Spelprogram Giff Cupen 2011

Välj spelplats: Alla | A | B | C | D | E | F | G | H | K | N | U | U-B



Dag Tid Åldersgrupp Grupp/slutspel Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
30/04 08:00 P10 Grupp A D Turun Weikot Vit Ekedalens SK 1 - 0 Läs mer
30/04 08:00 P10 Grupp B E IFK Falköping Vit Tenhults IF 2 - 2 Läs mer
30/04 08:00 P10 Grupp C H IF Tymer Husqvarna FF 2 - 3 Läs mer
30/04 08:00 P10 Grupp D F IFK Hjo Skoftebyns IF Svart 4 - 2 Läs mer
30/04 08:00 P12 Grupp A A Våmbs IF vit Tidaholms G&IF vit 1 - 0 Läs mer
30/04 08:00 P12 Grupp B B IFK Skövde FK blå BK Trix 1 - 3 Läs mer
30/04 08:00 P12 Grupp C G Falköpings FK röd Igelstorps IK 3 - 1 Läs mer
30/04 08:00 P12 Grupp D C Töreboda IK blå N Fågelås IF 3 - 0 Läs mer
30/04 08:00 P13 Grupp A U Mölnlycke IF gul Tabergs SK 1 - 4 Läs mer
30/04 08:00 P13 Grupp A N Falköpings FK svart Bankeryds SK K 3 - 0 Läs mer
30/04 08:00 P13 Grupp B K Tibro AIK Yxhults IK 2 - 5 Läs mer
30/04 08:30 P10 Grupp E D Skövde AIK röd Tidaholms G&IF svart 2 - 2 Läs mer
30/04 08:30 P10 Grupp F E Igelstorps IK Onsala BK vit 0 - 3 Läs mer
30/04 08:30 P10 Grupp G H J-Södra IFK Skövde FK vit 1 - 1 Läs mer
30/04 08:30 P10 Grupp H F Barnarps IF IFK Falköping blå 1 - 5 Läs mer
30/04 08:30 P12 Grupp E A Ulvåkers IF Mariestads BK 3 - 1 Läs mer
30/04 08:30 P12 Grupp F G Ekedalens SK Husqvarna FF 0 - 5 Läs mer
30/04 08:30 P12 Grupp G C IFK Mariestad Våmbs IF grön 1 - 1 Läs mer
30/04 08:30 P12 Grupp H B IFK Skövde FK vit Grolanda IF 2 - 1 Läs mer
30/04 08:50 P13 Grupp B U IFK Västervik Öjersjö IF 0 - 8 Läs mer
30/04 08:50 P13 Grupp C N Örgryte IS Karlslunds IF 1 - 4 Läs mer
30/04 08:50 P13 Grupp C K Värnamo Södra IF röd Tidaholms G&IF 0 - 2 Läs mer
30/04 09:00 P10 Grupp A D Norra Fågelås IF Grolanda/Floby IF 1 - 1 Läs mer
30/04 09:00 P10 Grupp B E Igelstorp IK Hovslätts IK 2 - 0 Läs mer
30/04 09:00 P10 Grupp C F Askims IK Röd IF Elfsborg svart 0 - 3 Läs mer
30/04 09:00 P10 Grupp D H Onsala BK röd IFK Skövde FK blå 2 - 2 Läs mer
30/04 09:00 P12 Grupp A A Degerfors IF IFK/FC Kristinehamn 3 - 0 Läs mer
30/04 09:00 P12 Grupp B B Näsets SK vinröd IF Elfsborg gul 1 - 1 Läs mer
30/04 09:00 P12 Grupp C C IF Elfsborg svart Tenhults IF vit 2 - 2 Läs mer
30/04 09:00 P12 Grupp D G Tidaholms G&IF svart Falköpings FK svart 3 - 2 Läs mer
30/04 09:30 P10 Grupp E D V Frölunda grön Tenhults IF 3 - 0 Läs mer
30/04 09:30 P10 Grupp F E Hjulsbro IK V Frölunda vit 0 - 3 Läs mer
30/04 09:30 P10 Grupp G F IF Elfsborg svart FBK Karlstad röd 1 - 5 Läs mer
30/04 09:30 P10 Grupp H H Tibro AIK Ekedalens SK 4 - 0 Läs mer
30/04 09:30 P12 Grupp E A Mölnlycke IF Lindö FF 4 - 0 Läs mer
30/04 09:30 P12 Grupp F B Skövde AIK Töreboda IK röd 2 - 2 Läs mer
30/04 09:30 P12 Grupp G C Vakant 1 BK Kenty 0 - 3 Läs mer
30/04 09:30 P12 Grupp H G V Frölunda IF Tenhults IF svart 5 - 1 Läs mer
30/04 09:40 P13 Grupp D U Kungsladugårds BK IF Heimer 1 - 0 Läs mer
30/04 09:40 P13 Grupp D N Husqvarna FF Ekhagens IF 2 - 1 Läs mer
30/04 09:40 P13 Grupp E K Tölö IF grön Mölnlycke IF svart 1 - 4 Läs mer
30/04 10:00 P10 Grupp A E Ekedalens SK Norra Fågelås IF 1 - 2 Läs mer
30/04 10:00 P10 Grupp B F Tenhults IF Igelstorp IK 1 - 3 Läs mer
