Giffcupen 2015, 25-26 april 2015, Tidaholm, Sverige
Annons
Tidaholms sparbank
Activated
Olausson Group
Grillkol.se
Ullmax
Svenskidrottssupport
Gogorilla
Billingehus
Advokatbyrån Eriksson & Bengtsson AB
Sherwin-Williams Sweden AB
Tvättmästarn
Tidaholms Stadshotell
ewear.se
Sveaskog
Team Style
Quickplay

Spelprogram Giffcupen 2015

Välj spelplats: Alla | UL1 | UL2 | UL3 | UL4 | UL5 | UL6 | UL7 | UL8 | UL9 | NY1 | NY2 | FR1 | FR2 | FR3 | IP1 | IP2 | IP3 | SK1 | SK2 | | LA1 | LA2 | LA3 | TI1 | TI2 | TI3 | BJ1 | BJ2 | NY3 | UL10



Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
25/04 08:00 P14 Grupp A IP1 Tidaholms GIFF Mullsjö IF Läs mer
25/04 08:00 P14 Grupp C SK1 IFK Falköping Blå Askims IK Läs mer
25/04 08:00 P14 Grupp E TI2 Sävedalens IF 1 Skövde AIK Läs mer
25/04 08:00 P14 Grupp F Partille IF Värnamo Södra FF Läs mer
25/04 08:00 P14 Grupp H FR1 HovåsBilldal IF HvGif Läs mer
25/04 08:00 P14 Grupp I FR2 IFK Skövde FK Rynninge IK Läs mer
25/04 08:00 P14 Grupp K TI1 Anderstorps IF Karlslund IF Läs mer
25/04 08:00 P12 9-m Grupp B LA3 Onsala BK röd Ulvåkers IF Läs mer
25/04 08:00 P12 9-m Grupp D LA2 IFK Göteborg Irsta IF Läs mer
25/04 08:00 F12 9-m Grupp A BJ2 Saltsjö-Boo Skövde KIK Läs mer
25/04 08:00 F13 9-m Grupp A UL1 IFK Skoghall Dam F02.. Ulvåkers IF / Väring.. Läs mer
25/04 08:00 F13 9-m Grupp B LA1 Irsta IF Habo IF Läs mer
25/04 08:00 F13 9-m Grupp C NY1 IFK Skoghall Dam F02.. Skultorps IF Läs mer
25/04 08:00 P13 9-m Grupp D FR3 Skövde AIK 1 IFK Falköping Blå Läs mer
25/04 08:00 P13 9-m Grupp F BJ1 IFK Skövde Vit Skultorps IF Läs mer
25/04 08:00 F10 Grupp A UL2 Trollhättans BoIS IFK TIDAHOLM Läs mer
25/04 08:00 F10 Grupp B UL3 Falköpings KIK, lag .. Varnhems IF Läs mer
25/04 08:00 P12 7-m Grupp F IP2 Dingtuna GIF Vit IFK Falköping FF Blå Läs mer
25/04 08:00 F11 Grupp A SK2 Skultorps IF Våmbs IF Läs mer
25/04 08:00 F11 Grupp B UL4 Falköpings KIK röd Skjetten SK (N) Läs mer
25/04 08:00 F11 Grupp D UL5 Falköpings KIK vit Anderstorps IF Läs mer
25/04 08:00 F12 7-m Grupp B IP3 IFK TIDAHOLM KinnarpSlutarpVartof.. Läs mer
25/04 08:00 P11 Grupp B UL7 Tidaholms G&IF svart Saltsjö-Boo IF (svar.. Läs mer
25/04 08:00 P11 Grupp C NY2 Näsets SK Vinröd IFK Hjo Läs mer
25/04 08:00 P11 Grupp F UL6 Tidaholms G&IF vit Anderstorps IF Läs mer
25/04 08:30 F10 Grupp C UL3 Falköpings KIK, lag .. Saltsjö-Boo IF Läs mer
25/04 08:30 F10 Grupp D UL2 J-södra Skultorps IF Läs mer
25/04 08:30 P12 7-m Grupp D IP2 Skultorps IF Dingtuna GIF Svart Läs mer
25/04 08:30 P12 7-m Grupp E IP3 Sjömarkens/Sandareds.. Våmbs if p-03 grön Läs mer
25/04 08:30 F12 7-m Grupp A UL7 Falköpings KIK vit Saltsjö-Boo Läs mer
25/04 08:30 F12 7-m Grupp D UL6 Sävedalens IF röd Skjetten SK (N) Läs mer
25/04 08:30 P11 Grupp A NY3 IFK Falköping Habo IF Vit Läs mer
25/04 08:30 P11 Grupp G UL4 IFK Falköping (Svart.. Mariebo IK Läs mer
25/04 08:30 P11 Grupp I UL5 Tomtens IF vit Saltsjö-Boo IF (oran.. Läs mer
25/04 08:30 P11 Grupp J SK2 Näsets SK Vit Ulvåkers IF svart Läs mer
25/04 08:30 P11 Grupp K NY2 IFK Falköping (Vit) Våmbs IF Vit Läs mer
25/04 08:30 F9 A UL8 Falköpings KIK F06 Trollhättans BoIS Läs mer
25/04 08:30 P8 A UL9 IFK Falköping Blå Tidaholms Gif vit Läs mer
25/04 08:50 P14 Grupp A TI1 Ik Zenith Västerås IK P01 Läs mer
25/04 08:50 P14 Grupp B IP1 Skultorps IF Barnarps IF Läs mer
25/04 08:50 P14 Grupp D TI2 Våmbs IF Trollhättans FK Läs mer
25/04 08:50 P14 Grupp D SK1 Skara FC IF Warta p01 Läs mer
25/04 08:50 P14 Grupp E FR1 Örebro SK P14 Alsike IF Läs mer
25/04 08:50 P13 11-m Grupp B FR2 Asarums IF Masthugget BK Läs mer
25/04 08:50 F14 Grupp D Skultorps IF Qviding FIF Läs mer
25/04 08:50 P12 9-m Grupp A LA2 Onsala BK blå Adolfsbergs IK Svart Läs mer
25/04 08:50 P12 9-m Grupp E LA3 Falköpings FK Brommapojkarna 03-17 Läs mer
25/04 08:50 F12 9-m Grupp A BJ2 AIK F03U TuWe Turun Weikot .. Läs mer
25/04 08:50 F13 9-m Grupp B FR3 Falköpings KIK röd Alingsås KIK Läs mer
25/04 08:50 F13 9-m Grupp D NY1 Våmbs IF Huddinge IF Läs mer
25/04 08:50 P13 9-m Grupp A UL1 IFK Skoghall Tidaholms Giff Läs mer
25/04 08:50 P13 9-m Grupp E BJ1 Råslätt SK 1 IFK Mariestad Läs mer
25/04 08:50 P13 9-m Grupp F LA1 Bollstanäs SK gul Finspångs FK Läs mer
25/04 09:00 F10 Grupp A UL2 Kinnarp/Slutarps IF Mariebo IK Läs mer
25/04 09:00 F10 Grupp B UL3 Habo IF Alingsås KIK Blå Läs mer
25/04 09:00 P12 7-m Grupp F IP3 IF Haga Vit Halvorstorps IS Läs mer
25/04 09:00 F11 Grupp A SK2 Bankeryds SK gul Bråtens Ik Läs mer
25/04 09:00 F11 Grupp B UL4 Stenstorps IF Saltsjö-Boo IF Svart Läs mer
25/04 09:00 F11 Grupp D UL5 Saltsjö-Boo IF Orang.. Bankeryds SK Svart Läs mer
25/04 09:00 F12 7-m Grupp B IP2 Sävedalens IF blå Alingsås KIK Läs mer
25/04 09:00 P11 Grupp A NY3 EgnahemsBK Tomtens IF gul Läs mer
25/04 09:00 P11 Grupp B UL7 IK Vista IFK Skövde 1 Läs mer
25/04 09:00 P11 Grupp C NY2 J-Södra/Vit IFK Skövde 3 Läs mer
25/04 09:00 P11 Grupp F UL6 Habo IF Blå IFK Skövde 2 Läs mer
25/04 09:00 F9 A UL8 skövde kik F9 Saltsjö-Boo IF Läs mer
25/04 09:00 P8 A UL9 IFK Falköping Blåvit.. Tidaholms GIF svart Läs mer
25/04 09:30 F10 Grupp C UL3 Alingsås KIK Vit Ulvåkers IF Läs mer
25/04 09:30 F10 Grupp D UL2 Brämhults IK Vakant plats 1 Läs mer
25/04 09:30 P12 7-m Grupp D IP3 Svenshögens sportklu.. Torslanda IK Vit Läs mer
25/04 09:30 P12 7-m Grupp E IP2 Anderstorps IF Tidaholms gif vit Läs mer
25/04 09:30 F12 7-m Grupp A UL7 Bankeryds sk Mariebo IK Läs mer
25/04 09:30 F12 7-m Grupp D NY3 Mullsjö IF Alingsås KIK Blå Läs mer
25/04 09:30 P11 Grupp G UL4 Våmbs IF Grön Hjuviks AIK Läs mer
25/04 09:30 P11 Grupp I UL5 J-Södra/Grön Barnarps IF Läs mer
25/04 09:30 P11 Grupp J SK2 IF Haga Kungsladugårds BK Vi.. Läs mer
25/04 09:30 P11 Grupp K UL6 Ulvåkers IF röd Sjömarkens IF P04 Läs mer
25/04 09:30 F9 A UL8 Tidaholms Gif Falköpings KIK F06 Läs mer
25/04 09:30 P8 A UL9 IFK Falköping Vit Vänersborg FK /Svart Läs mer
25/04 09:40 P14 Grupp C FR1 Bankeryd SK smålastenar goif Läs mer
25/04 09:40 P14 Grupp F TI1 Torslanda ik röd Mossens BK 1 Läs mer
25/04 09:40 P14 Grupp G Nödinge SK Lerums IS Läs mer
25/04 09:40 P14 Grupp H SK1 IFK Falköping Vit Skoftebyns IF Läs mer
25/04 09:40 P14 Grupp J TI2 Sävedalens IF 2 Torslanda ik svart Läs mer
25/04 09:40 F14 Grupp B FR2 Våmbs IF Halvorstorps IS/Trol.. Läs mer
25/04 09:40 F14 Grupp D IP1 Barnarps if Alingsås KIK Läs mer
25/04 09:40 P12 9-m Grupp C LA3 Onsala BK svart Skoftebyns IF Läs mer
25/04 09:40 P12 9-m Grupp D LA2 Vänersborgs FK Mullsjö IF Läs mer
25/04 09:40 F12 9-m Grupp B BJ2 Sollentuna FK IK Zenith Läs mer
25/04 09:40 P13 9-m Grupp A LA1 Bollstanäs SK Jönköping Södra IF V.. Läs mer
25/04 09:40 P13 9-m Grupp B FR3 Mullsjö If P02 IK Vista Läs mer
25/04 09:40 P13 9-m Grupp C UL1 Våmbs IF IF Brommapojkarna 02.. Läs mer
25/04 09:40 P13 9-m Grupp G BJ1 Ulvåkers IF Råslätt SK 2 Läs mer
25/04 09:40 P13 9-m Grupp H NY1 Skövde AIK 2 IFK Falköping Vit Läs mer
25/04 10:00 F10 Grupp A UL3 IFK TIDAHOLM Kinnarp/Slutarps IF Läs mer
25/04 10:00 F10 Grupp C UL2 Saltsjö-Boo IF Alingsås KIK Vit Läs mer
25/04 10:00 P12 7-m Grupp F IP2 IFK Falköping FF Blå IF Haga Vit Läs mer
25/04 10:00 F11 Grupp A SK2 Bråtens Ik Skultorps IF Läs mer
25/04 10:00 F11 Grupp B UL5 Skjetten SK (N) Stenstorps IF Läs mer
25/04 10:00 F11 Grupp D UL6 Anderstorps IF Saltsjö-Boo IF Orang.. Läs mer
25/04 10:00 F12 7-m Grupp B IP3 KinnarpSlutarpVartof.. Sävedalens IF blå Läs mer
25/04 10:00 P11 Grupp A UL4 Habo IF Vit EgnahemsBK Läs mer
25/04 10:00 P11 Grupp B NY2 Saltsjö-Boo IF (svar.. IK Vista Läs mer
25/04 10:00 P11 Grupp C NY3 IFK Hjo J-Södra/Vit Läs mer
25/04 10:00 P11 Grupp F UL7 Anderstorps IF Habo IF Blå Läs mer
25/04 10:00 F9 A UL8 Trollhättans BoIS skövde kik F9 Läs mer
25/04 10:00 P8 A UL9 ÖREBRO SK P07 VIT Vänersborgs FK Läs mer
25/04 10:30 P14 Grupp I FR1 IF Väster Svart Fristad/Sparsör/Borg.. Läs mer
25/04 10:30 P14 Grupp J TI2 Mossens BK 2 IFK Mariestad Läs mer
