Spelprogram Giff Cupen 2012

Välj spelplats: Alla | A | B | C | D | E | F | G | H | K | UL | NY | IP | KG | Kprov



Dag Tid Åldersgrupp Grupp/slutspel Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
28/04 08:00 P12 Grupp B G IFK Falköping Blå Ekedalens SK 2 - 1 Läs mer
28/04 08:00 P12 Grupp D C IF Tymer Turun Weikot röd 0 - 8 Läs mer
28/04 08:00 P12 Grupp C B Grolanda/Floby IF IFK Öxnehaga 1 - 4 Läs mer
28/04 08:00 P10 Grupp A D Skövde AIK Röd Norra Fågelås IF 8 - 1 Läs mer
28/04 08:00 P10 Grupp B E IFK Hjo Vit Ulvåkers IF 0 - 7 Läs mer
28/04 08:00 P10 Grupp C H Våmbs IF 1 IFK Hjo Blå 1 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P10 Grupp D F IFK Falköping Blå Tidaholms Giff 1 - 6 Läs mer
28/04 08:00 P13 Grupp C UL Ulvåkers IF Falköpings FK 2 - 1 Läs mer
28/04 08:00 P13 Grupp D IP IFK Falköping blå Mullsjö IF Gul 4 - 1 Läs mer
28/04 08:00 P13 Grupp F KG IFK/FC Kristinehamn Örebro SK FK 2 2 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P13 Grupp F NY Värnamo Södra FF AIK P00A 1 - 1 Läs mer
28/04 08:00 P8 Grupp A K Ekedalens SK Tidaholms GIF Gul Läs mer
28/04 08:00 P12 Grupp A A Jönköpings södra vit Stenstorps IF 9 - 0 Läs mer
28/04 08:30 P12 Grupp E G Jönköpings södra grön Hovslätts IK 4 - 0 Läs mer
28/04 08:30 P12 Grupp F C IFK Falköping Vit IFK Skövde FK blå 0 - 3 Läs mer
28/04 08:30 P12 Grupp G B Norra Fågelås IF IF Elfsborg svart 0 - 3 Läs mer
28/04 08:30 P12 Grupp H A TG&IF Turun Weikot Vit 3 - 0 Läs mer
28/04 08:30 P10 Grupp E E Grolanda IF/Floby IF IFK Skövde FK 2 0 - 6 Läs mer
28/04 08:30 P10 Grupp F H IFK Falköping Vit Jönköping Södra IF 5 - 1 Läs mer
28/04 08:30 P10 Grupp G F Skövde AIK Grön Askims IK 1 - 6 Läs mer
28/04 08:30 P10 Grupp H D IFK Skövde FK 1 Skultorps IF Svart 1 - 4 Läs mer
28/04 08:30 P8 Grupp A K Valtorps IF IFK Falköping Vit Läs mer
28/04 08:45 P13 Grupp A NY IFK Skövde FK BK-Trix 0 - 1 Läs mer
28/04 08:45 P13 Grupp B KG Götene IF Grolanda/Floby IF 3 - 1 Läs mer
28/04 08:45 P13 Grupp C IP Husqvarna FF Mölnlycke IF 0 - 3 Läs mer
28/04 08:45 P13 Grupp E UL Mariestads BK vakant 3 - 0 Läs mer
28/04 09:00 P12 Grupp B A KB Karlskoga Gul IFK Hjo 6 - 0 Läs mer
28/04 09:00 P12 Grupp D G Tenhults IF IF Elfsborg gul 0 - 3 Läs mer
28/04 09:00 P12 Grupp C C Askims IK Röd IF Elfsborg Vit 6 - 0 Läs mer
28/04 09:00 P10 Grupp A D Brämhult IK Svart Habo IF 4 - 0 Läs mer
28/04 09:00 P10 Grupp B H Råda BK grön Gerdskens BK 0 - 1 Läs mer
28/04 09:00 P10 Grupp C E IK Vista Levene/Skogslund IF 2 - 2 Läs mer
28/04 09:00 P10 Grupp D F Skultorps IF Gul IF Elfsborg gul 0 - 8 Läs mer
28/04 09:00 P8 Grupp A K IFK Falköping Svart IK Vista 2 Läs mer
28/04 09:00 P12 Grupp A B Skoftebyns IF Vit Skövde AIK 1 - 0 Läs mer
28/04 09:30 P12 Grupp E C Igelstorp IK KB Karlskoga Blå 1 - 1 Läs mer
28/04 09:30 P12 Grupp F A Husqvarna FF Turun Weikot svart 0 - 3 Läs mer
28/04 09:30 P12 Grupp G B Norrstrands IF Gunnilse IS 2 - 3 Läs mer
28/04 09:30 P12 Grupp H G IFK Skövde vit Skoftebyns IF Svart 1 - 4 Läs mer
28/04 09:30 P10 Grupp E H Våmbs IF 2 IF Elfsborg svart 1 - 5 Läs mer
28/04 09:30 P10 Grupp F F Garphyttans IF Laxå IF P02/03 1 - 2 Läs mer
28/04 09:30 P10 Grupp G D IK Kongahälla röd Brämhults IK Vit 3 - 1 Läs mer
28/04 09:30 P10 Grupp H E Råda BK vit IK Kongahälla Vit 0 - 6 Läs mer
28/04 09:30 P13 Grupp A NY Västra Frölunda IF AIK 1 - 0 Läs mer
28/04 09:30 P13 Grupp B KG Karlstad BK Tistedalens Turn & idrettsforening 2 - 0 Läs mer
28/04 09:30 P13 Grupp D UL Tallboda IF BK Häcken 1 5 - 0 Läs mer
28/04 09:30 P13 Grupp G IP Bankeryd SK Våmbs IF 1 - 8 Läs mer
28/04 09:30 P8 Grupp A K Tidaholms GIF Gul Valtorps IF Läs mer
28/04 10:00 P12 Grupp B B Ekedalens SK KB Karlskoga Gul 0 - 8 Läs mer
28/04 10:00 P12 Grupp D G Turun Weikot röd Tenhults IF 3 - 1 Läs mer
28/04 10:00 P12 Grupp C A IFK Öxnehaga Askims IK Röd 3 - 0 Läs mer
28/04 10:00 P10 Grupp A F Norra Fågelås IF Brämhult IK Svart 0 - 13 Läs mer
28/04 10:00 P10 Grupp B H Ulvåkers IF Råda BK grön 1 - 0 Läs mer
28/04 10:00 P10 Grupp C E IFK Hjo Blå IK Vista 3 - 1 Läs mer
28/04 10:00 P10 Grupp D D Tidaholms Giff Skultorps IF Gul 2 - 2 Läs mer
28/04 10:00 P8 Grupp A K IK Vista 2 Ekedalens SK Läs mer
28/04 10:00 P12 Grupp A C Skövde AIK Jönköpings södra vit 1 - 3 Läs mer
