara FC Röd - Mariebo IK Gul | |
27/04 16:00, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Holmalunds IF 1 - Skövde AIK 2 | |
27/04 16:00, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Skara FC Blå - Jönköping Södra Grön | |
27/04 16:00, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Skövde AIK 3 - Tösse if | |
27/04 16:00, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Lindö FF 2 - Annebergs GIF | |
27/04 16:00, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Ekhagens IF svart - Skövde KIK svart | |
27/04 16:00, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Taberg SK F12/13 - Kareby IS | |
27/04 16:00, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Tenhult 1 - Skövde KIK f16 | 3 - 2 |
27/04 16:20, F16/17 f.2008/2007, Grupp A, SK1 |
Hertzöga BK - Habo IF | 1 - 2 |
27/04 16:20, F16/17 f.2008/2007, Grupp B, TI1 |
SG Ruddalen IF Röd - Hovslätts IK | 3 - 0 |
27/04 16:20, F15 f.2009, Grupp A, SP2 |
Yxhults F09/10 - Sävedalens IF | 1 - 3 |
27/04 16:20, F15 f.2009, Grupp B, SP1 |
SG Ruddalen IF Svart - Falköpings KIK | 1 - 1 |
27/04 16:20, F15 f.2009, Grupp C, NY1 |
IF Väster / Lag 1 - Skövde AIK Grön | 0 - 2 |
27/04 16:20, P15 f.2009, Grupp B, BI2 |
Floda Boif - TG&IF | 6 - 0 |
27/04 16:20, P15 f.2009, Grupp C, KU1 |
Utsiktens BK - IFK Hjo | 5 - 1 |
27/04 16:20, P15 f.2009, Grupp E, BI1 |
Jönköpings bollklubb - Götene IF | 1 - 2 |
27/04 16:20, P15 f.2009, Grupp G, KU2 |
Skövde AIK Röd/Vit - Gerdskens BK P8 Grön | |
27/04 16:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL10 |
IFK Falköping blå 2015 - Assyriska IK P15 Resurs | |
27/04 16:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp C, UL9 |
Råda BK svart - Egnahems BK F13 | |
27/04 16:30, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Falköpings KIK RÖD - Skövde AIK Vit | |
27/04 16:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Falköpings KIK - Skövde KIK Svart/vit | |
27/04 16:30, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
Skultorps IF Gul - Skövde AIK Röd | |
27/04 16:30, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Vallens If 1 - Tidaholms GIF | |
27/04 16:30, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Holmalunds IF Röd - Mullsjö Gul | |
27/04 16:30, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Annebergs gif - Egnahems BK svart | |
27/04 16:30, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Åsebro IF - Grebbestad if | |
27/04 16:30, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Ölmstad IS/IK Vista Blå - Mariebo IK Svart | |
27/04 16:30, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
IK Kongahälla Juve - Ekhagens IF | |
27/04 16:30, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Lindö FF 1 - IFK Hjo | |
27/04 16:30, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Skövde AIK 1 - Falköpings FK svart | |
27/04 16:30, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
IF Haga - Våmbs IF/F12(f.2012) | |
27/04 16:30, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Skövde KIK svartvit - Egnahems BK Svart | |
27/04 16:30, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Särö Kullavik IF Blå - Taberg SK F12/13 | |
27/04 17:00, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Kinnarp-Slutarps IF - Vårgårda IK Vit | |
27/04 17:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp E, UL9 |
IFK Falköping röd 2015 - Gerdskens BK P8 Svart | |
27/04 17:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp E, UL10 |
Skultorps IF - Mullsjö IF | |
27/04 17:00, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Habo IF Vit/Blå - Skövde AIK VitRöd | |
27/04 17:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Skultorps IF gul - Tidaholms GIF | |
27/04 17:00, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
IK Oddevold blå - IFK Falköping Grön | |
27/04 17:00, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Nödinge SK 2 - Stenstorps IF | |
27/04 17:00, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Falköpings FK Röd - Lerum is 3 | |
27/04 17:00, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Skövde AIK Svart - IFK Falköping Svart | |
27/04 17:00, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Skara FC Röd - STENSTORP if | |
27/04 17:00, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Skövde AIK 2 - Åsarp Trädet | |
27/04 17:00, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Skara FC Blå - IFK Tidaholm P11 Blå | |
27/04 17:00, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
IFK Tidaholm 2 - Skövde AIK 3 | |
27/04 17:00, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Habo IF 2 - Ekedalens sportklubb | |
27/04 17:00, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Ekhagens IF svart - TG&IF 1 | |
27/04 17:00, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Lerkils IF - Halvorstorp IS/FC Trollhättan | 1 - 3 |
27/04 17:10, F16/17 f.2008/2007, Grupp A, SK1 |
Råda BK - IFK Kumla | 0 - 5 |
27/04 17:10, F16/17 f.2008/2007, Grupp B, TI1 |
LEDIGPLATS 2 - TFK/HIS | 0 - 3 |
27/04 17:10, F15 f.2009, Grupp A, SP2 |
Älvsborg FF Blå - LEDIGPLATS 3 | 3 - 0 |
27/04 17:10, F15 f.2009, Grupp B, SP1 |
Västerås IK F U15/16 - Tölö IF | 0 - 2 |
27/04 17:10, F15 f.2009, Grupp C, NY1 |
BK Forward - Halvorstorp IS | 2 - 2 |
27/04 17:10, P15 f.2009, Grupp B, BI2 |
Kungshamns IF/Stångenäs Ais - Husqvarna FF 2 | 0 - 7 |
27/04 17:10, P15 f.2009, Grupp C, KU1 |
SG Ruddalen IF Röd - Saleby/Trässberg/NorraHärene | 0 - 3 |
27/04 17:10, P15 f.2009, Grupp E, BI1 |
IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro - Stenkullen GOIK | 1 - 2 |
27/04 17:10, P15 f.2009, Grupp G, KU2 |
Vårgårda IK Röd - Gerdskens BK P8 Gul | |
27/04 17:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL9 |
IFK Falköping grön 2015 - Skövde AIK Vit | |
27/04 17:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL10 |
Råda BK svart - Falköpings KIK Lag Röd | |
27/04 17:30, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Skövde AIK Vit - Ulvåkers IF / 2016 Svart | |