25/04 10:30 P14 Grupp K FR2 IF Väster Orange Näsets SK Läs mer
25/04 10:30 P13 11-m Grupp B Karlslunds IF HFK P0.. Örebro SK Ungdom/P02.. Läs mer
25/04 10:30 F14 Grupp A TI1 IFK TIDAHOLM Vakant plats 1 Läs mer
25/04 10:30 F14 Grupp C SK1 Falköpings KIK Utbynäs SK Läs mer
25/04 10:30 F14 Grupp C IP1 Torup/Rydö FF Skövde KIK Läs mer
25/04 10:30 P12 9-m Grupp A LA3 Skultorps IF IFK Kumla Blå Läs mer
25/04 10:30 P12 9-m Grupp E LA2 Onsala BK vit BK Häcken Läs mer
25/04 10:30 F12 9-m Grupp B BJ2 Örebro SK Stenkullen GOIK Läs mer
25/04 10:30 F13 9-m Grupp A UL1 Tidaholms GIF Bankeryds SK Läs mer
25/04 10:30 F13 9-m Grupp C NY1 Gislaved IS FK Hallby IK Läs mer
25/04 10:30 F13 9-m Grupp D FR3 Tabergs SK Stenkullen Goik Läs mer
25/04 10:30 P13 9-m Grupp C BJ1 Särö Ik Brämhults IK Läs mer
25/04 10:30 P13 9-m Grupp E LA1 Partille IF Gul Bollstanäs Sk grön Läs mer
25/04 10:30 F10 Grupp B UL3 Varnhems IF Habo IF Läs mer
25/04 10:30 F10 Grupp D UL2 Skultorps IF Brämhults IK Läs mer
25/04 10:30 P12 7-m Grupp D IP2 Dingtuna GIF Svart Svenshögens sportklu.. Läs mer
25/04 10:30 P12 7-m Grupp E IP3 Våmbs if p-03 grön Anderstorps IF Läs mer
25/04 10:30 F12 7-m Grupp A NY2 Saltsjö-Boo Bankeryds sk Läs mer
25/04 10:30 F12 7-m Grupp D UL4 Skjetten SK (N) Mullsjö IF Läs mer
25/04 10:30 P11 Grupp G UL5 Mariebo IK Våmbs IF Grön Läs mer
25/04 10:30 P11 Grupp I UL6 Saltsjö-Boo IF (oran.. J-Södra/Grön Läs mer
25/04 10:30 P11 Grupp J SK2 Ulvåkers IF svart IF Haga Läs mer
25/04 10:30 P11 Grupp K UL7 Våmbs IF Vit Ulvåkers IF röd Läs mer
25/04 10:30 F9 A UL8 Tidaholms Gif Saltsjö-Boo IF Läs mer
25/04 10:30 P8 A UL9 Tidaholms Gif vit Vänersborg FK /Svart Läs mer
25/04 11:00 F10 Grupp A UL3 Mariebo IK Trollhättans BoIS Läs mer
25/04 11:00 F10 Grupp C UL2 Ulvåkers IF Falköpings KIK, lag .. Läs mer
25/04 11:00 P12 7-m Grupp F IP2 Halvorstorps IS Dingtuna GIF Vit Läs mer
25/04 11:00 F11 Grupp A SK2 Våmbs IF Bankeryds SK gul Läs mer
25/04 11:00 F11 Grupp B UL6 Saltsjö-Boo IF Svart Falköpings KIK röd Läs mer
25/04 11:00 F11 Grupp D UL7 Bankeryds SK Svart Falköpings KIK vit Läs mer
25/04 11:00 F12 7-m Grupp B IP3 Alingsås KIK IFK TIDAHOLM Läs mer
25/04 11:00 P11 Grupp A UL5 Tomtens IF gul IFK Falköping Läs mer
25/04 11:00 P11 Grupp B NY3 IFK Skövde 1 Tidaholms G&IF svart Läs mer
25/04 11:00 P11 Grupp C UL4 IFK Skövde 3 Näsets SK Vinröd Läs mer
25/04 11:00 P11 Grupp F NY2 IFK Skövde 2 Tidaholms G&IF vit Läs mer
25/04 11:00 F9 A UL8 Falköpings KIK F06 skövde kik F9 Läs mer
25/04 11:00 P8 A UL9 Vänersborgs FK IFK Falköping Blå Läs mer
25/04 11:20 P14 Grupp A TI2 Mullsjö IF Ik Zenith Läs mer
25/04 11:20 P14 Grupp B FR1 Älvsborgs FF Västra Frölunda 2 Läs mer
25/04 11:20 P14 Grupp G FR2 Västra Frölunda 1 Ulvåker/Tymer Läs mer
25/04 11:20 P13 11-m Grupp A Karlslunds IF HFK P0.. Mariedals IK Läs mer
25/04 11:20 P13 11-m Grupp A IP1 IFK Värnamo Älvsborgs FF Läs mer
25/04 11:20 F14 Grupp A SK1 IK Waria Hovslätts IK Läs mer
25/04 11:20 F14 Grupp B TI1 Bankeryds Sportklubb BK Häcken F01 Läs mer
25/04 11:20 P12 9-m Grupp B LA2 Partille IF 03 Halvorstorps IS Läs mer
25/04 11:20 P12 9-m Grupp C LA3 Adolfsbergs IK Vit IFK Kumla Vit Läs mer
25/04 11:20 F12 9-m Grupp A BJ2 Skövde KIK AIK F03U Läs mer
25/04 11:20 F13 9-m Grupp B FR3 Alingsås KIK Irsta IF Läs mer
25/04 11:20 P13 9-m Grupp B LA1 IFK Skövde Blå Partille IF Röd Läs mer
25/04 11:20 P13 9-m Grupp D NY1 Jönköping Södra IF G.. Torslanda IK Läs mer
25/04 11:20 P13 9-m Grupp G BJ1 IFK Värnamo Särö IK 2 Läs mer
25/04 11:20 P13 9-m Grupp H UL1 IF Brommapojkarna P0.. Bråtens IK Läs mer
25/04 11:30 F10 Grupp B UL3 Alingsås KIK Blå Falköpings KIK, lag .. Läs mer
25/04 11:30 F10 Grupp D UL2 Vakant plats 1 J-södra Läs mer
25/04 11:30 P12 7-m Grupp D IP2 Torslanda IK Vit Skultorps IF Läs mer
25/04 11:30 P12 7-m Grupp E IP3 Tidaholms gif vit Sjömarkens/Sandareds.. Läs mer
25/04 11:30 F12 7-m Grupp A NY3 Mariebo IK Falköpings KIK vit Läs mer
25/04 11:30 F12 7-m Grupp D UL4 Alingsås KIK Blå Sävedalens IF röd Läs mer
25/04 11:30 P11 Grupp G UL6 Hjuviks AIK IFK Falköping (Svart.. Läs mer
25/04 11:30 P11 Grupp I UL7 Barnarps IF Tomtens IF vit Läs mer
25/04 11:30 P11 Grupp J SK2 Kungsladugårds BK Vi.. Näsets SK Vit Läs mer
25/04 11:30 P11 Grupp K NY2 Sjömarkens IF P04 IFK Falköping (Vit) Läs mer
25/04 11:30 F9 A UL8 Saltsjö-Boo IF Trollhättans BoIS Läs mer
25/04 11:30 P8 A UL9 IFK Falköping Vit Tidaholms GIF svart Läs mer
25/04 12:00 F10 Grupp A UL2 Trollhättans BoIS Kinnarp/Slutarps IF Läs mer
25/04 12:00 F10 Grupp C UL3 Falköpings KIK, lag .. Alingsås KIK Vit Läs mer
25/04 12:00 P12 7-m Grupp F IP2 Dingtuna GIF Vit IF Haga Vit Läs mer
25/04 12:00 F11 Grupp A SK2 Skultorps IF Bankeryds SK gul Läs mer
25/04 12:00 F11 Grupp B UL7 Falköpings KIK röd Stenstorps IF Läs mer
25/04 12:00 F11 Grupp D NY2 Falköpings KIK vit Saltsjö-Boo IF Orang.. Läs mer
25/04 12:00 F12 7-m Grupp B IP3 IFK TIDAHOLM Sävedalens IF blå Läs mer
25/04 12:00 P11 Grupp A UL6 IFK Falköping EgnahemsBK Läs mer
25/04 12:00 P11 Grupp B UL4 Tidaholms G&IF svart IK Vista Läs mer
25/04 12:00 P11 Grupp C UL5 Näsets SK Vinröd J-Södra/Vit Läs mer
25/04 12:00 P11 Grupp F NY3 Tidaholms G&IF vit Habo IF Blå Läs mer
25/04 12:00 F9 A UL8 skövde kik F9 Tidaholms Gif Läs mer
25/04 12:00 P8 A UL9 IFK Falköping Blåvit.. ÖREBRO SK P07 VIT Läs mer
25/04 12:10 P14 Grupp A TI2 Västerås IK P01 Tidaholms GIFF Läs mer
25/04 12:10 P14 Grupp C TI1 Askims IK Bankeryd SK Läs mer
25/04 12:10 P14 Grupp C FR1 smålastenar goif IFK Falköping Blå Läs mer
25/04 12:10 P14 Grupp D SK1 Trollhättans FK Skara FC Läs mer
25/04 12:10 P14 Grupp E FR2 Skövde AIK Örebro SK P14 Läs mer
25/04 12:10 P14 Grupp E IP1 Alsike IF Sävedalens IF 1 Läs mer
25/04 12:10 P14 Grupp F Värnamo Södra FF Torslanda ik röd Läs mer
25/04 12:10 P12 9-m Grupp D LA2 Irsta IF Vänersborgs FK Läs mer
25/04 12:10 P12 9-m Grupp D LA3 Mullsjö IF IFK Göteborg Läs mer
25/04 12:10 F12 9-m Grupp A BJ2 TuWe Turun Weikot .. Saltsjö-Boo Läs mer
25/04 12:10 F13 9-m Grupp B LA1 Habo IF Falköpings KIK röd Läs mer
25/04 12:10 F13 9-m Grupp D FR3 Huddinge IF Tabergs SK Läs mer
25/04 12:10 P13 9-m Grupp A NY1 Tidaholms Giff Bollstanäs SK Läs mer
25/04 12:10 P13 9-m Grupp C BJ1 IF Brommapojkarna 02.. Särö Ik Läs mer
25/04 12:10 P13 9-m Grupp F UL1 Skultorps IF Bollstanäs SK gul Läs mer
25/04 12:30 F10 Grupp B UL2 Falköpings KIK, lag .. Habo IF Läs mer
25/04 12:30 F10 Grupp D UL3 J-södra Brämhults IK Läs mer
25/04 12:30 P12 7-m Grupp D IP2 Skultorps IF Svenshögens sportklu.. Läs mer
25/04 12:30 P12 7-m Grupp E IP3 Sjömarkens/Sandareds.. Anderstorps IF Läs mer
25/04 12:30 F12 7-m Grupp A UL4 Falköpings KIK vit Bankeryds sk Läs mer
25/04 12:30 F12 7-m Grupp D UL5 Sävedalens IF röd Mullsjö IF Läs mer
25/04 12:30 P11 Grupp G UL7 IFK Falköping (Svart.. Våmbs IF Grön Läs mer
25/04 12:30 P11 Grupp I NY2 Tomtens IF vit J-Södra/Grön Läs mer
25/04 12:30 P11 Grupp J SK2 Näsets SK Vit IF Haga Läs mer
25/04 12:30 P11 Grupp K NY3 IFK Falköping (Vit) Ulvåkers IF röd Läs mer
25/04 12:30 P8 A UL10 Tidaholms Gif vit IFK Falköping Vit Läs mer
25/04 12:30 P9 A UL8 Skultorps IF Ekedalens SK Läs mer
25/04 12:30 P9 B UL9 Skultorps IF 2 IFK Hjo Läs mer
25/04 13:00 P14 Grupp B FR1 Barnarps IF Älvsborgs FF Läs mer
25/04 13:00 P14 Grupp D TI2 IF Warta p01 Våmbs IF Läs mer
25/04 13:00 P14 Grupp F FR2 Mossens BK 1 Partille IF Läs mer
25/04 13:00 P14 Grupp H SK1 Skoftebyns IF HovåsBilldal IF Läs mer
25/04 13:00 P14 Grupp I TI1 Rynninge IK IF Väster Svart Läs mer
25/04 13:00 P14 Grupp J Torslanda ik svart Mossens BK 2 Läs mer
25/04 13:00 P14 Grupp J IP1 IFK Mariestad Sävedalens IF 2 Läs mer
25/04 13:00 P12 9-m Grupp E LA2 BK Häcken Falköpings FK Läs mer
25/04 13:00 P12 9-m Grupp E LA3 Brommapojkarna 03-17 Onsala BK vit Läs mer
25/04 13:00 F13 9-m Grupp A BJ1 Ulvåkers IF / Väring.. Tidaholms GIF Läs mer
25/04 13:00 F13 9-m Grupp A FR3 Bankeryds SK IFK Skoghall Dam F02.. Läs mer
