Grupper Giffcupen 2014

P8

Grupp P8
Askims IK 2
Askims IK 1
Ekedalens sk
IFK Falköping FF blå
IFK Falköping FF vit
IFK Tidaholm
IFK Falköping FF blå/vit
Skövde AIK
Ulvåker Svart
Ulvåkers Röd
» Visa grupp

P9

Grupp P9
IFK Falköping Blå
IFK Falköping Blåvit
IFK Falköping Vit
IFK HJO
IFK Skövde 1
IFK Skövde 2
IFK Skövde 3
IFK Tidaholm
Tidaholms gif svart
Tidaholms gif vit
» Visa grupp

P10

Grupp A
IFK Falköping blå
IFK Hjo
Habo IF Blå
IFK Skövde 3
» Visa grupp
Grupp B
Ulvåkers IF Röd
IFK Skövde 1
Tomtens IF
J-Södra, Lag Grön
» Visa grupp
Grupp C
Tidaholms gif vit
IFK Falköping vit
IF Haga Gul
Våmbs IF Grön
» Visa grupp
Grupp D
Egnahems BK
Habo IF Vit
IFK Mariestad
BK Forward Lundby
» Visa grupp
Grupp E
IFK Skövde 2
IK Vista
J-Södra, Lag Vit
Ulvåkers IF Svart
» Visa grupp
Grupp F
IF Haga svart
Sjömarken IF
Tidaholms gif svart
Våmbs IF Vit
» Visa grupp

P11

Grupp A
Mullsjö if
Habo IF Blå
Irsta IF
Skultorps IF Gul
» Visa grupp
Grupp B
IFK Kumla Blå
IK Vista blå
IK Zenith Grön
Mälarhöjdens IK 3
» Visa grupp
Grupp C
IFK Falköping FF Blå
Jönköpings Södra IF
Tidaholms GIF svart
Dingtuna GIF Svart
» Visa grupp
Grupp D
Bk Häcken
Halvorstorps IS gul
Karlskoga SK 1
Onsala BK 1
» Visa grupp
Grupp E
IFK Skövde Blå
IF HAGA
Tidaholms GIF vit
Örby IS
» Visa grupp
Grupp F
IF Elfsborg Röd
IFK Nyköping
Onsala BK 2
Degerfors IF Ungdom Vit
» Visa grupp
Grupp G
Brämhult ik 1
IK Vista röd
Råda BK
Skara FC blå
» Visa grupp
Grupp H
BK Häcken Gul
Rångedala IK/Äspereds IF
Skoftebyns IF
Hjuviks AIK 1
» Visa grupp
Grupp I
Ulvåkers IF Röd
Habo IF Vit
IF Elfsborg Gul
Brommapojkarna
» Visa grupp
Grupp J
BK Derby
Halvorstorps IS svart
IFK Skövde Vit
IK Zenith Vit
» Visa grupp
Grupp K
Sjömarkens IF
Dingtuna GIF Vit
IFK Skövde Svart
Ekedalens SK
» Visa grupp
Grupp L
FC Real Göteborg
Onsala BK 3
Tuve FF
Mälarhöjdens IK 1
» Visa grupp
Grupp M
IFK Falköping FF Vit
Brämhult ik 2
Skultorps IF Svart
Askims IK
» Visa grupp
Grupp N
IFK Göteborg
Degerfors IF Ungdom Röd
Hjuviks AIK 2
Onsala BK 4
» Visa grupp
Grupp O
IF Elfsborg Svart
Skara FC vit
IFK Falköping FF Blå-Vit
Ulvåkers IF Svart
» Visa grupp
Grupp P
BK Häcken Svart
IFK Kumla Vit
Karlskoga SK 2
Skoftebyns IF 2
» Visa grupp
Grupp Q
Tenhults IF
Gnosjö IF
Mariebo IK
Lekeryd Svarttorp SK
» Visa grupp

P12

Grupp A
Partille IF 1
IFK Falköping blå
IK VISTA
Lidköpings FK 3
» Visa grupp
Grupp B
Brämhults IK SVART
Skoftebyns IF SVART
Örebro SK svart 2
Ulvåkers IF
» Visa grupp
Grupp C
Habo IF
Skövde AIK 1
Lidköpings FK 2
Mariedals IK vit
» Visa grupp
Grupp D
Brämhults IK VIT
IFK Falköping vit
Skövde AIK 2
Örebro SK svart 1
» Visa grupp
Grupp E
Skattkärrs IF
Lidköpings FK 1
Karlstad BK
IF Elfsborg Gul
» Visa grupp
Grupp F
Mariebo IK
IFK Skövde VIT
Särö IK Grön
Älvsborgs FF
» Visa grupp
Grupp G
Mullsjö IF
Partille IF 2
Tomtens IF
IF Elfsborg Svart
» Visa grupp
Grupp H
Jönköping Södra IF Grön
IFK Skoghall blå
Skoftebyns IF VIT
Våmbs IF Vit
» Visa grupp
Grupp I
IFK Skövde BLÅ
Mariedals IK Blå
Tidaholms GIFF
Vålerenga if
» Visa grupp
Grupp J
IFK Skoghall vit
Särö IK Vit
Våmbs IF Grön
Bankeryds SK
» Visa grupp
Grupp K
Jönköping Södra IF Vit
IFK Skövde SVART
Lyn Fotball, Oslo 1
Smålandsstenar goif
» Visa grupp

