Spelprogram Giffcupen 2019

Välj spelplats: Alla | UL1. | UL2. | UL3. | NY1. | LA1. | LA2. | BI1. | BI2. | TI1. | UL1 | Ul2 | UL3 | UL4 | UL5 | UL6 | UL7 | UL8 | UL9 | UL10 | NY1 | NY2 | NY3 | FR1. | FR2. | FR3 | IP1 | IP2 | IP3 | SK1 | SK2 | LA1 | LA2 | LA3 | TI1 | TI2 | VR1 | VR2 | BI1 | BI2 | KU1 | KU2 | SP1 | SP2



Dag Tid Åldersgrupp Grupp/slutspel Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
13/04 08:30 P16 f.2003 11/11 Grupp A TI1. Skultorps IF Lindsdals IF 2 - 1 Läs mer
13/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Grupp F FR2. Nol IK Landvetter IS 0 - 2 Läs mer
13/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Grupp G UL3. Adolfsbergs IK P04 Skövde AIK 0 - 7 Läs mer
13/04 08:30 F15 f.2004 11/11 Grupp B BI2. BK Astrio Skultorps IF 2 0 - 1 Läs mer
13/04 08:30 F15 f.2004 11/11 Grupp D UL2. Jitex Mölndal F04 Lila Svärtinge SK 1 - 0 Läs mer
13/04 08:30 F15 f.2004 11/11 Grupp E LA2. Gideonsbergs IF Bråtens IK F 04/05 1 - 0 Läs mer
13/04 09:20 P16 f.2003 11/11 Grupp B TI1. IFK FalköpingFF Tölö IF 0 - 1 Läs mer
13/04 09:20 P16 f.2003 11/11 Grupp C UL1. Tidaholms Gif Hvetlanda Gif 0 - 0 Läs mer
13/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Grupp A NY1. IK Sturehov IFK Falköping FF 0 - 2 Läs mer
13/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Grupp A FR2. Jonsereds IF Rävlanda ais 9 - 0 Läs mer
13/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Grupp B FR1. Gnosjö IF Skara FC 2 - 3 Läs mer
13/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Grupp E UL3. Tidaholms GoIF Vit Älvsborg FF 0 - 4 Läs mer
13/04 09:20 F16 f.2003 11/11 Grupp A LA1. Utbynäs SK Barkarö SK 4 - 0 Läs mer
13/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Grupp A UL2. Jitex Mölndal F04 Svart BK Tinnis/LBK Gottfridsberg 2 - 1 Läs mer
13/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Grupp B BI1. Mölnlycke IF IF Brommapojkarna 0 - 2 Läs mer
13/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Grupp C LA2. Byttorps IF Falköpings KIK 0 - 0 Läs mer
13/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Grupp G BI2. BK Häcken Kinna IF 5 - 0 Läs mer
13/04 10:10 P16 f.2003 11/11 Grupp C TI1. Torslanda IK Svart Fristad/Sparsör/Borgstena 0 - 1 Läs mer
13/04 10:10 P16 f.2003 11/11 Grupp D UL1. Mariestad Ungdom Torslanda IK Röd 0 - 4 Läs mer
13/04 10:10 P15 f.2004 11/11 Grupp C UL3. Tidaholms GoIF Svart Hovås Billdal IF 1 - 0 Läs mer
13/04 10:10 P15 f.2004 11/11 Grupp D FR2. Ifk Hjo Stenungsunds IF 1 - 3 Läs mer
13/04 10:10 P15 f.2004 11/11 Grupp E FR1. Tölö IF Ulvåkers IF 1 - 0 Läs mer
13/04 10:10 P15 f.2004 11/11 Grupp F NY1. Råda BK Smedby AIS 1 - 1 Läs mer
13/04 10:10 F16 f.2003 11/11 Grupp B UL2. IFK Stocksund vit BK Derby 1 - 0 Läs mer
13/04 10:10 F15 f.2004 11/11 Grupp A LA2. Nässjö FF Sävedalens IF F04 0 - 0 Läs mer
13/04 10:10 F15 f.2004 11/11 Grupp E BI1. Tölö IF Skultorps IF 0 - 2 Läs mer
13/04 10:10 F15 f.2004 11/11 Grupp F LA1. Toarpsalliansen BK Derby 1 - 1 Läs mer
13/04 10:10 F15 f.2004 11/11 Grupp G BI2. Norrstrands If Lidköpings Fk 0 - 3 Läs mer
13/04 11:00 P16 f.2003 11/11 Grupp B UL1. Värnamo Södra FF IK Zenith 2 - 2 Läs mer
13/04 11:00 P16 f.2003 11/11 Grupp D TI1. Adolfsbergs IK Ulvåkers IF 2 - 1 Läs mer
13/04 11:00 P15 f.2004 11/11 Grupp B UL3. Hovås Billdal IF -Vit Karlslunds IF HFK P04 2 - 1 Läs mer
13/04 11:00 P15 f.2004 11/11 Grupp C NY1. Nässjö FF Kullavik If 0 - 1 Läs mer
13/04 11:00 P15 f.2004 11/11 Grupp D FR1. Lillån FK Qviding FIF Vinröd 1 - 0 Läs mer
13/04 11:00 F16 f.2003 11/11 Grupp B BI2. Våmbs if Vinbergs IF 2 - 0 Läs mer
13/04 11:00 F16 f.2003 11/11 Grupp A UL2. IFK Stocksund blå Mullsjö IF 3 - 0 Läs mer
13/04 11:00 F15 f.2004 11/11 Grupp D BI1. Örebro SK Tallboda IF 1 - 1 Läs mer
13/04 11:00 F15 f.2004 11/11 Grupp F LA1. Askims IK Bankeryds SK 0 - 1 Läs mer
13/04 11:50 P16 f.2003 11/11 Grupp A TI1. Skene IF Torshälla Nyby IS P03 1 - 0 Läs mer
13/04 11:50 P15 f.2004 11/11 Grupp E FR2. Älvsborg FF Tölö IF 3 - 0 Läs mer
13/04 11:50 P15 f.2004 11/11 Grupp G NY1. Alingsås IF Qviding FIF Vit 1 - 1 Läs mer
13/04 11:50 F15 f.2004 11/11 Grupp C UL1. IFK Kalmar Herrestads AIF F04 0 - 2 Läs mer
13/04 12:40 P16 f.2003 11/11 Grupp C TI1. Hvetlanda Gif Torslanda IK Svart 1 - 1 Läs mer
13/04 12:40 P15 f.2004 11/11 Grupp A FR1. Rävlanda ais IK Sturehov 0 - 2 Läs mer
13/04 12:40 P15 f.2004 11/11 Grupp E UL3. Ulvåkers IF Tidaholms GoIF Vit 0 - 5 Läs mer
13/04 12:40 P15 f.2004 11/11 Grupp F NY1. Landvetter IS Råda BK 2 - 2 Läs mer
13/04 12:40 F16 f.2003 11/11 Grupp B BI2. BK Derby Våmbs if 1 - 1 Läs mer
13/04 12:40 F15 f.2004 11/11 Grupp A LA2. BK Tinnis/LBK Gottfridsberg Nässjö FF 1 - 0 Läs mer
13/04 12:40 F15 f.2004 11/11 Grupp B BI1. Skultorps IF 2 Mölnlycke IF 1 - 0 Läs mer
13/04 12:40 F15 f.2004 11/11 Grupp G UL2. Lidköpings Fk BK Häcken 0 - 2 Läs mer
13/04 13:30 P16 f.2003 11/11 Grupp D TI1. Ulvåkers IF Mariestad Ungdom 3 - 0 Läs mer
13/04 13:30 P15 f.2004 11/11 Grupp B FR1. Karlslunds IF HFK P04 Gnosjö IF 3 - 2 Läs mer
13/04 13:30 P15 f.2004 11/11 Grupp B NY1. Skara FC Hovås Billdal IF -Vit 1 - 2 Läs mer
13/04 13:30 P15 f.2004 11/11 Grupp C UL3. Kullavik If Tidaholms GoIF Svart 0 - 0 Läs mer
13/04 13:30 P15 f.2004 11/11 Grupp D UL1. Qviding FIF Vinröd Ifk Hjo 1 - 0 Läs mer
13/04 13:30 P15 f.2004 11/11 Grupp F FR2. Smedby AIS Nol IK 5 - 0 Läs mer
13/04 13:30 F15 f.2004 11/11 Grupp B UL2. IF Brommapojkarna BK Astrio 0 - 4 Läs mer
13/04 13:30 F15 f.2004 11/11 Grupp D BI1. Svärtinge SK Örebro SK 1 - 1 Läs mer
13/04 13:30 F15 f.2004 11/11 Grupp E BI2. Skultorps IF Gideonsbergs IF 2 - 1 Läs mer
13/04 13:30 F15 f.2004 11/11 Grupp F LA1. Bankeryds SK Toarpsalliansen 0 - 0 Läs mer
13/04 13:30 F15 f.2004 11/11 Grupp G LA2. Kinna IF Norrstrands If 1 - 2 Läs mer
13/04 14:20 P16 f.2003 11/11 Grupp A TI1. Torshälla Nyby IS P03 Skultorps IF 1 - 1 Läs mer
13/04 14:20 P15 f.2004 11/11 Grupp C FR1. Hovås Billdal IF Nässjö FF 0 - 5 Läs mer
13/04 14:20 P15 f.2004 11/11 Grupp D UL3. Stenungsunds IF Lillån FK 0 - 2 Läs mer
13/04 14:20 P15 f.2004 11/11 Grupp G NY1. Skövde AIK Alingsås IF 3 - 0 Läs mer
13/04 14:20 F16 f.2003 11/11 Grupp B UL2. Vinbergs IF IFK Stocksund vit 0 - 2 Läs mer
13/04 14:20 F16 f.2003 11/11 Grupp A UL1. Barkarö SK IFK Stocksund blå 0 - 3 Läs mer
13/04 14:20 F16 f.2003 11/11 Grupp A BI1. Mullsjö IF Utbynäs SK 0 - 1 Läs mer
13/04 14:20 F15 f.2004 11/11 Grupp D LA2. Tallboda IF Jitex Mölndal F04 Lila 0 - 3 Läs mer
13/04 14:20 F15 f.2004 11/11 Grupp F LA1. BK Derby Askims IK 0 - 1 Läs mer
13/04 15:10 P16 f.2003 11/11 Grupp A UL1. Lindsdals IF Skene IF 0 - 0 Läs mer
13/04 15:10 P16 f.2003 11/11 Grupp B UL2. IK Zenith IFK FalköpingFF 4 - 0 Läs mer
13/04 15:10 P16 f.2003 11/11 Grupp D TI1. Torslanda IK Röd Adolfsbergs IK 0 - 2 Läs mer
13/04 15:10 P15 f.2004 11/11 Grupp A UL3. IFK Falköping FF Jonsereds IF 1 - 3 Läs mer
13/04 15:10 P15 f.2004 11/11 Grupp F FR2. Nol IK Råda BK 0 - 5 Läs mer
13/04 15:10 P15 f.2004 11/11 Grupp G NY1. Qviding FIF Vit Adolfsbergs IK P04 0 - 3 Läs mer
13/04 15:10 F15 f.2004 11/11 Grupp A LA2. Sävedalens IF F04 Jitex Mölndal F04 Svart 0 - 1 Läs mer
13/04 15:10 F15 f.2004 11/11 Grupp C LA1. Falköpings KIK IFK Kalmar 0 - 0 Läs mer
13/04 15:10 F15 f.2004 11/11 Grupp E BI1. Bråtens IK F 04/05 Tölö IF 3 - 0 Läs mer
13/04 16:00 P16 f.2003 11/11 Grupp B TI1. Tölö IF Värnamo Södra FF 3 - 1 Läs mer
13/04 16:00 P16 f.2003 11/11 Grupp C UL1. Fristad/Sparsör/Borgstena Tidaholms Gif 0 - 0 Läs mer
13/04 16:00 P15 f.2004 11/11 Grupp B NY1. Karlslunds IF HFK P04 Skara FC 1 - 0 Läs mer
13/04 16:00 P15 f.2004 11/11 Grupp C FR1. Tidaholms GoIF Svart Nässjö FF 0 - 7 Läs mer
13/04 16:00 P15 f.2004 11/11 Grupp E FR2. Tidaholms GoIF Vit Tölö IF 0 - 4 Läs mer
13/04 16:00 P15 f.2004 11/11 Grupp E UL3. Älvsborg FF Ulvåkers IF 1 - 0 Läs mer
13/04 16:00 F15 f.2004 11/11 Grupp C UL2. Herrestads AIF F04 Byttorps IF 1 - 0 Läs mer
13/04 16:00 F15 f.2004 11/11 Grupp F LA1. Toarpsalliansen Askims IK 0 - 0 Läs mer
13/04 16:00 F15 f.2004 11/11 Grupp G LA2. Lidköpings Fk Kinna IF 3 - 0 Läs mer
13/04 16:50 P16 f.2003 11/11 Grupp D TI1. Torslanda IK Röd Ulvåkers IF 0 - 0 Läs mer
13/04 16:50 P15 f.2004 11/11 Grupp A NY1. IK Sturehov Jonsereds IF 1 - 1 Läs mer
13/04 16:50 P15 f.2004 11/11 Grupp B FR2. Hovås Billdal IF -Vit Gnosjö IF 10 - 1 Läs mer
13/04 16:50 P15 f.2004 11/11 Grupp C FR1. Hovås Billdal IF Kullavik If 2 - 6 Läs mer
13/04 16:50 P15 f.2004 11/11 Grupp G UL3. Skövde AIK Qviding FIF Vit 7 - 0 Läs mer
13/04 16:50 F16 f.2003 11/11 Grupp A BI2. Mullsjö IF Barkarö SK 0 - 0 Läs mer
13/04 16:50 F15 f.2004 11/11 Grupp A LA1. BK Tinnis/LBK Gottfridsberg Sävedalens IF F04 0 - 0 Läs mer
13/04 16:50 F15 f.2004 11/11 Grupp B LA2. Mölnlycke IF BK Astrio 0 - 5 Läs mer
13/04 16:50 F15 f.2004 11/11 Grupp E BI1. Skultorps IF Bråtens IK F 04/05 0 - 1 Läs mer
13/04 16:50 F15 f.2004 11/11 Grupp F UL2. BK Derby Bankeryds SK 2 - 2 Läs mer
13/04 17:40 P16 f.2003 11/11 Grupp D UL2. Mariestad Ungdom Adolfsbergs IK 0 - 2 Läs mer
13/04 17:40 P15 f.2004 11/11 Grupp D FR1. Stenungsunds IF Qviding FIF Vinröd 1 - 2 Läs mer
13/04 17:40 P15 f.2004 11/11 Grupp F FR2. Landvetter IS Smedby AIS 0 - 3 Läs mer
13/04 17:40 P15 f.2004 11/11 Grupp G UL3. Adolfsbergs IK P04 Alingsås IF 0 - 2 Läs mer
13/04 17:40 F16 f.2003 11/11 Grupp B LA1. BK Derby Vinbergs IF 1 - 1 Läs mer
13/04 17:40 F16 f.2003 11/11 Grupp B BI2. IFK Stocksund vit Våmbs if 1 - 0 Läs mer
13/04 17:40 F15 f.2004 11/11 Grupp B BI1. IF Brommapojkarna Skultorps IF 2 0 - 0 Läs mer
13/04 17:40 F15 f.2004 11/11 Grupp G LA2. Norrstrands If BK Häcken 0 - 8 Läs mer
13/04 18:30 P16 f.2003 11/11 Grupp A FR1. Skultorps IF Skene IF 0 - 1 Läs mer
13/04 18:30 P16 f.2003 11/11 Grupp B FR2. IFK FalköpingFF Värnamo Södra FF 0 - 3 Läs mer
13/04 18:30 P16 f.2003 11/11 Grupp B TI1. Tölö IF IK Zenith 0 - 1 Läs mer
13/04 18:30 P15 f.2004 11/11 Grupp A UL3. IFK Falköping FF Rävlanda ais 2 - 3 Läs mer
13/04 18:30 P15 f.2004 11/11 Grupp D NY1. Ifk Hjo Lillån FK 0 - 0 Läs mer
13/04 18:30 F16 f.2003 11/11 Grupp A BI2. IFK Stocksund blå Utbynäs SK 0 - 0 Läs mer
13/04 18:30 F15 f.2004 11/11 Grupp A LA2. Jitex Mölndal F04 Svart Nässjö FF 0 - 0 Läs mer
13/04 18:30 F15 f.2004 11/11 Grupp C UL2. Falköpings KIK Herrestads AIF F04 1 - 0 Läs mer
13/04 18:30 F15 f.2004 11/11 Grupp D LA1. Jitex Mölndal F04 Lila Örebro SK 2 - 0 Läs mer
13/04 18:30 F15 f.2004 11/11 Grupp D BI1. Svärtinge SK Tallboda IF 2 - 0 Läs mer
13/04 19:20 P16 f.2003 11/11 Grupp A NY1. Lindsdals IF Torshälla Nyby IS P03 3 - 0 Läs mer
13/04 19:20 P16 f.2003 11/11 Grupp C UL3. Tidaholms Gif Torslanda IK Svart 0 - 0 Läs mer
13/04 19:20 P16 f.2003 11/11 Grupp C FR2. Hvetlanda Gif Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 1 Läs mer
13/04 19:20 F15 f.2004 11/11 Grupp C LA1. Byttorps IF IFK Kalmar 2 - 2 Läs mer
13/04 19:20 F15 f.2004 11/11 Grupp E BI2. Tölö IF Gideonsbergs IF 1 - 2 Läs mer
14/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 1 UL1. Jonsereds IF Karlslunds IF HFK P04 7 - 0 Läs mer
14/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 2 UL2. Hovås Billdal IF -Vit IK Sturehov 1 - 0 Läs mer
14/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 3 UL3. Kullavik If Qviding FIF Vinröd 7 - 8 Läs mer
14/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 4 BI1. Lillån FK Nässjö FF 1 - 2 Läs mer
14/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 5 BI2. Älvsborg FF Alingsås IF 3 - 0 Läs mer