28/04 10:15 P13 Grupp E KG Hertzöga BK KB Karlskoga 3 - 0 Läs mer
28/04 10:15 P13 Grupp F NY Alingsås IF IFK/FC Kristinehamn 1 - 3 Läs mer
28/04 10:15 P13 Grupp H UL TG&IF Örebro SK FK 1 0 - 3 Läs mer
28/04 10:15 P13 Grupp I IP HGH Karlskoga SK 2 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P12 Grupp E A Hovslätts IK Igelstorp IK 2 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P12 Grupp F B IFK Skövde FK blå Husqvarna FF 8 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P12 Grupp G C IF Elfsborg svart Norrstrands IF 2 - 4 Läs mer
28/04 10:30 P12 Grupp H G Turun Weikot Vit IFK Skövde vit 2 - 6 Läs mer
28/04 10:30 P10 Grupp E H IFK Skövde FK 2 Våmbs IF 2 1 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P10 Grupp F D Jönköping Södra IF Garphyttans IF 1 - 4 Läs mer
28/04 10:30 P10 Grupp G E Askims IK IK Kongahälla röd 7 - 1 Läs mer
28/04 10:30 P10 Grupp H F Skultorps IF Svart Råda BK vit 6 - 3 Läs mer
28/04 10:30 P8 Grupp A K IFK Falköping Vit IFK Falköping Svart Läs mer
28/04 11:00 P12 Grupp B C IFK Hjo IFK Falköping Blå 0 - 3 Läs mer
28/04 11:00 P12 Grupp D B IF Elfsborg gul IF Tymer 8 - 0 Läs mer
28/04 11:00 P12 Grupp C A IF Elfsborg Vit Grolanda/Floby IF 1 - 2 Läs mer
28/04 11:00 P10 Grupp A H Habo IF Skövde AIK Röd 0 - 2 Läs mer
28/04 11:00 P10 Grupp B D Gerdskens BK IFK Hjo Vit 1 - 1 Läs mer
28/04 11:00 P10 Grupp C F Levene/Skogslund IF Våmbs IF 1 2 - 4 Läs mer
28/04 11:00 P10 Grupp D E IF Elfsborg gul IFK Falköping Blå 2 - 0 Läs mer
28/04 11:00 P13 Grupp F NY Örebro SK FK 2 Värnamo Södra FF 0 - 6 Läs mer
28/04 11:00 P13 Grupp G UL Nybro IF BK Häcken 2 1 - 1 Läs mer
28/04 11:00 P13 Grupp J KG Sävedalens IF IK Sturehov 0 - 3 Läs mer
28/04 11:00 P13 Grupp J IP Skara FC Blå Mullsjö IF svart 2 - 1 Läs mer
28/04 11:00 P12 Grupp A G Stenstorps IF Skoftebyns IF Vit 0 - 9 Läs mer
28/04 11:00 P8 Grupp A K Valtorps IF Ekedalens SK Läs mer
28/04 11:30 P12 Grupp E B KB Karlskoga Blå Jönköpings södra grön 2 - 1 Läs mer
28/04 11:30 P12 Grupp F G Turun Weikot svart IFK Falköping Vit 2 - 2 Läs mer
28/04 11:30 P12 Grupp G A Gunnilse IS Norra Fågelås IF 3 - 1 Läs mer
28/04 11:30 P12 Grupp H C Skoftebyns IF Svart TG&IF 2 - 2 Läs mer
28/04 11:30 P10 Grupp E E IF Elfsborg svart Grolanda IF/Floby IF 5 - 1 Läs mer
28/04 11:30 P10 Grupp F F Laxå IF P02/03 IFK Falköping Vit 4 - 4 Läs mer
28/04 11:30 P10 Grupp G D Brämhults IK Vit Skövde AIK Grön 1 - 2 Läs mer
28/04 11:30 P10 Grupp H H IK Kongahälla Vit IFK Skövde FK 1 2 - 0 Läs mer
28/04 11:30 P8 Grupp A K IK Vista 2 IFK Falköping Vit Läs mer
28/04 12:00 P12 Grupp B C IFK Falköping Blå KB Karlskoga Gul 0 - 6 Läs mer
28/04 12:00 P12 Grupp D A IF Tymer Tenhults IF 1 - 5 Läs mer
28/04 12:00 P12 Grupp C B Grolanda/Floby IF Askims IK Röd 2 - 5 Läs mer
28/04 12:00 P10 Grupp A H Norra Fågelås IF Habo IF 0 - 3 Läs mer
28/04 12:00 P10 Grupp B E Ulvåkers IF Gerdskens BK 5 - 2 Läs mer
28/04 12:00 P10 Grupp C D IFK Hjo Blå Levene/Skogslund IF 4 - 0 Läs mer
28/04 12:00 P10 Grupp D F Tidaholms Giff IF Elfsborg gul 0 - 3 Läs mer
28/04 12:00 P13 Grupp B IP Grolanda/Floby IF Karlstad BK 0 - 4 Läs mer
28/04 12:00 P13 Grupp C UL Falköpings FK Husqvarna FF 0 - 5 Läs mer
28/04 12:00 P13 Grupp H NY IFK Falköping Vit Kalmar FF 0 - 6 Läs mer
28/04 12:00 P13 Grupp I KG Skövde AIK Skara FC Vit 3 - 1 Läs mer
28/04 12:00 P8 Grupp A K IFK Falköping Svart Tidaholms GIF Gul Läs mer
28/04 12:00 P12 Grupp A G Skoftebyns IF Vit Jönköpings södra vit 4 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P12 Grupp E C Jönköpings södra grön Igelstorp IK 3 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P12 Grupp F G IFK Falköping Vit Husqvarna FF 0 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P12 Grupp G B Norra Fågelås IF Norrstrands IF 1 - 5 Läs mer
28/04 12:30 P12 Grupp H A TG&IF IFK Skövde vit 1 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P10 Grupp E D IFK Skövde FK 2 IF Elfsborg svart 1 - 2 Läs mer
28/04 12:30 P10 Grupp F E Jönköping Södra IF Laxå IF P02/03 3 - 3 Läs mer
28/04 12:30 P10 Grupp G F Askims IK Brämhults IK Vit 2 - 0 Läs mer
28/04 12:30 P10 Grupp H H Skultorps IF Svart IK Kongahälla Vit 1 - 4 Läs mer
28/04 12:30 P8 Grupp A K Ekedalens SK IFK Falköping Vit Läs mer
28/04 12:45 P13 Grupp A KG BK-Trix Västra Frölunda IF 0 - 2 Läs mer