27/04 17:30, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Råda BK Vit - Fröjereds IF/Ekedalens SK | |
27/04 17:30, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
IFK HJO Blå - Skultorps IF Gul | |
27/04 17:30, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Lerums IS Lila 2 - BK Trix P12 | |
27/04 17:30, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Nödinge SK - IFK Skövde 4 | |
27/04 17:30, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Hemsjö IF P12 Svart - Annebergs gif | |
27/04 17:30, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Vara SK/Gul - Mariebo IK Gul | |
27/04 17:30, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Ölmstad IS/IK Vista Blå - IFK Falköping Blå | |
27/04 17:30, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Habo IF 1 - IK Kongahälla Juve | |
27/04 17:30, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Lindö FF 1 - IFK Falköping Blåvit | |
27/04 17:30, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Falköpings FK svart - Lindö FF 2 | |
27/04 17:30, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Skultorp If - IF Haga | |
27/04 17:30, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Skövde KIK svartvit - TG&IF 2 | |
27/04 17:30, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Kareby IS - Egnahems BK Svart | |
27/04 18:00, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Smedby AIS H15/P09 - Karlslunds IF FK | 2 - 0 |
27/04 18:00, P15 f.2009, Grupp D, KU1 |
Latorps IF - Råda BK Vit | 1 - 1 |
27/04 18:00, P15 f.2009, Grupp H, KU2 |
Särö/ Kullavik IF - Husqvarna ff 1 | 0 - 2 |
27/04 18:00, P15 f.2009, Grupp I, BI1 |
Färgelanda IF - Lerums IS | 0 - 4 |
27/04 18:00, P15 f.2009, Grupp I, BI2 |
Vårgårda IK Vit - IFK Falköping röd 2015 | |
27/04 18:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp E, UL9 |
Gerdskens BK P8 Svart - Kinnarp-Slutarps IF | |
27/04 18:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp E, UL10 |
IFK Värsås - Egnahems BK F13 | |
27/04 18:00, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Skövde AIK VitRöd - Hörnebo SK F2016 | |
27/04 18:00, F8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL11 |
Skövde KIK Svart/vit - IFK Hjo F10 | |
27/04 18:00, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
Skövde AIK Röd - Egnahems BK vit | |
27/04 18:00, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Tidaholms GIF - Skövde AIK Röd/vit | |
27/04 18:00, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Mullsjö Gul - Aneby Sk/Bälaryd P12 | |
27/04 18:00, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Egnahems BK svart - IFK HJO vit | |
27/04 18:00, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Grebbestad if - IK Kongahälla Real | |
27/04 18:00, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
IK Kongahälla Miami - Mariebo IK Svart | |
27/04 18:00, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Ekhagens IF - Jönköping Södra Grön | |
27/04 18:00, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Tösse if - IFK Hjo | |
27/04 18:00, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Annebergs GIF - Ulvåkers IF P2014 | |
27/04 18:00, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Våmbs IF/F12(f.2012) - Skövde KIK svart | |
27/04 18:00, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Gerdskens BK P8 Gul - IFK Falköping grön 2015 | |
27/04 18:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL10 |
Skövde AIK Vit - Vårgårda IK Röd | |
27/04 18:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL9 |
Hovås Billdal IF Blå - Falköpings KIK Lag Röd | |
27/04 18:30, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Falköpings KIK - Fröjereds IF/Ekedalens SK | |
27/04 18:30, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
Lerum is 1 - IFK Falköping Grön | |
27/04 18:30, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
Vallens If 1 - Stenstorps IF | |
27/04 18:30, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
Holmalunds IF Röd - Lerum is 3 | |
27/04 18:30, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
Assyriska ik - IFK Falköping Svart | |
27/04 18:30, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Åsebro IF - STENSTORP if | |
27/04 18:30, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Holmalunds IF 1 - IFK Falköping Blå | |
27/04 18:30, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Skövde AIK 1 - IFK Tidaholm P11 Blå | |
27/04 18:30, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
Habo IF 4 - IFK Falköping Blåvit | |
27/04 18:30, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Skövde AIK 1 - Ekedalens sportklubb | |
27/04 18:30, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Egnahems BK Orange - TG&IF 1 | |
27/04 18:30, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Forserums IF - TG&IF 2 | |
27/04 18:30, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Hönö IS - Råda BK Grön | 0 - 2 |
27/04 18:50, P15 f.2009, Grupp D, KU1 |
BK Bifrost - Tenhults IF | 0 - 0 |
27/04 18:50, P15 f.2009, Grupp H, KU2 |
Gerdskens BK P8 Svart - Vårgårda IK Vit | |
27/04 19:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp E, UL9 |
IFK Falköping röd 2015 - Kinnarp-Slutarps IF | |
27/04 19:00, P8/9 f.2015/2016, Grupp E, UL10 |
Egnahems BK F13 - Skultorps IF | |
27/04 19:00, F11 f.2013, Grupp A, SK2 |
Tidaholms GIF - Skövde KIK Svart/vit | |
27/04 19:00, F10 f.2014, Grupp A, UL7 |
Egnahems BK vit - IFK HJO Blå | |
27/04 19:00, P12 f.2012, Grupp A, IP1 |
BK Trix P12 - Tidaholms GIF | |
27/04 19:00, P12 f.2012, Grupp B, UL6 |
IFK Skövde 4 - Mullsjö Gul | |
27/04 19:00, P12 f.2012, Grupp D, IP2 |
IFK HJO vit - Hemsjö IF P12 Svart | |
27/04 19:00, P12 f.2012, Grupp E, TI2 |
Mariebo IK Gul - Grebbestad if | |
27/04 19:00, P11 f.2013, Grupp C, NY4 |
Mariebo IK Svart - Skövde AIK 2 | |
27/04 19:00, P11 f.2013, Grupp B, NY3 |
Jönköping Södra Grön - Habo IF 1 | |
27/04 19:00, P11 f.2013, Grupp A, NY2 |
IFK Hjo - IFK Tidaholm 2 | |