14/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 6 FR1. Smedby AIS Tölö IF 0 - 1 Läs mer
14/04 08:30 P15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 7 FR2. Skövde AIK Råda BK 2 - 1 Läs mer
14/04 08:30 F15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 1 NY1. Nässjö FF Mölnlycke IF 1 - 0 Läs mer
14/04 08:30 F15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 3 LA1. Byttorps IF Tallboda IF 1 - 0 Läs mer
14/04 08:30 F15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 5 TI1. Gideonsbergs IF Kinna IF 3 - 0 Läs mer
14/04 08:30 F15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 6 LA2. Toarpsalliansen Tölö IF 1 - 4 Läs mer
14/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 1 UL1. IFK Falköping FF Gnosjö IF 5 - 4 Läs mer
14/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 3 FR1. Tidaholms GoIF Svart Ifk Hjo 1 - 4 Läs mer
14/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 4 UL2. Stenungsunds IF Hovås Billdal IF 2 - 1 Läs mer
14/04 09:20 P15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 6 FR2. Landvetter IS Ulvåkers IF 0 - 1 Läs mer
14/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 1 NY1. Jitex Mölndal F04 Svart BK Astrio 0 - 4 Läs mer
14/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 2 UL3. Skultorps IF 2 BK Tinnis/LBK Gottfridsberg 5 - 4 Läs mer
14/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 3 LA1. Herrestads AIF F04 Svärtinge SK 0 - 1 Läs mer
14/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 5 TI1. Bråtens IK F 04/05 Lidköpings Fk 5 - 4 Läs mer
14/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 6 LA2. Bankeryds SK Skultorps IF 0 - 2 Läs mer
14/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 2 BI1. IF Brommapojkarna Sävedalens IF F04 0 - 1 Läs mer
14/04 09:20 F15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 7 BI2. Norrstrands If BK Derby 0 - 1 Läs mer
14/04 10:10 P15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 2 UL1. Skara FC Rävlanda ais 3 - 0 Läs mer
14/04 10:10 P15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 5 UL3. Tidaholms GoIF Vit Qviding FIF Vit 2 - 0 Läs mer
14/04 10:10 P15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 7 UL2. Adolfsbergs IK P04 Nol IK 8 - 0 Läs mer
14/04 10:10 P16 f.2003 11/11 Kval.m A/B 1 FR1. Skene IF Tölö IF 4 - 0 Läs mer
14/04 10:10 P16 f.2003 11/11 Kval.m A/B 3 FR2. Hvetlanda Gif Torslanda IK Röd 3 - 1 Läs mer
14/04 10:10 P16 f.2003 11/11 Kval.m C/D 1 LA1. Skultorps IF IFK FalköpingFF 3 - 4 Läs mer
14/04 10:10 P16 f.2003 11/11 Kval.m C/D 3 LA2. Tidaholms Gif Mariestad Ungdom 3 - 4 Läs mer
14/04 10:10 F15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 4 BI1. Jitex Mölndal F04 Lila Falköpings KIK 2 - 1 Läs mer
14/04 10:10 F15 f.2004 11/11 Kval.m A/B 7 TI1. BK Häcken Askims IK 2 - 0 Läs mer
14/04 10:10 F15 f.2004 11/11 Kval.m C/D 4 BI2. Örebro SK IFK Kalmar 0 - 1 Läs mer
14/04 10:10 F15 f.2004 11/11 D-Slutspel NY1. Mölnlycke IF Kinna IF 3 - 0 Läs mer
14/04 11:00 P16 f.2003 11/11 Kval.m A/B 2 FR1. IK Zenith Lindsdals IF 1 - 0 Läs mer
14/04 11:00 P16 f.2003 11/11 Kval.m A/B 4 FR2. Adolfsbergs IK Fristad/Sparsör/Borgstena 1 - 0 Läs mer
14/04 11:00 P16 f.2003 11/11 Kval.m C/D 2 LA1. Värnamo Södra FF Torshälla Nyby IS P03 4 - 0 Läs mer
14/04 11:00 P16 f.2003 11/11 Kval.m C/D 4 LA2. Ulvåkers IF Torslanda IK Svart 2 - 3 Läs mer
14/04 11:00 P15 f.2004 11/11 A-Slutspel UL1. Hovås Billdal IF -Vit Skövde AIK 1 - 4 Läs mer
14/04 11:00 P15 f.2004 11/11 A-Slutspel UL2. Qviding FIF Vinröd Tölö IF 0 - 3 Läs mer
14/04 11:00 P15 f.2004 11/11 A-Slutspel UL3. Jonsereds IF Älvsborg FF 3 - 2 Läs mer
14/04 11:00 F15 f.2004 11/11 A-Slutspel NY1. BK Astrio Bråtens IK F 04/05 2 - 1 Läs mer
14/04 11:00 F15 f.2004 11/11 B-Slutspel TI1. Jitex Mölndal F04 Svart Lidköpings Fk 1 - 3 Läs mer
14/04 11:00 F15 f.2004 11/11 D-Slutspel BI1. Tallboda IF Toarpsalliansen 2 - 1 Läs mer
14/04 11:00 F15 f.2004 11/11 D-Slutspel BI2. IF Brommapojkarna Norrstrands If 5 - 3 Läs mer
14/04 11:50 P15 f.2004 11/11 B-Slutspel UL1. IK Sturehov Råda BK 3 - 1 Läs mer
14/04 11:50 P15 f.2004 11/11 B-Slutspel UL2. Kullavik If Smedby AIS 4 - 0 Läs mer
14/04 11:50 P15 f.2004 11/11 B-Slutspel UL3. Karlslunds IF HFK P04 Alingsås IF 2 - 1 Läs mer
14/04 11:50 P15 f.2004 11/11 C-Slutspel FR1. IFK Falköping FF Tidaholms GoIF Vit 5 - 1 Läs mer
14/04 11:50 P15 f.2004 11/11 C-Slutspel FR2. Ifk Hjo Ulvåkers IF 0 - 1 Läs mer
14/04 11:50 P15 f.2004 11/11 C-Slutspel LA1. Skara FC Adolfsbergs IK P04 1 - 3 Läs mer
14/04 11:50 P15 f.2004 11/11 D-Slutspel LA2. Tidaholms GoIF Svart Landvetter IS 0 - 4 Läs mer
14/04 11:50 F15 f.2004 11/11 A-Slutspel BI1. Svärtinge SK Skultorps IF 3 - 4 Läs mer
14/04 11:50 F15 f.2004 11/11 A-Slutspel BI2. Skultorps IF 2 BK Häcken 0 - 1 Läs mer
14/04 11:50 F15 f.2004 11/11 B-Slutspel TI1. Herrestads AIF F04 Bankeryds SK 0 - 1 Läs mer
14/04 11:50 F15 f.2004 11/11 B-Slutspel NY1. BK Tinnis/LBK Gottfridsberg Askims IK 5 - 4 Läs mer
14/04 12:50 P16 f.2003 11/11 B-Slutspel FR1. Tölö IF Torslanda IK Röd 1 - 0 Läs mer
14/04 12:50 P16 f.2003 11/11 B-Slutspel FR2. Lindsdals IF Fristad/Sparsör/Borgstena 1 - 0 Läs mer
14/04 12:50 P15 f.2004 11/11 D-Slutspel LA2. Gnosjö IF Qviding FIF Vit 6 - 0 Läs mer
14/04 12:50 P15 f.2004 11/11 D-Slutspel LA1. Rävlanda ais Nol IK 3 - 0 Läs mer
14/04 12:50 F16 f.2003 11/11 B-Slutspel NY1. BK Derby Barkarö SK 2 - 0 Läs mer
14/04 12:50 F16 f.2003 11/11 B-Slutspel UL3. Mullsjö IF Vinbergs IF 0 - 4 Läs mer
14/04 12:50 F16 f.2003 11/11 A-Slutspel UL2. IFK Stocksund vit Utbynäs SK 5 - 6 Läs mer
14/04 12:50 F16 f.2003 11/11 A-Slutspel UL1. IFK Stocksund blå Våmbs if 1 - 0 Läs mer
14/04 12:50 F15 f.2004 11/11 C-Slutspel TI1. Nässjö FF Gideonsbergs IF 2 - 4 Läs mer
14/04 12:50 F15 f.2004 11/11 C-Slutspel BI1. Byttorps IF Tölö IF 0 - 2 Läs mer
14/04 12:50 F15 f.2004 11/11 C-Slutspel BI2. Sävedalens IF F04 BK Derby 1 - 0 Läs mer
14/04 13:40 P16 f.2003 11/11 A-slutspel FR1. Skene IF Hvetlanda Gif 3 - 4 Läs mer
14/04 13:40 P16 f.2003 11/11 A-slutspel FR2. IK Zenith Adolfsbergs IK 11 - 10 Läs mer
14/04 13:40 P16 f.2003 11/11 C-Slutspel LA1. IFK FalköpingFF Mariestad Ungdom 2 - 3 Läs mer
14/04 13:40 P16 f.2003 11/11 C-Slutspel LA2. Värnamo Södra FF Torslanda IK Svart 4 - 0 Läs mer
14/04 13:40 P15 f.2004 11/11 A-Slutspel UL1. Skövde AIK Nässjö FF 3 - 0 Läs mer
14/04 13:40 P15 f.2004 11/11 A-Slutspel UL2. Jonsereds IF Tölö IF 1 - 0 Läs mer
14/04 13:40 P15 f.2004 11/11 C-Slutspel NY1. IFK Falköping FF Ulvåkers IF 6 - 5 Läs mer
14/04 13:40 P15 f.2004 11/11 C-Slutspel UL3. Adolfsbergs IK P04 Stenungsunds IF 2 - 0 Läs mer
14/04 13:40 F15 f.2004 11/11 A-Slutspel BI1. BK Astrio Skultorps IF 3 - 0 Läs mer
14/04 13:40 F15 f.2004 11/11 A-Slutspel BI2. BK Häcken Jitex Mölndal F04 Lila 0 - 4 Läs mer
14/04 13:40 F15 f.2004 11/11 D-Slutspel TI1. IF Brommapojkarna Örebro SK 3 - 0 Läs mer
14/04 14:30 P16 f.2003 11/11 B-Slutspel FR2. Tölö IF Lindsdals IF 1 - 3 Läs mer
14/04 14:30 P16 f.2003 11/11 D-Slutspel LA1. Skultorps IF Tidaholms Gif 2 - 4 Läs mer
14/04 14:30 P16 f.2003 11/11 D-Slutspel LA2. Torshälla Nyby IS P03 Ulvåkers IF 1 - 2 Läs mer
14/04 14:30 F16 f.2003 11/11 B-Slutspel NY1. Mullsjö IF Barkarö SK 2 - 4 Läs mer
14/04 14:30 F16 f.2003 11/11 B-Slutspel UL2. Vinbergs IF BK Derby 1 - 2 Läs mer
14/04 14:30 F16 f.2003 11/11 A-Slutspel UL3. Våmbs if IFK Stocksund vit 3 - 2 Läs mer
14/04 14:30 F16 f.2003 11/11 A-Slutspel UL1. IFK Stocksund blå Utbynäs SK 2 - 0 Läs mer
14/04 14:30 F15 f.2004 11/11 B-Slutspel BI1. Lidköpings Fk Bankeryds SK 1 - 0 Läs mer
14/04 14:30 F15 f.2004 11/11 B-Slutspel BI2. BK Tinnis/LBK Gottfridsberg Falköpings KIK 0 - 1 Läs mer
14/04 15:30 P16 f.2003 11/11 A-slutspel UL1. Hvetlanda Gif IK Zenith 0 - 1 Läs mer
14/04 15:30 P16 f.2003 11/11 C-Slutspel LA1. Mariestad Ungdom Värnamo Södra FF 3 - 4 Läs mer
14/04 15:30 P15 f.2004 11/11 B-Slutspel UL3. IK Sturehov Lillån FK 2 - 4 Läs mer
14/04 15:30 P15 f.2004 11/11 B-Slutspel UL2. Karlslunds IF HFK P04 Kullavik If 0 - 4 Läs mer
14/04 15:30 P15 f.2004 11/11 D-Slutspel FR2. Gnosjö IF Landvetter IS 1 - 3 Läs mer
14/04 15:30 P15 f.2004 11/11 D-Slutspel FR1. Rävlanda ais Hovås Billdal IF 3 - 0 Läs mer
14/04 15:30 F15 f.2004 11/11 C-Slutspel BI1. Gideonsbergs IF Tölö IF 6 - 5 Läs mer
14/04 15:30 F15 f.2004 11/11 C-Slutspel BI2. Sävedalens IF F04 IFK Kalmar 1 - 3 Läs mer
14/04 15:30 F15 f.2004 11/11 D-Slutspel NY1. Mölnlycke IF Tallboda IF 5 - 3 Läs mer
14/04 16:20 P16 f.2003 11/11 D-Slutspel LA1. Tidaholms Gif Ulvåkers IF 3 - 0 Läs mer
14/04 16:20 P15 f.2004 11/11 C-Slutspel UL3. IFK Falköping FF Adolfsbergs IK P04 1 - 0 Läs mer
14/04 16:20 F15 f.2004 11/11 A-Slutspel UL1. BK Astrio Jitex Mölndal F04 Lila 2 - 0 Läs mer
14/04 16:20 F15 f.2004 11/11 B-Slutspel UL2. Lidköpings Fk Falköpings KIK 2 - 3 Läs mer
14/04 16:50 P15 f.2004 11/11 D-Slutspel FR2. Landvetter IS Rävlanda ais 2 - 0 Läs mer
14/04 16:50 F15 f.2004 11/11 C-Slutspel BI1. Gideonsbergs IF IFK Kalmar 2 - 0 Läs mer
14/04 17:10 P15 f.2004 11/11 A-Slutspel UL1. Jonsereds IF Skövde AIK 5 - 4 Läs mer
14/04 17:10 P15 f.2004 11/11 B-Slutspel UL2. Kullavik If Lillån FK 2 - 1 Läs mer
14/04 17:10 F15 f.2004 11/11 D-Slutspel BI2. Mölnlycke IF IF Brommapojkarna 3 - 4 Läs mer
27/04 08:00 P14 f.2005 9/9 Grupp A BI2 Enskede IK P 05 Röd Åsa IF Läs mer
27/04 08:00 P14 f.2005 9/9 Grupp B SP2 Tidaholms GoIF Svart Kareby/Kode gul Läs mer
27/04 08:00 P14 f.2005 9/9 Grupp G BI1 BK Derby Skultorps IF Läs mer
27/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Grupp C LA1 IFK Tidaholm P 13 - 1 IFK Falköping ff Läs mer
27/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Grupp E LA3 Hovås Billdal IF United IFK Falköping ff vit Läs mer
27/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Grupp H LA2 IFK Tidaholm P 13 - 2 Backatorp if lag 2 Läs mer
27/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Grupp I KU2 Skövde AIK 2 Alingsås IF Läs mer
27/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Grupp J KU1 IK Zenith Skultorps IF Läs mer
27/04 08:00 F14 f.2005 9/9 Grupp D TI1 IFK Tidaholm F 14 Vidigsjö MoIF Läs mer
27/04 08:00 F14 f.2005 9/9 Grupp E NY1 Jitex Mölndal BK Vit Falköpings KIK Läs mer
27/04 08:00 F14 f.2005 9/9 Grupp G NY2 Brämhults IK F05 Landvetter IF Läs mer
27/04 08:00 F13 f.2006 9/9 Grupp A VR1 Hovås Billdal vit Barkarö SK Läs mer
27/04 08:00 F13 f.2006 9/9 Grupp E SK1 BK Derby RIK Karlskoga Läs mer
27/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Grupp D BI1 Skiljebo SK / Gul2 IFK Mariestad Läs mer
27/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Grupp E SP1 FSB 2 (Fristad/Sparsör/Borgstena) Bråtens IK Läs mer
27/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Grupp F BI2 Tidaholms GoIF Vit Onsala BK vit Läs mer
27/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Grupp I SP2 Askims IK Mullsjö IF Läs mer
27/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Grupp B LA3 Hovås Billdal IF City IFK Mariestad blå Läs mer
27/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Grupp B LA1 Anderstorp IF grön Irsta IF Läs mer
27/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Grupp D LA2 Backatorp if Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Grupp K KU2 Ekedalen sk Hillerstorps GoIF Läs mer
27/04 08:50 F14 f.2005 9/9 Grupp A NY2 Skultorps IF Irsta If Läs mer
27/04 08:50 F14 f.2005 9/9 Grupp B TI1 Tölö if/Tölö svart IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro Läs mer