30/04 10:00 P10 Grupp C D Husqvarna FF Askims IK Röd 3 - 0 Läs mer
30/04 10:00 P10 Grupp D H Skoftebyns IF Svart Onsala BK röd 2 - 3 Läs mer
30/04 10:00 P12 Grupp A B Tidaholms G&IF vit Degerfors IF 4 - 0 Läs mer
30/04 10:00 P12 Grupp B C BK Trix Näsets SK vinröd 1 - 1 Läs mer
30/04 10:00 P12 Grupp C A Igelstorps IK IF Elfsborg svart 1 - 4 Läs mer
30/04 10:00 P12 Grupp D G N Fågelås IF Tidaholms G&IF svart 2 - 2 Läs mer
30/04 10:30 P10 Grupp E E Tidaholms G&IF svart V Frölunda grön 0 - 7 Läs mer
30/04 10:30 P10 Grupp F F Onsala BK vit Hjulsbro IK 3 - 0 Läs mer
30/04 10:30 P10 Grupp G D IFK Skövde FK vit IF Elfsborg svart 1 - 2 Läs mer
30/04 10:30 P10 Grupp H H IFK Falköping blå Tibro AIK 5 - 0 Läs mer
30/04 10:30 P12 Grupp E B Mariestads BK Mölnlycke IF 0 - 1 Läs mer
30/04 10:30 P12 Grupp F C Husqvarna FF Skövde AIK 3 - 2 Läs mer
30/04 10:30 P12 Grupp G A Våmbs IF grön Vakant 1 3 - 0 Läs mer
30/04 10:30 P12 Grupp H G Grolanda IF V Frölunda IF 0 - 6 Läs mer
30/04 10:30 P13 Grupp E U GIF Nike IF Tunabro 2 - 2 Läs mer
30/04 10:30 P13 Grupp F K IFK Haninge Bankeryds SK B 8 - 4 Läs mer
30/04 10:30 P13 Grupp F N Värnamo Södra IF vit IFK Norrköping 1 - 3 Läs mer
30/04 11:00 P10 Grupp A H Grolanda/Floby IF Turun Weikot Vit 11 - 0 Läs mer
30/04 11:00 P10 Grupp B F Hovslätts IK IFK Falköping Vit 1 - 4 Läs mer
30/04 11:00 P10 Grupp C E IF Elfsborg svart IF Tymer 2 - 1 Läs mer
30/04 11:00 P10 Grupp D D IFK Skövde FK blå IFK Hjo 2 - 2 Läs mer
30/04 11:00 P12 Grupp A G IFK/FC Kristinehamn Våmbs IF vit 2 - 3 Läs mer
30/04 11:00 P12 Grupp B C IF Elfsborg gul IFK Skövde FK blå 3 - 2 Läs mer
30/04 11:00 P12 Grupp C B Tenhults IF vit Falköpings FK röd 0 - 1 Läs mer
30/04 11:00 P12 Grupp D A Falköpings FK svart Töreboda IK blå 0 - 1 Läs mer
30/04 11:20 P13 Grupp G U IFK Skövde FK Örebro SK 0 - 0 Läs mer
30/04 11:20 P13 Grupp G N Habo IF J-Södra 1 - 2 Läs mer
30/04 11:20 P13 Grupp H K Bankeryds SK S Floby IF 0 - 3 Läs mer
30/04 11:30 P10 Grupp E H Tenhults IF Skövde AIK röd 0 - 3 Läs mer
30/04 11:30 P10 Grupp F F V Frölunda vit Igelstorps IK 6 - 0 Läs mer
30/04 11:30 P10 Grupp G E FBK Karlstad röd J-Södra 7 - 0 Läs mer
30/04 11:30 P10 Grupp H D Ekedalens SK Barnarps IF 0 - 8 Läs mer
30/04 11:30 P12 Grupp E G Lindö FF Ulvåkers IF 5 - 0 Läs mer
30/04 11:30 P12 Grupp F C Töreboda IK röd Ekedalens SK 4 - 1 Läs mer
30/04 11:30 P12 Grupp G B BK Kenty IFK Mariestad 1 - 0 Läs mer
30/04 11:30 P12 Grupp H A Tenhults IF svart IFK Skövde FK vit 0 - 3 Läs mer
30/04 12:00 P10 Grupp A H Ekedalens SK Grolanda/Floby IF 0 - 6 Läs mer
30/04 12:00 P10 Grupp B F Tenhults IF Hovslätts IK 8 - 2 Läs mer
30/04 12:00 P10 Grupp C D Husqvarna FF IF Elfsborg svart 3 - 0 Läs mer
30/04 12:00 P10 Grupp D E Skoftebyns IF Svart IFK Skövde FK blå 2 - 2 Läs mer
30/04 12:00 P12 Grupp A G Tidaholms G&IF vit IFK/FC Kristinehamn 3 - 0 Läs mer
30/04 12:00 P12 Grupp B C BK Trix IF Elfsborg gul 0 - 4 Läs mer
30/04 12:00 P12 Grupp C A Igelstorps IK Tenhults IF vit 0 - 3 Läs mer
30/04 12:00 P12 Grupp D B N Fågelås IF Falköpings FK svart 6 - 0 Läs mer
30/04 12:10 P13 Grupp B N Yxhults IK IFK Västervik 3 - 1 Läs mer
30/04 12:10 P13 Grupp B K Öjersjö IF Tibro AIK 4 - 2 Läs mer