25/04 13:00 F13 9-m Grupp C NY1 Skultorps IF Gislaved IS Läs mer
25/04 13:00 P13 9-m Grupp A LA1 Jönköping Södra IF V.. IFK Skoghall Läs mer
25/04 13:00 P13 9-m Grupp E UL1 Bollstanäs Sk grön Råslätt SK 1 Läs mer
25/04 13:00 F10 Grupp A UL3 IFK TIDAHOLM Mariebo IK Läs mer
25/04 13:00 F10 Grupp C UL2 Saltsjö-Boo IF Ulvåkers IF Läs mer
25/04 13:00 P12 7-m Grupp F IP3 IFK Falköping FF Blå Halvorstorps IS Läs mer
25/04 13:00 F11 Grupp A SK2 Våmbs IF Bråtens Ik Läs mer
25/04 13:00 F11 Grupp B UL7 Skjetten SK (N) Saltsjö-Boo IF Svart Läs mer
25/04 13:00 F11 Grupp D NY3 Anderstorps IF Bankeryds SK Svart Läs mer
25/04 13:00 F12 7-m Grupp B IP2 KinnarpSlutarpVartof.. Alingsås KIK Läs mer
25/04 13:00 P11 Grupp A NY2 Habo IF Vit Tomtens IF gul Läs mer
25/04 13:00 P11 Grupp B UL5 Saltsjö-Boo IF (svar.. IFK Skövde 1 Läs mer
25/04 13:00 P11 Grupp C UL6 IFK Hjo IFK Skövde 3 Läs mer
25/04 13:00 P11 Grupp F UL4 Anderstorps IF IFK Skövde 2 Läs mer
25/04 13:00 P8 A UL10 Vänersborg FK /Svart Tidaholms GIF svart Läs mer
25/04 13:00 P9 C UL8 Skövde AIK 2 Askims IK Svart Läs mer
25/04 13:00 P9 D UL9 Skövde AIK 1 IK Vista Blå Läs mer
25/04 13:30 F10 Grupp B UL3 Varnhems IF Alingsås KIK Blå Läs mer
25/04 13:30 F10 Grupp D UL2 Skultorps IF Vakant plats 1 Läs mer
25/04 13:30 P12 7-m Grupp D IP3 Dingtuna GIF Svart Torslanda IK Vit Läs mer
25/04 13:30 P12 7-m Grupp E IP2 Våmbs if p-03 grön Tidaholms gif vit Läs mer
25/04 13:30 F12 7-m Grupp A UL5 Saltsjö-Boo Mariebo IK Läs mer
25/04 13:30 F12 7-m Grupp D UL6 Skjetten SK (N) Alingsås KIK Blå Läs mer
25/04 13:30 P11 Grupp G NY2 Mariebo IK Hjuviks AIK Läs mer
25/04 13:30 P11 Grupp I NY3 Saltsjö-Boo IF (oran.. Barnarps IF Läs mer
25/04 13:30 P11 Grupp J SK2 Ulvåkers IF svart Kungsladugårds BK Vi.. Läs mer
25/04 13:30 P11 Grupp K UL4 Våmbs IF Vit Sjömarkens IF P04 Läs mer
25/04 13:30 P8 A UL10 IFK Falköping Blå ÖREBRO SK P07 VIT Läs mer
25/04 13:30 P9 A UL8 IFK Falköping Vit IFK SKÖVDE 2 Läs mer
25/04 13:30 P9 B UL9 Ulvåkers IF Svart Askims IK Röd Läs mer
25/04 13:50 P14 Grupp B FR1 Västra Frölunda 2 Skultorps IF Läs mer
25/04 13:50 P14 Grupp G FR2 Ulvåker/Tymer Nödinge SK Läs mer
25/04 13:50 P14 Grupp H IP1 HvGif IFK Falköping Vit Läs mer
25/04 13:50 P14 Grupp I SK1 Fristad/Sparsör/Borg.. IFK Skövde FK Läs mer
25/04 13:50 P14 Grupp K Näsets SK Anderstorps IF Läs mer
25/04 13:50 P14 Grupp K TI1 Karlslund IF IF Väster Orange Läs mer
25/04 13:50 P13 11-m Grupp B TI2 Örebro SK Ungdom/P02.. Asarums IF Läs mer
25/04 13:50 P12 9-m Grupp A LA3 Adolfsbergs IK Svart Skultorps IF Läs mer
25/04 13:50 P12 9-m Grupp B LA2 Halvorstorps IS Onsala BK röd Läs mer
25/04 13:50 F13 9-m Grupp C FR3 FK Hallby IK IFK Skoghall Dam F02.. Läs mer
25/04 13:50 P13 9-m Grupp B NY1 Partille IF Röd Mullsjö If P02 Läs mer
25/04 13:50 P13 9-m Grupp B UL1 IK Vista IFK Skövde Blå Läs mer
25/04 13:50 P13 9-m Grupp G BJ1 Särö IK 2 Ulvåkers IF Läs mer
25/04 13:50 P13 9-m Grupp H LA1 Bråtens IK Skövde AIK 2 Läs mer
25/04 14:00 P12 7-m Grupp A IP2 Brämhult IK P-03 IFK Falköping FF Vit Läs mer
25/04 14:00 P12 7-m Grupp B UL7 Gnosjö IF IFK Skövde Vit Läs mer
25/04 14:00 P12 7-m Grupp H NY3 IFK Skövde Blå IK Vista Blå Läs mer
25/04 14:00 P12 7-m Grupp I NY2 Skara FC P-03 vit Tidaholms gif svart Läs mer
25/04 14:00 F11 Grupp C SK2 Skövde KIK - Svart Alingsås KIK vit Läs mer
25/04 14:00 F12 7-m Grupp C IP3 Falköpings KIK röd Våmbs IF Vit Läs mer
25/04 14:00 P11 Grupp D UL2 IF Väster Grön BK Häcken Gul Läs mer
25/04 14:00 P11 Grupp H UL3 BK Häcken Svart IF Väster Orange Läs mer
25/04 14:00 P11 Grupp L UL4 Karlskoga SK Orange Jonsereds IF, svart Läs mer
25/04 14:00 P11 Grupp M UL5 Nol IK Gnosjö IF lag 1 Läs mer
25/04 14:00 P11 Grupp N UL6 Jonsereds IF gul Kullavik IF 2 Läs mer
25/04 14:00 P8 A UL10 IFK Falköping Blåvit.. Vänersborgs FK Läs mer
25/04 14:00 P9 C UL8 Hammarby IF P06.5 IFK SKÖVDE 1 Läs mer
25/04 14:00 P9 D UL9 IFK TIDAHOLM IFK SKÖVDE 4 Läs mer
25/04 14:30 F12 9-m Grupp B BJ2 IK Zenith Örebro SK Läs mer
25/04 14:30 F10 B-slutspel 1/4 1 UL2 3:a Grupp A 4:a Grupp B
25/04 14:30 F10 B-slutspel 1/4 2 UL3 3:a Grupp C 4:a Grupp D
25/04 14:30 F10 B-slutspel 1/4 3 UL4 3:a Grupp B 4:a Grupp A
25/04 14:30 F10 B-slutspel 1/4 4 UL5 3:a Grupp D 4:a Grupp C
25/04 14:30 P12 7-m Grupp C IP2 BK Derby grön IK Vista Röd Läs mer
25/04 14:30 P12 7-m Grupp G IP3 Habo IF blå IFK Falköping FF Blå.. Läs mer
25/04 14:30 P12 7-m Grupp J UL6 Habo IF vit Barnarps IF Läs mer
25/04 14:30 F11 Grupp E SK2 Skövde KIK - Vit Dalsjöfors GoIF Läs mer
25/04 14:30 F12 7-m Grupp E NY2 Dalsjöfors GoIF Våmbs IF Grön Läs mer
25/04 14:30 P11 Grupp D NY3 Karlskoga SK vit Kullavik IF 3 Läs mer
25/04 14:30 P11 Grupp E UL7 Kalmar Södra IF Degerfors IF ungdom Läs mer
25/04 14:30 P9 A UL9 Ekedalens SK IFK Falköping Vit Läs mer
25/04 14:30 P9 B UL8 Askims IK Röd Skultorps IF 2 Läs mer
25/04 14:30 P9 E UL10 Ik Vista Röd IFK TIDAHOLM 2 Läs mer
25/04 14:40 P14 Grupp G FR1 Lerums IS Västra Frölunda 1 Läs mer
25/04 14:40 P13 11-m Grupp A FR2 Mariedals IK IFK Värnamo Läs mer
25/04 14:40 P13 11-m Grupp A IP1 Älvsborgs FF Karlslunds IF HFK P0.. Läs mer
25/04 14:40 P13 11-m Grupp B SK1 Masthugget BK Karlslunds IF HFK P0.. Läs mer
25/04 14:40 F14 Grupp A TI2 Vakant plats 1 IK Waria Läs mer
25/04 14:40 F14 Grupp A Hovslätts IK IFK TIDAHOLM Läs mer
25/04 14:40 F14 Grupp B TI1 BK Häcken F01 Våmbs IF Läs mer
25/04 14:40 P12 9-m Grupp B LA2 Ulvåkers IF Partille IF 03 Läs mer
25/04 14:40 P12 9-m Grupp C LA3 IFK Kumla Vit Onsala BK svart Läs mer
25/04 14:40 F13 9-m Grupp D FR3 Stenkullen Goik Våmbs IF Läs mer
25/04 14:40 P13 9-m Grupp C BJ1 Brämhults IK Våmbs IF Läs mer
25/04 14:40 P13 9-m Grupp D UL1 IFK Falköping Blå Jönköping Södra IF G.. Läs mer
25/04 14:40 P13 9-m Grupp D NY1 Torslanda IK Skövde AIK 1 Läs mer
25/04 14:40 P13 9-m Grupp F LA1 Finspångs FK IFK Skövde Vit Läs mer
25/04 15:00 F10 A-slutspel 1/4 1 UL2 1:a Grupp A 2:a Grupp B
25/04 15:00 F10 A-slutspel 1/4 2 UL3 1:a Grupp C 2:a Grupp D
25/04 15:00 F10 A-slutspel 1/4 3 UL4 1:a Grupp B 2:a Grupp A
25/04 15:00 F10 A-slutspel 1/4 4 UL5 1:a Grupp D 2:a Grupp C
25/04 15:00 P12 7-m Grupp A IP3 IF HAGA svart Lekeryd Svarttorps S.. Läs mer
25/04 15:00 F11 Grupp C SK2 Utbynäs SK IK Waria Läs mer
25/04 15:00 F12 7-m Grupp C IP2 Bankeryd SK svart Hjulsbro IK Lag Vit Läs mer
25/04 15:00 P11 Grupp H UL6 Gnosjö IF lag 2 OBK P04 - Röd Läs mer
25/04 15:00 P11 Grupp L UL7 Kullavik IF 1 OBK P04 - Vit Läs mer
25/04 15:00 P11 Grupp M NY2 SÄRÖ IK BK Derby Läs mer
25/04 15:00 P11 Grupp N NY3 OBK P04 - Blå IFK Mariestad Läs mer
25/04 15:00 P9 C UL9 Askims IK Svart Hammarby IF P06.5 Läs mer
25/04 15:00 P9 D UL8 IFK SKÖVDE 4 Skövde AIK 1 Läs mer
25/04 15:00 P9 E UL10 IFK Hjo lag blå Ulvåkers IF Röd Läs mer
25/04 15:20 F12 9-m Grupp B BJ2 Stenkullen GOIK Sollentuna FK Läs mer
25/04 15:30 P14 Grupp C TI2 Askims IK smålastenar goif Läs mer
25/04 15:30 P14 Grupp J SK1 Sävedalens IF 2 Mossens BK 2 Läs mer
25/04 15:30 F14 Grupp B Halvorstorps IS/Trol.. Bankeryds Sportklubb Läs mer
25/04 15:30 F14 Grupp C FR2 Utbynäs SK Torup/Rydö FF Läs mer
25/04 15:30 F14 Grupp C IP1 Skövde KIK Falköpings KIK Läs mer
25/04 15:30 F14 Grupp D FR1 Alingsås KIK Skultorps IF Läs mer
25/04 15:30 F14 Grupp D TI1 Qviding FIF Barnarps if Läs mer
25/04 15:30 P12 9-m Grupp A LA3 IFK Kumla Blå Onsala BK blå Läs mer
25/04 15:30 P12 9-m Grupp C LA2 Skoftebyns IF Adolfsbergs IK Vit Läs mer
25/04 15:30 F13 9-m Grupp B LA1 Irsta IF Falköpings KIK röd Läs mer
25/04 15:30 F13 9-m Grupp B FR3 Habo IF Alingsås KIK Läs mer
25/04 15:30 P13 9-m Grupp A BJ1 Tidaholms Giff Jönköping Södra IF V.. Läs mer
25/04 15:30 P13 9-m Grupp E NY1 IFK Mariestad Partille IF Gul Läs mer
25/04 15:30 P13 9-m Grupp G UL1 Råslätt SK 2 IFK Värnamo Läs mer
25/04 15:30 F10 B-slutspel 1/2 1 UL2 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