27/04 08:50 F14 f.2005 9/9 Grupp C NY1 Jitex Mölndal BK Lila Rävåsens IK Karlskoga Läs mer
27/04 08:50 F14 f.2005 9/9 Grupp F UL1 Gideonsbergs IF F04/05 Trollhättans BoIS Läs mer
27/04 08:50 F13 f.2006 9/9 Grupp C SK1 Tidaholms giff Annebergs IF Läs mer
27/04 08:50 F13 f.2006 9/9 Grupp D VR2 Skultorps IF Egnahems BK 1 Läs mer
27/04 08:50 F13 f.2006 9/9 Grupp F VR1 Hovås Billdal röd Jönköpings Södra IF Läs mer
27/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Grupp L KU1 Hovsta IF Rynninge IK Läs mer
27/04 09:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C UL3 Astrio Svart Stenungsunds IF Röd Läs mer
27/04 09:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C Ul2 Tidaholms GIF Våmbs IF/Grön Läs mer
27/04 09:00 P12 f.2007 7/7 Grupp D SK2 Skövde AIK 2 BK Häcken Gul Läs mer
27/04 09:00 P11 f.2008 7/7 Grupp E UL7 Dalen/Krokslätts FF Skultorps IF Läs mer
27/04 09:00 P11 f.2008 7/7 Grupp E UL6 Backatorp IF 2 Alingsås IF Läs mer
27/04 09:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP2 IFK Hjo 2 Skultorps IF Läs mer
27/04 09:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP3 Skövde AIK 2 Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
27/04 09:00 F12 f.2007 7/7 Grupp A UL5 Karlsunds DFF f07 hovåsBilldal Läs mer
27/04 09:00 F12 f.2007 7/7 Grupp A UL4 Mariestads Bois FF AIK F07U 1 Läs mer
27/04 09:00 F12 f.2007 7/7 Grupp D TI2 Bergums IF Lerdala/Tymer Läs mer
27/04 09:00 P9 f.2010 5/5 Grupp A UL9 Skövde AIK 1 Kinnarp/Slutarps IF Läs mer
27/04 09:00 P9 f.2010 5/5 Grupp A UL10 Fagersanna IF IFK Tidaholm P 9 Läs mer
27/04 09:30 P12 f.2007 7/7 Grupp D SK2 Mälarhöjdens IK Lidköpings FK Svart Läs mer
27/04 09:30 P12 f.2007 7/7 Grupp H Ul2 Hönö IS Röd IFK Mariestad Blå-Vit Läs mer
27/04 09:30 P12 f.2007 7/7 Grupp H UL3 AIK P08U gul Bäckseda IF Läs mer
27/04 09:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D UL6 Tidaholms GIF Gul Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 09:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D UL7 AIK gul Backatorps IF 3 Läs mer
27/04 09:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP2 IFK Tidaholm P 10 Jönköpings Södra IF grön Läs mer
27/04 09:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP3 Skövde AIK 1 Ekhagens IF Läs mer
27/04 09:30 F12 f.2007 7/7 Grupp D TI2 Backatorp IF Ekhagens IF Läs mer
27/04 09:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL5 Lidköpings FK Rävåsens IK Läs mer
27/04 09:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL4 Töreboda IK F10 TFK/HIS Läs mer
27/04 09:30 P9 f.2010 5/5 Grupp B UL10 Skövde AIK 2 IFk Falköping Läs mer
27/04 09:30 P9 f.2010 5/5 Grupp B UL9 IFK Värsås IK Tord Vit Läs mer
27/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Grupp B SP1 FSB 1 (Fristad/Sparsör/Borgstena) Lillån FK Läs mer
27/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Grupp C BI1 Herrestads AIF Svart Skara FC Läs mer
27/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Grupp G BI2 Sävedalens IF 2 Nässjö FF P05 blå Läs mer
27/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Grupp H SP2 Skiljebo SK / Gul1 Backatorp IF Svart Läs mer
27/04 09:40 P13 f.2006 9/9 Grupp A LA1 Habo IF Blå Adolfsbergs IK, 2 Läs mer
27/04 09:40 P13 f.2006 9/9 Grupp E LA2 Gnosjö IF Örebro SK Ungdom P06 Läs mer
27/04 09:40 P13 f.2006 9/9 Grupp F LA3 AIK FF/AIKP06vit BK Derby Pojkar 06 Läs mer
27/04 09:40 P13 f.2006 9/9 Grupp J KU1 IFK Skövde Vit * AIK 06 svart Läs mer
27/04 09:40 P13 f.2006 9/9 Grupp K KU2 Bråtens IK Tenhults IF Läs mer
27/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Grupp A NY1 IFK Hallsberg IK Zenith Bianco Läs mer
27/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Grupp C TI1 Herrestads AIF Skillingaryds IS Läs mer
27/04 09:40 F13 f.2006 9/9 Grupp A VR1 Skövde KIK Egnahems BK 2 Läs mer
27/04 09:40 F13 f.2006 9/9 Grupp B SK1 IFK Wreta Kloster Bankeryds SK 1 Läs mer
27/04 09:40 F13 f.2006 9/9 Grupp E VR2 Hjuviks AIK 2 Borens IK Läs mer
27/04 10:00 P12 f.2007 7/7 Grupp B SK2 Bankeryd SK Svart BK Häcken Röd Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B Ul2 Backatorp IF 1 Lidköpings FK Svart Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B UL3 Bäckseda IF IFK Uddevalla Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2008 7/7 Grupp G UL7 Tidaholms GIF/Svart AIK svart Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2008 7/7 Grupp G UL6 IFK Trollhättan Onsala BK Gul Läs mer
27/04 10:00 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP2 Malmslätt AIK IFK Hjo 1 Läs mer
27/04 10:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP3 IFK Tidaholm P 10 Blå Jönköpings Södra IF vit Läs mer
27/04 10:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL4 Tidaholms GIF Tabergs SK Läs mer
27/04 10:00 P9 f.2010 5/5 Grupp A UL10 Kinnarp/Slutarps IF Fagersanna IF Läs mer
27/04 10:00 P9 f.2010 5/5 Grupp A UL9 IFK Tidaholm P 9 Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 10:15 F12 f.2007 7/7 Grupp D TI2 Lerdala/Tymer Backatorp IF Läs mer
27/04 10:30 P14 f.2005 9/9 Grupp A SP1 Tomtens if Skoftebyns IF Läs mer
27/04 10:30 P14 f.2005 9/9 Grupp C BI2 Halmstads BK Sävedalens IF 1 Läs mer
27/04 10:30 P14 f.2005 9/9 Grupp F SP2 IFK Viksjö Kareby/Kode röd Läs mer
27/04 10:30 P14 f.2005 9/9 Grupp H BI1 Herrestads AIF Orange Ulvåkers IF Läs mer
27/04 10:30 P13 f.2006 9/9 Grupp A LA3 Askims IK Svart IFK Trollhättan P06 Läs mer
27/04 10:30 P13 f.2006 9/9 Grupp C LA2 Jönköpings Södra Grön IFK Örby Läs mer
27/04 10:30 P13 f.2006 9/9 Grupp H LA1 Jönköpings Södra Vit Bk Forward gul Läs mer
27/04 10:30 P13 f.2006 9/9 Grupp I KU2 Askims IK Röd Lillån FK Läs mer
27/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Grupp B NY2 Bankeryds SK svart IF Väster Läs mer
27/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Grupp D TI1 Backatorps If Skövde KIK Läs mer
27/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Grupp H NY1 IK Zenith Verde IFK Skoghall dam Läs mer
27/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Grupp H UL1 Skara FC Hammarby IF Läs mer
27/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Grupp C SK1 Bankeryds SK 2 Ekhagens IF Läs mer
27/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Grupp F VR1 Askims IK * Smedby AIS Läs mer
27/04 10:30 P13 f.2006 9/9 Grupp L KU1 IFK Skövde Blå * Halvorstorp IS Läs mer
27/04 10:30 P12 f.2007 7/7 Grupp B SK2 IFK Mariestad Blå Lillån FK grön Läs mer
27/04 10:30 P12 f.2007 7/7 Grupp C UL3 Stenungsunds IF Röd Tidaholms GIF Läs mer
27/04 10:30 P12 f.2007 7/7 Grupp C Ul2 Våmbs IF/Grön Astrio Svart Läs mer
27/04 10:30 P11 f.2008 7/7 Grupp E UL6 Skultorps IF Backatorp IF 2 Läs mer
27/04 10:30 P11 f.2008 7/7 Grupp E UL7 Alingsås IF Dalen/Krokslätts FF Läs mer
27/04 10:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP3 Jönköpings Södra IF grön Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 10:30 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP2 Kinnarp-Slutarps IF IFK Hjo 2 Läs mer
27/04 10:30 F12 f.2007 7/7 Grupp A UL4 hovåsBilldal Mariestads Bois FF Läs mer
27/04 10:30 F12 f.2007 7/7 Grupp A UL5 AIK F07U 1 Karlsunds DFF f07 Läs mer
27/04 10:30 P9 f.2010 5/5 Grupp B UL10 IFk Falköping IFK Värsås Läs mer
27/04 10:30 P9 f.2010 5/5 Grupp B UL9 IK Tord Vit Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 10:45 F12 f.2007 7/7 Grupp D TI2 Ekhagens IF Bergums IF Läs mer
27/04 11:00 P12 f.2007 7/7 Grupp D SK2 BK Häcken Gul Mälarhöjdens IK Läs mer
27/04 11:00 P12 f.2007 7/7 Grupp H Ul2 IFK Mariestad Blå-Vit AIK P08U gul Läs mer
27/04 11:00 P12 f.2007 7/7 Grupp H UL3 Bäckseda IF Hönö IS Röd Läs mer
27/04 11:00 P11 f.2008 7/7 Grupp D UL6 Skövde AIK 2 AIK gul Läs mer
27/04 11:00 P11 f.2008 7/7 Grupp D UL7 Backatorps IF 3 Tidaholms GIF Gul Läs mer
27/04 11:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP2 Skultorps IF IFK Tidaholm P 10 Blå Läs mer
27/04 11:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP3 Jönköpings Södra IF vit Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 11:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL4 TFK/HIS Skultorps IF Läs mer
27/04 11:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL5 Lidköpings FK Töreboda IK F10 Läs mer
27/04 11:00 F9 f.2010 5/5 Grupp A UL10 Falköpings KIK röd IFK Tidaholm Läs mer
27/04 11:00 F9 f.2010 5/5 Grupp A UL9 Jönköping Södra Falköpings KIK vit Läs mer
27/04 11:20 P14 f.2005 9/9 Grupp D SP2 Backatorp IF Röd IFK Hjo Läs mer
27/04 11:20 P14 f.2005 9/9 Grupp E SP1 IFK Skövde orange Tenhults IF Läs mer
27/04 11:20 P14 f.2005 9/9 Grupp I BI2 våmbs if Lekeryd-Svarttorps SK Läs mer
27/04 11:20 P13 f.2006 9/9 Grupp D LA1 Bk Forward AIK Läs mer
27/04 11:20 P13 f.2006 9/9 Grupp F LA3 IFK Mariestad vit Sandsbro AIK Läs mer
27/04 11:20 P13 f.2006 9/9 Grupp G KU1 Nässjö FF Blå Habo IF Vit Läs mer
27/04 11:20 P13 f.2006 9/9 Grupp G KU2 Ulvåkers IF Adolfsbergs IK, 1 Läs mer
27/04 11:20 F14 f.2005 9/9 Grupp F NY2 Bankeryds SK gul Kärra KIF Läs mer
27/04 11:20 F14 f.2005 9/9 Grupp G NY1 Mullsjö IF Norrahammars GIS Läs mer
27/04 11:20 F13 f.2006 9/9 Grupp B UL1 Hjuviks AIK 1 Täby FK lag 2 Läs mer
27/04 11:20 F13 f.2006 9/9 Grupp D VR2 Askims IK Svart Backatorps if Läs mer
27/04 11:30 P12 f.2007 7/7 Grupp D SK2 Lidköpings FK Svart Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2008 7/7 Grupp B Ul2 Lidköpings FK Svart Bäckseda IF Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2008 7/7 Grupp B UL3 IFK Uddevalla Backatorp IF 1 Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2008 7/7 Grupp G UL7 AIK svart IFK Trollhättan Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2008 7/7 Grupp G UL6 Onsala BK Gul Tidaholms GIF/Svart Läs mer
27/04 11:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP3 IFK Hjo 1 IFK Tidaholm P 10 Läs mer
27/04 11:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP2 Ekhagens IF Malmslätt AIK Läs mer
27/04 11:30 F12 f.2007 7/7 Grupp D TI2 Bergums IF Backatorp IF Läs mer
27/04 11:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL5 Rävåsens IK Tabergs SK Läs mer
27/04 11:30 P9 f.2010 5/5 Grupp A UL10 Skövde AIK 1 Fagersanna IF Läs mer
27/04 11:30 P9 f.2010 5/5 Grupp A UL9 Kinnarp/Slutarps IF IFK Tidaholm P 9 Läs mer
27/04 12:00 P12 f.2007 7/7 Grupp B SK2 BK Häcken Röd IFK Mariestad Blå Läs mer
27/04 12:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C UL3 Astrio Svart Tidaholms GIF Läs mer
27/04 12:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C Ul2 Stenungsunds IF Röd Våmbs IF/Grön Läs mer
27/04 12:00 P11 f.2008 7/7 Grupp E UL6 Dalen/Krokslätts FF Backatorp IF 2 Läs mer
27/04 12:00 P11 f.2008 7/7 Grupp E UL7 Skultorps IF Alingsås IF Läs mer
27/04 12:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP3 IFK Tidaholm P 10 Blå Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
27/04 12:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP2 Jönköpings Södra IF vit Skultorps IF Läs mer
27/04 12:00 F12 f.2007 7/7 Grupp A UL4 Karlsunds DFF f07 Mariestads Bois FF Läs mer
27/04 12:00 F12 f.2007 7/7 Grupp A UL5 hovåsBilldal AIK F07U 1 Läs mer
27/04 12:00 F12 f.2007 7/7 Grupp D TI2 Lerdala/Tymer Ekhagens IF Läs mer
27/04 12:00 P9 f.2010 5/5 Grupp B UL9 Skövde AIK 2 IFK Värsås Läs mer
27/04 12:00 P9 f.2010 5/5 Grupp B UL10 IFk Falköping IK Tord Vit Läs mer
27/04 12:10 P14 f.2005 9/9 Grupp C BI1 Sävedalens IF 1 Herrestads AIF Svart Läs mer
27/04 12:10 P14 f.2005 9/9 Grupp H BI2 Ulvåkers IF Skiljebo SK / Gul1 Läs mer