30/04 12:10 P13 Grupp H U Falköpings FK röd Våmbs IF 5 - 2 Läs mer
30/04 12:30 P10 Grupp E H Tidaholms G&IF svart Tenhults IF 3 - 0 Läs mer
30/04 12:30 P10 Grupp F F Onsala BK vit V Frölunda vit 0 - 1 Läs mer
30/04 12:30 P10 Grupp G D IFK Skövde FK vit FBK Karlstad röd 0 - 3 Läs mer
30/04 12:30 P10 Grupp H E IFK Falköping blå Ekedalens SK 15 - 0 Läs mer
30/04 12:30 P12 Grupp E G Mariestads BK Lindö FF 1 - 3 Läs mer
30/04 12:30 P12 Grupp F C Husqvarna FF Töreboda IK röd 0 - 2 Läs mer
30/04 12:30 P12 Grupp G A Våmbs IF grön BK Kenty 2 - 0 Läs mer
30/04 12:30 P12 Grupp H B Grolanda IF Tenhults IF svart 3 - 2 Läs mer
30/04 13:00 P10 Grupp A F Turun Weikot Vit Norra Fågelås IF 1 - 2 Läs mer
30/04 13:00 P10 Grupp B H IFK Falköping Vit Igelstorp IK 0 - 5 Läs mer
30/04 13:00 P10 Grupp C D IF Tymer Askims IK Röd 3 - 0 Läs mer
30/04 13:00 P10 Grupp D E IFK Hjo Onsala BK röd 0 - 1 Läs mer
30/04 13:00 P12 Grupp A C Våmbs IF vit Degerfors IF 3 - 1 Läs mer
30/04 13:00 P12 Grupp B G IFK Skövde FK blå Näsets SK vinröd 0 - 5 Läs mer
30/04 13:00 P12 Grupp C A Falköpings FK röd IF Elfsborg svart 0 - 4 Läs mer
30/04 13:00 P12 Grupp D B Töreboda IK blå Tidaholms G&IF svart 1 - 0 Läs mer
30/04 13:00 P13 Grupp A U Tabergs SK Falköpings FK svart 0 - 4 Läs mer
30/04 13:00 P13 Grupp A N Bankeryds SK K Mölnlycke IF gul 0 - 4 Läs mer
30/04 13:00 P13 Grupp C K Karlslunds IF Värnamo Södra IF röd 2 - 1 Läs mer
30/04 13:30 P10 Grupp E F Skövde AIK röd V Frölunda grön 1 - 3 Läs mer
30/04 13:30 P10 Grupp F H Igelstorps IK Hjulsbro IK 3 - 0 Läs mer
30/04 13:30 P10 Grupp G D J-Södra IF Elfsborg svart 3 - 5 Läs mer
30/04 13:30 P10 Grupp H E Barnarps IF Tibro AIK 4 - 2 Läs mer
30/04 13:30 P12 Grupp E C Ulvåkers IF Mölnlycke IF 0 - 5 Läs mer
30/04 13:30 P12 Grupp F G Ekedalens SK Skövde AIK 0 - 6 Läs mer
30/04 13:30 P12 Grupp G A IFK Mariestad Vakant 1 3 - 0 Läs mer
30/04 13:30 P12 Grupp H B IFK Skövde FK vit V Frölunda IF 0 - 3 Läs mer
30/04 13:50 P13 Grupp C U Tidaholms G&IF Örgryte IS 1 - 0 Läs mer
30/04 13:50 P13 Grupp D N IF Heimer Husqvarna FF 1 - 3 Läs mer
30/04 13:50 P13 Grupp D K Ekhagens IF Kungsladugårds BK 1 - 3 Läs mer
30/04 14:30 P10 B-Slutspel H Tibro AIK Tomtens IF 2 - 4 Läs mer
30/04 14:30 P10 B-Slutspel E Igelstorps IK Skultorps IF 3 - 1 Läs mer
30/04 14:30 P10 B-Slutspel F IFK Skövde FK vit Vakant 2 3 - 0 Läs mer
30/04 14:30 P10 B-Slutspel D Tidaholms G&IF svart Skövde AIK vit 3 - 2 Läs mer
30/04 14:30 P12 B-Slutspel A Ulvåkers IF IFK/FC Kristinehamn 2 - 3 Läs mer
30/04 14:30 P12 B-Slutspel C IFK Mariestad Igelstorps IK 7 - 1 Läs mer
30/04 14:30 P12 B-Slutspel B Skövde AIK IFK Skövde FK blå 6 - 2 Läs mer
30/04 14:30 P12 B-Slutspel G Grolanda IF Falköpings FK svart 3 - 0 Läs mer
30/04 14:40 P13 Grupp E U Mölnlycke IF svart GIF Nike 1 - 3 Läs mer
30/04 14:40 P13 Grupp E N IF Tunabro Tölö IF grön 2 - 2 Läs mer
30/04 14:40 P13 Grupp F K Bankeryds SK B Värnamo Södra IF vit 0 - 3 Läs mer
30/04 15:00 P10 B-Slutspel F IFK Tidaholm J-Södra 3 - 1 Läs mer
30/04 15:00 P10 B-Slutspel D IFK Hjo Tenhults IF 3 - 0 Läs mer
30/04 15:00 P10 B-Slutspel H IFK Skövde FK blå Ekedalens SK 17 - 0 Läs mer
30/04 15:00 P10 B-Slutspel E Onsala BK blå Hjulsbro IK 3 - 0 Läs mer