25/04 15:30 F10 B-slutspel 1/2 2 UL3 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
25/04 15:30 P12 7-m Grupp B UL4 Mariestads BK Skara FC P-03 blå Läs mer
25/04 15:30 P12 7-m Grupp C IP3 Våmbs if p-03 svart Mariebo IK Läs mer
25/04 15:30 P12 7-m Grupp G IP2 BK Häcken Tenhults IF Läs mer
25/04 15:30 P12 7-m Grupp H UL6 Särö IK Fristad Gymnastik oc.. Läs mer
25/04 15:30 P12 7-m Grupp I UL5 Jönköpings Södra IF Torslanda IK Röd Läs mer
25/04 15:30 P12 7-m Grupp J UL7 IFK Skövde Grön BK Häcken svart Läs mer
25/04 15:30 F11 Grupp E SK2 Alingsås KIK blå Ifk värnamo Läs mer
25/04 15:30 F12 7-m Grupp E NY3 BK Derby Hjulsbro IK Lag Blå Läs mer
25/04 15:30 P11 Grupp E NY2 BK Häcken GulSvart MBK (Masthuggets bol.. Läs mer
25/04 15:30 P9 A UL9 IFK SKÖVDE 2 Skultorps IF Läs mer
25/04 15:30 P9 B UL8 IFK Hjo Ulvåkers IF Svart Läs mer
25/04 15:30 P9 E UL10 IFK Falköping Blå IFK SKÖVDE 3 Läs mer
25/04 16:00 F10 A-slutspel 1/2 1 UL2 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
25/04 16:00 F10 A-slutspel 1/2 2 UL3 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
25/04 16:00 P12 7-m Grupp A IP3 IFK Falköping FF Vit IF HAGA svart Läs mer
25/04 16:00 P12 7-m Grupp B NY3 IFK Skövde Vit Mariestads BK Läs mer
25/04 16:00 F11 Grupp C SK2 Alingsås KIK vit Utbynäs SK Läs mer
25/04 16:00 F12 7-m Grupp C IP2 Våmbs IF Vit Bankeryd SK svart Läs mer
25/04 16:00 P11 Grupp D UL4 BK Häcken Gul Karlskoga SK vit Läs mer
25/04 16:00 P11 Grupp H UL5 IF Väster Orange Gnosjö IF lag 2 Läs mer
25/04 16:00 P11 Grupp L UL6 Jonsereds IF, svart Kullavik IF 1 Läs mer
25/04 16:00 P11 Grupp M UL7 Gnosjö IF lag 1 SÄRÖ IK Läs mer
25/04 16:00 P11 Grupp N NY2 Kullavik IF 2 OBK P04 - Blå Läs mer
25/04 16:00 P9 C UL9 IFK SKÖVDE 1 Skövde AIK 2 Läs mer
25/04 16:00 P9 D UL8 IK Vista Blå IFK TIDAHOLM Läs mer
25/04 16:00 P9 E UL10 Ulvåkers IF Röd IFK TIDAHOLM 2 Läs mer
25/04 16:10 F12 9-m Grupp A BJ2 Saltsjö-Boo AIK F03U Läs mer
25/04 16:20 P14 Grupp A FR1 Tidaholms GIFF Ik Zenith Läs mer
25/04 16:20 P14 Grupp A FR2 Mullsjö IF Västerås IK P01 Läs mer
25/04 16:20 P14 Grupp B IP1 Skultorps IF Älvsborgs FF Läs mer
25/04 16:20 P14 Grupp B SK1 Barnarps IF Västra Frölunda 2 Läs mer
25/04 16:20 P14 Grupp C IFK Falköping Blå Bankeryd SK Läs mer
25/04 16:20 P14 Grupp D TI1 Våmbs IF Skara FC Läs mer
25/04 16:20 P14 Grupp D TI2 Trollhättans FK IF Warta p01 Läs mer
25/04 16:20 P12 9-m Grupp D LA2 IFK Göteborg Vänersborgs FK Läs mer
25/04 16:20 P12 9-m Grupp E LA3 Onsala BK vit Falköpings FK Läs mer
25/04 16:20 F13 9-m Grupp C FR3 IFK Skoghall Dam F02.. Gislaved IS Läs mer
25/04 16:20 F13 9-m Grupp C NY1 Skultorps IF FK Hallby IK Läs mer
25/04 16:20 P13 9-m Grupp A LA1 IFK Skoghall Bollstanäs SK Läs mer
25/04 16:20 P13 9-m Grupp B BJ1 IFK Skövde Blå Mullsjö If P02 Läs mer
25/04 16:20 P13 9-m Grupp H UL1 IFK Falköping Vit IF Brommapojkarna P0.. Läs mer
25/04 16:30 F10 B-slutspel 1/1 1 UL2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
25/04 16:30 P12 7-m Grupp C IP3 IK Vista Röd Våmbs if p-03 svart Läs mer
25/04 16:30 P12 7-m Grupp G IP2 IFK Falköping FF Blå.. BK Häcken Läs mer
25/04 16:30 P12 7-m Grupp H UL4 IK Vista Blå Särö IK Läs mer
25/04 16:30 P12 7-m Grupp I UL3 Tidaholms gif svart Jönköpings Södra IF Läs mer
25/04 16:30 P12 7-m Grupp J UL5 Barnarps IF IFK Skövde Grön Läs mer
25/04 16:30 F11 Grupp E SK2 Dalsjöfors GoIF Alingsås KIK blå Läs mer
25/04 16:30 F12 7-m Grupp E UL7 Våmbs IF Grön BK Derby Läs mer
25/04 16:30 P11 Grupp E UL6 MBK (Masthuggets bol.. Kalmar Södra IF Läs mer
25/04 16:30 P9 A UL10 Skultorps IF IFK Falköping Vit Läs mer
25/04 16:30 P9 B UL9 Skultorps IF 2 Ulvåkers IF Svart Läs mer
25/04 16:30 P9 E UL8 Askims IK Vit IFK Hjo lag blå Läs mer
25/04 17:00 F12 9-m Grupp A BJ2 Skövde KIK TuWe Turun Weikot .. Läs mer
25/04 17:00 F10 A-slutspel 1/1 1 UL2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
25/04 17:00 P12 7-m Grupp A IP3 Lekeryd Svarttorps S.. Brämhult IK P-03 Läs mer
25/04 17:00 P12 7-m Grupp B UL7 Skara FC P-03 blå Gnosjö IF Läs mer
25/04 17:00 F11 Grupp C SK2 IK Waria Skövde KIK - Svart Läs mer
25/04 17:00 F12 7-m Grupp C IP2 Hjulsbro IK Lag Vit Falköpings KIK röd Läs mer
25/04 17:00 P11 Grupp H UL3 OBK P04 - Röd BK Häcken Svart Läs mer
25/04 17:00 P11 Grupp L UL4 OBK P04 - Vit Karlskoga SK Orange Läs mer
25/04 17:00 P11 Grupp M UL5 BK Derby Nol IK Läs mer
25/04 17:00 P11 Grupp N UL6 Jonsereds IF gul OBK P04 - Blå Läs mer
25/04 17:00 P9 C UL8 Skövde AIK 2 Hammarby IF P06.5 Läs mer
25/04 17:00 P9 D UL9 Skövde AIK 1 IFK TIDAHOLM Läs mer
25/04 17:00 P9 E UL10 Ik Vista Röd IFK Falköping Blå Läs mer
25/04 17:10 P14 Grupp E FR2 Skövde AIK Alsike IF Läs mer
25/04 17:10 P14 Grupp F IP1 Torslanda ik röd Partille IF Läs mer
25/04 17:10 P14 Grupp F SK1 Mossens BK 1 Värnamo Södra FF Läs mer
25/04 17:10 P14 Grupp G Västra Frölunda 1 Nödinge SK Läs mer
25/04 17:10 P14 Grupp G TI1 Ulvåker/Tymer Lerums IS Läs mer
25/04 17:10 P14 Grupp H TI2 IFK Falköping Vit HovåsBilldal IF Läs mer
25/04 17:10 P13 11-m Grupp A FR1 Mariedals IK Älvsborgs FF Läs mer
25/04 17:10 P12 9-m Grupp A LA2 Onsala BK blå Skultorps IF Läs mer
25/04 17:10 P12 9-m Grupp D LA3 Irsta IF Mullsjö IF Läs mer
25/04 17:10 F13 9-m Grupp A NY1 Ulvåkers IF / Väring.. Bankeryds SK Läs mer
25/04 17:10 F13 9-m Grupp D FR3 Våmbs IF Tabergs SK Läs mer
25/04 17:10 F13 9-m Grupp D UL1 Huddinge IF Stenkullen Goik Läs mer
25/04 17:10 P13 9-m Grupp C BJ1 IF Brommapojkarna 02.. Brämhults IK Läs mer
25/04 17:10 P13 9-m Grupp F LA1 IFK Skövde Vit Bollstanäs SK gul Läs mer
25/04 17:30 P12 7-m Grupp C IP3 Mariebo IK BK Derby grön Läs mer
25/04 17:30 P12 7-m Grupp G IP2 Tenhults IF Habo IF blå Läs mer
25/04 17:30 P12 7-m Grupp H UL4 Fristad Gymnastik oc.. IFK Skövde Blå Läs mer
25/04 17:30 P12 7-m Grupp I UL3 Torslanda IK Röd Skara FC P-03 vit Läs mer
25/04 17:30 P12 7-m Grupp J UL5 BK Häcken svart Habo IF vit Läs mer
25/04 17:30 F11 Grupp E SK2 Ifk värnamo Skövde KIK - Vit Läs mer
25/04 17:30 F12 7-m Grupp E UL7 Hjulsbro IK Lag Blå Dalsjöfors GoIF Läs mer
25/04 17:30 P11 Grupp D UL2 Kullavik IF 3 IF Väster Grön Läs mer
25/04 17:30 P11 Grupp E UL6 Degerfors IF ungdom BK Häcken GulSvart Läs mer
25/04 17:30 P9 A UL9 Ekedalens SK IFK SKÖVDE 2 Läs mer
25/04 17:30 P9 B UL8 IFK Hjo Askims IK Röd Läs mer
25/04 17:30 P9 E UL10 IFK SKÖVDE 3 Ulvåkers IF Röd Läs mer
25/04 17:50 F12 9-m Grupp B BJ2 IK Zenith Stenkullen GOIK Läs mer
25/04 18:00 P14 Grupp H FR1 Skoftebyns IF HvGif Läs mer
25/04 18:00 P14 Grupp I FR2 IF Väster Svart IFK Skövde FK Läs mer
25/04 18:00 P14 Grupp I IP1 Fristad/Sparsör/Borg.. Rynninge IK Läs mer
25/04 18:00 P14 Grupp K IF Väster Orange Anderstorps IF Läs mer
25/04 18:00 P14 Grupp K TI1 Näsets SK Karlslund IF Läs mer
25/04 18:00 P13 11-m Grupp A TI2 Karlslunds IF HFK P0.. IFK Värnamo Läs mer
25/04 18:00 P13 11-m Grupp B SK1 Örebro SK Ungdom/P02.. Masthugget BK Läs mer
25/04 18:00 P12 9-m Grupp A LA2 Adolfsbergs IK Svart IFK Kumla Blå Läs mer
25/04 18:00 P12 9-m Grupp B LA3 Onsala BK röd Partille IF 03 Läs mer
25/04 18:00 F13 9-m Grupp A UL1 IFK Skoghall Dam F02.. Tidaholms GIF Läs mer
25/04 18:00 P13 9-m Grupp B NY1 Partille IF Röd IK Vista Läs mer
25/04 18:00 P13 9-m Grupp D BJ1 Skövde AIK 1 Jönköping Södra IF G.. Läs mer
25/04 18:00 P13 9-m Grupp E LA1 Bollstanäs Sk grön IFK Mariestad Läs mer
25/04 18:00 P13 9-m Grupp F FR3 Skultorps IF Finspångs FK Läs mer
25/04 18:00 P12 7-m Grupp A IP2 Brämhult IK P-03 IF HAGA svart Läs mer
25/04 18:00 F11 Grupp C SK2 Skövde KIK - Svart Utbynäs SK Läs mer
25/04 18:00 F12 7-m Grupp C IP3 Falköpings KIK röd Bankeryd SK svart Läs mer
25/04 18:00 P11 Grupp D UL3 IF Väster Grön Karlskoga SK vit Läs mer
25/04 18:00 P11 Grupp H UL4 BK Häcken Svart Gnosjö IF lag 2 Läs mer
25/04 18:00 P11 Grupp L UL5 Karlskoga SK Orange Kullavik IF 1 Läs mer
25/04 18:00 P11 Grupp M UL6 Nol IK SÄRÖ IK Läs mer