P13

Grupp A
Gideonsbergs IF
IFK Skövde FK
Askims IK
Mullsjö IF
» Visa grupp
Grupp B
BK Häcken 1
Lidköpings FK 1
Vålerenga IF (N)
Gislaveds IS
» Visa grupp
Grupp C
Tidaholms Giff
Skultorps IF
Vålerenga IF 4 (N)
Segeltorps IF - Urdin
» Visa grupp
Grupp D
Örebro SK
IFK Tidaholm
Gerdskens BK
HGH (Harplinge,Gullbrandstorp,Haverdal)
» Visa grupp
Grupp E
Anderstorps IF
Vakant plats 1
Lidköpings FK 2
Hovås Billdal IF
» Visa grupp
Grupp F
Hovslätts IK
BK Häcken 2
Nödinge SK
Skövde AIK
» Visa grupp
Grupp G
IFK Värnamo
Halvorstorps Is
IF Väster
Våmbs IF
» Visa grupp
Grupp H
Barnarps IF *
Kaverös BK
Trollhättans FK
Jönköpings Södra IF -01
» Visa grupp
Grupp I
IF Väster 2
Vålerenga IF 3 (N)
IFK Mariestad
Skiljebo SK
» Visa grupp

P14

Grupp A
IFK Falköping Blå
Tidaholms Giff
FC Amhult 2
Persnäs/Böda/Högby
» Visa grupp
Grupp B
Våmbs IF vit
Adolfsbergs IK
Landvetter IS
SjömarkensIF/SandaredsIF
» Visa grupp
Grupp C
IFK Falköping vit
Skiljebo SK
Näsets SK
IF Eksjö Fotboll
» Visa grupp
Grupp D
Lidköping FK
Mariebergs IK
Husqvarna FF 1
Bergdalens IK
» Visa grupp
Grupp E
Skoftebyns IF
Borensbergs IF FK
FK Tukums 2000 (Lat)
IK Oddevold
» Visa grupp
Grupp F
FC Amhult 1
Carlstad United Ungdom
IF Väster
Jönköpings Södra
» Visa grupp
Grupp G
Västerås IK
IFK Skövde
Mariedal IK
Södra Härene IF
» Visa grupp
Grupp H
Husqvarna FF 2
Skara FC
Skjetten SK (N)
Ulvåkers IF
» Visa grupp
Grupp I
Våmbs IF grön
Falkenbergs FF
Sparsör/Fristad
ÖREBRO SK FK
» Visa grupp

F9

Grupp F9 a
Alingsås KIK Blå
Falköpings KIK vit
IFK Tidaholm
Lidköpings FK - Lag 1
» Visa grupp
Grupp F9 b
Alingsås KIK Vit
IFK TIDAHOLM
Falköpings KIK svart
Våmbs IF Grön
» Visa grupp
Grupp F9 c
Falköpings KIK röd
Alingsås KIK svart
Lidköpings FK - Lag 2
Våmbs IF Vit
» Visa grupp

F10

Grupp A
Skultorp IF
Falköpings KIK
Habo IF
Lidköpings FK vit
» Visa grupp
Grupp B
stenstorps if
Våmbs if
Bankeryds SK
Utbynäs SK
» Visa grupp

F11

Grupp A
Falköpings KIK röd
IFK Tidaholm
Habo IF -03
Norrtulls SK
» Visa grupp
Grupp B
Alingsås KIK 1
Mälarhöjdens IK 1
Sjömarkens IF Grön
Örebro SK
» Visa grupp
Grupp C
AIK FF
Falköpings KIK vit
Jönköpings Södra
Skjetten SK Hvid (N)
» Visa grupp
Grupp D
BK Derby
Alingsås KIK 2
Mälarhöjdens IK 2
Sjömarkens IF Vit
» Visa grupp
Grupp E
IF Brommapojkarna
Skjetten SK Blå (N)
Stenstorps if
Vartofta/Slutarp,Kinnarp
» Visa grupp

F12

Grupp A
Falköping KIK röd
Sävedalens IF 1
IFK Värsås
Rångedala IK/Äspereds IF
» Visa grupp
Grupp B
Sävedalens IF 2
Barnarps if röd
IFK Skoghall Dam 2
IFK Tidaholm
» Visa grupp
Grupp C
IFK Skoghall Dam 1
Våmbs IF grön
Alingsås KIK
Västra Frölunda IF
» Visa grupp
Grupp D
Falköpings KIK vit
Skultorps IF
Habo IF
Barnarps if vit
» Visa grupp
Grupp E
Tidaholms GIF
Våmbs IF vit
IF Brommapojkarna
Gislaveds is
» Visa grupp

F14

Grupp A
Tidaholms GIF
Tenhults IF
IF HAGA
BK Häcken
» Visa grupp
Grupp B
Ekedalens sk/Folkabo ik
Nässjö FF
Egnahems BK
Kållered SK
» Visa grupp
Grupp C
Falköpings KIK
Laajasalon Palloseura (FIN)
BK kenty
skultorps if
» Visa grupp
Grupp D
Våmbs IF
IK Zenith
IF Eksjö Fotboll
Vänersborgs Idottsförening
» Visa grupp
Tidaholms G&IF, Box 35, 522 21 Tidaholm
För mer information kontakta cup-ansvarig Thomas Beldt,
070-200 14 86, giffare.beldt@hotmail.com
www.tidaholmsgif.se
JO Admin