27/04 12:10 P13 f.2006 9/9 Grupp E LA1 IFK Falköping ff vit Gnosjö IF Läs mer
27/04 12:10 P13 f.2006 9/9 Grupp H LA2 Backatorp if lag 2 Jönköpings Södra Vit Läs mer
27/04 12:10 P13 f.2006 9/9 Grupp J KU1 Skultorps IF IFK Skövde Vit * Läs mer
27/04 12:10 P13 f.2006 9/9 Grupp K KU2 Tenhults IF Ekedalen sk Läs mer
27/04 12:10 F14 f.2005 9/9 Grupp A UL1 Irsta If IFK Hallsberg Läs mer
27/04 12:10 F14 f.2005 9/9 Grupp D TI1 Skövde KIK IFK Tidaholm F 14 Läs mer
27/04 12:10 F14 f.2005 9/9 Grupp E NY2 BK Derby Askims IK Läs mer
27/04 12:10 F13 f.2006 9/9 Grupp A VR1 Egnahems BK 2 Hovås Billdal vit Läs mer
27/04 12:10 F13 f.2006 9/9 Grupp C SK1 Ekhagens IF Tidaholms giff Läs mer
27/04 12:10 F13 f.2006 9/9 Grupp E VR2 RIK Karlskoga Hjuviks AIK 2 Läs mer
27/04 12:10 P13 f.2006 9/9 Grupp L LA3 Rynninge IK IFK Skövde Blå * Läs mer
27/04 12:30 P12 f.2007 7/7 Grupp B SK2 Lillån FK grön Bankeryd SK Svart Läs mer
27/04 12:30 P12 f.2007 7/7 Grupp H Ul2 Hönö IS Röd AIK P08U gul Läs mer
27/04 12:30 P12 f.2007 7/7 Grupp H UL3 IFK Mariestad Blå-Vit Bäckseda IF Läs mer
27/04 12:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D UL7 Tidaholms GIF Gul AIK gul Läs mer
27/04 12:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D UL6 Skövde AIK 2 Backatorps IF 3 Läs mer
27/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP3 Skövde AIK 1 IFK Hjo 1 Läs mer
27/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP2 Ekhagens IF Jönköpings Södra IF grön Läs mer
27/04 12:30 F12 f.2007 7/7 Grupp B TI2 Trollhättans Bois If Weimer Läs mer
27/04 12:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL4 Rävåsens IK Tidaholms GIF Läs mer
27/04 12:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL5 Töreboda IK F10 Tabergs SK Läs mer
27/04 12:30 F9 f.2010 5/5 Grupp A UL9 IFK Tidaholm Jönköping Södra Läs mer
27/04 12:30 F9 f.2010 5/5 Grupp A UL10 Falköpings KIK vit Falköpings KIK röd Läs mer
27/04 13:00 P14 f.2005 9/9 Grupp A SP1 Skoftebyns IF Enskede IK P 05 Röd Läs mer
27/04 13:00 P14 f.2005 9/9 Grupp B SP2 Lillån FK Tidaholms GoIF Svart Läs mer
27/04 13:00 P14 f.2005 9/9 Grupp C BI2 Skara FC Halmstads BK Läs mer
27/04 13:00 P14 f.2005 9/9 Grupp I BI1 Mullsjö IF våmbs if Läs mer
27/04 13:00 P13 f.2006 9/9 Grupp A LA1 Adolfsbergs IK, 2 Askims IK Svart Läs mer
27/04 13:00 P13 f.2006 9/9 Grupp B LA3 IFK Mariestad blå Anderstorp IF grön Läs mer
27/04 13:00 P13 f.2006 9/9 Grupp E LA2 Örebro SK Ungdom P06 Hovås Billdal IF United Läs mer
27/04 13:00 P13 f.2006 9/9 Grupp G KU2 Habo IF Vit Ulvåkers IF Läs mer
27/04 13:00 P13 f.2006 9/9 Grupp I KU1 Alingsås IF Askims IK Röd Läs mer
27/04 13:00 F14 f.2005 9/9 Grupp B NY2 IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro Bankeryds SK svart Läs mer
27/04 13:00 F14 f.2005 9/9 Grupp B TI1 IF Väster Tölö if/Tölö svart Läs mer
27/04 13:00 F14 f.2005 9/9 Grupp H NY1 IFK Skoghall dam Skara FC Läs mer
27/04 13:00 F13 f.2006 9/9 Grupp B UL1 Täby FK lag 2 IFK Wreta Kloster Läs mer
27/04 13:00 F13 f.2006 9/9 Grupp E SK1 Borens IK BK Derby Läs mer
27/04 13:00 F13 f.2006 9/9 Grupp F VR1 Smedby AIS Hovås Billdal röd Läs mer
27/04 13:00 P12 f.2007 7/7 Grupp D SK2 BK Häcken Gul Lidköpings FK Svart Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B UL3 Backatorp IF 1 Bäckseda IF Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B Ul2 Lidköpings FK Svart IFK Uddevalla Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2008 7/7 Grupp G UL7 Tidaholms GIF/Svart IFK Trollhättan Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2008 7/7 Grupp G UL6 AIK svart Onsala BK Gul Läs mer
27/04 13:00 P10 f.2009 7/7 Grupp A IP3 IFK Tidaholm P 10 Malmslätt AIK Läs mer
27/04 13:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B IP2 IFK Hjo 2 Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 13:00 F12 f.2007 7/7 Grupp B TI2 BK Derby svart Sävedalens IF Läs mer
27/04 13:00 F12 f.2007 7/7 Grupp E UL5 BK Derby Grön Lidköpings FK 2 Läs mer
27/04 13:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL4 Skultorps IF Lidköpings FK Läs mer
27/04 13:00 P8 f.2011 5/5 Grupp A UL10 Skövde AIK 1 Ekedalens Sk Läs mer
27/04 13:00 P8 f.2011 5/5 Grupp A UL9 IFK Tidaholm P 8 Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp D SK2 Skövde AIK 2 Mälarhöjdens IK Läs mer
27/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp I Ul2 Lidköpings FK Vit Astrio Gul Läs mer
27/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp I UL3 Bankeryd SK Vit Hönö IS Vit Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp F UL7 Lidköpings FK Röd IFK HJO Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp F UL6 Tidaholms GIF Vit IK Sturehov Röd Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp H IP3 Onsala BK Blå Ekhagens IF Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp H IP2 Finlandia/Pallo AIF Vit IK Sturehov Svart Läs mer
27/04 13:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E UL4 AIK F07U 2 Jönköpings Södra IF Läs mer
27/04 13:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL5 TFK/HIS Tidaholms GIF Läs mer
27/04 13:30 F9 f.2010 5/5 Grupp A UL9 Falköpings KIK röd Jönköping Södra Läs mer
27/04 13:30 F9 f.2010 5/5 Grupp A UL10 IFK Tidaholm Falköpings KIK vit Läs mer
27/04 13:45 F12 f.2007 7/7 Grupp B TI2 If Weimer BK Derby svart Läs mer
27/04 13:50 P14 f.2005 9/9 Grupp B SP2 Kareby/Kode gul FSB 1 (Fristad/Sparsör/Borgstena) Läs mer
27/04 13:50 P14 f.2005 9/9 Grupp E SP1 Bråtens IK IFK Skövde orange Läs mer
27/04 13:50 P14 f.2005 9/9 Grupp G BI1 Nässjö FF P05 blå BK Derby Läs mer
27/04 13:50 P14 f.2005 9/9 Grupp I BI2 Lekeryd-Svarttorps SK Askims IK Läs mer
27/04 13:50 P13 f.2006 9/9 Grupp C LA2 IFK Falköping ff Jönköpings Södra Grön Läs mer
27/04 13:50 P13 f.2006 9/9 Grupp D LA1 Skövde AIK 1 Bk Forward Läs mer
27/04 13:50 P13 f.2006 9/9 Grupp F LA3 BK Derby Pojkar 06 IFK Mariestad vit Läs mer
27/04 13:50 P13 f.2006 9/9 Grupp G KU2 Adolfsbergs IK, 1 Nässjö FF Blå Läs mer
27/04 13:50 F14 f.2005 9/9 Grupp C NY2 Rävåsens IK Karlskoga Herrestads AIF Läs mer
27/04 13:50 F14 f.2005 9/9 Grupp D UL1 Vidigsjö MoIF Backatorps If Läs mer
27/04 13:50 F14 f.2005 9/9 Grupp E NY1 Askims IK Jitex Mölndal BK Vit Läs mer
27/04 13:50 F14 f.2005 9/9 Grupp G TI1 Landvetter IF Mullsjö IF Läs mer
27/04 13:50 F13 f.2006 9/9 Grupp A VR2 Barkarö SK Skövde KIK Läs mer
27/04 13:50 F13 f.2006 9/9 Grupp C SK1 Annebergs IF Bankeryds SK 2 Läs mer
27/04 13:50 F13 f.2006 9/9 Grupp F VR1 Jönköpings Södra IF Askims IK * Läs mer
27/04 13:50 P13 f.2006 9/9 Grupp L KU1 Halvorstorp IS Hovsta IF Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp B SK2 BK Häcken Röd Lillån FK grön Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F UL6 Kalmar södra IF lag blå AIK P07 Blå United Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F UL7 Skövde AIK 1 Adolfsbergs IK gul Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp J Ul2 BK Häcken Svart Skultorp IF Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp J UL3 AIK P08U svart Astrio Röd Läs mer
27/04 14:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C IP2 Ekedalen sk Onsala BK Vit Läs mer
27/04 14:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C IP3 Finlandia/Pallo AIF Blå IK Sturehov Vit Läs mer
27/04 14:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Bergums IF 1 Jönköpings Södra IF Läs mer
27/04 14:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Skultorps IF 2 Rävåsens IK SVART Läs mer
27/04 14:00 P8 f.2011 5/5 Grupp A UL9 Ekedalens Sk IFK Tidaholm P 8 Läs mer
27/04 14:00 P8 f.2011 5/5 Grupp A UL10 Skövde AIK 2 Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 14:15 F12 f.2007 7/7 Grupp B TI2 Sävedalens IF Trollhättans Bois Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp A Ul2 AIK P07 Blå City Bankeryd SK Gul Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp A UL3 Adolfsbergs IK vit Lerkils IF blå Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp B SK2 Bankeryd SK Svart IFK Mariestad Blå Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G UL7 Lidköpings FK Röd Adolfsbergs IK svart Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G UL6 Lerkils IF röd Norrstrands IF Läs mer
27/04 14:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A IP2 IK Sturehov Blå Lidköpings FK Vit Läs mer
27/04 14:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A IP3 Skövde AIK 1 Dalen/Krokslätts FF Gul Läs mer
27/04 14:30 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 TFK/HIS Falköpings KIK Läs mer
27/04 14:30 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Tabergs SK Tidaholms Gif Läs mer
27/04 14:30 P9 f.2010 5/5 Grupp C UL10 Tidaholms G&IF vit IFK Tidaholm P 9 Läs mer
27/04 14:30 P9 f.2010 5/5 Grupp C UL9 AIK P10 Blå City Skövde AIK 3 Läs mer
27/04 14:40 P14 f.2005 9/9 Grupp A BI1 Åsa IF Tomtens if Läs mer
27/04 14:40 P14 f.2005 9/9 Grupp E SP2 Tenhults IF FSB 2 (Fristad/Sparsör/Borgstena) Läs mer
27/04 14:40 P14 f.2005 9/9 Grupp G BI2 Skultorps IF Sävedalens IF 2 Läs mer
27/04 14:40 P14 f.2005 9/9 Grupp H SP1 Backatorp IF Svart Herrestads AIF Orange Läs mer
27/04 14:40 P13 f.2006 9/9 Grupp C LA3 IFK Örby IFK Tidaholm P 13 - 1 Läs mer
27/04 14:40 P13 f.2006 9/9 Grupp D LA1 AIK Backatorp if Läs mer
27/04 14:40 P13 f.2006 9/9 Grupp F LA2 Sandsbro AIK AIK FF/AIKP06vit Läs mer
27/04 14:40 P13 f.2006 9/9 Grupp I KU2 Alingsås IF Lillån FK Läs mer
27/04 14:40 P13 f.2006 9/9 Grupp K KU1 Hillerstorps GoIF Bråtens IK Läs mer
27/04 14:40 F14 f.2005 9/9 Grupp C NY1 Skillingaryds IS Jitex Mölndal BK Lila Läs mer
27/04 14:40 F14 f.2005 9/9 Grupp F NY2 Trollhättans BoIS Bankeryds SK gul Läs mer
27/04 14:40 F14 f.2005 9/9 Grupp F UL1 Kärra KIF Gideonsbergs IF F04/05 Läs mer
27/04 14:40 F13 f.2006 9/9 Grupp B SK1 Bankeryds SK 1 Hjuviks AIK 1 Läs mer
27/04 14:40 F13 f.2006 9/9 Grupp D VR1 Egnahems BK 1 Askims IK Svart Läs mer
27/04 14:40 F13 f.2006 9/9 Grupp D VR2 Backatorps if Skultorps IF Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp E Ul2 Lillån vit Skoftebyns IF Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp E UL3 Västerås IK/Svart Kalmar södra IF lag röd Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp I UL6 Astrio Gul Bankeryd SK Vit Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp I UL7 Hönö IS Vit Lidköpings FK Vit Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Stenungsunds IF Svart Våmbs IF/Vit Läs mer
27/04 15:00 P11 f.2008 7/7 Grupp H IP2 Ekhagens IF Finlandia/Pallo AIF Vit Läs mer
27/04 15:00 P11 f.2008 7/7 Grupp H IP3 IK Sturehov Svart Onsala BK Blå Läs mer
27/04 15:00 F12 f.2007 7/7 Grupp B TI2 Sävedalens IF If Weimer Läs mer
27/04 15:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Skultorps IF 1 Rävåsens IK RÖD Läs mer
27/04 15:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Norrahammars GIS Skövde KIK Läs mer
27/04 15:00 P9 f.2010 5/5 Grupp D UL9 IK Tord Lila AIK P10 Blå United Läs mer
27/04 15:00 P9 f.2010 5/5 Grupp D UL10 IFk Falköping vit Tidaholms G&IF svart Läs mer
27/04 15:30 P14 f.2005 9/9 Grupp D BI2 IFK Hjo Skiljebo SK / Gul2 Läs mer
27/04 15:30 P14 f.2005 9/9 Grupp D SP1 IFK Mariestad Backatorp IF Röd Läs mer
27/04 15:30 P14 f.2005 9/9 Grupp F BI1 Onsala BK vit IFK Viksjö Läs mer
27/04 15:30 P14 f.2005 9/9 Grupp F SP2 Kareby/Kode röd Tidaholms GoIF Vit Läs mer
27/04 15:30 P13 f.2006 9/9 Grupp A LA2 IFK Trollhättan P06 Habo IF Blå Läs mer