25/04 18:00 P11 Grupp N UL7 IFK Mariestad Jonsereds IF gul Läs mer
25/04 18:00 P9 C UL9 Askims IK Svart IFK SKÖVDE 1 Läs mer
25/04 18:00 P9 D UL10 IK Vista Blå IFK SKÖVDE 4 Läs mer
25/04 18:00 P9 E UL8 Ik Vista Röd Askims IK Vit Läs mer
25/04 18:30 P12 7-m Grupp B UL2 Gnosjö IF Mariestads BK Läs mer
25/04 18:30 P12 7-m Grupp C IP2 BK Derby grön Våmbs if p-03 svart Läs mer
25/04 18:30 P12 7-m Grupp G IP3 Habo IF blå BK Häcken Läs mer
25/04 18:30 P12 7-m Grupp H UL4 IFK Skövde Blå Särö IK Läs mer
25/04 18:30 P12 7-m Grupp I UL3 Skara FC P-03 vit Jönköpings Södra IF Läs mer
25/04 18:30 P12 7-m Grupp J UL5 Habo IF vit IFK Skövde Grön Läs mer
25/04 18:30 F11 Grupp E SK2 Skövde KIK - Vit Alingsås KIK blå Läs mer
25/04 18:30 F12 7-m Grupp E UL7 Dalsjöfors GoIF BK Derby Läs mer
25/04 18:30 P11 Grupp E UL6 BK Häcken GulSvart Kalmar Södra IF Läs mer
25/04 18:30 P9 E UL8 IFK SKÖVDE 3 IFK TIDAHOLM 2 Läs mer
25/04 18:30 P9 E UL9 IFK Falköping Blå IFK Hjo lag blå Läs mer
25/04 18:40 F12 9-m Grupp B BJ2 Sollentuna FK Örebro SK Läs mer
25/04 18:50 P14 Grupp E FR1 Sävedalens IF 1 Örebro SK P14 Läs mer
25/04 18:50 P14 Grupp J SK1 Torslanda ik svart IFK Mariestad Läs mer
25/04 18:50 P13 11-m Grupp B FR2 Karlslunds IF HFK P0.. Asarums IF Läs mer
25/04 18:50 F14 Grupp A TI2 IFK TIDAHOLM IK Waria Läs mer
25/04 18:50 F14 Grupp A Vakant plats 1 Hovslätts IK Läs mer
25/04 18:50 F14 Grupp B IP1 Bankeryds Sportklubb Våmbs IF Läs mer
25/04 18:50 F14 Grupp B TI1 BK Häcken F01 Halvorstorps IS/Trol.. Läs mer
25/04 18:50 P12 9-m Grupp C LA2 Onsala BK svart Adolfsbergs IK Vit Läs mer
25/04 18:50 P12 9-m Grupp E LA3 BK Häcken Brommapojkarna 03-17 Läs mer
25/04 18:50 P13 9-m Grupp C LA1 Våmbs IF Särö Ik Läs mer
25/04 18:50 P13 9-m Grupp D FR3 IFK Falköping Blå Torslanda IK Läs mer
25/04 18:50 P13 9-m Grupp G BJ1 Ulvåkers IF IFK Värnamo Läs mer
25/04 18:50 P13 9-m Grupp H UL1 Skövde AIK 2 IF Brommapojkarna P0.. Läs mer
25/04 18:50 P13 9-m Grupp H NY1 IFK Falköping Vit Bråtens IK Läs mer
25/04 19:00 P12 7-m Grupp A IP2 IFK Falköping FF Vit Lekeryd Svarttorps S.. Läs mer
25/04 19:00 P12 7-m Grupp B UL2 IFK Skövde Vit Skara FC P-03 blå Läs mer
25/04 19:00 F11 Grupp C SK2 Alingsås KIK vit IK Waria Läs mer
25/04 19:00 F12 7-m Grupp C IP3 Våmbs IF Vit Hjulsbro IK Lag Vit Läs mer
25/04 19:00 P11 Grupp D UL5 BK Häcken Gul Kullavik IF 3 Läs mer
25/04 19:00 P11 Grupp H UL6 IF Väster Orange OBK P04 - Röd Läs mer
25/04 19:00 P11 Grupp L UL7 Jonsereds IF, svart OBK P04 - Vit Läs mer
25/04 19:00 P11 Grupp M UL4 Gnosjö IF lag 1 BK Derby Läs mer
25/04 19:00 P11 Grupp N UL3 Kullavik IF 2 IFK Mariestad Läs mer
25/04 19:00 P9 E UL9 Askims IK Vit Ulvåkers IF Röd Läs mer
25/04 19:30 P12 7-m Grupp C IP2 IK Vista Röd Mariebo IK Läs mer
25/04 19:30 P12 7-m Grupp G IP3 IFK Falköping FF Blå.. Tenhults IF Läs mer
25/04 19:30 P12 7-m Grupp H UL5 IK Vista Blå Fristad Gymnastik oc.. Läs mer
25/04 19:30 P12 7-m Grupp I UL3 Tidaholms gif svart Torslanda IK Röd Läs mer
25/04 19:30 P12 7-m Grupp J UL4 Barnarps IF BK Häcken svart Läs mer
25/04 19:30 F11 Grupp E SK2 Dalsjöfors GoIF Ifk värnamo Läs mer
25/04 19:30 F12 7-m Grupp E UL7 Våmbs IF Grön Hjulsbro IK Lag Blå Läs mer
25/04 19:30 P11 Grupp E UL2 MBK (Masthuggets bol.. Degerfors IF ungdom Läs mer
25/04 19:40 F14 Grupp C FR1 Falköpings KIK Torup/Rydö FF Läs mer
25/04 19:40 F14 Grupp C FR2 Utbynäs SK Skövde KIK Läs mer
25/04 19:40 F14 Grupp D IP1 Barnarps if Skultorps IF Läs mer
25/04 19:40 F14 Grupp D SK1 Alingsås KIK Qviding FIF Läs mer
25/04 19:40 P12 9-m Grupp B LA3 Ulvåkers IF Halvorstorps IS Läs mer
25/04 19:40 P12 9-m Grupp C LA2 Skoftebyns IF IFK Kumla Vit Läs mer
25/04 19:40 P13 9-m Grupp E NY1 Partille IF Gul Råslätt SK 1 Läs mer
25/04 19:40 P13 9-m Grupp G LA1 Råslätt SK 2 Särö IK 2 Läs mer
26/04 08:00 P14 A-slutspel 1/16 1 TI1 2:a Grupp J 2:a Grupp K
26/04 08:00 P14 B-slutspel 1/16 1 FR1 4:a Grupp J 4:a Grupp K
26/04 08:00 P14 B-slutspel 1/16 2 FR2 4:a Grupp H 4:a Grupp I
26/04 08:00 P14 B-slutspel 1/16 3 IP1 4:a Grupp F 4:a Grupp G
26/04 08:00 P14 B-slutspel 1/16 4 SK1 3:a Grupp K 4:a Grupp E
26/04 08:00 P14 B-slutspel 1/16 5 4:a Grupp C 4:a Grupp D
26/04 08:00 P14 B-slutspel 1/16 6 TI2 4:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 1 UL1 3:a Grupp A 4:a Grupp H
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 2 NY1 3:a Grupp B 4:a Grupp G
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 3 FR3 3:a Grupp C 4:a Grupp F
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 4 LA1 3:a Grupp D 4:a Grupp E
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 5 LA2 3:a Grupp E 4:a Grupp D
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 6 LA3 3:a Grupp F 4:a Grupp C
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 7 BJ1 3:a Grupp G 4:a Grupp B
26/04 08:00 P13 9-m B-slutspel 1/8 8 BJ2 3:a Grupp H 4:a Grupp A
26/04 08:00 P10 Grupp A UL2 Tidaholms Giff Svart IFK Skövde 1 Läs mer
26/04 08:00 P10 Grupp B UL3 IFK Falköping Blå Romelanda UF Läs mer
26/04 08:00 P10 Grupp C UL4 Tidaholms Giff Vit IFK Skövde 3 Läs mer
26/04 08:00 P10 Grupp D UL5 IFK Falköping Blåvit Karlslunds IF Blå Läs mer
26/04 08:00 P10 Grupp E UL6 IFK HJO P10 IFK TIDAHOLM Läs mer
26/04 08:00 P10 Grupp F UL7 Tomtens IF IFK Skövde 2 Läs mer
26/04 08:00 P11 B-slutspel 1/16 1 SK2 3:a Grupp A 4:a Grupp N
26/04 08:00 P11 B-slutspel 1/16 2 TI3 3:a Grupp B 4:a Grupp M
26/04 08:00 P11 B-slutspel 1/16 3 UL8 3:a Grupp C 4:a Grupp L
26/04 08:00 P11 B-slutspel 1/16 4 IP2 3:a Grupp E 4:a Grupp K
26/04 08:00 P11 B-slutspel 1/16 5 IP3 3:a Grupp F 4:a Grupp J
26/04 08:00 P11 B-slutspel 1/16 7 NY2 4:a Grupp H 4:a Grupp G
26/04 08:00 P11 B-slutspel 1/16 8 NY3 3:a Grupp I 4:a Grupp F
26/04 08:30 P10 Grupp G UL2 Råda P10 1 Tenhults IF Läs mer
26/04 08:30 P10 Grupp H UL3 Karlskoga SK 2 Hammarby IF P06.5 Läs mer
26/04 08:30 P10 Grupp I UL4 Jönköpings Södra IF .. Vara SK Läs mer
26/04 08:30 P10 Grupp J UL5 Råda P10 2 Falköping FK Läs mer
26/04 08:30 P10 Grupp K UL6 Jönköpings Södra IF .. Råda P10 3 Läs mer
26/04 08:30 P10 Grupp L UL7 Habo IF vit Halvorstorp Svart Läs mer
26/04 08:30 P12 7-m B-slutspel 1/16 2 TI3 4:a Grupp C 4:a Grupp I
26/04 08:30 P12 7-m B-slutspel 1/16 1 SK2 4:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 08:30 P11 B-slutspel 1/16 6 IP2 3:a Grupp G 4:a Grupp I
26/04 08:30 P11 B-slutspel 1/16 9 UL8 3:a Grupp J 4:a Grupp E
26/04 08:30 P11 B-slutspel 1/16 10 NY2 4:a Grupp D 4:a Grupp C
26/04 08:30 P11 B-slutspel 1/16 11 NY3 3:a Grupp K 4:a Grupp B
26/04 08:30 P11 B-slutspel 1/16 12 IP3 4:a Grupp A 3:a Grupp M
26/04 08:50 P14 A-slutspel 1/16 2 FR1 2:a Grupp H 2:a Grupp I
26/04 08:50 P14 A-slutspel 1/16 3 FR2 2:a Grupp F 2:a Grupp G
26/04 08:50 P14 A-slutspel 1/16 4 IP1 1:a Grupp K 2:a Grupp E
26/04 08:50 P14 A-slutspel 1/16 5 SK1 2:a Grupp C 2:a Grupp D
26/04 08:50 P14 A-slutspel 1/16 6 TI1 2:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 08:50 F14 B-slutspel 1/4 1 3:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 08:50 F14 B-slutspel 1/4 2 TI2 3:a Grupp C 4:a Grupp D
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 1 UL1 1:a Grupp A 2:a Grupp H
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 2 NY1 1:a Grupp B 2:a Grupp G
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 3 FR3 1:a Grupp C 2:a Grupp F
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 4 LA1 1:a Grupp D 2:a Grupp E
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 5 LA2 1:a Grupp E 2:a Grupp D
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 6 LA3 1:a Grupp F 2:a Grupp C
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 7 BJ1 1:a Grupp G 2:a Grupp B
26/04 08:50 P13 9-m A-slutspel 1/8 8 BJ2 1:a Grupp H 2:a Grupp A
26/04 09:00 P10 Grupp A UL2 Karlskoga SK 1 vedums ais Läs mer
26/04 09:00 P10 Grupp B UL3 Karlslunds IF Röd Näsets SK Svart Läs mer
26/04 09:00 P10 Grupp C UL4 Näsets SK Vinröd Prangins FC Läs mer