28/04 12:45 P13 Grupp A IP AIK IFK Skövde FK 8 - 0 Läs mer
28/04 12:45 P13 Grupp F NY Värnamo Södra FF Alingsås IF 3 - 2 Läs mer
28/04 12:45 P13 Grupp F UL Örebro SK FK 2 AIK P00A 0 - 6 Läs mer
28/04 13:00 P12 Grupp B B Ekedalens SK IFK Hjo 2 - 1 Läs mer
28/04 13:00 P12 Grupp D A Turun Weikot röd IF Elfsborg gul 0 - 4 Läs mer
28/04 13:00 P12 Grupp C G IFK Öxnehaga IF Elfsborg Vit 8 - 0 Läs mer
28/04 13:00 P10 Grupp A D Skövde AIK Röd Brämhult IK Svart 0 - 6 Läs mer
28/04 13:00 P10 Grupp B F IFK Hjo Vit Råda BK grön 2 - 1 Läs mer
28/04 13:00 P10 Grupp C E Våmbs IF 1 IK Vista 4 - 2 Läs mer
28/04 13:00 P10 Grupp D H IFK Falköping Blå Skultorps IF Gul 1 - 4 Läs mer
28/04 13:00 P12 Grupp A C Skövde AIK Stenstorps IF 5 - 0 Läs mer
28/04 13:00 P8 Grupp A K Tidaholms GIF Gul IK Vista 2 Läs mer
28/04 13:30 P12 Grupp E B Hovslätts IK KB Karlskoga Blå 0 - 4 Läs mer
28/04 13:30 P12 Grupp F A IFK Skövde FK blå Turun Weikot svart 0 - 1 Läs mer
28/04 13:30 P12 Grupp G G IF Elfsborg svart Gunnilse IS 2 - 2 Läs mer
28/04 13:30 P12 Grupp H C Turun Weikot Vit Skoftebyns IF Svart 3 - 0 Läs mer
28/04 13:30 P10 Grupp E D Grolanda IF/Floby IF Våmbs IF 2 0 - 3 Läs mer
28/04 13:30 P10 Grupp F F IFK Falköping Vit Garphyttans IF 5 - 2 Läs mer
28/04 13:30 P10 Grupp G H Skövde AIK Grön IK Kongahälla röd 2 - 4 Läs mer
28/04 13:30 P10 Grupp H E IFK Skövde FK 1 Råda BK vit 4 - 2 Läs mer
28/04 13:30 P13 Grupp B UL Tistedalens Turn & idrettsforening Götene IF 5 - 0 Läs mer
28/04 13:30 P13 Grupp D NY Mullsjö IF Gul Tallboda IF 0 - 2 Läs mer
28/04 13:30 P13 Grupp E KG vakant Hertzöga BK 0 - 3 Läs mer
28/04 13:30 P13 Grupp E IP KB Karlskoga Mariestads BK 1 - 1 Läs mer
28/04 13:30 P8 Grupp A K Valtorps IF IFK Falköping Svart Läs mer
28/04 14:00 P8 Grupp B K Tidaholms GIF Svart Tidaholms GIF Vit Läs mer
28/04 14:15 P13 Grupp C NY Mölnlycke IF Ulvåkers IF 8 - 0 Läs mer
28/04 14:15 P13 Grupp D KG BK Häcken 1 IFK Falköping blå 0 - 3 Läs mer
28/04 14:15 P13 Grupp I IP Karlskoga SK Skövde AIK 2 - 1 Läs mer
28/04 14:15 P13 Grupp J UL IK Sturehov Skara FC Blå 10 - 0 Läs mer
28/04 14:30 P12 B-Slutspel A Skövde AIK Turun Weikot Vit 3 - 2 Läs mer
28/04 14:30 P12 B-Slutspel B Ekedalens SK Norra Fågelås IF 3 - 5 Läs mer
28/04 14:30 P12 B-Slutspel C Grolanda/Floby IF IFK Falköping Vit 4 - 2 Läs mer
28/04 14:30 P12 B-Slutspel G Tenhults IF Igelstorp IK 1 - 0 Läs mer
28/04 14:30 P10 B-Slutspel D Habo IF Råda BK vit 8 - 0 Läs mer
28/04 14:30 P10 B-Slutspel E IFK Hjo Vit Brämhults IK Vit 3 - 0 Läs mer
28/04 14:30 P10 B-Slutspel F IK Vista Jönköping Södra IF 0 - 1 Läs mer
28/04 14:30 P10 B-Slutspel H Skultorps IF Gul Grolanda IF/Floby IF 8 - 0 Läs mer
28/04 14:30 P8 Grupp B K IFK Falköping Blå IK Vista 1 Läs mer
28/04 15:00 P13 Grupp G NY Våmbs IF Nybro IF 3 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P13 Grupp H KG Örebro SK FK 1 IFK Falköping Vit 8 - 1 Läs mer
28/04 15:00 P13 Grupp H UL Kalmar FF TG&IF 5 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P12 B-Slutspel A Hovslätts IK IF Tymer 0 - 1 Läs mer
28/04 15:00 P12 B-Slutspel B Husqvarna FF IF Elfsborg Vit 0 - 1 Läs mer
28/04 15:00 P12 B-Slutspel C IF Elfsborg svart IFK Hjo 4 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P12 B-Slutspel G Skoftebyns IF Svart Stenstorps IF 3 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P10 B-Slutspel D Våmbs IF 2 IFK Falköping Blå 1 - 5 Läs mer
28/04 15:00 P10 B-Slutspel E Garphyttans IF Levene/Skogslund IF 3 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P10 B-Slutspel F Skövde AIK Grön Råda BK grön 2 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P10 B-Slutspel H IFK Skövde FK 1 Norra Fågelås IF 4 - 1 Läs mer
28/04 15:00 P13 Grupp F IP AIK P00A IFK/FC Kristinehamn 1 - 1 Läs mer
28/04 15:10 P8 Grupp B K IK Vista 1 Norra Fågelås IF Läs mer
28/04 15:30 P12 A-Slutspel A Skoftebyns IF Vit IFK Skövde vit 1 - 0 Läs mer
28/04 15:30 P12 A-Slutspel B KB Karlskoga Gul Norrstrands IF 0 - 6 Läs mer
28/04 15:30 P12 A-Slutspel C IFK Öxnehaga IFK Skövde FK blå 3 - 0 Läs mer
28/04 15:30 P12 A-Slutspel G IF Elfsborg gul Jönköpings södra grön 3 - 0 Läs mer
28/04 15:30 P10 A-Slutspel D Brämhult IK Svart Skultorps IF Svart 6 - 0 Läs mer