27/04 15:30 P13 f.2006 9/9 Grupp B LA1 Irsta IF Hovås Billdal IF City Läs mer
27/04 15:30 P13 f.2006 9/9 Grupp H LA3 Bk Forward gul IFK Tidaholm P 13 - 2 Läs mer
27/04 15:30 P13 f.2006 9/9 Grupp J KU1 AIK 06 svart IK Zenith Läs mer
27/04 15:30 F14 f.2005 9/9 Grupp E TI1 Falköpings KIK BK Derby Läs mer
27/04 15:30 F14 f.2005 9/9 Grupp G UL1 Norrahammars GIS Brämhults IK F05 Läs mer
27/04 15:30 F14 f.2005 9/9 Grupp H NY1 Hammarby IF IK Zenith Verde Läs mer
27/04 15:30 F13 f.2006 9/9 Grupp F VR1 Hovås Billdal röd Askims IK * Läs mer
27/04 15:30 F13 f.2006 9/9 Grupp F SK1 Jönköpings Södra IF Smedby AIS Läs mer
27/04 15:30 P13 f.2006 9/9 Grupp L KU2 Halvorstorp IS Rynninge IK Läs mer
27/04 15:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J UL3 Skultorp IF AIK P08U svart Läs mer
27/04 15:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J Ul2 Astrio Röd BK Häcken Svart Läs mer
27/04 15:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Västerås IK/Gul Ekhagens IF Läs mer
27/04 15:30 P11 f.2008 7/7 Grupp C IP2 Onsala BK Vit Finlandia/Pallo AIF Blå Läs mer
27/04 15:30 P11 f.2008 7/7 Grupp C IP3 IK Sturehov Vit Ekedalen sk Läs mer
27/04 15:30 P11 f.2008 7/7 Grupp F UL7 IFK HJO Tidaholms GIF Vit Läs mer
27/04 15:30 P11 f.2008 7/7 Grupp F UL6 IK Sturehov Röd Lidköpings FK Röd Läs mer
27/04 15:30 F12 f.2007 7/7 Grupp B TI2 BK Derby svart Trollhättans Bois Läs mer
27/04 15:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E UL4 Lidköpings FK 2 AIK F07U 2 Läs mer
27/04 15:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E UL5 Jönköpings Södra IF BK Derby Grön Läs mer
27/04 15:30 P8 f.2011 5/5 Grupp A UL9 Skövde AIK 1 IFK Tidaholm P 8 Läs mer
27/04 15:30 P8 f.2011 5/5 Grupp A UL10 Ekedalens Sk Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp A UL3 Bankeryd SK Gul Adolfsbergs IK vit Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp A Ul2 Lerkils IF blå AIK P07 Blå City Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F UL7 AIK P07 Blå United Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F UL6 Adolfsbergs IK gul Kalmar södra IF lag blå Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Åsa IF Stenungsunds IF Svart Läs mer
27/04 16:00 P11 f.2008 7/7 Grupp A IP2 Lidköpings FK Vit Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 16:00 P11 f.2008 7/7 Grupp A IP3 Dalen/Krokslätts FF Gul IK Sturehov Blå Läs mer
27/04 16:00 F12 f.2007 7/7 Grupp C TI2 Rävåsens IK Sävedalens IF F07 Blå Läs mer
27/04 16:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Falköpings KIK Skultorps IF 1 Läs mer
27/04 16:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Rävåsens IK SVART Tabergs SK Läs mer
27/04 16:00 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL9 Skövde AIK 3 IFK Tidaholm p 8 Läs mer
27/04 16:00 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL10 IFK Falköping FF Skövde AIK 4 Läs mer
27/04 16:20 P14 f.2005 9/9 Grupp B SP1 Tidaholms GoIF Svart FSB 1 (Fristad/Sparsör/Borgstena) Läs mer
27/04 16:20 P14 f.2005 9/9 Grupp C UL1 Skara FC Sävedalens IF 1 Läs mer
27/04 16:20 P14 f.2005 9/9 Grupp E BI1 IFK Skövde orange FSB 2 (Fristad/Sparsör/Borgstena) Läs mer
27/04 16:20 P14 f.2005 9/9 Grupp E SP2 Tenhults IF Bråtens IK Läs mer
27/04 16:20 P14 f.2005 9/9 Grupp H BI2 Backatorp IF Svart Ulvåkers IF Läs mer
27/04 16:20 P13 f.2006 9/9 Grupp E LA2 IFK Falköping ff vit Örebro SK Ungdom P06 Läs mer
27/04 16:20 P13 f.2006 9/9 Grupp F LA3 AIK FF/AIKP06vit IFK Mariestad vit Läs mer
27/04 16:20 P13 f.2006 9/9 Grupp I KU2 Lillån FK Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 16:20 P13 f.2006 9/9 Grupp K KU1 Hillerstorps GoIF Tenhults IF Läs mer
27/04 16:20 F14 f.2005 9/9 Grupp A TI1 IK Zenith Bianco Skultorps IF Läs mer
27/04 16:20 F14 f.2005 9/9 Grupp F NY2 Gideonsbergs IF F04/05 Bankeryds SK gul Läs mer
27/04 16:20 F13 f.2006 9/9 Grupp A VR1 Hovås Billdal vit Skövde KIK Läs mer
27/04 16:20 F13 f.2006 9/9 Grupp C SK1 Tidaholms giff Bankeryds SK 2 Läs mer
27/04 16:20 F13 f.2006 9/9 Grupp D VR2 Skultorps IF Askims IK Svart Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp E Ul2 Skoftebyns IF Västerås IK/Svart Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp E UL3 Kalmar södra IF lag röd Lillån vit Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G UL7 Adolfsbergs IK svart Lerkils IF röd Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G UL6 Norrstrands IF Lidköpings FK Röd Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Våmbs IF/Vit Västerås IK/Gul Läs mer
27/04 16:30 P11 f.2008 7/7 Grupp H IP3 Onsala BK Blå Finlandia/Pallo AIF Vit Läs mer
27/04 16:30 P11 f.2008 7/7 Grupp H IP2 Ekhagens IF IK Sturehov Svart Läs mer
27/04 16:30 F12 f.2007 7/7 Grupp C TI2 Lidköpings FK 1 Trollhättans Bois 2 Läs mer
27/04 16:30 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Jönköpings Södra IF TFK/HIS Läs mer
27/04 16:30 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Tidaholms Gif Norrahammars GIS Läs mer
27/04 16:30 P9 f.2010 5/5 Grupp C UL10 IFK Tidaholm P 9 AIK P10 Blå City Läs mer
27/04 16:30 P9 f.2010 5/5 Grupp C UL9 Skövde AIK 3 Tidaholms G&IF vit Läs mer
27/04 17:00 P12 f.2007 7/7 Grupp I Ul2 Lidköpings FK Vit Bankeryd SK Vit Läs mer
27/04 17:00 P12 f.2007 7/7 Grupp I UL3 Astrio Gul Hönö IS Vit Läs mer
27/04 17:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Ekhagens IF Åsa IF Läs mer
27/04 17:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C IP3 Ekedalen sk Finlandia/Pallo AIF Blå Läs mer
27/04 17:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C IP2 Onsala BK Vit IK Sturehov Vit Läs mer
27/04 17:00 P11 f.2008 7/7 Grupp F UL6 Lidköpings FK Röd Tidaholms GIF Vit Läs mer
27/04 17:00 P11 f.2008 7/7 Grupp F UL7 IFK HJO IK Sturehov Röd Läs mer
27/04 17:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Rävåsens IK RÖD Bergums IF 1 Läs mer
27/04 17:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Skövde KIK Skultorps IF 2 Läs mer
27/04 17:00 P9 f.2010 5/5 Grupp D UL10 AIK P10 Blå United IFk Falköping vit Läs mer
27/04 17:00 P9 f.2010 5/5 Grupp D UL9 Tidaholms G&IF svart IK Tord Lila Läs mer
27/04 17:10 P14 f.2005 9/9 Grupp A BI1 Enskede IK P 05 Röd Tomtens if Läs mer
27/04 17:10 P14 f.2005 9/9 Grupp D SP1 IFK Hjo IFK Mariestad Läs mer
27/04 17:10 P14 f.2005 9/9 Grupp F BI2 Tidaholms GoIF Vit IFK Viksjö Läs mer
27/04 17:10 P14 f.2005 9/9 Grupp I SP2 Mullsjö IF Lekeryd-Svarttorps SK Läs mer
27/04 17:10 P13 f.2006 9/9 Grupp A LA1 IFK Trollhättan P06 Adolfsbergs IK, 2 Läs mer
27/04 17:10 P13 f.2006 9/9 Grupp C LA2 IFK Falköping ff IFK Örby Läs mer
27/04 17:10 P13 f.2006 9/9 Grupp D LA3 Skövde AIK 1 AIK Läs mer
27/04 17:10 P13 f.2006 9/9 Grupp G KU2 Nässjö FF Blå Ulvåkers IF Läs mer
27/04 17:10 P13 f.2006 9/9 Grupp K KU1 Ekedalen sk Bråtens IK Läs mer
27/04 17:10 F14 f.2005 9/9 Grupp B NY2 Tölö if/Tölö svart Bankeryds SK svart Läs mer
27/04 17:10 F14 f.2005 9/9 Grupp D UL1 Vidigsjö MoIF Skövde KIK Läs mer
27/04 17:10 F14 f.2005 9/9 Grupp E TI1 Jitex Mölndal BK Vit BK Derby Läs mer
27/04 17:10 F14 f.2005 9/9 Grupp H NY1 IFK Skoghall dam Hammarby IF Läs mer
27/04 17:10 F13 f.2006 9/9 Grupp A VR2 Barkarö SK Egnahems BK 2 Läs mer
27/04 17:10 F13 f.2006 9/9 Grupp E SK1 BK Derby Hjuviks AIK 2 Läs mer
27/04 17:10 F13 f.2006 9/9 Grupp E VR1 RIK Karlskoga Borens IK Läs mer
27/04 17:15 F12 f.2007 7/7 Grupp C TI2 Trollhättans Bois 2 Rävåsens IK Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2007 7/7 Grupp F UL7 Kalmar södra IF lag blå Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2007 7/7 Grupp F UL6 AIK P07 Blå United Adolfsbergs IK gul Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J Ul2 BK Häcken Svart AIK P08U svart Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J UL3 Skultorp IF Astrio Röd Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Västerås IK/Gul Stenungsunds IF Svart Läs mer
27/04 17:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A IP3 IK Sturehov Blå Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 17:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A IP2 Lidköpings FK Vit Dalen/Krokslätts FF Gul Läs mer
27/04 17:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E UL5 BK Derby Grön AIK F07U 2 Läs mer
27/04 17:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E UL4 Lidköpings FK 2 Jönköpings Södra IF Läs mer
27/04 17:30 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL10 Tidaholms G&IF Skövde AIK 3 Läs mer
27/04 17:30 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL9 IFK Tidaholm p 8 IFK Falköping FF Läs mer
27/04 17:45 F12 f.2007 7/7 Grupp C TI2 Sävedalens IF F07 Blå Lidköpings FK 1 Läs mer
27/04 18:00 P14 f.2005 9/9 Grupp A BI1 Åsa IF Skoftebyns IF Läs mer
27/04 18:00 P14 f.2005 9/9 Grupp D SP1 Backatorp IF Röd Skiljebo SK / Gul2 Läs mer
27/04 18:00 P14 f.2005 9/9 Grupp F BI2 Onsala BK vit Kareby/Kode röd Läs mer
27/04 18:00 P14 f.2005 9/9 Grupp I SP2 Askims IK våmbs if Läs mer
27/04 18:00 P13 f.2006 9/9 Grupp B LA1 IFK Mariestad blå Irsta IF Läs mer
27/04 18:00 P13 f.2006 9/9 Grupp D LA2 Backatorp if Bk Forward Läs mer
27/04 18:00 P13 f.2006 9/9 Grupp G KU2 Habo IF Vit Adolfsbergs IK, 1 Läs mer
27/04 18:00 P13 f.2006 9/9 Grupp H LA3 Backatorp if lag 2 Bk Forward gul Läs mer
27/04 18:00 P13 f.2006 9/9 Grupp J KU1 IK Zenith IFK Skövde Vit * Läs mer
27/04 18:00 F14 f.2005 9/9 Grupp C TI1 Jitex Mölndal BK Lila Herrestads AIF Läs mer
27/04 18:00 F14 f.2005 9/9 Grupp D NY2 IFK Tidaholm F 14 Backatorps If Läs mer
27/04 18:00 F14 f.2005 9/9 Grupp F NY1 Trollhättans BoIS Kärra KIF Läs mer
27/04 18:00 F14 f.2005 9/9 Grupp H UL1 IK Zenith Verde Skara FC Läs mer
27/04 18:00 F13 f.2006 9/9 Grupp B SK1 Bankeryds SK 1 Täby FK lag 2 Läs mer
27/04 18:00 F13 f.2006 9/9 Grupp C VR2 Annebergs IF Ekhagens IF Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2007 7/7 Grupp A UL3 AIK P07 Blå City Adolfsbergs IK vit Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2007 7/7 Grupp A Ul2 Bankeryd SK Gul Lerkils IF blå Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2007 7/7 Grupp G UL6 Lidköpings FK Röd Lerkils IF röd Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2007 7/7 Grupp G UL7 Adolfsbergs IK svart Norrstrands IF Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Ekhagens IF Våmbs IF/Vit Läs mer
27/04 18:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Jönköpings Södra IF Rävåsens IK RÖD Läs mer
27/04 18:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Norrahammars GIS Tabergs SK Läs mer
27/04 18:00 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL10 Skövde AIK 4 Tidaholms G&IF Läs mer
27/04 18:00 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL9 IFK Falköping FF Skövde AIK 3 Läs mer
27/04 18:30 P12 f.2007 7/7 Grupp E Ul2 Lillån vit Västerås IK/Svart Läs mer
27/04 18:30 P12 f.2007 7/7 Grupp E UL3 Skoftebyns IF Kalmar södra IF lag röd Läs mer
27/04 18:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Åsa IF Västerås IK/Gul Läs mer
27/04 18:30 F12 f.2007 7/7 Grupp C TI2 Lidköpings FK 1 Rävåsens IK Läs mer
27/04 18:30 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Bergums IF 1 Falköpings KIK Läs mer
27/04 18:30 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Rävåsens IK SVART Skövde KIK Läs mer
27/04 18:30 P9 f.2010 5/5 Grupp C UL10 Tidaholms G&IF vit AIK P10 Blå City Läs mer
27/04 18:30 P9 f.2010 5/5 Grupp C UL9 IFK Tidaholm P 9 Skövde AIK 3 Läs mer
27/04 18:50 P14 f.2005 9/9 Grupp B BI2 Kareby/Kode gul Lillån FK Läs mer