27/04 19:00, P10 f.2014, Grupp C, UL3 |
Ulvåkers IF P2014 - Falköpings FK svart | |
27/04 19:00, P10 f.2014, Grupp A, UL2 |
Skövde KIK svart - Skultorp If | |
27/04 19:00, F12 f.2012, Grupp A, UL5 |
Egnahems BK Svart - Särö Kullavik IF Blå | |
27/04 19:00, F12 f.2012, Grupp B, UL4 |
Skövde AIK Vit - Gerdskens BK P8 Gul | |
27/04 19:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL9 |
IFK Falköping grön 2015 - Vårgårda IK Röd | |
27/04 19:30, P8/9 f.2015/2016, Grupp D, UL10 |
Skara FC - Skövde AIK Grön | 1 - 0 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m A/B 1, BI2 |
SG Rudddalen IF Vit - Halvorstorp IS | 1 - 0 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 1, UL1 |
IF Väster / Lag 1 - Rynninge Ik | 3 - 0 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 2, NY1 |
TG&IF - Hönö IS | 2 - 1 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 3, KU1 |
Råda BK Grön - Kungshamns IF/Stångenäs Ais | 0 - 2 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 4, KU2 |
SG Ruddalen IF Röd - Åsarp/Trädet/Vartofta | 6 - 0 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 5, TI1 |
Norrahammar GIS - IFK Hjo | 1 - 4 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 6, SK1 |
Götene IF - Färgelanda IF | 1 - 0 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 7, SP1 |
Råda BK Vit - Jönköpings bollklubb | 3 - 2 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 8, SP2 |
Lerums IS - Latorps IF | 2 - 0 |
28/04 08:00, P15 f.2009, Kval.m C/D 9, BI1 |
Varnhems IF - Falköpings KIK Lag VIt | |
28/04 08:00, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
IFK Värsås - Råda BK svart | |
28/04 08:00, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
Skövde AIK Röd - IK Oddevold blå | |
28/04 08:00, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Lerums IS Lila 2 - Nödinge SK 2 | |
28/04 08:00, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Mullsjö Svart - Assyriska ik 2 | |
28/04 08:00, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Nödinge SK - Falköpings FK Röd | |
28/04 08:00, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
Vallens If 2 - IFK Skövde 2 | |
28/04 08:00, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
Lerkils IF 2 - IFK Skövde 3 | |
28/04 08:00, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
Vara SK/Gul - Skara FC Röd | |
28/04 08:00, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
IK Kongahälla Miami - Ölmstad IS/IK Vista Blå | |
28/04 08:00, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
Kareby IS - Skövde KIK svartvit | |
28/04 08:00, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
Taberg SK F12/13 - Forserums IF | |
28/04 08:30, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
Råda BK Vit - Skultorps IF, F2013 | |
28/04 08:30, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
Mullsjö IF - Hovås Billdal IF Blå | |
28/04 08:30, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
Skultorps IF Gul - Lerum is 1 | |
28/04 08:30, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Skövde AIK Röd/vit - Vallens If 1 | |
28/04 08:30, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Lerkils IF 1 - Lerum is 2 | |
28/04 08:30, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Aneby Sk/Bälaryd P12 - Holmalunds IF Röd | |
28/04 08:30, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
Hemsjö IF P12 - Falköpings FK Svart | |
28/04 08:30, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
IK Oddevold vit - Holmalunds IF Vit | |
28/04 08:30, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
IK Kongahälla Real - Åsebro IF | |
28/04 08:30, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
Åsarp Trädet - Holmalunds IF 1 | |
28/04 08:30, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
Ekhagens IF - Skara FC Blå | |
28/04 08:30, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
Tösse if - Lindö FF 1 | |
28/04 08:30, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Annebergs GIF - Habo IF 2 | |
28/04 08:30, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
Hovslätts IK - LEDIGPLATS 3 | 3 - 0 |
28/04 08:50, F15 f.2009, Kval.m C/D 1, BI1 |
Falköpings KIK - Skultorps IF | 1 - 0 |
28/04 08:50, F15 f.2009, Kval.m C/D 3, BI2 |
BK Forward - IFK Eskilstuna/Blå | 5 - 0 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 2, UL1 |
Husqvarna FF 2 - Karlslunds IF FK | 5 - 1 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 3, NY1 |
Smedby AIS H15/P09 - Floda Boif | 2 - 5 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 4, KU1 |
Utsiktens BK - IF Väster / Lag 2 | 2 - 5 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 5, SP1 |
IFK Eskilstuna/Vit - Saleby/Trässberg/NorraHärene | 1 - 2 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 6, TI1 |
Stenkullen GOIK - Särö/ Kullavik IF | 0 - 1 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 7, SK1 |
Tenhults IF - IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro | 3 - 2 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 8, KU2 |
Husqvarna ff 1 - BK Bifrost | 5 - 1 |
28/04 08:50, P15 f.2009, Kval.m A/B 9, SP2 |
Hovås Billdal IF Vit - Varnhems IF | |
28/04 09:00, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
Falköpings KIK Lag Röd - IFK Värsås | |
28/04 09:00, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
IFK Falköping Grön - Skövde AIK Röd | |
28/04 09:00, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Nödinge SK 2 - Tidaholms GIF | |
28/04 09:00, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Skultorps IF Svart - Mullsjö Svart | |
28/04 09:00, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Lerum is 3 - Nödinge SK | |
28/04 09:00, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
IFK Skövde 2 - Lerums Is Lila 1 | |
28/04 09:00, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
IFK Falköping Blå - Lerkils IF 2 | |
28/04 09:00, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
Skara FC Röd - Grebbestad if | |