28/04 15:30 P10 A-Slutspel E Ulvåkers IF IK Kongahälla röd 1 - 2 Läs mer
28/04 15:30 P10 A-Slutspel F Våmbs IF 1 Laxå IF P02/03 0 - 2 Läs mer
28/04 15:30 P10 A-Slutspel H IF Elfsborg gul IFK Skövde FK 2 7 - 3 Läs mer
28/04 15:40 P8 Grupp B K Tidaholms GIF Vit IFK Falköping Blå Läs mer
28/04 16:00 P13 Grupp A UL BK-Trix AIK 2 - 4 Läs mer
28/04 16:00 P13 Grupp G KG BK Häcken 2 Bankeryd SK 7 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P13 Grupp I IP Skara FC Vit HGH 0 - 3 Läs mer
28/04 16:00 P13 Grupp J NY Mullsjö IF svart Sävedalens IF 0 - 8 Läs mer
28/04 16:00 P12 A-Slutspel A KB Karlskoga Blå Turun Weikot röd 1 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P12 A-Slutspel B Turun Weikot svart Askims IK Röd 0 - 3 Läs mer
28/04 16:00 P12 A-Slutspel C Gunnilse IS IFK Falköping Blå 3 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P12 A-Slutspel G TG&IF Jönköpings södra vit 1 - 2 Läs mer
28/04 16:00 P10 A-Slutspel D IF Elfsborg svart Tidaholms Giff 0 - 4 Läs mer
28/04 16:00 P10 A-Slutspel E IFK Falköping Vit IFK Hjo Blå 8 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P10 A-Slutspel F Askims IK Gerdskens BK 4 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P10 A-Slutspel H IK Kongahälla Vit Skövde AIK Röd 4 - 1 Läs mer
28/04 16:10 P8 Grupp B K IK Vista 1 Tidaholms GIF Svart Läs mer
28/04 16:30 P12 B-Slutspel G Skövde AIK Norra Fågelås IF 3 - 0 Läs mer
28/04 16:30 P12 B-Slutspel A Grolanda/Floby IF Tenhults IF 3 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P12 B-Slutspel C IF Tymer IF Elfsborg Vit 1 - 4 Läs mer
28/04 16:30 P12 B-Slutspel B IF Elfsborg svart Skoftebyns IF Svart 4 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P10 B-Slutspel E Habo IF IFK Hjo Vit 1 - 0 Läs mer
28/04 16:30 P10 B-Slutspel H Jönköping Södra IF Skultorps IF Gul 1 - 6 Läs mer
28/04 16:30 P10 B-Slutspel D IFK Falköping Blå Garphyttans IF 0 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P10 B-Slutspel F Skövde AIK Grön IFK Skövde FK 1 3 - 2 Läs mer
28/04 16:40 P8 Grupp B K IFK Falköping Blå Norra Fågelås IF Läs mer
28/04 16:45 P13 Grupp B NY Grolanda/Floby IF Tistedalens Turn & idrettsforening 0 - 4 Läs mer
28/04 16:45 P13 Grupp D IP Mullsjö IF Gul BK Häcken 1 0 - 5 Läs mer
28/04 16:45 P13 Grupp E UL vakant KB Karlskoga 0 - 3 Läs mer
28/04 16:45 P13 Grupp F KG Alingsås IF Örebro SK FK 2 3 - 2 Läs mer
28/04 17:00 P12 A-Slutspel B Skoftebyns IF Vit Norrstrands IF 2 - 0 Läs mer
28/04 17:00 P12 A-Slutspel G IFK Öxnehaga IF Elfsborg gul 0 - 1 Läs mer
28/04 17:00 P12 A-Slutspel A KB Karlskoga Blå Askims IK Röd 1 - 2 Läs mer
28/04 17:00 P12 A-Slutspel C Gunnilse IS Jönköpings södra vit 3 - 1 Läs mer
28/04 17:00 P10 A-Slutspel E Brämhult IK Svart IK Kongahälla röd 4 - 0 Läs mer
28/04 17:00 P10 A-Slutspel H Laxå IF P02/03 IF Elfsborg gul 2 - 5 Läs mer
28/04 17:00 P10 A-Slutspel D Tidaholms Giff IFK Falköping Vit 0 - 3 Läs mer
28/04 17:00 P10 A-Slutspel F Askims IK IK Kongahälla Vit 6 - 2 Läs mer
28/04 17:10 P8 Grupp B K Tidaholms GIF Vit IK Vista 1 Läs mer
28/04 17:30 P13 Grupp A NY IFK Skövde FK Västra Frölunda IF 2 - 7 Läs mer
28/04 17:30 P13 Grupp C IP Ulvåkers IF Husqvarna FF 0 - 2 Läs mer
28/04 17:30 P13 Grupp C KG Falköpings FK Mölnlycke IF 0 - 6 Läs mer
28/04 17:30 P13 Grupp D UL IFK Falköping blå Tallboda IF 2 - 5 Läs mer
28/04 17:40 P8 Grupp B K Tidaholms GIF Svart IFK Falköping Blå Läs mer
28/04 17:45 P12 B-Slutspel A Skövde AIK Grolanda/Floby IF 2 - 3 Läs mer
28/04 17:45 P12 B-Slutspel B IF Elfsborg Vit IF Elfsborg svart 0 - 4 Läs mer
28/04 17:45 P10 B-Slutspel D Habo IF Skultorps IF Gul 3 - 0 Läs mer
28/04 17:45 P10 B-Slutspel E Garphyttans IF Skövde AIK Grön 3 - 1 Läs mer
28/04 18:10 P8 Grupp B K Norra Fågelås IF Tidaholms GIF Vit Läs mer
28/04 18:15 P13 Grupp B KG Götene IF Karlstad BK 0 - 1 Läs mer
28/04 18:15 P13 Grupp E NY Mariestads BK Hertzöga BK 2 - 6 Läs mer
28/04 18:15 P13 Grupp G IP Våmbs IF BK Häcken 2 4 - 1 Läs mer
28/04 18:15 P13 Grupp H UL Örebro SK FK 1 Kalmar FF 2 - 1 Läs mer
28/04 18:15 P12 A-Slutspel A Skoftebyns IF Vit IF Elfsborg gul 2 - 0 Läs mer
28/04 18:15 P12 A-Slutspel B Askims IK Röd Gunnilse IS 0 - 2 Läs mer
28/04 18:15 P10 A-Slutspel D Brämhult IK Svart IF Elfsborg gul 0 - 3 Läs mer
28/04 18:15 P10 A-Slutspel E IFK Falköping Vit Askims IK 2 - 3 Läs mer