27/04 18:50 P14 f.2005 9/9 Grupp G BI1 BK Derby Sävedalens IF 2 Läs mer
27/04 18:50 P14 f.2005 9/9 Grupp G SP1 Skultorps IF Nässjö FF P05 blå Läs mer
27/04 18:50 P14 f.2005 9/9 Grupp H SP2 Skiljebo SK / Gul1 Herrestads AIF Orange Läs mer
27/04 18:50 P13 f.2006 9/9 Grupp E LA1 Hovås Billdal IF United Gnosjö IF Läs mer
27/04 18:50 P13 f.2006 9/9 Grupp F LA2 BK Derby Pojkar 06 Sandsbro AIK Läs mer
27/04 18:50 P13 f.2006 9/9 Grupp H LA3 IFK Tidaholm P 13 - 2 Jönköpings Södra Vit Läs mer
27/04 18:50 P13 f.2006 9/9 Grupp I KU2 Skövde AIK 2 Askims IK Röd Läs mer
27/04 18:50 P13 f.2006 9/9 Grupp J KU1 Skultorps IF AIK 06 svart Läs mer
27/04 18:50 F14 f.2005 9/9 Grupp A UL1 IFK Hallsberg Skultorps IF Läs mer
27/04 18:50 F14 f.2005 9/9 Grupp A NY1 IK Zenith Bianco Irsta If Läs mer
27/04 18:50 F14 f.2005 9/9 Grupp C NY2 Rävåsens IK Karlskoga Skillingaryds IS Läs mer
27/04 18:50 F14 f.2005 9/9 Grupp E TI1 Falköpings KIK Askims IK Läs mer
27/04 18:50 F13 f.2006 9/9 Grupp B SK1 IFK Wreta Kloster Hjuviks AIK 1 Läs mer
27/04 18:50 F13 f.2006 9/9 Grupp D VR2 Egnahems BK 1 Backatorps if Läs mer
27/04 19:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Stenungsunds IF Svart Ekhagens IF Läs mer
27/04 19:00 F12 f.2007 7/7 Grupp C TI2 Trollhättans Bois 2 Sävedalens IF F07 Blå Läs mer
27/04 19:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Skultorps IF 1 TFK/HIS Läs mer
27/04 19:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Skultorps IF 2 Tidaholms Gif Läs mer
27/04 19:00 P9 f.2010 5/5 Grupp D UL9 IK Tord Lila IFk Falköping vit Läs mer
27/04 19:00 P9 f.2010 5/5 Grupp D UL10 AIK P10 Blå United Tidaholms G&IF svart Läs mer
27/04 19:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K SK2 Våmbs IF/Vit Åsa IF Läs mer
27/04 19:30 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL10 Skövde AIK 4 IFK Tidaholm p 8 Läs mer
27/04 19:30 P8 f.2011 5/5 Grupp B UL9 Tidaholms G&IF IFK Falköping FF Läs mer
27/04 19:40 P14 f.2005 9/9 Grupp C SP1 Herrestads AIF Svart Halmstads BK Läs mer
27/04 19:40 P13 f.2006 9/9 Grupp A LA3 Askims IK Svart Habo IF Blå Läs mer
27/04 19:40 P13 f.2006 9/9 Grupp B LA1 Hovås Billdal IF City Anderstorp IF grön Läs mer
27/04 19:40 P13 f.2006 9/9 Grupp C LA2 IFK Tidaholm P 13 - 1 Jönköpings Södra Grön Läs mer
27/04 19:40 F14 f.2005 9/9 Grupp B NY2 IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro IF Väster Läs mer
27/04 19:40 F14 f.2005 9/9 Grupp G TI1 Brämhults IK F05 Mullsjö IF Läs mer
27/04 19:40 F14 f.2005 9/9 Grupp G UL1 Landvetter IF Norrahammars GIS Läs mer
27/04 19:40 P13 f.2006 9/9 Grupp L KU1 IFK Skövde Blå * Hovsta IF Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 1 UL1 1:a Grupp A 2:a Grupp B Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 2 NY2 1:a Grupp B 2:a Grupp A Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 6 LA2 1:a Grupp F 2:a Grupp E Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 8 LA1 1:a Grupp H 2:a Grupp G Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 9 SK1 3:a Grupp I 4:a Grupp J Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 10 NY1 1:a Grupp J 2:a Grupp I Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 1 BI1 3:a Grupp A 4:a Grupp B Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 2 FR3 3:a Grupp B 4:a Grupp A Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 3 KU1 3:a Grupp C 4:a Grupp D Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 4 LA3 3:a Grupp D 4:a Grupp C Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 5 VR1 3:a Grupp E 4:a Grupp F Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 6 SP2 3:a Grupp F 4:a Grupp E Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 7 VR2 3:a Grupp G 4:a Grupp H Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 8 SP1 3:a Grupp H 4:a Grupp G Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 11 TI1 1:a Grupp K 2:a Grupp L Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 10 BI2 3:a Grupp J 4:a Grupp I Läs mer
28/04 08:00 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 12 KU2 3:a Grupp L 4:a Grupp K Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL8 Falköpings KIK Jönköpings Södra IF Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL6 Skultorps IF 1 Bergums IF 1 Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A Ul2 TFK/HIS Rävåsens IK RÖD Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL3 Tidaholms Gif Rävåsens IK SVART Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Norrahammars GIS Skultorps IF 2 Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL5 Tabergs SK Skövde KIK Läs mer
28/04 08:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Töreboda IK F10 Rävåsens IK Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:00 P11 f.2008 7/7 Grupp F / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:00 F12 f.2007 7/7 Grupp D / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Tabergs SK Skultorps IF Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2007 7/7 Grupp A/Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2007 7/7 Grupp A/Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 P11 f.2008 7/7 Grupp F / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 F12 f.2007 7/7 Grupp A / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 F12 f.2007 7/7 Grupp A / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:30 F12 f.2007 7/7 Grupp D / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 8 SP1 1:a Grupp H 2:a Grupp I Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 1 KU1 3:a Grupp A 4:a Grupp B Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 2 SK1 3:a Grupp B 4:a Grupp A Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 3 VR1 3:a Grupp C 4:a Grupp D Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 4 SP2 3:a Grupp D 4:a Grupp C Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 5 BI2 3:a Grupp E 4:a Grupp F Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 6 FR3 3:a Grupp F 4:a Grupp E Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 7 BI1 3:a Grupp G 4:a Grupp H Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 8 KU2 3:a Grupp H 4:a Grupp I Läs mer
28/04 08:50 P14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 9 VR2 3:a Grupp I 4:a Grupp G Läs mer
28/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 3 UL1 1:a Grupp C 2:a Grupp D Läs mer
28/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 4 LA1 1:a Grupp D 2:a Grupp C Läs mer
28/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 5 NY2 1:a Grupp E 2:a Grupp F Läs mer
28/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 7 TI1 1:a Grupp G 2:a Grupp H Läs mer
28/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 12 NY1 1:a Grupp L 2:a Grupp K Läs mer
28/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 9 LA2 1:a Grupp I 2:a Grupp J Läs mer
28/04 08:50 P13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 11 LA3 3:a Grupp K 4:a Grupp L Läs mer
28/04 09:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Lidköpings FK TFK/HIS Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2007 7/7 Grupp B/Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2007 7/7 Grupp B/Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2007 7/7 Grupp H / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2007 7/7 Grupp H / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 F12 f.2007 7/7 Grupp B / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 F12 f.2007 7/7 Grupp B / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:00 F12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:15 P11 f.2008 7/7 Grupp F / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL8 Bergums IF 1 TFK/HIS Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL3 Rävåsens IK RÖD Falköpings KIK Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2008 7/7 Grupp A UL5 Jönköpings Södra IF Skultorps IF 1 Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL4 Skultorps IF 2 Tabergs SK Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2008 7/7 Grupp B UL6 Skövde KIK Tidaholms Gif Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2008 7/7 Grupp B Ul2 Rävåsens IK SVART Norrahammars GIS Läs mer
28/04 09:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Tidaholms GIF Töreboda IK F10 Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2007 7/7 Grupp F / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2007 7/7 Grupp F / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 1 KU1 1:a Grupp A 2:a Grupp B Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 2 KU2 1:a Grupp B 2:a Grupp A Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 3 SK1 1:a Grupp C 2:a Grupp D Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 4 FR3 1:a Grupp D 2:a Grupp C Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 5 VR2 1:a Grupp E 2:a Grupp F Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 6 SP1 1:a Grupp F 2:a Grupp E Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 7 SP2 1:a Grupp G 2:a Grupp H Läs mer
28/04 09:40 P14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 9 VR1 1:a Grupp I 2:a Grupp G Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 1 UL1 1:a Grupp A 2:a Grupp B Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 3 NY1 1:a Grupp C 2:a Grupp D Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 5 LA1 1:a Grupp E 2:a Grupp F Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 7 LA2 1:a Grupp G 2:a Grupp H Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 1 NY2 3:a Grupp A 4:a Grupp B Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 3 TI1 3:a Grupp C 4:a Grupp D Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 4 LA3 3:a Grupp D 4:a Grupp C Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 5 BI1 3:a Grupp E 4:a Grupp F Läs mer
28/04 09:40 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 7 BI2 3:a Grupp G 4:a Grupp H Läs mer
28/04 09:45 P11 f.2008 7/7 Grupp F / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Rävåsens IK Skultorps IF Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2007 7/7 Grupp A/Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2007 7/7 Grupp A/Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2007 7/7 Grupp G / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2007 7/7 Grupp G / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 P11 f.2008 7/7 Grupp A / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 P11 f.2008 7/7 Grupp A / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 F12 f.2007 7/7 Grupp A / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 F12 f.2007 7/7 Grupp A / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:00 F12 f.2007 7/7 Grupp D / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:15 P11 f.2008 7/7 Grupp G / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 2 UL1 1:a Grupp B 2:a Grupp A Läs mer
28/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 4 NY1 1:a Grupp D 2:a Grupp C Läs mer
28/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 6 LA1 1:a Grupp F 2:a Grupp E Läs mer
28/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Kval.m A/B 8 LA2 1:a Grupp H 2:a Grupp G Läs mer
28/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 2 NY2 3:a Grupp B 4:a Grupp A Läs mer
28/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 6 TI1 3:a Grupp F 4:a Grupp E Läs mer