28/04 09:00, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
Ölmstad IS/IK Vista Blå - Skövde AIK 2 | |
28/04 09:00, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
IK Kongahälla Juve - Skövde AIK 1 | |
28/04 09:00, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skövde AIK 3 - Habo IF 4 | |
28/04 09:00, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Lindö FF 2 - Skövde AIK 1 | |
28/04 09:00, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
Ekhagens IF röd - IF Hallby FK | |
28/04 09:00, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
TG&IF 2 - Kareby IS | |
28/04 09:00, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
Skövde KIK svartvit - Särö Kullavik IF Blå | |
28/04 09:30, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
Särö Kullavik IF Gul - NGIS F12/13 | |
28/04 09:30, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
Falköpings KIK Lag VIt - Tymer/Lerdala | |
28/04 09:30, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
Råda BK svart - Skultorps IF | |
28/04 09:30, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
IK Oddevold blå - IFK HJO Blå | |
28/04 09:30, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Stenstorps IF - Lerums IS Lila 2 | |
28/04 09:30, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Assyriska ik 2 - IFK Falköping Vit | |
28/04 09:30, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Falköpings FK Röd - Mullsjö Gul | |
28/04 09:30, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
Utbynäs SK Gul - Vallens If 2 | |
28/04 09:30, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
IFK Skövde 3 - Utbynäs SK | |
28/04 09:30, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
STENSTORP if - Vara SK/Gul | |
28/04 09:30, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
IFK Falköping Blå - IK Kongahälla Miami | |
28/04 09:30, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
IFK Tidaholm P11 Blå - Ekhagens IF | |
28/04 09:30, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
IFK Falköping Blåvit - Tösse if | |
28/04 09:30, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Habo IF 2 - Falköpings FK svart | |
28/04 09:30, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
SG Ruddalen IF Röd - Yxhults F09/10 | 5 - 0 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m A/B 1, UL1 |
Sävedalens IF - TFK/HIS | 4 - 5 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m A/B 2, KU1 |
Tölö IF - IFK Skoghall DF | 2 - 3 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m A/B 3, NY1 |
Vänersborgs FK - SG Ruddalen IF Svart | 1 - 2 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m A/B 4, TI1 |
Ekhagens IF - Lilla Träslövs FF | 5 - 4 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m A/B 5, KU2 |
IK Sturehov - Älvsborg FF Svart | 0 - 1 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m A/B 6, SK1 |
Älvsborg FF Blå - LEDIGPLATS 2 | 3 - 0 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m C/D 2, BI2 |
Mölnlycke IF - Västerås IK F U15/16 | 1 - 0 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m C/D 4, SP2 |
Östadkulle sk - Tidaholms GIF | 1 - 2 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m C/D 5, BI1 |
Orust FC - LEDIGPLATS 1 | 3 - 0 |
28/04 09:40, F15 f.2009, Kval.m C/D 6, SP1 |
Råda BK Grön - Skultorps IF, F2013 | |
28/04 10:00, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
Egnahems BK F13 - Hovås Billdal IF Blå | |
28/04 10:00, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
IFK Falköping Grön - Skultorps IF Gul | |
28/04 10:00, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
BK Trix P12 - Vallens If 1 | |
28/04 10:00, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
IFK Skövde - Lerum is 2 | |
28/04 10:00, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Lerum is 3 - Aneby Sk/Bälaryd P12 | |
28/04 10:00, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
IFK Tidaholm - Falköpings FK Svart | |
28/04 10:00, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
Skövde AIK Vit - Holmalunds IF Vit | |
28/04 10:00, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
Mariebo IK Gul - Åsebro IF | |
28/04 10:00, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
Mariebo IK Svart - Holmalunds IF 1 | |
28/04 10:00, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
Skara FC Blå - Habo IF 1 | |
28/04 10:00, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
Lindö FF 1 - IFK Tidaholm 2 | |
28/04 10:00, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Ekedalens sportklubb - Annebergs GIF | |
28/04 10:00, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
Egnahems BK Svart - Forserums IF | |
28/04 10:00, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
BK Trix - Ekhagens IF röd | |
28/04 10:00, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
IF Hallby FK - Skövde KIK vit | |
28/04 10:30, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
TG&IF 2 - Taberg SK F12/13 | |
28/04 10:30, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
Tenhult 1 - Habo IF | 0 - 2 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m A/B 1, UL1 |
IFK Kumla - Halvorstorp IS/FC Trollhättan | 1 - 0 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m A/B 2, NY1 |
Vänersborgs IF - Ulvåkers IF | 4 - 5 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m A/B 3, KU1 |
Utsikten BK - Särö Kullavik IF | 3 - 0 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m A/B 4, KU2 |
Skövde KIK f16 - Råda BK | 7 - 6 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m C/D 1, TI1 |
Hertzöga BK - Lerkils IF | 2 - 0 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m C/D 2, SK1 |
Mariestads Bois FF - SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) | 2 - 0 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m C/D 3, BI1 |
Tenhult 2 - LSSK | 11 - 10 |
28/04 10:30, F16/17 f.2008/2007, Kval.m C/D 4, BI2 |
SG Rudddalen IF Vit - SG Ruddalen IF Röd | 0 - 1 |
28/04 10:30, P15 f.2009, C-Slutspel, SP1 |