26/04 09:00 P10 Grupp D UL5 Habo IF Blå Skara FC Läs mer
26/04 09:00 P10 Grupp E UL6 IF Haga IFK Mariestad Läs mer
26/04 09:00 P10 Grupp F UL7 IFK Trollhättan 06 Grolanda IF/Floby IF Läs mer
26/04 09:00 P12 7-m B-slutspel 1/16 4 NY2 4:a Grupp D 4:a Grupp J
26/04 09:00 P12 7-m B-slutspel 1/16 3 UL8 4:a Grupp G 4:a Grupp H
26/04 09:00 P11 A-slutspel 1/16 12 NY3 2:a Grupp A 1:a Grupp M
26/04 09:00 P11 A-slutspel 1/16 4 SK2 1:a Grupp E 2:a Grupp K
26/04 09:00 P11 A-slutspel 1/16 3 TI3 1:a Grupp C 2:a Grupp L
26/04 09:00 P11 A-slutspel 1/16 2 IP3 1:a Grupp B 2:a Grupp M
26/04 09:00 P11 A-slutspel 1/16 1 IP2 1:a Grupp A 2:a Grupp N
26/04 09:30 P10 Grupp G UL2 Näsets SK Vit Bråtens IK Läs mer
26/04 09:30 P10 Grupp H UL3 Askims IK p06 IF Väster- Orange Läs mer
26/04 09:30 P10 Grupp I UL4 Sjömarkens IF P9 Halvorstorp Gul Läs mer
26/04 09:30 P10 Grupp J UL5 IF Väster- Grön Bråtens IK P06 Lag 2 Läs mer
26/04 09:30 P10 Grupp K UL6 IFK Trollhättan Bråtens IK P06 Lag 1 Läs mer
26/04 09:30 P10 Grupp L UL7 IFK Falköping Vit Karlslunds IF Vit Läs mer
26/04 09:30 P11 A-slutspel 1/16 11 NY3 1:a Grupp K 2:a Grupp B
26/04 09:30 P11 A-slutspel 1/16 10 NY2 2:a Grupp D 2:a Grupp C
26/04 09:30 P11 A-slutspel 1/16 9 TI3 1:a Grupp J 2:a Grupp E
26/04 09:30 P11 A-slutspel 1/16 8 IP3 1:a Grupp I 2:a Grupp F
26/04 09:30 P11 A-slutspel 1/16 7 IP2 2:a Grupp H 2:a Grupp G
26/04 09:30 P11 A-slutspel 1/16 6 UL8 1:a Grupp G 2:a Grupp I
26/04 09:30 P11 A-slutspel 1/16 5 SK2 1:a Grupp F 2:a Grupp J
26/04 09:40 P13 11-m B-slutspel 1/2 2 FR2 3:a Grupp B 4:a Grupp A
26/04 09:40 P13 11-m B-slutspel 1/2 1 FR1 3:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 09:40 F14 A-slutspel 1/4 1 IP1 1:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 09:40 F14 A-slutspel 1/4 3 TI1 1:a Grupp B 2:a Grupp A
26/04 09:40 F14 A-slutspel 1/4 4 TI2 1:a Grupp D 2:a Grupp C
26/04 09:40 F14 B-slutspel 1/4 3 SK1 3:a Grupp B 4:a Grupp A
26/04 09:40 F14 B-slutspel 1/4 4 3:a Grupp D 4:a Grupp C
26/04 09:40 P12 9-m A-slutspel 1/8 1 UL1 2:a Grupp D 2:a Grupp E
26/04 09:40 P12 9-m A-slutspel 1/8 2 NY1 2:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 09:40 P12 9-m B-slutspel 1/8 1 LA1 4:a Grupp D 4:a Grupp E
26/04 09:40 P12 9-m B-slutspel 1/8 2 LA2 4:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 09:40 F13 9-m B-slutspel 1/4 1 FR3 3:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 09:40 F13 9-m B-slutspel 1/4 2 LA3 3:a Grupp C 4:a Grupp D
26/04 09:40 F13 9-m B-slutspel 1/4 3 BJ1 3:a Grupp B 4:a Grupp A
26/04 09:40 F13 9-m B-slutspel 1/4 4 BJ2 3:a Grupp D 4:a Grupp C
26/04 10:00 P10 Grupp A UL3 IFK Skövde 1 Karlskoga SK 1 Läs mer
26/04 10:00 P10 Grupp B UL4 Romelanda UF Karlslunds IF Röd Läs mer
26/04 10:00 P10 Grupp C UL5 IFK Skövde 3 Näsets SK Vinröd Läs mer
26/04 10:00 P10 Grupp D UL6 Karlslunds IF Blå Habo IF Blå Läs mer
26/04 10:00 P10 Grupp E UL7 IFK TIDAHOLM IF Haga Läs mer
26/04 10:00 P10 Grupp F UL2 IFK Skövde 2 IFK Trollhättan 06 Läs mer
26/04 10:00 P12 7-m A-slutspel 1/16 1 UL8 2:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 10:00 P12 7-m A-slutspel 1/16 2 NY2 2:a Grupp C 2:a Grupp I
26/04 10:00 P12 7-m A-slutspel 1/16 3 NY3 2:a Grupp G 2:a Grupp H
26/04 10:00 P12 7-m A-slutspel 1/16 4 IP2 2:a Grupp D 2:a Grupp J
26/04 10:00 F12 7-m B-slutspel 1/8 1 TI3 4:a Grupp D 4:a Grupp E
26/04 10:00 F11 B-slutspel 1/8 1 IP3 4:a Grupp D 4:a Grupp E
26/04 10:00 F11 B-slutspel 1/8 2 SK2 4:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 10:30 P13 11-m A-slutspel 1/2 1 FR1 1:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 10:30 P13 11-m A-slutspel 1/2 2 FR2 1:a Grupp B 2:a Grupp A
26/04 10:30 F14 A-slutspel 1/4 2 IP1 1:a Grupp C 2:a Grupp D
26/04 10:30 F12 9-m A-slutspel 1/2 1 LA2 1:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 10:30 F12 9-m A-slutspel 1/2 2 LA3 1:a Grupp B 2:a Grupp A
26/04 10:30 F12 9-m B-slutspel 1/2 1 BJ1 3:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 10:30 F12 9-m B-slutspel 1/2 2 BJ2 3:a Grupp B 4:a Grupp A
26/04 10:30 F13 9-m A-slutspel 1/4 1 UL1 1:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 10:30 F13 9-m A-slutspel 1/4 2 NY1 1:a Grupp C 2:a Grupp D
26/04 10:30 F13 9-m A-slutspel 1/4 3 FR3 1:a Grupp B 2:a Grupp A
26/04 10:30 F13 9-m A-slutspel 1/4 4 LA1 1:a Grupp D 2:a Grupp C
26/04 10:30 P10 Grupp G UL3 Tenhults IF Näsets SK Vit Läs mer
26/04 10:30 P10 Grupp H UL4 Hammarby IF P06.5 Askims IK p06 Läs mer
26/04 10:30 P10 Grupp I UL5 Vara SK Sjömarkens IF P9 Läs mer
26/04 10:30 P10 Grupp J UL6 Falköping FK IF Väster- Grön Läs mer
26/04 10:30 P10 Grupp K UL7 Råda P10 3 IFK Trollhättan Läs mer
26/04 10:30 P10 Grupp L UL2 Halvorstorp Svart IFK Falköping Vit Läs mer
26/04 10:30 P11 B-slutspel 1/8 1 SK2 Segr. 1/16 1 Segr. 1/16 2
26/04 10:30 F12 7-m A-slutspel 1/8 1 NY3 2:a Grupp D 2:a Grupp E
26/04 10:30 F12 7-m A-slutspel 1/8 2 IP2 2:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 10:30 F12 7-m B-slutspel 1/8 2 TI3 4:a Grupp A 4:a Grupp B
26/04 10:30 F11 A-slutspel 1/8 1 UL8 2:a Grupp D 2:a Grupp E
26/04 10:30 F11 A-slutspel 1/8 2 NY2 2:a Grupp A 2:a Grupp B
26/04 11:00 P10 Grupp A UL3 vedums ais Tidaholms Giff Svart Läs mer
26/04 11:00 P10 Grupp B UL4 Näsets SK Svart IFK Falköping Blå Läs mer
26/04 11:00 P10 Grupp C UL5 Prangins FC Tidaholms Giff Vit Läs mer
26/04 11:00 P10 Grupp D UL6 Skara FC IFK Falköping Blåvit Läs mer
26/04 11:00 P10 Grupp E UL7 IFK Mariestad IFK HJO P10 Läs mer
26/04 11:00 P10 Grupp F UL2 Grolanda IF/Floby IF Tomtens IF Läs mer
26/04 11:00 P11 B-slutspel 1/8 2 UL8 3:a Grupp D Segr. 1/16 3
26/04 11:00 P11 B-slutspel 1/8 3 IP2 Segr. 1/16 4 Segr. 1/16 5
26/04 11:00 P11 B-slutspel 1/8 4 IP3 3:a Grupp H Segr. 1/16 6
26/04 11:00 P11 B-slutspel 1/8 5 NY2 Segr. 1/16 7 Segr. 1/16 8
26/04 11:00 P11 B-slutspel 1/8 6 NY3 3:a Grupp L Segr. 1/16 9
26/04 11:00 P11 B-slutspel 1/8 7 TI3 Segr. 1/16 10 Segr. 1/16 11
26/04 11:00 P11 B-slutspel 1/8 8 SK2 3:a Grupp N Segr. 1/16 12
26/04 11:20 P14 B-slutspel 1/8 1 SK1 3:a Grupp A 3:a Grupp B
26/04 11:20 P14 B-slutspel 1/8 3 3:a Grupp D Segr. 1/16 2
26/04 11:20 P14 B-slutspel 1/8 5 TI1 3:a Grupp F Segr. 1/16 4
26/04 11:20 P14 B-slutspel 1/8 7 TI2 3:a Grupp H Segr. 1/16 6
26/04 11:20 P13 9-m A-slutspel 1/4 1 UL1 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 11:20 P13 9-m A-slutspel 1/4 2 FR3 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 11:20 P13 9-m A-slutspel 1/4 3 LA2 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 11:20 P13 9-m A-slutspel 1/4 4 BJ1 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 11:20 P13 9-m B-slutspel 1/4 1 NY1 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 11:20 P13 9-m B-slutspel 1/4 2 LA1 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 11:20 P13 9-m B-slutspel 1/4 3 LA3 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 11:20 P13 9-m B-slutspel 1/4 4 BJ2 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 11:30 P10 Grupp G UL3 Bråtens IK Råda P10 1 Läs mer
26/04 11:30 P10 Grupp H UL4 IF Väster- Orange Karlskoga SK 2 Läs mer
26/04 11:30 P10 Grupp I UL5 Halvorstorp Gul Jönköpings Södra IF .. Läs mer
26/04 11:30 P10 Grupp J UL6 Bråtens IK P06 Lag 2 Råda P10 2 Läs mer
26/04 11:30 P10 Grupp K UL7 Bråtens IK P06 Lag 1 Jönköpings Södra IF .. Läs mer
26/04 11:30 P10 Grupp L UL2 Karlslunds IF Vit Habo IF vit Läs mer
26/04 11:30 P11 A-slutspel 1/8 1 IP3 Segr. 1/16 1 Segr. 1/16 2
26/04 12:00 P10 Grupp A UL5 Tidaholms Giff Svart Karlskoga SK 1 Läs mer
26/04 12:00 P10 Grupp B UL6 IFK Falköping Blå Karlslunds IF Röd Läs mer
26/04 12:00 P10 Grupp C UL7 Tidaholms Giff Vit Näsets SK Vinröd Läs mer
26/04 12:00 P10 Grupp D UL2 IFK Falköping Blåvit Habo IF Blå Läs mer
26/04 12:00 P10 Grupp E UL3 IFK HJO P10 IF Haga Läs mer
26/04 12:00 P10 Grupp F UL4 Tomtens IF IFK Trollhättan 06 Läs mer
26/04 12:00 P11 A-slutspel 1/8 8 NY3 1:a Grupp N Segr. 1/16 12
