Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2020. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

Välj åldersgrupp:

P16 f.2004 11/11 S.

1. Kullavik IF

Obetalda

1. Jonsereds IF
2. Varbergs Bois

P16 f.2004 11/11 M/L

1. IFK Falköping FF

Obetalda

1. Hässleholms IF

P15 f.2005 11/11 S.

1. Kullavik IF
2. Tidaholms GoIF Svart
3. Tidaholms GoIF Vit
4. Lesjöfors IF

P15 f.2005 11/11 M/L.

1. Gnosjö IF
2. våmbs if
3. IFK Falköping FF
4. Vänersborgs FK
5. Jonsereds IF
6. IF VP Uppsala 1
7. IF VP Uppsala 2
8. Askims IK

Obetalda

1. Bråtens IK
2. IFK Lidingö FK
3. Ytterby IS

F16 f.2004 11/11 S.

Obetalda

1. Jitex Mölndal BK

F16 f.2004 11/11 M/L.

1. Brämhult IK

F15 f.2005 11/11 S.

1. Skultorps IF
2. Irsta IF
3. Vallentuna BK DF
4. Stenungsunds IF F05

Obetalda

1. Jitex Mölndal BK Lila

F15 f.2005 11/11 M/L.

1. Lindsdals IF
2. Skillingaryds IS

Obetalda

1. Tölö if
2. IFK Tidaholm F 15
3. Jitex Mölndal BK Vit

P14 f.2006 9/9 S.

Obetalda

1. Västra Frölunda IF

P14 f.2006 9/9 M/L

1. Annebergs IF
2. Karlslunds IF HFK 1
3. Karlslunds IF HFK 2
4. AIK P06 VIT
5. Marieberg IK Vit
6. Mariebergs IK Svart
7. Irsta IF P06

Obetalda

1. Stenkullen GoIK
2. Hovås Billdal IF 3
3. Hovås Billdal IF 4
4. Halmstads BK
5. Partille if
6. Västra Frölunda IF

P13 f.2007 9/9 S.

1. lillån
2. Skoftebyns IF

Obetalda

1. Jönköpings Södra IF
2. lillån
3. Öjersjö IF

P13 f.2007 9/9 M/L.

1. Tidaholms GIF
2. IFK Mariestad
3. Karlslund IF HFK Lag Blå
4. Karlslund IF HFK Lag Röd
5. Karlslund IF HFK Lag Vit
6. Hovås Billdal IF lag 1
7. Hovås Billdal IF lag 2
8. Skoftebyns IF
9. Örgryte IS

Obetalda

1. IFK Värnamo
2. Råda BK Grön
3. Råda BK Vit
4. Öjersjö IF
5. IFK Uddevalla
6. Husqvarna FF Blå
7. Husqvarna FF Marin
8. IF Centern

F14 f.2006 9/9 S.

F14 f.2006 9/9 M/L

1. Hjuvik AIK
2. Hjuvik AIK
3. Hvetlanda GIF F14
4. Bankeryd SK
5. Hertzöga BK

Obetalda

1. Skövde KIK F06
2. Borens IK
3. Ekhagens IF

F13 f.2007 9/9 S.

1. HovåsBilldal

Obetalda

1. IK FREJ

F13 f.2007 9/9 M/L

1. Landvetter IF Lila
2. Landvetter IF Rosa
3. BK Derby
4. Nässjö FF blå
5. Nässjö FF Röd
6. ÅSA IF
7. Hemsjö/Mjörn
8. FK Karlskrona

Obetalda

1. Tölö IF Grön
2. Tölö Vit
3. Ekhagens IF
4. RIK Karlskoga
5. HGH FC

P12 f.2008 7/7

1. Dalen/Krokslätts FF Blå
2. Dalen/Krokslätts FF Gul
3. Enskede IK
4. Ifk Hjo
5. Tidaholms GIF svart
6. Tidaholms GIF vit
7. Grohed/Ljungskile Grön
8. Grohed/Ljungskile Vit
9. Alingsås IF

Obetalda

1. IF Eker Örebro
2. Skövde AIK
3. IK Sturehov Vit
4. IK Sturehov Röd
5. IK Sturehov Blå
6. IFK Mariestad vit
7. IFK Mariestad blå

P11 f.2009 7/7

1. Skövde AIK
2. Mossens BK Gul
3. Tidaholms Giff
4. Mossens BK Svart
5. IFK HALLSBERG
6. Smedby AIS 1
7. Smedby AIS 2
8. Smedby AIS 3
9. Smedby AIS 4

Obetalda

1. IFK Hjo

P10 f.2010 7/7

Obetalda

1. Skövde AIK Lag 1
2. Skövde AIK Lag 2

F12 f.2008 7/7

Obetalda

1. Skövde KIK
2. Skövde KIK

F11 f.2009 7/7

1. Tidaholms GoIF
2. Skultorps IF

Obetalda

1. Skultorps IF

F10 f.2010 7/7

P9 f.2011 5/5

P8 f.2012 5/5

F9 f.2011 5/5

1. Jonsereds IF

Obetalda

1. Jonsered

F8 f.2012 5/5

1. Jonsereds IF

P13 13-års mästaren f.2007(Sept)

Obetalda

1. Skoftebyns IF
2. IFK Örby

F13 13-års mästaren f.2007(Sept)

Powered by JO Admin