Halvorstorp IS - Åsarp/Trädet/Vartofta | 1 - 0 |
28/04 10:30, P15 f.2009, D-Slutspel, SP2 |
Hovås Billdal IF Vit - Råda BK Vit | |
28/04 10:30, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
Skultorps IF - IFK Värsås | |
28/04 10:30, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
Egnahems BK vit - Lerum is 1 | |
28/04 10:30, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Tidaholms GIF - Lerums IS Lila 2 | |
28/04 10:30, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Skultorps IF Svart - Lerkils IF 1 | |
28/04 10:30, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Mullsjö Gul - Nödinge SK | |
28/04 10:30, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
Lerums Is Lila 1 - Vallens If 2 | |
28/04 10:30, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
IFK Falköping Blå - IK Oddevold vit | |
28/04 10:30, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
Grebbestad if - Vara SK/Gul | |
28/04 10:30, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
IFK Falköping Blå - Åsarp Trädet | |
28/04 10:30, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
Jönköping Södra Grön - Skövde AIK 1 | |
28/04 10:30, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
IFK Hjo - Habo IF 4 | |
28/04 10:30, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Ulvåkers IF P2014 - Skövde AIK 1 | |
28/04 10:30, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
Tymer/Lerdala - Varnhems IF | |
28/04 11:00, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
Falköpings KIK Lag Röd - Mullsjö IF | |
28/04 11:00, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
IFK HJO Blå - Skövde AIK Röd | |
28/04 11:00, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Stenstorps IF - Skövde AIK Röd/vit | |
28/04 11:00, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
IFK Falköping Vit - Mullsjö Svart | |
28/04 11:00, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
IFK Skövde 4 - Holmalunds IF Röd | |
28/04 11:00, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
Utbynäs SK Gul - Hemsjö IF P12 | |
28/04 11:00, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
Utbynäs SK - Lerkils IF 2 | |
28/04 11:00, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
STENSTORP if - IK Kongahälla Real | |
28/04 11:00, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
Skövde AIK 2 - IK Kongahälla Miami | |
28/04 11:00, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
IFK Tidaholm P11 Blå - IK Kongahälla Juve | |
28/04 11:00, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
IFK Falköping Blåvit - Skövde AIK 3 | |
28/04 11:00, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Ekedalens sportklubb - Lindö FF 2 | |
28/04 11:00, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
Särö Kullavik IF Blå - Kareby IS | |
28/04 11:00, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
BK Trix - Särö Kullavik IF Gul | |
28/04 11:00, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
SG Ruddalen IF Röd - IFK Skoghall DF | 5 - 3 |
28/04 11:20, F15 f.2009, A-Slutspel, UL1 |
TFK/HIS - Ekhagens IF | 1 - 3 |
28/04 11:20, F15 f.2009, A-Slutspel, KU1 |
Yxhults F09/10 - Tölö IF | 2 - 1 |
28/04 11:20, F15 f.2009, B-Slutspel, NY1 |
Sävedalens IF - Lilla Träslövs FF | 1 - 0 |
28/04 11:20, F15 f.2009, B-Slutspel, KU2 |
Hovslätts IK - Falköpings KIK | 4 - 3 |
28/04 11:20, F15 f.2009, C-Slutspel, BI1 |
Älvsborg FF Blå - Tidaholms GIF | 6 - 0 |
28/04 11:20, F15 f.2009, C-Slutspel, BI2 |
Skara FC - IF Väster / Lag 2 | 1 - 0 |
28/04 11:20, P15 f.2009, A-Slutspel, SP1 |
Skövde AIK Grön - Utsiktens BK | 1 - 3 |
28/04 11:20, P15 f.2009, B-Slutspel, SP2 |
IF Väster / Lag 1 - Kungshamns IF/Stångenäs Ais | 1 - 3 |
28/04 11:20, P15 f.2009, C-Slutspel, TI1 |
IFK Hjo - Råda BK Vit | 1 - 2 |
28/04 11:20, P15 f.2009, C-Slutspel, SK1 |
Råda BK svart - Hovås Billdal IF Blå | |
28/04 11:30, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
Falköpings KIK Lag VIt - Skultorps IF, F2013 | |
28/04 11:30, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
IK Oddevold blå - Lerum is 1 | |
28/04 11:30, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Nödinge SK 2 - Vallens If 1 | |
28/04 11:30, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Lerkils IF 1 - IFK Skövde | |
28/04 11:30, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Lerum is 3 - Mullsjö Gul | |
28/04 11:30, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
IFK Skövde 2 - Falköpings FK Svart | |
28/04 11:30, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
IK Oddevold vit - Skövde AIK Vit | |
28/04 11:30, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
Skara FC Röd - Åsebro IF | |
28/04 11:30, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
Ölmstad IS/IK Vista Blå - Holmalunds IF 1 | |
28/04 11:30, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
Habo IF 1 - Ekhagens IF | |
28/04 11:30, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
IFK Tidaholm 2 - Tösse if | |
28/04 11:30, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Falköpings FK svart - Annebergs GIF | |
28/04 11:30, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
Taberg SK F12/13 - Egnahems BK Svart | |
28/04 11:30, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
Skövde KIK vit - Ekhagens IF röd | |
28/04 11:30, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
TG&IF 2 - Särö Kullavik IF Blå | |
28/04 12:00, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
Jitex - NGIS F12/13 | |
28/04 12:00, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
Mullsjö IF - Egnahems BK F13 | |
28/04 12:00, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
Hovås Billdal IF Vit - Tymer/Lerdala | |
28/04 12:00, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
IFK Falköping Grön - IFK HJO Blå | |
28/04 12:00, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Skövde AIK Röd/vit - BK Trix P12 | |
28/04 12:00, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Assyriska ik 2 - Lerum is 2 | |