26/04 12:00 P11 A-slutspel 1/8 7 NY2 Segr. 1/16 10 Segr. 1/16 11
26/04 12:00 P11 A-slutspel 1/8 6 IP2 1:a Grupp L Segr. 1/16 9
26/04 12:00 P11 A-slutspel 1/8 5 IP3 Segr. 1/16 7 Segr. 1/16 8
26/04 12:00 P11 A-slutspel 1/8 4 UL8 1:a Grupp H Segr. 1/16 6
26/04 12:00 P11 A-slutspel 1/8 3 SK2 Segr. 1/16 4 Segr. 1/16 5
26/04 12:00 P11 A-slutspel 1/8 2 TI3 1:a Grupp D Segr. 1/16 3
26/04 12:10 P14 A-slutspel 1/8 1 IP1 1:a Grupp A 1:a Grupp B
26/04 12:10 P14 B-slutspel 1/8 2 SK1 3:a Grupp C Segr. 1/16 1
26/04 12:10 P14 B-slutspel 1/8 4 3:a Grupp E Segr. 1/16 3
26/04 12:10 P14 B-slutspel 1/8 6 TI1 3:a Grupp G Segr. 1/16 5
26/04 12:10 P14 B-slutspel 1/8 8 TI2 3:a Grupp I 3:a Grupp J
26/04 12:10 P13 11-m A-slutspel 1/1 1 FR1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 12:10 P13 11-m B-slutspel 1/1 1 FR2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 12:10 P12 9-m A-slutspel 1/4 1 UL1 1:a Grupp A Segr. 1/8 1
26/04 12:10 P12 9-m A-slutspel 1/4 2 FR3 1:a Grupp B 1:a Grupp C
26/04 12:10 P12 9-m A-slutspel 1/4 3 LA3 1:a Grupp D 2:a Grupp C
26/04 12:10 P12 9-m A-slutspel 1/4 4 NY1 1:a Grupp E Segr. 1/8 2
26/04 12:10 P12 9-m B-slutspel 1/4 1 LA1 3:a Grupp A Segr. 1/8 1
26/04 12:10 P12 9-m B-slutspel 1/4 2 BJ1 3:a Grupp B 3:a Grupp C
26/04 12:10 P12 9-m B-slutspel 1/4 3 BJ2 3:a Grupp D 4:a Grupp C
26/04 12:10 P12 9-m B-slutspel 1/4 4 LA2 3:a Grupp E Segr. 1/8 2
26/04 12:30 P10 Grupp G UL5 Råda P10 1 Näsets SK Vit Läs mer
26/04 12:30 P10 Grupp H UL6 Karlskoga SK 2 Askims IK p06 Läs mer
26/04 12:30 P10 Grupp I UL7 Jönköpings Södra IF .. Sjömarkens IF P9 Läs mer
26/04 12:30 P10 Grupp J UL2 Råda P10 2 IF Väster- Grön Läs mer
26/04 12:30 P10 Grupp K UL3 Jönköpings Södra IF .. IFK Trollhättan Läs mer
26/04 12:30 P10 Grupp L UL4 Habo IF vit IFK Falköping Vit Läs mer
26/04 12:30 P12 7-m B-slutspel 1/8 8 NY2 3:a Grupp A Segr. 1/16 4
26/04 12:30 P12 7-m B-slutspel 1/8 7 UL8 3:a Grupp C 3:a Grupp B
26/04 12:30 P12 7-m B-slutspel 1/8 6 NY3 3:a Grupp I Segr. 1/16 3
26/04 12:30 P12 7-m B-slutspel 1/8 4 TI3 3:a Grupp G Segr. 1/16 2
26/04 12:30 P12 7-m B-slutspel 1/8 3 SK2 4:a Grupp F 3:a Grupp H
26/04 12:30 P12 7-m B-slutspel 1/8 2 IP3 3:a Grupp E Segr. 1/16 1
26/04 12:30 P12 7-m B-slutspel 1/8 1 IP2 3:a Grupp D 3:a Grupp J
26/04 13:00 P14 A-slutspel 1/8 2 IP1 1:a Grupp C Segr. 1/16 1
26/04 13:00 P14 A-slutspel 1/8 3 SK1 1:a Grupp D Segr. 1/16 2
26/04 13:00 P14 A-slutspel 1/8 5 1:a Grupp F Segr. 1/16 4
26/04 13:00 F14 A-slutspel 1/2 1 FR1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 13:00 F14 A-slutspel 1/2 2 FR2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 13:00 F14 B-slutspel 1/2 1 TI1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 13:00 F14 B-slutspel 1/2 2 TI2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 13:00 F12 9-m A-slutspel 1/1 1 LA2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 13:00 F12 9-m B-slutspel 1/1 1 BJ1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 13:00 F13 9-m A-slutspel 1/2 1 UL1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 13:00 F13 9-m A-slutspel 1/2 2 NY1 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 13:00 F13 9-m B-slutspel 1/2 1 LA3 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 13:00 F13 9-m B-slutspel 1/2 2 BJ2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 13:00 P10 Grupp A UL5 IFK Skövde 1 vedums ais Läs mer
26/04 13:00 P10 Grupp B UL6 Romelanda UF Näsets SK Svart Läs mer
26/04 13:00 P10 Grupp C UL7 IFK Skövde 3 Prangins FC Läs mer
26/04 13:00 P10 Grupp D UL2 Karlslunds IF Blå Skara FC Läs mer
26/04 13:00 P10 Grupp E UL3 IFK TIDAHOLM IFK Mariestad Läs mer
26/04 13:00 P10 Grupp F UL4 IFK Skövde 2 Grolanda IF/Floby IF Läs mer
26/04 13:00 P12 7-m A-slutspel 1/8 1 NY2 1:a Grupp D 1:a Grupp J
26/04 13:00 P12 7-m A-slutspel 1/8 2 UL8 1:a Grupp E Segr. 1/16 1
26/04 13:00 P12 7-m A-slutspel 1/8 5 SK2 2:a Grupp E 1:a Grupp F
26/04 13:00 P12 7-m A-slutspel 1/8 6 NY3 1:a Grupp I Segr. 1/16 3
26/04 13:00 P12 7-m A-slutspel 1/8 7 IP3 1:a Grupp C 1:a Grupp B
26/04 13:00 P12 7-m A-slutspel 1/8 8 IP2 1:a Grupp A Segr. 1/16 4
26/04 13:00 P12 7-m B-slutspel 1/8 5 TI3 4:a Grupp E 3:a Grupp F
26/04 13:30 P10 Grupp G UL5 Tenhults IF Bråtens IK Läs mer
26/04 13:30 P10 Grupp H UL6 Hammarby IF P06.5 IF Väster- Orange Läs mer
26/04 13:30 P10 Grupp I UL7 Vara SK Halvorstorp Gul Läs mer
26/04 13:30 P10 Grupp J UL2 Falköping FK Bråtens IK P06 Lag 2 Läs mer
26/04 13:30 P10 Grupp K UL3 Råda P10 3 Bråtens IK P06 Lag 1 Läs mer
26/04 13:30 P10 Grupp L UL4 Halvorstorp Svart Karlslunds IF Vit Läs mer
26/04 13:30 P12 7-m A-slutspel 1/8 3 NY2 2:a Grupp F 1:a Grupp H
26/04 13:30 P12 7-m A-slutspel 1/8 4 NY3 1:a Grupp G Segr. 1/16 2
26/04 13:30 F12 7-m B-slutspel 1/4 1 TI3 3:a Grupp A Segr. 1/8 1
26/04 13:30 F11 B-slutspel 1/4 1 UL8 3:a Grupp A Segr. 1/8 1
26/04 13:30 F11 B-slutspel 1/4 2 IP2 3:a Grupp B 3:a Grupp C
26/04 13:30 F11 B-slutspel 1/4 3 IP3 3:a Grupp D 4:a Grupp C
26/04 13:30 F11 B-slutspel 1/4 4 SK2 3:a Grupp E Segr. 1/8 2
26/04 13:50 P14 A-slutspel 1/8 4 SK1 1:a Grupp E Segr. 1/16 3
26/04 13:50 P14 A-slutspel 1/8 6 1:a Grupp G Segr. 1/16 5
26/04 13:50 P14 A-slutspel 1/8 7 TI1 1:a Grupp H Segr. 1/16 6
26/04 13:50 P14 A-slutspel 1/8 8 TI2 1:a Grupp I 1:a Grupp J
26/04 14:00 P12 7-m B-slutspel 1/4 2 SK2 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 14:00 P12 7-m B-slutspel 1/4 1 IP3 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 14:00 F12 7-m A-slutspel 1/4 1 UL8 1:a Grupp A Segr. 1/8 1
26/04 14:00 F12 7-m A-slutspel 1/4 2 NY2 1:a Grupp B 1:a Grupp C
26/04 14:00 F12 7-m A-slutspel 1/4 3 NY3 1:a Grupp D 2:a Grupp C
26/04 14:00 F12 7-m A-slutspel 1/4 4 IP2 1:a Grupp E Segr. 1/8 2
26/04 14:00 F12 7-m B-slutspel 1/4 2 UL6 3:a Grupp B 3:a Grupp C
26/04 14:00 F12 7-m B-slutspel 1/4 3 UL7 3:a Grupp D 4:a Grupp C
26/04 14:00 F12 7-m B-slutspel 1/4 4 TI3 3:a Grupp E Segr. 1/8 2
26/04 14:00 F11 A-slutspel 1/4 1 UL2 1:a Grupp A Segr. 1/8 1
26/04 14:00 F11 A-slutspel 1/4 2 UL3 1:a Grupp B 1:a Grupp C
26/04 14:00 F11 A-slutspel 1/4 3 UL4 1:a Grupp D 2:a Grupp C
26/04 14:00 F11 A-slutspel 1/4 4 UL5 1:a Grupp E Segr. 1/8 2
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 1 UL2 4:a Grupp K 4:a Grupp L
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 2 UL3 3:a Grupp E 4:a Grupp J
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 3 UL4 4:a Grupp H 4:a Grupp I
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 4 UL5 3:a Grupp F 4:a Grupp G
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 5 UL6 4:a Grupp E 4:a Grupp F
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 6 UL7 3:a Grupp K 4:a Grupp D
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 7 UL8 4:a Grupp B 4:a Grupp C
26/04 14:30 P10 B-slutspel 1/16 8 NY2 3:a Grupp L 4:a Grupp A
26/04 14:30 P12 7-m A-slutspel 1/4 1 TI3 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 14:30 P12 7-m A-slutspel 1/4 3 SK2 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 14:30 P12 7-m B-slutspel 1/4 4 IP2 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 14:30 P12 7-m B-slutspel 1/4 3 NY3 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 14:40 P14 B-slutspel 1/4 1 SK1 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 14:40 P14 B-slutspel 1/4 2 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 14:40 P14 B-slutspel 1/4 3 IP1 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 14:40 P14 B-slutspel 1/4 4 FR2 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 14:40 F14 A-slutspel 1/1 1 FR1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 14:40 F14 B-slutspel 1/1 1 TI1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 14:40 P12 9-m A-slutspel 1/2 1 UL1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 14:40 P12 9-m A-slutspel 1/2 2 NY1 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 14:40 P13 9-m A-slutspel 1/2 1 LA1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 14:40 P13 9-m A-slutspel 1/2 2 LA2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 14:40 P13 9-m B-slutspel 1/2 1 BJ1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 14:40 P13 9-m B-slutspel 1/2 2 BJ2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 1 UL2 2:a Grupp K 2:a Grupp L