28/04 10:30 F14 f.2005 9/9 Kval.m C/D 8 LA3 3:a Grupp H 4:a Grupp G Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 3 SP1 1:a Grupp C 2:a Grupp D Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 4 SK1 1:a Grupp D 2:a Grupp C Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 5 SP2 1:a Grupp E 2:a Grupp F Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 6 FR3 1:a Grupp F 2:a Grupp E Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 1 BI1 3:a Grupp A 4:a Grupp B Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 2 BI2 3:a Grupp B 4:a Grupp A Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 3 KU1 3:a Grupp C 4:a Grupp D Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 4 VR1 3:a Grupp D 4:a Grupp C Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 5 KU2 3:a Grupp E 4:a Grupp F Läs mer
28/04 10:30 F13 f.2006 9/9 Kval.m C/D 6 VR2 3:a Grupp F 4:a Grupp E Läs mer
28/04 10:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Tabergs SK TFK/HIS Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2007 7/7 Grupp B/Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2007 7/7 Grupp B/Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2007 7/7 Grupp H / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2007 7/7 Grupp H / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 P11 f.2008 7/7 Grupp B / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 P11 f.2008 7/7 Grupp B / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 F12 f.2007 7/7 Grupp B / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 F12 f.2007 7/7 Grupp B / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:30 F12 f.2007 7/7 Grupp D / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 10:45 P11 f.2008 7/7 Grupp G / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Tidaholms GIF Lidköpings FK Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2007 7/7 Grupp F / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2008 7/7 Grupp A / Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2008 7/7 Grupp B / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2008 7/7 Grupp C / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2008 7/7 Grupp D / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2008 7/7 Grupp E / Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2008 7/7 Grupp F / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:15 P11 f.2008 7/7 Grupp F / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:20 F13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 1 BI1 1:a Grupp A 2:a Grupp B Läs mer
28/04 11:20 F13 f.2006 9/9 Kval.m A/B 2 BI2 1:a Grupp B 2:a Grupp A Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel SP1 2:a Kval.m C/D 8 2:a Kval.m C/D 6 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel SP2 2:a Kval.m C/D 4 2:a Kval.m C/D 9 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel VR2 2:a Kval.m C/D 5 2:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel VR1 2:a Kval.m C/D 3 2:a Kval.m C/D 12 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel KU2 1:a Kval.m C/D 8 1:a Kval.m C/D 6 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel KU1 1:a Kval.m C/D 4 1:a Kval.m C/D 9 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel SK1 1:a Kval.m C/D 5 1:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel TI1 1:a Kval.m C/D 3 1:a Kval.m C/D 12 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel FR3 2:a Kval.m A/B 8 2:a Kval.m A/B 6 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel LA3 2:a Kval.m A/B 4 2:a Kval.m A/B 9 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel LA2 2:a Kval.m A/B 5 2:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel LA1 2:a Kval.m A/B 3 2:a Kval.m A/B 12 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY2 1:a Kval.m A/B 4 1:a Kval.m A/B 9 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY1 1:a Kval.m A/B 5 1:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 11:20 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel UL1 1:a Kval.m A/B 3 1:a Kval.m A/B 12 Läs mer
28/04 11:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Skultorps IF Töreboda IK F10 Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2007 7/7 Grupp A/Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2007 7/7 Grupp A/Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2007 7/7 Grupp G / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 P11 f.2008 7/7 Grupp A / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 F12 f.2007 7/7 Grupp A / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 F12 f.2007 7/7 Grupp A / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 11:45 P11 f.2008 7/7 Grupp F / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Rävåsens IK TFK/HIS Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2007 7/7 Grupp B/Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2007 7/7 Grupp B/Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2007 7/7 Grupp H / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2007 7/7 Grupp H / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 P11 f.2008 7/7 Grupp B / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 F12 f.2007 7/7 Grupp B / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 F12 f.2007 7/7 Grupp B / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:00 F12 f.2007 7/7 Grupp D / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:15 P11 f.2008 7/7 Grupp G / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:20 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel KU1 1:a Kval.m A/B 8 1:a Kval.m A/B 9 Läs mer
28/04 12:20 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel VR2 2:a Kval.m A/B 8 2:a Kval.m A/B 9 Läs mer
28/04 12:20 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel VR1 1:a Kval.m C/D 8 1:a Kval.m C/D 9 Läs mer
28/04 12:20 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel KU2 2:a Kval.m C/D 8 2:a Kval.m C/D 9 Läs mer
28/04 12:20 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel UL1 1:a Kval.m A/B 8 1:a Kval.m A/B 6 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA2 1:a Kval.m A/B 1 1:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA1 1:a Kval.m A/B 5 1:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 B-Slutspel SK1 2:a Kval.m A/B 1 2:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 B-Slutspel FR3 2:a Kval.m A/B 5 2:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 C-Slutspel NY1 1:a Kval.m C/D 1 1:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 C-Slutspel NY2 1:a Kval.m C/D 5 1:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 C-Slutspel TI1 1:a Kval.m C/D 2 1:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 C-Slutspel LA3 1:a Kval.m C/D 6 1:a Kval.m C/D 8 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 D-Slutspel SP1 2:a Kval.m C/D 1 2:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 D-Slutspel SP2 2:a Kval.m C/D 5 2:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 D-Slutspel BI1 2:a Kval.m C/D 2 2:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 12:20 F14 f.2005 9/9 D-Slutspel BI2 2:a Kval.m C/D 6 2:a Kval.m C/D 8 Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A UL5 IFK Hjo 1 Ekhagens IF Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A UL4 IFK Tidaholm P 10 Skövde AIK 1 Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A UL6 Malmslätt AIK Jönköpings Södra IF grön Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp B UL8 Kinnarp-Slutarps IF Jönköpings Södra IF vit Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp B Ul2 IFK Hjo 2 IFK Tidaholm P 10 Blå Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2009 7/7 Grupp B UL3 Skövde AIK 2 Skultorps IF Läs mer
28/04 12:30 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Lidköpings FK Tabergs SK Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2007 7/7 Grupp I / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2007 7/7 Grupp I / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:30 F12 f.2007 7/7 Grupp D / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 12:45 P11 f.2008 7/7 Grupp G / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 F10 f.2009 7/7 Grupp A UL7 Tidaholms GIF Skultorps IF Läs mer
28/04 13:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 P12 f.2007 7/7 Grupp J / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 P12 f.2007 7/7 Grupp J / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 F12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 F12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:00 F12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:10 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel SP1 2:a Kval.m C/D 2 Vinnare match 8763 Läs mer
28/04 13:10 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel UL1 1:a Kval.m C/D 1 Vinnare match 8750 Läs mer
28/04 13:10 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY2 1:a Kval.m A/B 10 Vinnare match 8729 Läs mer
28/04 13:10 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY1 1:a Kval.m A/B 1 Vinnare match 8728 Läs mer
28/04 13:10 F14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA2 1:a Kval.m A/B 2 1:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 13:10 F14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA1 1:a Kval.m A/B 6 1:a Kval.m A/B 8 Läs mer
28/04 13:10 F14 f.2005 9/9 B-Slutspel TI1 2:a Kval.m A/B 2 2:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 13:10 F14 f.2005 9/9 B-Slutspel LA3 2:a Kval.m A/B 6 2:a Kval.m A/B 8 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 A-Slutspel SK1 1:a Kval.m A/B 3 1:a Kval.m A/B 5 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 A-Slutspel BI2 1:a Kval.m A/B 4 1:a Kval.m A/B 6 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 B-Slutspel BI1 2:a Kval.m A/B 3 2:a Kval.m A/B 5 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 B-Slutspel FR3 2:a Kval.m A/B 4 2:a Kval.m A/B 6 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 C-Slutspel VR1 1:a Kval.m C/D 3 1:a Kval.m C/D 5 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 C-Slutspel VR2 1:a Kval.m C/D 4 1:a Kval.m C/D 6 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 D-Slutspel KU2 2:a Kval.m C/D 3 2:a Kval.m C/D 5 Läs mer
28/04 13:10 F13 f.2006 9/9 D-Slutspel KU1 2:a Kval.m C/D 4 2:a Kval.m C/D 6 Läs mer
28/04 13:10 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel SP2 2:a Kval.m C/D 11 Vinnare match 8764 Läs mer
28/04 13:15 P11 f.2008 7/7 Grupp H / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp D /Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp D /Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 UL7 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D /Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D /Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp E / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2008 7/7 Grupp E / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:30 F12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 TI2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 13:45 P11 f.2008 7/7 Grupp H / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:00 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel UL1 1:a Kval.m A/B 1 1:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 14:00 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA1 1:a Kval.m A/B 5 1:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 14:00 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA2 1:a Kval.m A/B 2 1:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 14:00 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA3 1:a Kval.m A/B 6 Vinnare match 8596 Läs mer