28/04 12:00, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Aneby Sk/Bälaryd P12 - IFK Skövde 4 | |
28/04 12:00, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
Utbynäs SK Gul - Lerums Is Lila 1 | |
28/04 12:00, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
IFK Skövde 3 - Holmalunds IF Vit | |
28/04 12:00, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
IK Kongahälla Real - Mariebo IK Gul | |
28/04 12:00, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
Åsarp Trädet - Mariebo IK Svart | |
28/04 12:00, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
Skara FC Blå - Skövde AIK 1 | |
28/04 12:00, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
Lindö FF 1 - Habo IF 4 | |
28/04 12:00, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Habo IF 2 - Skövde AIK 1 | |
28/04 12:00, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
LEDIGPLATS 3 - Skultorps IF | 0 - 3 |
28/04 12:10, F15 f.2009, D-Slutspel, BI1 |
LEDIGPLATS 2 - Östadkulle sk | 0 - 3 |
28/04 12:10, F15 f.2009, D-Slutspel, BI2 |
BK Forward - Floda Boif | 4 - 3 |
28/04 12:10, P15 f.2009, A-Slutspel, UL1 |
Saleby/Trässberg/NorraHärene - Tenhults IF | 1 - 2 |
28/04 12:10, P15 f.2009, A-Slutspel, NY1 |
TG&IF - Götene IF | 0 - 1 |
28/04 12:10, P15 f.2009, C-Slutspel, SK1 |
Lerums IS - SG Ruddalen IF Röd | 3 - 0 |
28/04 12:10, P15 f.2009, C-Slutspel, SP1 |
Norrahammar GIS - Jönköpings bollklubb | 0 - 4 |
28/04 12:10, P15 f.2009, D-Slutspel, KU1 |
Rynninge Ik - Råda BK Grön | 1 - 4 |
28/04 12:10, P15 f.2009, D-Slutspel, KU2 |
Hönö IS - Färgelanda IF | 6 - 0 |
28/04 12:10, P15 f.2009, D-Slutspel, TI1 |
Latorps IF - Halvorstorp IS | 2 - 0 |
28/04 12:10, P15 f.2009, D-Slutspel, SP2 |
Falköpings KIK Lag Röd - Skultorps IF | |
28/04 12:30, F11 f.2013, Grupp A, UL5 |
Råda BK Vit - Råda BK Grön | |
28/04 12:30, F11 f.2013, Grupp B, UL6 |
Skultorps IF Gul - Egnahems BK vit | |
28/04 12:30, P12 f.2012, Grupp A, UL2 |
Stenstorps IF - Tidaholms GIF | |
28/04 12:30, P12 f.2012, Grupp B, NY2 |
Skultorps IF Svart - IFK Falköping Vit | |
28/04 12:30, P12 f.2012, Grupp C, NY3 |
Falköpings FK Röd - Holmalunds IF Röd | |
28/04 12:30, P12 f.2012, Grupp D, NY4 |
Hemsjö IF P12 - IFK Tidaholm | |
28/04 12:30, P12 f.2012, Grupp F, UL3 |
IFK Falköping Blå - Utbynäs SK | |
28/04 12:30, P12 f.2012, Grupp G, UL4 |
STENSTORP if - Grebbestad if | |
28/04 12:30, P11 f.2013, Grupp C, UL8 |
IFK Falköping Blå - Skövde AIK 2 | |
28/04 12:30, P11 f.2013, Grupp B, NY5 |
IK Kongahälla Juve - Jönköping Södra Grön | |
28/04 12:30, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skövde AIK 3 - IFK Hjo | |
28/04 12:30, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
Lindö FF 2 - Ulvåkers IF P2014 | |
28/04 12:30, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
Skövde KIK svartvit - Forserums IF | |
28/04 12:30, F12 f.2012, Grupp B, UL7 |
BK Trix - Skövde KIK vit | |
28/04 12:30, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
Våmbs IF/F12(f.2012) - Ekhagens IF svart | |
28/04 13:00, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
IF Hallby FK - NGIS F12/13 | |
28/04 13:00, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
Tenhult 1 - Vänersborgs IF | 0 - 2 |
28/04 13:00, F16/17 f.2008/2007, B-Slutspel, KU1 |
Halvorstorp IS/FC Trollhättan - Särö Kullavik IF | 0 - 1 |
28/04 13:00, F16/17 f.2008/2007, B-Slutspel, KU2 |
Råda BK - SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) | 1 - 0 |
28/04 13:00, F16/17 f.2008/2007, D-Slutspel, TI1 |
Lerkils IF - LSSK | 0 - 1 |
28/04 13:00, F16/17 f.2008/2007, D-Slutspel, SK1 |
Husqvarna FF 2 - Särö/ Kullavik IF | 5 - 4 |
28/04 13:00, P15 f.2009, A-Slutspel, NY1 |
Husqvarna ff 1 - Skara FC | 3 - 1 |
28/04 13:00, P15 f.2009, A-Slutspel, UL1 |
IFK Eskilstuna/Blå - Smedby AIS H15/P09 | 0 - 2 |
28/04 13:00, P15 f.2009, B-Slutspel, SP1 |
IFK Eskilstuna/Vit - IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro | 1 - 0 |
28/04 13:00, P15 f.2009, B-Slutspel, SP2 |
Karlslunds IF FK - Stenkullen GOIK | 0 - 2 |
28/04 13:00, P15 f.2009, B-Slutspel, BI1 |
BK Bifrost - Utsiktens BK | 0 - 3 |
28/04 13:00, P15 f.2009, B-Slutspel, BI2 |
Skultorps IF gul - Råda BK Vit | |
28/04 13:00, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Råda BK Grön - Skara FC | |
28/04 13:00, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
Egnahems BK svart - Skövde AIK Svart | |
28/04 13:00, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
Jönköping Södra -Vit - Skövde AIK 4 | |
28/04 13:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Norrahammars GIS - Ölmstad IS/IK Vista Röd | |
28/04 13:00, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
IFK värsås/ igelstorp if - Våmbs IF Grön | |
28/04 13:00, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
Lerum IS - Skara FC Svart | |
28/04 13:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
IFK Tidaholm P11 Blå - Habo IF 1 | |
28/04 13:00, P11 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skövde AIK 4 - Floby-Grolanda IF | |
28/04 13:00, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
IFK Falköping Blåvit - IFK Tidaholm 2 | |
28/04 13:00, P10 f.2014, Grupp C, IP2 |
BK Trix 1 - Skultorps IF Gul | |
28/04 13:00, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
Ekedalens sportklubb - Falköpings FK svart | |
28/04 13:00, P10 f.2014, Grupp A, IP1 |
IFK Hjo F10 - Falköpings KIK | |
28/04 13:30, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Sandhems IF - Skövde KIK svart | |
28/04 13:30, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
Annebergs gif - Assyriska ik | |
28/04 13:30, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
Skultorps IF Gul - Skara FC Vit | |
28/04 13:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Habo IF 2 - Holmalunds IF 2 | |
28/04 13:30, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Vara SK/Svart - Habo IF 3 | |
28/04 13:30, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