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 2 UL3 1:a Grupp E 2:a Grupp J
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 3 UL4 2:a Grupp H 2:a Grupp I
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 4 UL5 1:a Grupp F 2:a Grupp G
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 5 UL6 2:a Grupp E 2:a Grupp F
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 6 UL7 1:a Grupp K 2:a Grupp D
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 7 UL8 2:a Grupp B 2:a Grupp C
26/04 15:00 P10 A-slutspel 1/16 8 NY2 1:a Grupp L 2:a Grupp A
26/04 15:00 P12 7-m A-slutspel 1/4 2 SK2 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 15:00 P12 7-m A-slutspel 1/4 4 IP3 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 15:30 P14 A-slutspel 1/4 1 IP1 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 15:30 P14 A-slutspel 1/4 2 SK1 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 15:30 P14 A-slutspel 1/4 3 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 15:30 P14 A-slutspel 1/4 4 TI1 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 15:30 P12 9-m B-slutspel 1/2 1 BJ1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 15:30 P12 9-m B-slutspel 1/2 2 BJ2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 15:30 F13 9-m A-slutspel 1/1 1 UL1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 15:30 F13 9-m B-slutspel 1/1 1 LA3 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 1 UL3 3:a Grupp A Segr. 1/16 1
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 2 UL4 3:a Grupp B Segr. 1/16 2
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 3 UL5 3:a Grupp C Segr. 1/16 3
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 4 UL6 3:a Grupp D Segr. 1/16 4
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 5 UL7 3:a Grupp G Segr. 1/16 5
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 6 UL8 3:a Grupp H Segr. 1/16 6
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 7 UL2 3:a Grupp I Segr. 1/16 7
26/04 15:30 P10 B-slutspel 1/8 8 NY2 3:a Grupp J Segr. 1/16 8
26/04 15:30 P11 B-slutspel 1/4 1 TI3 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 15:30 P11 B-slutspel 1/4 2 NY3 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 15:30 P11 B-slutspel 1/4 3 IP3 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 15:30 P11 B-slutspel 1/4 4 IP2 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 1 UL3 1:a Grupp A Segr. 1/16 1
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 2 UL4 1:a Grupp B Segr. 1/16 2
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 3 UL5 1:a Grupp C Segr. 1/16 3
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 4 UL6 1:a Grupp D Segr. 1/16 4
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 5 UL7 1:a Grupp G Segr. 1/16 5
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 6 UL8 1:a Grupp H Segr. 1/16 6
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 7 UL2 1:a Grupp I Segr. 1/16 7
26/04 16:00 P10 A-slutspel 1/8 8 NY2 1:a Grupp J Segr. 1/16 8
26/04 16:00 P11 A-slutspel 1/4 4 SK2 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 16:00 P11 A-slutspel 1/4 3 IP3 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 16:00 P11 A-slutspel 1/4 2 IP2 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 16:00 P11 A-slutspel 1/4 1 NY3 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 16:20 P12 9-m A-slutspel 1/1 1 UL1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 16:20 P13 9-m A-slutspel 1/1 1 LA1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 16:20 P13 9-m B-slutspel 1/1 1 BJ1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 16:30 P10 B-slutspel 1/4 1 UL5 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 16:30 P10 B-slutspel 1/4 2 UL4 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 16:30 P10 B-slutspel 1/4 3 UL3 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 16:30 P10 B-slutspel 1/4 4 UL2 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 16:30 F12 7-m A-slutspel 1/2 1 UL7 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 16:30 F12 7-m A-slutspel 1/2 2 UL8 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 16:30 F11 A-slutspel 1/2 1 IP2 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 16:30 F11 A-slutspel 1/2 2 IP3 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 16:30 F11 B-slutspel 1/2 1 NY2 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 16:30 F11 B-slutspel 1/2 2 NY3 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 16:50 P14 B-slutspel 1/2 1 FR1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 16:50 P14 B-slutspel 1/2 2 FR2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 17:00 P10 A-slutspel 1/4 1 UL5 Segr. 1/8 1 Segr. 1/8 2
26/04 17:00 P10 A-slutspel 1/4 2 UL4 Segr. 1/8 3 Segr. 1/8 4
26/04 17:00 P10 A-slutspel 1/4 3 UL3 Segr. 1/8 5 Segr. 1/8 6
26/04 17:00 P10 A-slutspel 1/4 4 UL2 Segr. 1/8 7 Segr. 1/8 8
26/04 17:00 P12 7-m A-slutspel 1/2 1 UL7 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 17:00 P12 7-m A-slutspel 1/2 2 UL8 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 17:00 P12 7-m B-slutspel 1/2 2 UL6 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 17:00 P12 7-m B-slutspel 1/2 1 NY3 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 17:00 P11 B-slutspel 1/2 1 SK2 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 17:00 F12 7-m B-slutspel 1/2 1 IP2 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 17:00 F12 7-m B-slutspel 1/2 2 IP3 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 17:10 P12 9-m B-slutspel 1/1 1 BJ1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 17:30 P11 A-slutspel 1/2 2 UL8 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 17:30 P11 A-slutspel 1/2 1 UL7 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 17:30 P11 B-slutspel 1/2 2 SK2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 17:30 F12 7-m A-slutspel 1/1 1 UL5 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 17:30 F11 B-slutspel 1/1 1 UL4 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 17:40 P14 A-slutspel 1/2 1 FR1 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 17:40 P14 A-slutspel 1/2 2 FR2 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 17:45 F11 A-slutspel 1/1 1 IP3 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 18:00 P10 A-slutspel 1/2 1 UL4 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 18:00 P10 A-slutspel 1/2 2 UL5 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 18:00 P10 B-slutspel 1/2 1 UL2 Segr. 1/4 1 Segr. 1/4 2
26/04 18:00 P10 B-slutspel 1/2 2 UL3 Segr. 1/4 3 Segr. 1/4 4
26/04 18:00 P12 7-m A-slutspel 1/1 1 UL6 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 18:00 P12 7-m B-slutspel 1/1 1 UL8 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 18:00 F12 7-m B-slutspel 1/1 1 IP2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 18:30 P14 B-slutspel 1/1 1 FR2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 18:30 P11 A-slutspel 1/1 1 UL2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 18:30 P11 B-slutspel 1/1 1 SK2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 19:00 P14 A-slutspel 1/1 1 FR1 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 19:00 P10 A-slutspel 1/1 1 UL3 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
26/04 19:00 P10 B-slutspel 1/1 1 UL2 Segr. 1/2 1 Segr. 1/2 2
Tidaholms G&IF, Box 35, 522 21 Tidaholm
För mer information kontakta cup-ansvarig Thomas Beldt,
070-200 14 86, giffare.beldt@hotmail.com
www.tidaholmsgif.se
JO Admin