30/04 15:00 P12 B-Slutspel B BK Trix Ekedalens SK 3 - 2 Läs mer
30/04 15:00 P12 B-Slutspel G Tidaholms G&IF svart Tenhults IF svart 1 - 2 Läs mer
30/04 15:00 P12 B-Slutspel A Degerfors IF Mariestads BK 2 - 1 Läs mer
30/04 15:00 P12 B-Slutspel C Tenhults IF vit Vakant 1 3 - 0 Läs mer
30/04 15:30 P13 Grupp F U IFK Norrköping IFK Haninge 1 - 0 Läs mer
30/04 15:30 P13 Grupp G N Örebro SK Habo IF 3 - 1 Läs mer
30/04 15:30 P13 Grupp G K J-Södra IFK Skövde FK 2 - 2 Läs mer
30/04 15:30 P12 A-Slutspel C IF Elfsborg svart IFK Skövde FK vit 1 - 0 Läs mer
30/04 15:30 P12 A-Slutspel A Våmbs IF vit Husqvarna FF 3 - 0 Läs mer
30/04 15:30 P10 A-Slutspel H Onsala BK röd IF Elfsborg svart 5 - 1 Läs mer
30/04 15:30 P10 A-Slutspel E IFK Falköping vit Skövde AIK röd 3 - 1 Läs mer
30/04 15:30 P10 A-Slutspel F IF Haga Barnarps IF 0 - 1 Läs mer
30/04 15:30 P10 A-Slutspel D IF Elfsborg gul Onsala BK vit 2 - 1 Läs mer
30/04 15:30 P12 A-Slutspel B IF Elfsborg gul Lindö FF 0 - 1 Läs mer
30/04 15:30 P12 A-Slutspel G Töreboda IK blå BK Kenty 1 - 2 Läs mer
30/04 16:00 P12 A-Slutspel G Våmbs IF grön N Fågelås IF 1 - 0 Läs mer
30/04 16:00 P12 A-Slutspel B Mölnlycke IF Näsets SK vinröd 2 - 1 Läs mer
30/04 16:00 P10 A-Slutspel F IFK Falköping blå Våmbs IF 0 - 1 Läs mer
30/04 16:00 P10 A-Slutspel D V Frölunda vit Onsala BK gul 2 - 1 Läs mer
30/04 16:00 P10 A-Slutspel H FBK Karlstad röd Ulvåkers IF 9 - 0 Läs mer
30/04 16:00 P10 A-Slutspel E V Frölunda grön Tidaholms G&IF vit 3 - 0 Läs mer
30/04 16:00 P12 A-Slutspel A Töreboda IK röd Tidaholms G&IF vit 0 - 3 Läs mer
30/04 16:00 P12 A-Slutspel C V Frölunda IF Falköpings FK röd 7 - 0 Läs mer
30/04 16:20 P13 Grupp A K Mölnlycke IF gul Falköpings FK svart 3 - 1 Läs mer
30/04 16:20 P13 Grupp H N Floby IF Falköpings FK röd 1 - 2 Läs mer
30/04 16:20 P13 Grupp H U Våmbs IF Bankeryds SK S 3 - 3 Läs mer
30/04 16:45 P10 B-Slutspel F IFK Hjo IFK Tidaholm 2 - 3 Läs mer
30/04 16:45 P10 B-Slutspel E Igelstorps IK Tomtens IF 2 - 0 Läs mer
30/04 16:45 P10 B-Slutspel D Onsala BK blå IFK Skövde FK blå 7 - 0 Läs mer
30/04 16:45 P10 B-Slutspel H Tidaholms G&IF svart IFK Skövde FK vit 2 - 1 Läs mer
30/04 16:45 P12 B-Slutspel G IFK/FC Kristinehamn IFK Mariestad 2 - 1 Läs mer
30/04 16:45 P12 B-Slutspel A BK Trix Tenhults IF svart 3 - 2 Läs mer
30/04 16:45 P12 B-Slutspel B Skövde AIK Grolanda IF 2 - 0 Läs mer
30/04 16:45 P12 B-Slutspel C Degerfors IF Tenhults IF vit 2 - 1 Läs mer
30/04 17:10 P13 Grupp A K Tabergs SK Bankeryds SK K 0 - 0 Läs mer
30/04 17:10 P13 Grupp B N Tibro AIK IFK Västervik 5 - 0 Läs mer
30/04 17:10 P13 Grupp B U Yxhults IK Öjersjö IF 3 - 2 Läs mer
30/04 17:15 P10 A-Slutspel F V Frölunda vit Våmbs IF 3 - 2 Läs mer
30/04 17:15 P10 A-Slutspel E IFK Falköping vit Onsala BK röd 1 - 3 Läs mer
30/04 17:15 P10 A-Slutspel D V Frölunda grön FBK Karlstad röd 1 - 0 Läs mer
30/04 17:15 P10 A-Slutspel H IF Elfsborg gul Barnarps IF 6 - 1 Läs mer
30/04 17:15 P12 A-Slutspel G Våmbs IF vit IF Elfsborg svart 2 - 0 Läs mer
30/04 17:15 P12 A-Slutspel A Mölnlycke IF Våmbs IF grön 1 - 0 Läs mer
30/04 17:15 P12 A-Slutspel B Lindö FF BK Kenty 3 - 1 Läs mer
30/04 17:15 P12 A-Slutspel C Tidaholms G&IF vit V Frölunda IF 0 - 4 Läs mer