28/04 18:40 P8 Grupp B K Norra Fågelås IF Tidaholms GIF Svart Läs mer
28/04 18:45 P12 B-Slutspel A Grolanda/Floby IF IF Elfsborg svart 3 - 1 Läs mer
28/04 18:45 P10 B-Slutspel D Habo IF Garphyttans IF 1 - 2 Läs mer
28/04 19:00 P13 Grupp G UL Bankeryd SK Nybro IF 0 - 11 Läs mer
28/04 19:00 P13 Grupp I NY Karlskoga SK Skara FC Vit 2 - 3 Läs mer
28/04 19:00 P13 Grupp J IP Sävedalens IF Skara FC Blå 3 - 0 Läs mer
28/04 19:00 P13 Grupp J KG IK Sturehov Mullsjö IF svart 12 - 0 Läs mer
28/04 19:15 P12 A-Slutspel A Skoftebyns IF Vit Gunnilse IS 1 - 2 Läs mer
28/04 19:15 P10 A-Slutspel D IF Elfsborg gul Askims IK 1 - 0 Läs mer
28/04 19:45 P13 Grupp H NY TG&IF IFK Falköping Vit 3 - 2 Läs mer
28/04 19:45 P13 Grupp I KG HGH Skövde AIK 0 - 3 Läs mer
28/04 19:45 P13 Grupp F UL AIK P00A Alingsås IF 1 - 0 Läs mer
28/04 19:45 P13 Grupp F IP IFK/FC Kristinehamn Värnamo Södra FF 1 - 6 Läs mer
29/04 08:00 P11 Grupp A A Skultorps IF IFK Mariestad 1 - 1 Läs mer
29/04 08:00 P11 Grupp B B IFK Falköping blå IFK Skövde FK - Blå 5 - 2 Läs mer
29/04 08:00 P11 Grupp C C Onsala BK röd IFK Falköping vit 4 - 1 Läs mer
29/04 08:00 P11 Grupp D D Skövde AIK vit Onsala BK blå 1 - 1 Läs mer
29/04 08:00 P11 Grupp E E Tidaholms Gif Vit Skoftebyns IF 2 - 0 Läs mer
29/04 08:00 P11 Grupp G H IFK Hjo vit Råda BK svart 1 - 0 Läs mer
29/04 08:00 P11 Grupp F G Våmbs IF Onsala BK gul 1 - 0 Läs mer
29/04 08:00 P13 B-Slutspel IP Grolanda/Floby IF Bankeryd SK 2 - 0 Läs mer
29/04 08:00 P13 B-Slutspel NY IFK Skövde FK Örebro SK FK 2 1 - 0 Läs mer
29/04 08:00 P13 A-Slutspel KG IFK Falköping blå KB Karlskoga 1 - 3 Läs mer
29/04 08:00 P13 A-Slutspel UL AIK Husqvarna FF 1 - 3 Läs mer
29/04 08:00 F10 Grupp A F Skultorps IF Falköpings KIK röd 4 - 1 Läs mer
29/04 08:00 P9 Grupp A K Skultorps IF Gul Tidaholms GIF Svart 0 - 0 Läs mer
29/04 08:30 P11 Grupp J C Sjömarkens IF IF Haga 2 - 0 Läs mer
29/04 08:30 F12 Grupp A D Skultorps IF-01 Rödsle BK Gul 0 - 0 Läs mer
29/04 08:30 F12 Grupp B E Lekeryd-Svarttorp SK IFK Tidaholm 1 - 0 Läs mer
29/04 08:30 F12 Grupp C G Skultorps IF F00 Skoftebyns IF 1 - 1 Läs mer
29/04 08:30 F12 Grupp D H Falköpings KIK Röd Halvorstorps IS gul 0 - 4 Läs mer
29/04 08:30 P11 Grupp H A IFK Skövde FK - Vit IF Elfsborg svart 1 - 0 Läs mer
29/04 08:30 P11 Grupp I B IFK Tidaholm Örebro SK 1 0 - 6 Läs mer
29/04 08:30 F10 Grupp B F Egnahems BK IFK Tidaholm 4 - 0 Läs mer
29/04 08:30 P9 Grupp A K Skövde AIK röd Jönköping Södra IF Läs mer
29/04 08:45 P13 B-Slutspel IP Mullsjö IF Gul Skara FC Vit 0 - 4 Läs mer
29/04 08:45 P13 B-Slutspel NY Falköpings FK IFK Falköping Vit 0 - 2 Läs mer
29/04 08:45 P13 A-Slutspel KG HGH Sävedalens IF 4 - 3 Läs mer
29/04 08:45 P13 A-Slutspel UL Nybro IF Kalmar FF 3 - 4 Läs mer
29/04 09:00 F12 Grupp E A Hörnebo SK F-01 Stenkullen Goik 0 - 3 Läs mer
29/04 09:00 P11 Grupp A B Hovslätts IK IFK Hjo blå 1 - 1 Läs mer
29/04 09:00 P11 Grupp B C Immetorp BK Onsala BK vit 2 - 0 Läs mer
29/04 09:00 P11 Grupp C D KB Karlskoga Blå IK Oddevold Vit 1 - 4 Läs mer
29/04 09:00 P11 Grupp D H IK Oddevold Blå Barnarps IF 1 - 0 Läs mer
29/04 09:00 P11 Grupp E G Skövde AIK röd Västra Frölunda IF Vit 1 - 2 Läs mer
29/04 09:00 P11 Grupp F E Råda BK vit IF Elfsborg gul 0 - 5 Läs mer
29/04 09:00 F10 Grupp A F Halvorstorps IS (GUL) Stenkullen GoIK 0 - 0 Läs mer
29/04 09:00 P9 Grupp A K IF Elfsborg IFK Falköping FF I Läs mer
29/04 09:30 P11 Grupp J D Örebro SK 2 Råda BK Grön 0 - 0 Läs mer
29/04 09:30 F12 Grupp A H Fristad GoIF Tenhults IF 1 - 2 Läs mer
29/04 09:30 F12 Grupp B G Egnahems BK Falköpings KIK Vit 1 - 0 Läs mer
29/04 09:30 F12 Grupp D E Nässjö Ff Skövde KIK 1 - 0 Läs mer
29/04 09:30 P11 Grupp G A Ulvåkers IF Tidaholms GIF Svart 2 - 0 Läs mer
29/04 09:30 P11 Grupp H B Trollhättan BoIS Anderstorps IF 0 - 0 Läs mer
29/04 09:30 P11 Grupp I C Västra Frölunda IF Grön KB Karlskoga gul 0 - 1 Läs mer
29/04 09:30 P13 B-Slutspel NY BK Häcken 1 Mariestads BK 6 - 5 Läs mer
29/04 09:30 P13 B-Slutspel IP vakant Mullsjö IF svart 0 - 3 Läs mer
29/04 09:30 P13 A-Slutspel KG Tallboda IF AIK P00A 0 - 2 Läs mer
29/04 09:30 P13 A-Slutspel UL Våmbs IF Tistedalens Turn & idrettsforening 5 - 6 Läs mer
29/04 09:30 F10 Grupp B F Hålta IK Falköpings KIK vit 0 - 8 Läs mer