IFK Hjo - Skövde AIK 3 | |
28/04 13:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
BK Trix 2 - Barnarps if | |
28/04 13:30, P10 f.2014, Grupp E, IP2 |
Skultorps IF Svart - Habo IF 1 | |
28/04 13:30, P10 f.2014, Grupp E, IP1 |
Habo IF 5 - Stenstorps if | |
28/04 13:30, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Skara Fc Blå - Habo IF 3 | |
28/04 13:30, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
IF Haga - Egnahems BK Orange | |
28/04 13:30, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
Särö Kullavik IF Gul - Jitex | |
28/04 13:30, F12 f.2012, Grupp C, SK2 |
Habo IF - Ulvåkers IF | 5 - 4 |
28/04 13:50, F16/17 f.2008/2007, A-Slutspel, UL1 |
IFK Kumla - Utsikten BK | 6 - 5 |
28/04 13:50, F16/17 f.2008/2007, A-Slutspel, NY1 |
Skövde KIK f16 - Mariestads Bois FF | 1 - 0 |
28/04 13:50, F16/17 f.2008/2007, C-Slutspel, KU1 |
Hertzöga BK - Tenhult 2 | 4 - 6 |
28/04 13:50, F16/17 f.2008/2007, C-Slutspel, KU2 |
Älvsborg FF Svart - SG Ruddalen IF Röd | 4 - 3 |
28/04 13:50, F15 f.2009, A-Slutspel, SK1 |
SG Ruddalen IF Svart - Ekhagens IF | 4 - 3 |
28/04 13:50, F15 f.2009, A-Slutspel, TI1 |
IK Sturehov - Yxhults F09/10 | 2 - 1 |
28/04 13:50, F15 f.2009, B-Slutspel, SP1 |
Vänersborgs FK - Sävedalens IF | 3 - 0 |
28/04 13:50, F15 f.2009, B-Slutspel, SP2 |
Orust FC - Hovslätts IK | 0 - 1 |
28/04 13:50, F15 f.2009, C-Slutspel, BI1 |
Mölnlycke IF - Älvsborg FF Blå | 0 - 1 |
28/04 13:50, F15 f.2009, C-Slutspel, BI2 |
Fröjereds IF/Ekedalens SK - Skultorps IF gul | |
28/04 14:00, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Skara FC - Norrahammars GIS | |
28/04 14:00, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
IFK Falköping Svart - Egnahems BK svart | |
28/04 14:00, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
Skövde AIK 4 - Ulvåkers IF röd | |
28/04 14:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Ölmstad IS/IK Vista Röd - Skövde AIK 5 | |
28/04 14:00, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Ulvåkers IF svart - IFK värsås/ igelstorp if | |
28/04 14:00, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
Våmbs IF Vit - Lerum IS | |
28/04 14:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Falköpings FK röd - Skövde AIK 4 | |
28/04 14:00, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Skultorps IF Gul - IFK Falköping Blå | |
28/04 14:00, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
TG&IF 1 - Våmbs IF/F12(f.2012) | |
28/04 14:00, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
Skara Fc Vit - Barnarps if | |
28/04 14:15, P10 f.2014, Grupp E, IP2 |
Habo IF 1 - IFK Tidaholm 1 | |
28/04 14:15, P10 f.2014, Grupp E, IP1 |
Råda BK Vit - Skövde KIK Svart/vit | |
28/04 14:30, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Skultorps IF svart - Råda BK Grön | |
28/04 14:30, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
Skövde AIK Svart - Hemsjö IF P12 Svart | |
28/04 14:30, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
IFK Tidaholm P11 - Jönköping Södra -Vit | |
28/04 14:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
IFK Falköping Vit - Norrahammars GIS | |
28/04 14:30, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Våmbs IF Grön - Skultorps IF Svart | |
28/04 14:30, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
Skara FC Svart - IFK Falköping Blåvit | |
28/04 14:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Floby-Grolanda IF - Fröjereds IF | |
28/04 14:30, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Tidaholms Gif vit - BK Trix 1 | |
28/04 14:30, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
Ekhagens IF svart - Skultorp If | |
28/04 14:30, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
LEDIGPLATS 1 - Skultorps IF | 0 - 3 |
28/04 14:40, F15 f.2009, D-Slutspel, BI1 |
Västerås IK F U15/16 - Östadkulle sk | 2 - 1 |
28/04 14:40, F15 f.2009, D-Slutspel, BI2 |
BK Forward - Tenhults IF | 5 - 6 |
28/04 14:40, P15 f.2009, A-Slutspel, UL1 |
Husqvarna FF 2 - Husqvarna ff 1 | 7 - 6 |
28/04 14:40, P15 f.2009, A-Slutspel, NY1 |
Kungshamns IF/Stångenäs Ais - Råda BK Vit | 0 - 3 |
28/04 14:40, P15 f.2009, C-Slutspel, SP1 |
Götene IF - Lerums IS | 0 - 1 |
28/04 14:40, P15 f.2009, C-Slutspel, SP2 |
Jönköpings bollklubb - Råda BK Grön | 4 - 0 |
28/04 14:40, P15 f.2009, D-Slutspel, KU1 |
Hönö IS - Latorps IF | 1 - 2 |
28/04 14:40, P15 f.2009, D-Slutspel, KU2 |
Råda BK - LSSK | 0 - 1 |
28/04 15:00, F16/17 f.2008/2007, D-Slutspel, SK1 |
Tidaholms GIF - Falköpings KIK | |
28/04 15:00, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Skövde KIK Vit - Skövde KIK svart | |
28/04 15:00, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
IFK HJO vit - Assyriska ik | |
28/04 15:00, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
LEDIGPLATS 2 - Skara FC Vit | |
28/04 15:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Jönköping Södra Svart - Holmalunds IF 2 | |
28/04 15:00, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Ulvåkers IF svart - Vara SK/Svart | |
28/04 15:00, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
Mariebo IK Vit - Skövde AIK 3 | |
28/04 15:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
BK Trix 2 - Skara Fc Vit | |
28/04 15:00, P10 f.2014, Grupp E, IP2 |
IFK Falköping Vit - Skultorps IF Svart | |
28/04 15:00, P10 f.2014, Grupp E, IP1 |
Falköpings FK röd - Habo IF 5 | |
28/04 15:00, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Skövde AIK 2 - Habo IF 3 | |
28/04 15:00, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
TG&IF 1 - IF Haga | |
28/04 15:00, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
Skövde KIK svart - Egnahems BK Orange | |
28/04 15:30, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
Habo IF - IFK Kumla | 2 - 1 |
28/04 15:30, F16/17 f.2008/2007, A-Slutspel, UL1 |
Vänersborgs IF - Särö Kullavik IF | 3 - 1 |
28/04 15:30, F16/17 f.2008/2007, B-Slutspel, KU1 |
Skövde KIK f16 - Tenhult 2 | 4 - 2 |
28/04 15:30, F16/17 f.2008/2007, C-Slutspel, KU2 |
