Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2019. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

Välj åldersgrupp:

P16 f.2003 11/11

1. Skultorps IF
2. Värnamo Södra FF
3. Lindsdals IF
4. Fristad GoIF FSB

Obetalda

1. Torslanda IK Röd
2. Torslanda IK Svart
3. Karlsberg United FC
4. Gnosjö IF
5. Kullavik IF
6. Mariestad Ungdom

P15 f.2004 11/11

1. Jonsereds IF
2. IFK Falköping FF
3. Adolfsbergs IK P04
4. Älvsborg FF
5. Skara FC
6. Lillån FK
7. Tidaholms GoIF Svart
8. Tidaholms GoIF Vit

Obetalda

1. IK Zenith
2. Gnosjö IF
3. Hovås Billdal IF
4. Hovås Billdal IF -Vit
5. Hammarby
6. Tölö IF
7. Ulvåkers IF

F16 f.2003 11/11

1. Barkarö SK
2. BK Derby

Obetalda

1. Mullsjö IF
2. Våmbs if
3. Västerås BK 30
4. New Mill Indians SK

F15 f.2004 11/11

1. Toarpsalliansen
2. AIK F05 A
3. Jitex Mölndal F04 Lila
4. Jitex Mölndal F04 Svart
5. BK Tinnis/LBK Gottfridsberg
6. ÖSK Ungdom/F-04
7. Mölnlycke IF
8. Bråtens IK F 04/05
9. Byttorps IF
10. BK Derby
11. Bankeryds SK
12. Tallboda IF
13. Gideonsbergs IF
14. Falköpings KIK
15. Skultorps IF
16. Nässjö FF

Obetalda

1. Barkarö SK
2. Mullsjö IF

P14 f.2005 9/9

1. Onsala BK blå
2. Onsala BK vit
3. Skara FC blå
4. Skara FC vit
5. Skultorps IF
6. IFK Mariestad
7. Kareby IS
8. Tenhults IF
9. Ulvåkers IF
10. FSB 1 (Fristad/Sparsör/Borgstena)
11. FSB 2 (Fristad/Sparsör/Borgstena)
12. Mullsjö IF
13. Sävedalens IF
14. Sävedalens IF
15. IFK Hjo
16. BK Derby
17. våmbs if
18. Backatorp IF Röd
19. Backatorp IF Svart
20. Nässjö FF P05
21. IFK Skövde Blå
22. IFK Skövde orange
23. Bråtens IK
24. Tidaholms GoIF Svart
25. Tidaholms GoIF Vit

Obetalda

1. Åsa IF
2. Enskede IK P 05 Röd
3. Kode IF
4. Lillån FK
5. Askims IK

F14 f.2005 9/9

1. Irsta If
2. Skultorps IF
3. IFK Västerås
4. Brämhults IK F05
5. Landvetter IF
6. Falköpings KIK
7. Rävåsens IK Karlskoga
8. IK Zenith Bianco
9. IK Zenith Verde
10. Herrestads AIF
11. Mullsjö IF
12. Vidigsjö MoIF
13. Trollhättans BoIS
14. Skillingaryds IS
15. Bankeryds SK gul
16. Bankeryds SK svart

Obetalda

1. Tölö if/Tölö Grön
2. Tölö if/Tölö svart
3. Backatorps If
4. Onsala BK/Vit
5. Onsala BK/Svart
6. Norrahammars GIS

P13 f.2006 9/9

1. Irsta IF
2. Hovås Billdal IF City
3. Hovås Billdal IF United
4. Habo IF Blå
5. Habo IF Vit
6. BK Derby Pojkar 06
7. Jönköpings Södra Grön
8. Jönköpings Södra Vit
9. Hovsta IF
10. AIK 06 svart
11. AIK 06 svart
12. Backatorp if
13. Backatorp if lag 2

Obetalda

1. Gnosjö IF
2. Skövde AIK 1
3. Skövde AIK 2
4. Bråtens IK
5. IFK Trollhättan Blå
6. Lillån FK
7. IFK Örby
8. Skultorps IF

F13 f.2006 9/9

1. Barkarö SK
2. Bankeryds SK
3. Rävåsens IK
4. Borens IK

Obetalda

1. Hovås Billdal
2. Jönköpings Södra IF
3. Backatorps if
4. Bankeryds SK

P12 f.2007 7/7

1. IFK Falköping Blå
2. IFK Falköping Vit
3. Skoftebyns IF
4. Astrio Gul
5. Astrio Röd
6. Astrio Svart
7. Tidaholms GIF
8. Hönö IS Röd
9. Hönö IS Vit
10. Rynninge
11. Adolfsbergs IK gul
12. Adolfsbergs IK svart
13. Adolfsbergs IK vit

Obetalda

1. Norrstrands IF
2. Kalmar södra IF lag röd
3. Kalmar södra IF lag blå
4. Skövde AIK 1
5. Skövde AIK 2
6. Lillån FK
7. Norrahammars IK
8. Västerås IK/Svart
9. Västerås IK/Gul
10. BK Häcken Svart
11. BK Häcken Gul
12. BK Häcken Röd
13. IF Eker
14. Bankeryd SK Svart
15. Bankeryd SK Gul
16. Bankeryd SK Vit

F12 f.2007 7/7

1. hovåsBilldal
2. BK Derby F07/08
3. Trollhättans Bois
4. Trollhättans Bois 2
5. If Weimer
6. AIK F07U 1
7. AIK F07U 2

Obetalda

1. Sävedalens IF
2. Jönköpings Södra IF
3. Mariestads Bois FF
4. Lidköpings FK

P11 f.2008 7/7

1. Alingsås IF
2. Backatorp IF 1
3. Backatorp IF 2
4. Backatorps IF 3
5. AIK gul
6. AIK svart
7. Älvsborg FF
8. IK Sturehov Blå
9. IK Sturehov Röd
10. IK Sturehov Vit
11. Tidaholms GIF Vit
12. Tidaholms GIF/Svart
13. Skultorps IF

Obetalda

1. Skövde AIK 1
2. Skövde AIK 2
3. IFK HJO

F11 f.2008 7/7

Obetalda

1. Rävåsens IK SVART
2. Rävåsens IK RÖD
3. Norrahammars GIS

P10 f.2009 7/7

Obetalda

1. Malmslätt AIK
2. Skövde AIK 1
3. Skövde AIK 2

F10 f.2009 7/7

1. Tidaholms GIF

Obetalda

1. Töreboda IK F10

P9 f.2010 5/5

Obetalda

1. Skövde AIK 1
2. Skövde AIK 2
3. Skövde AIK 3

F9 f.2010 5/5

1. Jönköping Södra

P8 f.2011 5/5

1. Tidaholms G&IF

Obetalda

1. Skövde AIK 1
2. Skövde AIK 2
3. Skövde AIK 3
4. Skövde AIK 4

F8 f.2011 5/5

Powered by JO Admin