30/04 17:45 P10 B-Slutspel D Igelstorps IK IFK Tidaholm 0 - 2 Läs mer
30/04 17:45 P10 B-Slutspel C Tidaholms G&IF svart Onsala BK blå 0 - 4 Läs mer
30/04 17:45 P12 B-Slutspel A IFK/FC Kristinehamn BK Trix 1 - 2 Läs mer
30/04 17:45 P12 B-Slutspel B Skövde AIK Degerfors IF 2 - 1 Läs mer
30/04 18:00 P13 Grupp C U Örgryte IS Värnamo Södra IF röd 3 - 0 Läs mer
30/04 18:00 P13 Grupp C N Karlslunds IF Tidaholms G&IF 0 - 0 Läs mer
30/04 18:00 P13 Grupp D K Kungsladugårds BK Husqvarna FF 4 - 0 Läs mer
30/04 18:15 P10 A-Slutspel C Onsala BK röd V Frölunda vit 1 - 3 Läs mer
30/04 18:15 P10 A-Slutspel D IF Elfsborg gul V Frölunda grön 3 - 1 Läs mer
30/04 18:15 P12 A-Slutspel B Våmbs IF vit Mölnlycke IF 0 - 5 Läs mer
30/04 18:15 P12 A-Slutspel A Lindö FF V Frölunda IF 0 - 2 Läs mer
30/04 18:45 P10 B-Slutspel B Onsala BK blå IFK Tidaholm 4 - 1 Läs mer
30/04 18:45 P12 B-Slutspel A BK Trix Skövde AIK 3 - 2 Läs mer
30/04 18:50 P13 Grupp D U IF Heimer Ekhagens IF 3 - 2 Läs mer
30/04 18:50 P13 Grupp E K Tölö IF grön GIF Nike 0 - 2 Läs mer
30/04 18:50 P13 Grupp E N Mölnlycke IF svart IF Tunabro 0 - 3 Läs mer
30/04 19:15 P10 A-Slutspel B IF Elfsborg gul V Frölunda vit 1 - 0 Läs mer
30/04 19:15 P12 A-Slutspel A Mölnlycke IF V Frölunda IF 1 - 2 Läs mer
30/04 19:30 P13 Grupp F N IFK Haninge Värnamo Södra IF vit 3 - 1 Läs mer
30/04 19:30 P13 Grupp F U Bankeryds SK B IFK Norrköping 0 - 7 Läs mer
30/04 19:30 P13 Grupp G K IFK Skövde FK Habo IF 5 - 0 Läs mer
30/04 20:10 P13 Grupp G U Örebro SK J-Södra 0 - 0 Läs mer
30/04 20:10 P13 Grupp H K Bankeryds SK S Falköpings FK röd 2 - 4 Läs mer
30/04 20:10 P13 Grupp H U-B Floby IF Våmbs IF 0 - 3 Läs mer
01/05 08:00 P11 Grupp A A N Fågelås IF IFK Skövde FK blå 4 - 1 Läs mer
01/05 08:00 P11 Grupp B G Tibro AIK gul Ekedalens SK 1 - 2 Läs mer
01/05 08:00 P11 Grupp C C IFK Falköping blå Bankeryds SK S 1 - 2 Läs mer
01/05 08:00 P11 Grupp D B Tidaholms G&IF Skövde AIK 1 - 2 Läs mer
01/05 08:00 P13 A-slutspel U Falköpings FK svart IFK Haninge 0 - 2 Läs mer
01/05 08:00 P13 B-slutspel N Mölnlycke IF svart Bankeryds SK K 3 - 0 Läs mer
01/05 08:00 P13 B-slutspel K Värnamo Södra IF vit IFK Västervik 1 - 2 Läs mer
01/05 08:00 F12 Grupp A D TG&IF/IFK Tidaholm svart Ulvåkers IF röd 0 - 1 Läs mer
01/05 08:00 F12 Grupp B E Vakant Våmbs IF 2 0 - 3 Läs mer
01/05 08:30 P11 Grupp E A Ulvåkers IF Askims IK I 0 - 4 Läs mer
01/05 08:30 P11 Grupp F G IFK Falköping vit Habo IF 1 - 0 Läs mer
01/05 08:30 P11 Grupp G C J-Södra IF Elfsborg svart 1 - 0 Läs mer
01/05 08:30 P11 Grupp H B Tibro AIK vit IFK Skövde FK vit 1 - 4 Läs mer
01/05 08:30 F12 Grupp C D Våmbs IF 3 Ulvåkers IF svart 1 - 0 Läs mer
01/05 08:30 F12 Grupp D E Våmbs IF 1 Falköpings KIK vit 3 - 1 Läs mer
01/05 08:50 P13 A-slutspel N Karlslunds IF Våmbs IF 0 - 4 Läs mer
01/05 08:50 P13 A-slutspel U Yxhults IK IF Tunabro 7 - 8 Läs mer
01/05 08:50 P13 B-slutspel K J-Södra Värnamo Södra IF röd 1 - 0 Läs mer
01/05 09:00 P11 Grupp A A IF Elfsborg gul Bankeryds SK K 8 - 1 Läs mer
01/05 09:00 P11 Grupp B B Husqvarna FF I Vakant 1 3 - 0 Läs mer
01/05 09:00 P11 Grupp C C Askims IK II Värings GIF 7 - 0 Läs mer
01/05 09:00 P11 Grupp D G Bankeryds SK B Tenhults IF 2 - 0 Läs mer