28/04 14:00 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel TI1 2:a Kval.m A/B 1 2:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 14:00 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel FR3 2:a Kval.m A/B 5 2:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel VR1 2:a Kval.m C/D 10 Vinnare match 8762 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel VR2 2:a Kval.m C/D 1 Vinnare match 8761 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel KU2 1:a Kval.m C/D 11 Vinnare match 8753 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel KU1 1:a Kval.m C/D 2 Vinnare match 8752 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel SK1 1:a Kval.m C/D 10 Vinnare match 8751 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel BI2 2:a Kval.m A/B 11 Vinnare match 8742 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel BI1 2:a Kval.m A/B 2 Vinnare match 8741 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel SP2 2:a Kval.m A/B 10 Vinnare match 8740 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel SP1 2:a Kval.m A/B 1 Vinnare match 8739 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY2 1:a Kval.m A/B 11 Vinnare match 8731 Läs mer
28/04 14:00 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY1 1:a Kval.m A/B 2 Vinnare match 8730 Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2009 7/7 Grupp A UL4 Skövde AIK 1 Malmslätt AIK Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2009 7/7 Grupp A UL5 Jönköpings Södra IF grön IFK Hjo 1 Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2009 7/7 Grupp A UL8 Ekhagens IF IFK Tidaholm P 10 Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B Ul2 IFK Tidaholm P 10 Blå Skövde AIK 2 Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B UL3 Skultorps IF Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2009 7/7 Grupp B UL6 Jönköpings Södra IF vit IFK Hjo 2 Läs mer
28/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 UL7 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp I / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:00 P12 f.2007 7/7 Grupp I / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:15 P11 f.2008 7/7 Grupp G / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 P11 f.2008 7/7 Grupp C / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 P11 f.2008 7/7 Grupp C / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 F12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:30 F12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:45 P12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 UL7 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:45 P11 f.2008 7/7 Grupp G / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel SP1 2:a Kval.m A/B 2 2:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel SP2 2:a Kval.m A/B 6 Vinnare match 8604 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel FR3 1:a Kval.m C/D 1 1:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel UL1 1:a Kval.m C/D 5 1:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel VR2 1:a Kval.m C/D 2 1:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel VR1 1:a Kval.m C/D 6 Vinnare match 8612 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel NY1 2:a Kval.m C/D 1 2:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel NY2 2:a Kval.m C/D 5 2:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel KU2 2:a Kval.m C/D 2 2:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 14:50 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel KU1 2:a Kval.m C/D 6 Vinnare match 8620 Läs mer
28/04 14:50 F14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA1 Vinnare match 8668 Vinnare match 8669 Läs mer
28/04 14:50 F14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA2 Vinnare match 8670 Vinnare match 8671 Läs mer
28/04 14:50 F14 f.2005 9/9 C-Slutspel LA3 Vinnare match 8682 Vinnare match 8683 Läs mer
28/04 14:50 F14 f.2005 9/9 D-Slutspel SK1 Vinnare match 8689 Vinnare match 8690 Läs mer
28/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp D /Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp D /Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2008 7/7 Grupp D /Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2008 7/7 Grupp D /Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2008 7/7 Grupp E / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2008 7/7 Grupp E / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:15 P12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 UL7 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:15 P11 f.2008 7/7 Grupp H / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P12 f.2007 7/7 Grupp I / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P12 f.2007 7/7 Grupp I / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2009 7/7 Grupp A / Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2009 7/7 Grupp B / Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2009 7/7 Grupp C / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2009 7/7 Grupp D /Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2009 7/7 Grupp E / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2009 7/7 Grupp F / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:45 P11 f.2008 7/7 Grupp H / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 15:50 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel SP2 Vinnare match 8745 Vinnare match 8746 Läs mer
28/04 15:50 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel SP1 Vinnare match 8743 Vinnare match 8744 Läs mer
28/04 15:50 F14 f.2005 9/9 B-Slutspel LA1 Vinnare match 8675 Vinnare match 8676 Läs mer
28/04 15:50 F14 f.2005 9/9 B-Slutspel LA2 Vinnare match 8677 Vinnare match 8678 Läs mer
28/04 15:50 F14 f.2005 9/9 C-Slutspel LA3 Vinnare match 8684 Vinnare match 8685 Läs mer
28/04 15:50 F14 f.2005 9/9 D-Slutspel SK1 Vinnare match 8691 Vinnare match 8692 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY2 1:a Kval.m A/B 1 Vinnare match 8696 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY1 1:a Kval.m A/B 2 Vinnare match 8697 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 B-Slutspel BI2 2:a Kval.m A/B 1 Vinnare match 8701 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 B-Slutspel BI1 2:a Kval.m A/B 2 Vinnare match 8702 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 C-Slutspel VR2 1:a Kval.m C/D 1 Vinnare match 8706 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 C-Slutspel VR1 1:a Kval.m C/D 2 Vinnare match 8707 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 D-Slutspel KU1 2:a Kval.m C/D 1 Vinnare match 8711 Läs mer
28/04 15:50 F13 f.2006 9/9 D-Slutspel KU2 2:a Kval.m C/D 2 Vinnare match 8712 Läs mer
28/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 UL7 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C / Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 P11 f.2008 7/7 Grupp C / Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 F12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:00 F12 f.2007 7/7 Grupp C / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp D /Omg 2 UL8 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp D /Omg 2 Ul2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp E / Omg 2 UL7 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P12 f.2007 7/7 Grupp J / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D /Omg 2 UL5 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2008 7/7 Grupp D /Omg 2 UL6 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2008 7/7 Grupp E / Omg 2 UL4 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2008 7/7 Grupp E / Omg 2 UL3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2008 7/7 Grupp H / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 16:40 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA2 Vinnare match 8597 Vinnare match 8598 Läs mer
28/04 16:40 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel LA3 Vinnare match 8599 Vinnare match 8600 Läs mer
28/04 16:40 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel SP1 Vinnare match 8605 Vinnare match 8606 Läs mer
28/04 16:40 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel SP2 Vinnare match 8607 Vinnare match 8608 Läs mer
28/04 16:40 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel KU2 Vinnare match 8756 Vinnare match 8757 Läs mer
28/04 16:40 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel KU1 Vinnare match 8754 Vinnare match 8755 Läs mer
28/04 16:40 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY2 Vinnare match 8734 Vinnare match 8735 Läs mer
28/04 16:40 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel NY1 Vinnare match 8732 Vinnare match 8733 Läs mer
28/04 16:40 F14 f.2005 9/9 A-Slutspel UL1 Vinnare match 8672 Vinnare match 8673 Läs mer
28/04 16:40 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel VR1 Vinnare match 8765 Vinnare match 8766 Läs mer
28/04 16:40 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel VR2 Vinnare match 8767 Vinnare match 8768 Läs mer
28/04 17:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 17:00 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 17:00 P11 f.2008 7/7 Grupp H / Omg 2 SK2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 17:30 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel VR1 Vinnare match 8613 Vinnare match 8614 Läs mer
28/04 17:30 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel VR2 Vinnare match 8615 Vinnare match 8616 Läs mer
28/04 17:30 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel KU1 Vinnare match 8621 Vinnare match 8622 Läs mer
28/04 17:30 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel KU2 Vinnare match 8623 Vinnare match 8624 Läs mer
28/04 17:30 P13 f.2006 9/9 B-Slutspel SP1 Vinnare match 8747 Vinnare match 8748 Läs mer
28/04 17:30 F14 f.2005 9/9 B-Slutspel LA1 Vinnare match 8679 Vinnare match 8680 Läs mer
28/04 17:30 F14 f.2005 9/9 C-Slutspel LA2 Vinnare match 8686 Vinnare match 8687 Läs mer
28/04 17:30 F14 f.2005 9/9 D-Slutspel SK1 Vinnare match 8693 Vinnare match 8694 Läs mer
28/04 17:30 F13 f.2006 9/9 A-Slutspel UL1 Vinnare match 8698 Vinnare match 8699 Läs mer
28/04 17:30 F13 f.2006 9/9 B-Slutspel BI1 Vinnare match 8703 Vinnare match 8704 Läs mer
28/04 17:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP3 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 17:30 P12 f.2007 7/7 Grupp K / Omg 2 IP2 Lag ej klart Lag ej klart Läs mer
28/04 18:20 P14 f.2005 9/9 A-Slutspel UL1 Vinnare match 8601 Vinnare match 8602 Läs mer
28/04 18:20 P14 f.2005 9/9 B-Slutspel SP1 Vinnare match 8609 Vinnare match 8610 Läs mer
28/04 18:20 P13 f.2006 9/9 C-Slutspel KU2 Vinnare match 8758 Vinnare match 8759 Läs mer
28/04 18:20 F13 f.2006 9/9 C-Slutspel VR1 Vinnare match 8708 Vinnare match 8709 Läs mer
28/04 18:20 F13 f.2006 9/9 D-Slutspel KU1 Vinnare match 8713 Vinnare match 8714 Läs mer
28/04 18:20 P13 f.2006 9/9 D-Slutspel VR2 Vinnare match 8769 Vinnare match 8770 Läs mer
28/04 19:10 P14 f.2005 9/9 C-Slutspel VR2 Vinnare match 8617 Vinnare match 8618 Läs mer
28/04 19:10 P14 f.2005 9/9 D-Slutspel KU1 Vinnare match 8625 Vinnare match 8626 Läs mer
28/04 19:10 P13 f.2006 9/9 A-Slutspel UL1 Vinnare match 8736 Vinnare match 8737 Läs mer