Hovslätts IK - Älvsborg FF Blå | 1 - 0 |
28/04 15:30, F15 f.2009, C-Slutspel, BI1 |
Smedby AIS H15/P09 - IFK Eskilstuna/Vit | 0 - 2 |
28/04 15:30, P15 f.2009, B-Slutspel, SP1 |
Stenkullen GOIK - Utsiktens BK | 0 - 1 |
28/04 15:30, P15 f.2009, B-Slutspel, SP2 |
Fröjereds IF/Ekedalens SK - IFK Hjo F10 | |
28/04 15:30, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Norrahammars GIS - Råda BK Grön | |
28/04 15:30, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
Hemsjö IF P12 Svart - Egnahems BK svart | |
28/04 15:30, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
IFK Tidaholm P11 - Skultorps IF Gul | |
28/04 15:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
IFK Falköping Vit - Habo IF 2 | |
28/04 15:30, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Skultorps IF Svart - IFK värsås/ igelstorp if | |
28/04 15:30, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
IFK Falköping Blåvit - Lerum IS | |
28/04 15:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Tidaholms Gif Svart - Stenstorps if | |
28/04 15:30, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
IFK Falköping Blå - BK Trix 1 | |
28/04 15:30, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
IFK Tidaholm 1 - Skultorps IF Svart | |
28/04 15:45, P10 f.2014, Grupp E, IP2 |
IFK Falköping Vit - BK Trix 2 | |
28/04 15:45, P10 f.2014, Grupp E, IP1 |
Skövde KIK Svart/vit - Skultorps IF gul | |
28/04 16:00, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Skultorps IF svart - Sandhems IF | |
28/04 16:00, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
IFK Falköping Svart - Annebergs gif | |
28/04 16:00, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
Ulvåkers IF röd - Jönköping Södra -Vit | |
28/04 16:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Skövde AIK 5 - Norrahammars GIS | |
28/04 16:00, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Ekhagens IF/Svart - Habo IF 3 | |
28/04 16:00, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
Våmbs IF Vit - IFK Hjo | |
28/04 16:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Fröjereds IF - Skövde AIK 4 | |
28/04 16:00, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Tidaholms Gif vit - Skara Fc Blå | |
28/04 16:00, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
Skultorp If - Våmbs IF/F12(f.2012) | |
28/04 16:00, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
Älvsborg FF Svart - SG Ruddalen IF Svart | 0 - 2 |
28/04 16:20, F15 f.2009, A-Slutspel, UL1 |
IK Sturehov - Vänersborgs FK | 1 - 2 |
28/04 16:20, F15 f.2009, B-Slutspel, SP1 |
Skultorps IF - Västerås IK F U15/16 | 5 - 3 |
28/04 16:20, F15 f.2009, D-Slutspel, BI1 |
Råda BK Vit - Lerums IS | 3 - 0 |
28/04 16:20, P15 f.2009, C-Slutspel, SP2 |
Jönköpings bollklubb - Latorps IF | 3 - 1 |
28/04 16:20, P15 f.2009, D-Slutspel, KU1 |
Råda BK Vit - Falköpings KIK | |
28/04 16:30, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Skara FC - Skövde KIK svart | |
28/04 16:30, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
Skövde AIK Svart - Assyriska ik | |
28/04 16:30, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
Skövde AIK 4 - Skara FC Vit | |
28/04 16:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Ölmstad IS/IK Vista Röd - Holmalunds IF 2 | |
28/04 16:30, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Ulvåkers IF svart - Skultorps IF Svart | |
28/04 16:30, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
Skara FC Svart - Skövde AIK 3 | |
28/04 16:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Habo IF 1 - Barnarps if | |
28/04 16:30, P10 f.2014, Grupp E, IP1 |
IFK Falköping Vit - IFK Tidaholm 1 | |
28/04 16:30, P10 f.2014, Grupp E, IP2 |
Floby-Grolanda IF - Stenstorps if | |
28/04 16:30, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Skultorps IF Gul - Habo IF 3 | |
28/04 16:30, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
Ekhagens IF svart - Egnahems BK Orange | |
28/04 16:30, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
IF Haga - Skövde KIK svart | |
28/04 17:00, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |
IFK Hjo F10 - Tidaholms GIF | |
28/04 17:00, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Skultorps IF svart - Norrahammars GIS | |
28/04 17:00, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
Annebergs gif - IFK HJO vit | |
28/04 17:00, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
Skultorps IF Gul - LEDIGPLATS 2 | |
28/04 17:00, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
Habo IF 2 - Jönköping Södra Svart | |
28/04 17:00, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Våmbs IF Grön - Habo IF 3 | |
28/04 17:00, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
IFK Hjo - Mariebo IK Vit | |
28/04 17:00, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Habo IF 5 - Tidaholms Gif Svart | |
28/04 17:00, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Skara Fc Blå - Skövde AIK 2 | |
28/04 17:00, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
Tenhults IF - Husqvarna FF 2 | 5 - 4 |
28/04 17:10, P15 f.2009, A-Slutspel, UL1 |
IFK Eskilstuna/Vit - Utsiktens BK | 0 - 3 |
28/04 17:10, P15 f.2009, B-Slutspel, SP1 |
Fröjereds IF/Ekedalens SK - Skövde KIK Svart/vit | |
28/04 17:30, F10 f.2014, Grupp A, UL4 |
Sandhems IF - Skövde KIK Vit | |
28/04 17:30, F10 f.2014, Grupp B, UL5 |
IFK Falköping Svart - Hemsjö IF P12 Svart | |
28/04 17:30, P12 f.2012, Grupp E, UL2 |
IFK Tidaholm P11 - Ulvåkers IF röd | |
28/04 17:30, P11 f.2013, Grupp G, NY4 |
IFK Falköping Vit - Skövde AIK 5 | |
28/04 17:30, P11 f.2013, Grupp F, UL8 |
Vara SK/Svart - Ekhagens IF/Svart | |
28/04 17:30, P11 f.2013, Grupp E, NY3 |
Våmbs IF Vit - IFK Falköping Blåvit | |
28/04 17:30, P11 f.2013, Grupp D, NY2 |
Falköpings FK röd - Fröjereds IF | |
28/04 17:30, P10 f.2014, Grupp D, UL7 |
Tidaholms Gif vit - IFK Falköping Blå | |
28/04 17:30, P10 f.2014, Grupp B, UL6 |
TG&IF 1 - Skultorp If | |
28/04 17:30, F12 f.2012, Grupp A, UL3 |