01/05 09:00 F10 Grupp 1 F Falköpings KIK röd Falköpings KIK vit 4 - 2 Läs mer
01/05 09:00 F12 Grupp A D Skultorps IF Norra Fågelås IF 2 - 0 Läs mer
01/05 09:00 F12 Grupp B E Sils IF 1 Falköpings KIK röd 2 - 0 Läs mer
01/05 09:30 P11 Grupp E A IFK Kumla vit Husqvarna FF II 0 - 1 Läs mer
01/05 09:30 P11 Grupp F B Latorps IF Norrstrands IF 4 - 1 Läs mer
01/05 09:30 P11 Grupp G C IFK Kumla blå Näsets SK 1 - 0 Läs mer
01/05 09:30 P11 Grupp H G BK Forward Vakant 4 3 - 0 Läs mer
01/05 09:30 F10 Grupp 1 F Igelstorps IK Adolfsbergs IK 4 - 0 Läs mer
01/05 09:30 F12 Grupp C D TG&IF/IFK Tidaholm blå Sandared/Sjömarkens IF 0 - 6 Läs mer
01/05 09:30 F12 Grupp D E Västra Mark Halvorstorps IS 2 - 0 Läs mer
01/05 09:40 P13 A-slutspel U Kungsladugårds BK Örebro SK 4 - 1 Läs mer
01/05 09:40 P13 B-slutspel N Floby IF Ekhagens IF 2 - 1 Läs mer
01/05 09:40 P13 B-slutspel K Tabergs SK Tölö IF grön 2 - 1 Läs mer
01/05 10:00 P11 Grupp A B IFK Skövde FK blå IF Elfsborg gul 0 - 7 Läs mer
01/05 10:00 P11 Grupp B C Ekedalens SK Husqvarna FF I 2 - 3 Läs mer
01/05 10:00 P11 Grupp C A Bankeryds SK S Askims IK II 0 - 3 Läs mer
01/05 10:00 P11 Grupp D G Skövde AIK Bankeryds SK B 5 - 2 Läs mer
01/05 10:00 F10 Grupp 1 F Falköpings KIK röd Sils IF 1 - 0 Läs mer
01/05 10:00 F12 Grupp A D Ulvåkers IF röd Skultorps IF 0 - 1 Läs mer
01/05 10:00 F12 Grupp B E Våmbs IF 2 Sils IF 1 1 - 0 Läs mer
01/05 10:30 P11 Grupp E B Askims IK I IFK Kumla vit 4 - 1 Läs mer
01/05 10:30 P11 Grupp F C Habo IF Latorps IF 0 - 4 Läs mer
01/05 10:30 P11 Grupp G A IF Elfsborg svart IFK Kumla blå 1 - 2 Läs mer
01/05 10:30 P11 Grupp H G IFK Skövde FK vit BK Forward 3 - 0 Läs mer
01/05 10:30 P13 A-slutspel N GIF Nike Öjersjö IF 4 - 5 Läs mer
01/05 10:30 P13 A-slutspel U IFK Norrköping Mölnlycke IF gul 4 - 1 Läs mer
01/05 10:30 P13 B-slutspel K Tibro AIK Bankeryds SK B 4 - 3 Läs mer
01/05 10:30 F10 Grupp 1 F Falköpings KIK vit Adolfsbergs IK 4 - 2 Läs mer
01/05 10:30 F12 Grupp C D Våmbs IF 3 TG&IF/IFK Tidaholm blå 6 - 0 Läs mer
01/05 10:30 F12 Grupp D E Falköpings KIK vit Västra Mark 0 - 2 Läs mer
01/05 11:00 P11 Grupp A G Bankeryds SK K N Fågelås IF 3 - 6 Läs mer
01/05 11:00 P11 Grupp B C Vakant 1 Tibro AIK gul 0 - 3 Läs mer
01/05 11:00 P11 Grupp C B Värings GIF IFK Falköping blå 0 - 4 Läs mer
01/05 11:00 P11 Grupp D A Tenhults IF Tidaholms G&IF 1 - 0 Läs mer
01/05 11:00 F10 Grupp 1 F Sils IF Igelstorps IK 1 - 0 Läs mer
01/05 11:00 F12 Grupp A D Norra Fågelås IF TG&IF/IFK Tidaholm svart 5 - 0 Läs mer
01/05 11:00 F12 Grupp B E Falköpings KIK röd Vakant 3 - 0 Läs mer
01/05 11:20 P13 A-slutspel U Falköpings FK röd Tidaholms G&IF 1 - 0 Läs mer
01/05 11:20 P13 B-slutspel K IF Heimer Bankeryds SK S 6 - 1 Läs mer
01/05 11:20 P13 B-slutspel N Örgryte IS Habo IF 3 - 0 Läs mer
01/05 11:30 P11 Grupp E G Husqvarna FF II Ulvåkers IF 7 - 0 Läs mer
01/05 11:30 P11 Grupp F C Norrstrands IF IFK Falköping vit 6 - 1 Läs mer
01/05 11:30 P11 Grupp G B Näsets SK J-Södra 1 - 1 Läs mer
01/05 11:30 P11 Grupp H A Vakant 4 Tibro AIK vit 0 - 3 Läs mer
01/05 11:30 F10 Grupp 1 F Adolfsbergs IK Falköpings KIK röd 0 - 3 Läs mer
01/05 11:30 F12 Grupp C D Ulvåkers IF svart Sandared/Sjömarkens IF 0 - 3 Läs mer