29/04 09:30 P9 Grupp A K Tidaholms GIF Svart Skövde AIK röd Läs mer
29/04 10:00 F12 Grupp E B Våmbs IF F-01 Halvorstorps IS svart 0 - 0 Läs mer
29/04 10:00 F12 Grupp C A Rödsle BK Svart Djurgårdens IF 0 - 0 Läs mer
29/04 10:00 P11 Grupp A C IFK Mariestad Hovslätts IK 2 - 2 Läs mer
29/04 10:00 P11 Grupp B D IFK Skövde FK - Blå Immetorp BK 0 - 3 Läs mer
29/04 10:00 P11 Grupp C E IFK Falköping vit KB Karlskoga Blå 0 - 4 Läs mer
29/04 10:00 P11 Grupp D G Onsala BK blå IK Oddevold Blå 0 - 2 Läs mer
29/04 10:00 P11 Grupp E H Skoftebyns IF Skövde AIK röd 1 - 1 Läs mer
29/04 10:00 F10 Grupp A F Falköpings KIK röd Halvorstorps IS (GUL) 1 - 2 Läs mer
29/04 10:00 P9 Grupp A K IFK Falköping FF I Skultorps IF Gul Läs mer
29/04 10:30 P11 Grupp J E IF Haga Örebro SK 2 1 - 2 Läs mer
29/04 10:30 F12 Grupp A G Rödsle BK Gul Fristad GoIF 0 - 0 Läs mer
29/04 10:30 F12 Grupp B H IFK Tidaholm Egnahems BK 0 - 1 Läs mer
29/04 10:30 P13 B-Slutspel IP BK Häcken 2 BK-Trix 1 - 0 Läs mer
29/04 10:30 P11 Grupp G B Råda BK svart Ulvåkers IF 2 - 0 Läs mer
29/04 10:30 P11 Grupp F A Onsala BK gul Råda BK vit 2 - 0 Läs mer
29/04 10:30 P11 Grupp H C IF Elfsborg svart Trollhättan BoIS 0 - 1 Läs mer
29/04 10:30 P11 Grupp I D Örebro SK 1 Västra Frölunda IF Grön 5 - 1 Läs mer
29/04 10:30 P13 B-Slutspel NY Karlskoga SK Skara FC Blå 2 - 0 Läs mer
29/04 10:30 P13 A-Slutspel KG Mölnlycke IF Västra Frölunda IF 0 - 2 Läs mer
29/04 10:30 P13 A-Slutspel UL Skövde AIK IK Sturehov 0 - 5 Läs mer
29/04 10:30 F10 Grupp B F Falköpings KIK vit Egnahems BK 0 - 4 Läs mer
29/04 10:30 P9 Grupp A K Jönköping Södra IF IF Elfsborg Läs mer
29/04 11:00 F12 Grupp E C Stenkullen Goik Våmbs IF F-01 2 - 0 Läs mer
29/04 11:00 F12 Grupp C A Skoftebyns IF Rödsle BK Svart 1 - 1 Läs mer
29/04 11:00 F12 Grupp D B Halvorstorps IS gul Nässjö Ff 0 - 0 Läs mer
29/04 11:00 P11 Grupp A D IFK Hjo blå Skultorps IF 1 - 1 Läs mer
29/04 11:00 P11 Grupp B E Onsala BK vit IFK Falköping blå 3 - 3 Läs mer
29/04 11:00 P11 Grupp C G IK Oddevold Vit Onsala BK röd 2 - 2 Läs mer
29/04 11:00 P11 Grupp D H Barnarps IF Skövde AIK vit 4 - 2 Läs mer
29/04 11:00 F10 Grupp A F Stenkullen GoIK Skultorps IF 1 - 2 Läs mer
29/04 11:00 P9 Grupp A K Skövde AIK röd IFK Falköping FF I Läs mer
29/04 11:15 P13 B-Slutspel NY TG&IF Grolanda/Floby IF 2 - 1 Läs mer
29/04 11:15 P13 B-Slutspel IP Ulvåkers IF IFK Skövde FK 4 - 1 Läs mer
29/04 11:15 P13 A-Slutspel UL Örebro SK FK 1 KB Karlskoga 1 - 0 Läs mer
29/04 11:15 P13 A-Slutspel KG Värnamo Södra FF Husqvarna FF 2 - 0 Läs mer
29/04 11:30 P11 Grupp J G Råda BK Grön Sjömarkens IF 2 - 1 Läs mer
29/04 11:30 F12 Grupp A H Tenhults IF Skultorps IF-01 0 - 0 Läs mer
29/04 11:30 P11 Grupp E A Västra Frölunda IF Vit Tidaholms Gif Vit 4 - 0 Läs mer
29/04 11:30 P11 Grupp G C Tidaholms GIF Svart IFK Hjo vit 2 - 0 Läs mer
29/04 11:30 P11 Grupp F B IF Elfsborg gul Våmbs IF 2 - 0 Läs mer
29/04 11:30 P11 Grupp H D Anderstorps IF IFK Skövde FK - Vit 4 - 0 Läs mer
29/04 11:30 P11 Grupp I E KB Karlskoga gul IFK Tidaholm 6 - 1 Läs mer
29/04 11:30 F10 Grupp B F IFK Tidaholm Hålta IK 8 - 0 Läs mer
29/04 11:30 P9 Grupp A K Jönköping Södra IF Tidaholms GIF Svart Läs mer
29/04 12:00 F12 Grupp E D Halvorstorps IS svart Hörnebo SK F-01 0 - 0 Läs mer
29/04 12:00 F12 Grupp B A Falköpings KIK Vit Lekeryd-Svarttorp SK 0 - 1 Läs mer
29/04 12:00 F12 Grupp C B Djurgårdens IF Skultorps IF F00 0 - 0 Läs mer
29/04 12:00 F12 Grupp D C Skövde KIK Falköpings KIK Röd 0 - 2 Läs mer
29/04 12:00 P13 B-Slutspel NY Götene IF Skara FC Vit 3 - 2 Läs mer
29/04 12:00 P11 Grupp A E Skultorps IF Hovslätts IK 1 - 0 Läs mer
29/04 12:00 P11 Grupp B G IFK Falköping blå Immetorp BK 0 - 3 Läs mer
29/04 12:00 P11 Grupp C H Onsala BK röd KB Karlskoga Blå 1 - 0 Läs mer
29/04 12:00 P13 B-Slutspel IP IFK/FC Kristinehamn IFK Falköping Vit 1 - 2 Läs mer
29/04 12:00 P13 A-Slutspel UL Karlstad BK HGH 2 - 4 Läs mer
29/04 12:00 P13 A-Slutspel KG Hertzöga BK Kalmar FF 1 - 2 Läs mer
29/04 12:00 F10 Grupp A F Skultorps IF Halvorstorps IS (GUL) 2 - 2 Läs mer
29/04 12:00 P9 Grupp A K Skultorps IF Gul IF Elfsborg Läs mer
29/04 12:30 P11 Grupp J H Sjömarkens IF Örebro SK 2 5 - 0 Läs mer
29/04 12:30 P11 Grupp D A Skövde AIK vit IK Oddevold Blå 1 - 4 Läs mer
29/04 12:30 P11 Grupp E B Tidaholms Gif Vit Skövde AIK röd 0 - 2 Läs mer