01/05 11:30 F12 Grupp D E Halvorstorps IS Våmbs IF 1 1 - 3 Läs mer
01/05 12:00 P11 Grupp A G IFK Skövde FK blå Bankeryds SK K 3 - 3 Läs mer
01/05 12:00 P11 Grupp B C Ekedalens SK Vakant 1 3 - 0 Läs mer
01/05 12:00 P11 Grupp C A Bankeryds SK S Värings GIF 2 - 0 Läs mer
01/05 12:00 P11 Grupp D B Skövde AIK Tenhults IF 2 - 3 Läs mer
01/05 12:00 F10 Grupp 1 F Falköpings KIK vit Igelstorps IK 2 - 0 Läs mer
01/05 12:00 F12 Grupp A D Ulvåkers IF röd Norra Fågelås IF 2 - 0 Läs mer
01/05 12:00 F12 Grupp B E Våmbs IF 2 Falköpings KIK röd 3 - 0 Läs mer
01/05 12:10 P13 A-slutspel U IFK Skövde FK Husqvarna FF 1 - 0 Läs mer
01/05 12:30 P11 Grupp E G Askims IK I Husqvarna FF II 3 - 0 Läs mer
01/05 12:30 P11 Grupp F C Habo IF Norrstrands IF 1 - 5 Läs mer
01/05 12:30 P11 Grupp G A IF Elfsborg svart Näsets SK 0 - 7 Läs mer
01/05 12:30 P11 Grupp H B IFK Skövde FK vit Vakant 4 3 - 0 Läs mer
01/05 12:30 F10 Grupp 1 F Adolfsbergs IK Sils IF 1 - 0 Läs mer
01/05 12:30 F12 Grupp C D Sandared/Sjömarkens IF Våmbs IF 3 2 - 0 Läs mer
01/05 12:30 F12 Grupp D E Falköpings KIK vit Halvorstorps IS 1 - 1 Läs mer
01/05 13:00 P11 Grupp A C N Fågelås IF IF Elfsborg gul 1 - 2 Läs mer
01/05 13:00 P11 Grupp B G Tibro AIK gul Husqvarna FF I 0 - 0 Läs mer
01/05 13:00 P11 Grupp C A IFK Falköping blå Askims IK II 0 - 5 Läs mer
01/05 13:00 P11 Grupp D B Tidaholms G&IF Bankeryds SK B 3 - 0 Läs mer
01/05 13:00 P13 A-slutspel U IFK Haninge Våmbs IF 4 - 0 Läs mer
01/05 13:00 P13 B-slutspel N Mölnlycke IF svart J-Södra 0 - 1 Läs mer
01/05 13:00 F10 Grupp 1 F Igelstorps IK Falköpings KIK röd 1 - 0 Läs mer
01/05 13:00 F12 Grupp A D TG&IF/IFK Tidaholm svart Skultorps IF 1 - 2 Läs mer
01/05 13:00 F12 Grupp B E Vakant Sils IF 1 0 - 3 Läs mer
01/05 13:30 P11 Grupp E C Ulvåkers IF IFK Kumla vit 1 - 5 Läs mer
01/05 13:30 P11 Grupp F G IFK Falköping vit Latorps IF 0 - 6 Läs mer
01/05 13:30 P11 Grupp G A J-Södra IFK Kumla blå 1 - 0 Läs mer
01/05 13:30 P11 Grupp H B Tibro AIK vit BK Forward 3 - 0 Läs mer
01/05 13:30 F10 Grupp 1 F Sils IF Falköpings KIK vit 1 - 1 Läs mer
01/05 13:30 F12 Grupp C D Ulvåkers IF svart TG&IF/IFK Tidaholm blå 3 - 1 Läs mer
01/05 13:30 F12 Grupp D E Våmbs IF 1 Västra Mark 1 - 2 Läs mer
01/05 13:50 P13 A-slutspel U Öjersjö IF IFK Skövde FK 2 - 1 Läs mer
01/05 13:50 P13 B-slutspel N IFK Västervik Floby IF 4 - 5 Läs mer
01/05 14:30 P11 B-Slutspel G Tidaholms G&IF Vakant 4 3 - 0 Läs mer
01/05 14:30 P11 B-Slutspel B Tibro AIK gul Habo IF 1 - 2 Läs mer
01/05 14:30 P11 B-Slutspel C Näsets SK Värings GIF 6 - 0 Läs mer
01/05 14:30 P11 B-Slutspel A IFK Kumla vit IFK Skövde FK blå 2 - 0 Läs mer
01/05 14:30 F12 B-slutspel D Falköpings KIK röd TG&IF/IFK Tidaholm svart 0 - 1 Läs mer
01/05 14:30 F12 B-slutspel E Norra Fågelås IF Vakant 3 - 0 Läs mer
01/05 14:30 F10 B-final F Igelstorps IK Sils IF 1 - 0 Läs mer
01/05 14:40 P13 A-slutspel U IF Tunabro Kungsladugårds BK 7 - 6 Läs mer
01/05 14:40 P13 B-slutspel N Tabergs SK Örgryte IS 2 - 4 Läs mer
01/05 15:00 P11 B-Slutspel C IFK Falköping blå IF Elfsborg svart 4 - 1 Läs mer
01/05 15:00 P11 B-Slutspel A Bankeryds SK K Ulvåkers IF 2 - 1 Läs mer
01/05 15:00 P11 B-Slutspel G BK Forward Bankeryds SK B 0 - 3 Läs mer
01/05 15:00 P11 B-Slutspel B IFK Falköping vit Vakant 1 3 - 0 Läs mer
01/05 15:00 F12 B-slutspel E Ulvåkers IF svart Falköpings KIK vit 1 - 2 Läs mer
01/05 15:00 F12 B-slutspel D Halvorstorps IS TG&IF/IFK Tidaholm blå 2 - 1 Läs mer
01/05 15:00 F10 A-final F Falköpings KIK röd Falköpings KIK vit 1 - 1 Läs mer
01/05 15:30 P11 A-Slutspel G Skövde AIK IFK Kumla blå 2 - 1 Läs mer
01/05 15:30 P11 A-Slutspel B Askims IK I Ekedalens SK 2 - 0 Läs mer
01/05 15:30 P11 A-Slutspel C Askims IK II Tibro AIK vit 8 - 1 Läs mer
01/05 15:30 P11 A-Slutspel A IF Elfsborg gul Norrstrands IF 0 - 3 Läs mer
01/05 15:30 P13 A-slutspel U IFK Norrköping Falköpings FK röd 3 - 1 Läs mer
01/05 15:30 P13 B-slutspel N Tibro AIK IF Heimer 5 - 1 Läs mer
01/05 15:30 F12 A-slutspel D Våmbs IF 2 Ulvåkers IF röd 3 - 0 Läs mer
01/05 15:30 F12 A-slutspel E Skultorps IF Sils IF 1 5 - 1 Läs mer
01/05 16:00 P11 A-Slutspel C IFK Skövde FK vit Bankeryds SK S 2 - 0 Läs mer
01/05 16:00 P11 A-Slutspel A Latorps IF N Fågelås IF 4 - 0 Läs mer
01/05 16:00 P11 A-Slutspel B Husqvarna FF I Husqvarna FF II 1 - 0 Läs mer
01/05 16:00 P11 A-Slutspel G J-Södra Tenhults IF 1 - 2 Läs mer
01/05 16:00 F12 A-slutspel E Sandared/Sjömarkens IF Våmbs IF 1 1 - 0 Läs mer
01/05 16:00 F12 A-slutspel D Västra Mark Våmbs IF 3 0 - 2 Läs mer
01/05 16:20 P13 A-slutspel U IFK Haninge Öjersjö IF 1 - 6 Läs mer
01/05 16:20 P13 B-slutspel N Floby IF Örgryte IS 1 - 4 Läs mer
01/05 16:30 F12 B-slutspel D TG&IF/IFK Tidaholm svart Falköpings KIK vit 0 - 1 Läs mer
01/05 16:30 F12 B-slutspel E Norra Fågelås IF Halvorstorps IS 1 - 0 Läs mer
01/05 16:45 P11 B-Slutspel C Bankeryds SK K IFK Falköping blå 1 - 3 Läs mer
01/05 16:45 P11 B-Slutspel B IFK Falköping vit Bankeryds SK B 1 - 0 Läs mer
01/05 16:45 P11 B-Slutspel A Habo IF Tidaholms G&IF 0 - 1 Läs mer
01/05 16:45 P11 B-Slutspel G IFK Kumla vit Näsets SK 1 - 2 Läs mer
01/05 17:10 P13 A-slutspel U IF Tunabro IFK Norrköping 0 - 1 Läs mer
01/05 17:10 P13 B-slutspel N J-Södra Tibro AIK 2 - 1 Läs mer
01/05 17:15 P11 A-Slutspel C Latorps IF IFK Skövde FK vit 4 - 1 Läs mer
01/05 17:15 P11 A-Slutspel B Husqvarna FF I Skövde AIK 1 - 0 Läs mer
01/05 17:15 P11 A-Slutspel A Askims IK I Tenhults IF 1 - 0 Läs mer
01/05 17:15 P11 A-Slutspel G Norrstrands IF Askims IK II 1 - 2 Läs mer
01/05 17:15 F12 A-slutspel D Våmbs IF 2 Sandared/Sjömarkens IF 2 - 0 Läs mer
01/05 17:15 F12 A-slutspel E Skultorps IF Våmbs IF 3 2 - 3 Läs mer
01/05 17:45 P11 B-Slutspel B IFK Falköping vit IFK Falköping blå 1 - 2 Läs mer
01/05 17:45 P11 B-Slutspel A Näsets SK Tidaholms G&IF 1 - 0 Läs mer
01/05 17:45 F12 B-slutspel D Falköpings KIK vit Norra Fågelås IF 2 - 1 Läs mer
01/05 18:15 P11 A-Slutspel A Askims IK I Latorps IF 0 - 1 Läs mer
01/05 18:15 P11 A-Slutspel B Askims IK II Husqvarna FF I 2 - 1 Läs mer
01/05 18:15 F12 A-slutspel D Våmbs IF 2 Våmbs IF 3 0 - 0 Läs mer
01/05 18:30 P13 B-slutspel U J-Södra Örgryte IS 5 - 4 Läs mer
01/05 18:45 P11 B-Slutspel A Näsets SK IFK Falköping blå 5 - 0 Läs mer
01/05 19:15 P11 A-Slutspel A Askims IK II Latorps IF 0 - 3 Läs mer
01/05 19:20 P13 A-slutspel U Öjersjö IF IFK Norrköping 5 - 0 Läs mer
Powered by JO Admin