29/04 12:30 P11 Grupp G D IFK Hjo vit Ulvåkers IF 0 - 1 Läs mer
29/04 12:30 P11 Grupp F C Våmbs IF Råda BK vit 1 - 1 Läs mer
29/04 12:30 P11 Grupp H E IFK Skövde FK - Vit Trollhättan BoIS 0 - 2 Läs mer
29/04 12:30 P11 Grupp I G IFK Tidaholm Västra Frölunda IF Grön 0 - 3 Läs mer
29/04 12:30 F10 Grupp B F Hålta IK Egnahems BK 0 - 9 Läs mer
29/04 12:30 P9 Grupp A K IFK Falköping FF I Jönköping Södra IF Läs mer
29/04 12:45 P13 B-Slutspel IP Alingsås IF Mullsjö IF svart 4 - 0 Läs mer
29/04 13:00 F12 Grupp E E Hörnebo SK F-01 Våmbs IF F-01 0 - 2 Läs mer
29/04 13:00 F12 Grupp A A Skultorps IF-01 Fristad GoIF 2 - 0 Läs mer
29/04 13:00 F12 Grupp B B Lekeryd-Svarttorp SK Egnahems BK 0 - 2 Läs mer
29/04 13:00 F12 Grupp C C Skultorps IF F00 Rödsle BK Svart 1 - 1 Läs mer
29/04 13:00 F12 Grupp D D Falköpings KIK Röd Nässjö Ff 1 - 2 Läs mer
29/04 13:00 P11 Grupp A G IFK Mariestad IFK Hjo blå 2 - 0 Läs mer
29/04 13:00 P11 Grupp B H IFK Skövde FK - Blå Onsala BK vit 0 - 8 Läs mer
29/04 13:00 F10 Grupp A F Falköpings KIK röd Stenkullen GoIK 1 - 0 Läs mer
29/04 13:00 P9 Grupp A K Skultorps IF Gul Skövde AIK röd Läs mer
29/04 13:15 P13 B-Slutspel NY Ulvåkers IF BK Häcken 1 0 - 10 Läs mer
29/04 13:15 P13 A-Slutspel UL Örebro SK FK 1 IK Sturehov 0 - 4 Läs mer
29/04 13:15 P13 A-Slutspel KG Värnamo Södra FF Tistedalens Turn & idrettsforening 5 - 3 Läs mer
29/04 13:30 P11 Grupp C A IFK Falköping vit IK Oddevold Vit 2 - 3 Läs mer
29/04 13:30 P11 Grupp D B Onsala BK blå Barnarps IF 2 - 0 Läs mer
29/04 13:30 P11 Grupp E C Skoftebyns IF Västra Frölunda IF Vit 0 - 6 Läs mer
29/04 13:30 P11 Grupp G E Råda BK svart Tidaholms GIF Svart 2 - 0 Läs mer
29/04 13:30 P11 Grupp F D Onsala BK gul IF Elfsborg gul 0 - 7 Läs mer
29/04 13:30 P11 Grupp H G IF Elfsborg svart Anderstorps IF 0 - 3 Läs mer
29/04 13:30 P11 Grupp I H Örebro SK 1 KB Karlskoga gul 3 - 0 Läs mer
29/04 13:30 F10 Grupp B F Falköpings KIK vit IFK Tidaholm 1 - 0 Läs mer
29/04 13:30 P9 Grupp A K IF Elfsborg Tidaholms GIF Svart Läs mer
29/04 14:00 F12 Grupp E G Stenkullen Goik Halvorstorps IS svart 0 - 1 Läs mer
29/04 14:00 P11 Grupp J A IF Haga Råda BK Grön 2 - 2 Läs mer
29/04 14:00 F12 Grupp A B Rödsle BK Gul Tenhults IF 4 - 2 Läs mer
29/04 14:00 F12 Grupp B C IFK Tidaholm Falköpings KIK Vit 1 - 0 Läs mer
29/04 14:00 F12 Grupp C D Skoftebyns IF Djurgårdens IF 0 - 0 Läs mer
29/04 14:00 F12 Grupp D E Halvorstorps IS gul Skövde KIK 2 - 0 Läs mer
29/04 14:00 P13 B-Slutspel NY IFK Falköping Vit BK Häcken 2 1 - 3 Läs mer
29/04 14:00 P13 B-Slutspel IP TG&IF Karlskoga SK 8 - 1 Läs mer
29/04 14:00 P13 A-Slutspel UL HGH Västra Frölunda IF 0 - 4 Läs mer
29/04 14:00 P13 A-Slutspel KG Kalmar FF AIK P00A 4 - 0 Läs mer
29/04 14:00 P9 Grupp B K Tenhults IF Tidaholms GIF Vit Läs mer
29/04 14:30 F10 B-Slutspel F Falköpings KIK röd Hålta IK 10 - 1 Läs mer
29/04 14:30 P9 Grupp B K IFK Falköping FF II Skultorps IF Svart Läs mer
29/04 14:45 P13 B-Slutspel NY Götene IF Alingsås IF 1 - 0 Läs mer
29/04 14:45 P13 A-Slutspel UL Värnamo Södra FF IK Sturehov 0 - 6 Läs mer
29/04 15:00 P11 B-Slutspel G IFK Tidaholm IF Haga 3 - 4 Läs mer
29/04 15:00 P11 B-Slutspel E IFK Hjo vit IF Elfsborg svart 2 - 3 Läs mer
29/04 15:00 P11 B-Slutspel D Skövde AIK vit Skoftebyns IF 2 - 3 Läs mer
29/04 15:00 P11 B-Slutspel C IFK Hjo blå IFK Falköping vit 0 - 2 Läs mer
29/04 15:00 F12 B-Slutspel A Djurgårdens IF Skövde KIK 4 - 0 Läs mer
29/04 15:00 F12 A-Slutspel H Skultorps IF-01 Lekeryd-Svarttorp SK 3 - 0 Läs mer
29/04 15:00 F12 B-Slutspel B Fristad GoIF Falköpings KIK Vit 2 - 1 Läs mer
29/04 15:00 F10 B-Slutspel F IFK Tidaholm Stenkullen GoIK 0 - 2 Läs mer
29/04 15:00 P9 Grupp B K Skultorps IF Svart Skövde AIK vit Läs mer
29/04 15:30 P11 A-Slutspel E KB Karlskoga gul Råda BK Grön 1 - 0 Läs mer
29/04 15:30 P11 A-Slutspel D Ulvåkers IF Trollhättan BoIS 0 - 6 Läs mer
29/04 15:30 P11 A-Slutspel C Onsala BK blå Skövde AIK röd 0 - 1 Läs mer
29/04 15:30 P11 A-Slutspel B Skultorps IF Onsala BK röd 2 - 3 Läs mer
29/04 15:30 F12 A-Slutspel A Skoftebyns IF Nässjö Ff 1 - 2 Läs mer
29/04 15:30 P13 A-Slutspel UL Kalmar FF Västra Frölunda IF 5 - 3 Läs mer
29/04 15:30 F10 A-Slutspel F Egnahems BK Halvorstorps IS (GUL) 2 - 0 Läs mer
29/04 15:30 P9 Grupp B K Tidaholms GIF Vit IFK Falköping FF II Läs mer
29/04 16:00 F12 B-Slutspel D IFK Tidaholm Djurgårdens IF 0 - 1 Läs mer
29/04 16:00 F12 B-Slutspel C Tenhults IF Hörnebo SK F-01 2 - 1 Läs mer
29/04 16:00 F12 B-Slutspel B Rödsle BK Svart Våmbs IF F-01 3 - 0 Läs mer
29/04 16:00 F12 B-Slutspel A Falköpings KIK Röd Fristad GoIF 0 - 1 Läs mer
29/04 16:00 F10 A-Slutspel F Skultorps IF Falköpings KIK vit 1 - 0 Läs mer
29/04 16:00 P11 B-Slutspel H Västra Frölunda IF Grön Örebro SK 2 5 - 0 Läs mer
29/04 16:00 P11 B-Slutspel G KB Karlskoga Blå Hovslätts IK 2 - 0 Läs mer
29/04 16:00 P9 Grupp B K Skultorps IF Svart Tenhults IF Läs mer
29/04 16:15 P13 B-Slutspel NY BK Häcken 2 Götene IF 2 - 1 Läs mer
29/04 16:15 P13 B-Slutspel UL BK Häcken 1 TG&IF 5 - 6 Läs mer
29/04 16:30 P11 B-Slutspel G IFK Skövde FK - Vit Skoftebyns IF 0 - 1 Läs mer
29/04 16:30 P11 B-Slutspel E Tidaholms GIF Svart IFK Skövde FK - Blå 5 - 1 Läs mer
29/04 16:30 P11 B-Slutspel D Onsala BK gul IFK Falköping vit 1 - 2 Läs mer
29/04 16:30 F12 A-Slutspel H Rödsle BK Gul Halvorstorps IS svart 1 - 0 Läs mer
29/04 16:30 F10 B-Slutspel F Falköpings KIK röd Stenkullen GoIK 0 - 1 Läs mer
29/04 16:30 P11 B-Slutspel C Barnarps IF Råda BK vit 0 - 7 Läs mer
29/04 16:30 P11 B-Slutspel B Tidaholms Gif Vit IF Elfsborg svart 3 - 1 Läs mer
29/04 16:30 P11 B-Slutspel A IFK Falköping blå IF Haga 2 - 0 Läs mer
29/04 16:30 P9 Grupp B K IFK Falköping FF II Skövde AIK vit Läs mer
29/04 17:00 P11 A-Slutspel D Råda BK svart Onsala BK vit 0 - 7 Läs mer
29/04 17:00 P11 A-Slutspel E IK Oddevold Vit IFK Mariestad 1 - 2 Läs mer
29/04 17:00 P11 A-Slutspel G Örebro SK 1 Sjömarkens IF 1 - 2 Läs mer
29/04 17:00 P11 A-Slutspel H IK Oddevold Blå Våmbs IF 3 - 0 Läs mer
29/04 17:00 F12 A-Slutspel A Nässjö Ff Egnahems BK 0 - 3 Läs mer
29/04 17:00 F12 A-Slutspel C Skultorps IF F00 Stenkullen Goik 3 - 0 Läs mer
29/04 17:00 F12 A-Slutspel B Halvorstorps IS gul Skultorps IF-01 0 - 1 Läs mer
29/04 17:00 F10 A-Slutspel F Skultorps IF Egnahems BK 0 - 1 Läs mer
29/04 17:00 P9 Grupp B K Tenhults IF IFK Falköping FF II Läs mer
29/04 17:30 P11 A-Slutspel B Anderstorps IF Skövde AIK röd 0 - 2 Läs mer
29/04 17:30 P11 A-Slutspel A IF Elfsborg gul Onsala BK röd 1 - 0 Läs mer
29/04 17:30 P11 A-Slutspel C Immetorp BK KB Karlskoga gul 3 - 2 Läs mer
29/04 17:30 P11 A-Slutspel D Västra Frölunda IF Vit Trollhättan BoIS 2 - 0 Läs mer
29/04 17:30 P13 A-Slutspel UL IK Sturehov Kalmar FF 5 - 4 Läs mer
29/04 17:30 P9 Grupp B K Skövde AIK vit Tidaholms GIF Vit Läs mer
29/04 18:00 F12 B-Slutspel B Tenhults IF Djurgårdens IF 0 - 5 Läs mer
29/04 18:00 F12 B-Slutspel A Fristad GoIF Rödsle BK Svart 0 - 2 Läs mer
29/04 18:00 P11 B-Slutspel G IFK Falköping vit Tidaholms GIF Svart 0 - 2 Läs mer
29/04 18:00 P11 B-Slutspel E Skoftebyns IF Råda BK vit 0 - 2 Läs mer
29/04 18:00 P11 B-Slutspel D Tidaholms Gif Vit Västra Frölunda IF Grön 2 - 4 Läs mer
29/04 18:00 P11 B-Slutspel C IFK Falköping blå KB Karlskoga Blå 3 - 2 Läs mer
29/04 18:00 P9 Grupp B K Tidaholms GIF Vit Skultorps IF Svart Läs mer
29/04 18:15 P13 B-Slutspel UL TG&IF BK Häcken 2 0 - 1 Läs mer
29/04 18:30 P11 A-Slutspel C Immetorp BK IFK Mariestad 3 - 1 Läs mer
29/04 18:30 P11 A-Slutspel D Västra Frölunda IF Vit Sjömarkens IF 5 - 0 Läs mer
29/04 18:30 P11 A-Slutspel E Skövde AIK röd IK Oddevold Blå 1 - 4 Läs mer
29/04 18:30 P11 A-Slutspel G IF Elfsborg gul Onsala BK vit 1 - 2 Läs mer
29/04 18:30 F12 A-Slutspel A Rödsle BK Gul Egnahems BK 0 - 1 Läs mer
29/04 18:30 F12 A-Slutspel B Skultorps IF-01 Skultorps IF F00 1 - 0 Läs mer
29/04 18:30 P9 Grupp B K Skövde AIK vit Tenhults IF Läs mer
29/04 19:00 F12 B-Slutspel A Rödsle BK Svart Djurgårdens IF 0 - 3 Läs mer
29/04 19:00 P11 B-Slutspel C Tidaholms GIF Svart Råda BK vit 0 - 4 Läs mer
29/04 19:00 P11 B-Slutspel B Västra Frölunda IF Grön IFK Falköping blå 0 - 1 Läs mer
29/04 19:30 P11 A-Slutspel C Västra Frölunda IF Vit Immetorp BK 3 - 2 Läs mer
29/04 19:30 P11 A-Slutspel B Onsala BK vit IK Oddevold Blå 0 - 3 Läs mer
29/04 19:30 F12 A-Slutspel A Skultorps IF-01 Egnahems BK 0 - 1 Läs mer
29/04 20:00 P11 B-Slutspel A Råda BK vit IFK Falköping blå 2 - 1 Läs mer
29/04 20:30 P11 A-Slutspel A IK Oddevold Blå Västra Frölunda IF Vit 1 - 0 Läs mer
Powered by JO Admin