Spelform

Speldagar är: 11-manna 21-22/4 2018 , 5, 7 o 9-manna 28-29/4 2018

F8

Ålder: Födda -10 eller senare  
Speldag: Lördag 28/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris: Diplom

P8

Ålder: Födda -10 eller senare  
Speldag: Lördag 28/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris: Diplom

F9

Ålder: Födda -09 eller senare  
Speldag: Lördag 28/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris: Diplom

P9

Ålder: Födda -09 eller senare  
Speldag: Lördag 28/4
Planstorlek: 5-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 3 matcher (inga resultat räknas)
Avgift: 600 kr/lag
Pris: Diplom

F10

Ålder: Födda -08 eller senare  
Speldag: Lördag-Söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 4tim/speldag
Avgift: 1200 kr/lag
Pris: Diplom

P10

Ålder: Födda -08 eller senare  
Speldag: Lördag-Söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 4tim/speldag
Avgift: 1200 kr/lag
Pris: Diplom

F11

Ålder: Födda -07 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 4tim/speldag
Avgift: 1200 kr/lag
Pris: Diplom

P11

Ålder: Födda -07 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 4tim/speldag
Avgift: 1200 kr/lag
Pris: Diplom

F12, 7-manna

Ålder: Födda -06 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 4tim/speldag
Avgift: 1200 kr/lag
Pris: Diplom
 

F12, 9-manna 

Ålder: Födda -06 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min 
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen.
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Diplom
     

P12, 7-manna

Ålder: Födda -06 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 7-manna
Speltid: 2x12 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen ,matcherna koncentreras inom 4tim/speldag
Avgift: 1200 kr/lag
Pris: Diplom

P12, 9-manna 

Ålder: Födda -06 eller senare  
Speldag: Lördag Söndag 28/4-29/4      
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: 6st  3st Lördag,3st Söndag   Seedad omlottning till söndagen.
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Diplom

F13, 9-manna 

Ålder: Födda -05 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna
 

F14, 9-manna     Ny klass 2018

Ålder: Födda -04 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna
 

F15 

Ålder: Födda -03 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 21/4-22/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna
 

F16   Ny klass 2018

Ålder: Födda -02 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 21/4-22/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3 st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna
 

P13, 9-manna 

Ålder: Födda -05 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna
 

P14, 9-manna   Ny klass 2018     "KLASSEN UTGÅR PGA BRISTANDE INTRESSE"

Ålder: Födda -04 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 28/4-29/4
Planstorlek: 9-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna

P15

Ålder: Födda -03 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 21/4-22/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna
 

P16    Ny klass 2018

Ålder: Födda -02 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 21/4-22/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna

F14

Ålder: Födda -04 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 21/4-22/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher:  Lördag Gruppspel 3st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna

P14

Ålder: Födda -04 eller senare  
Speldag: Lördag & söndag 21/4-22/4
Planstorlek: 11-manna
Speltid: 2x20 min
Antal matcher: Lördag Gruppspel 3st matcher,Söndag 1st kvalmatch plus slutspel A,B,C o D
Avgift: 2300 kr/lag
Pris: Medaljer till deltagarna som når semifinal i slutspel A,B,C,D. Pokaler till segrarna i finalerna
 

Sista anmälan: 21/2 2018        

OBS! När ni erlagt anmälningsavgiften till bg 877-6288 flyttar vi upp er till klara lag
 

Betalning lag utanför Sverige:

Bank: Tidaholms Sparbank
Adress: Box 23Box 23
IBAN: SE9580000835430040019044
BIC: SWEDSESS
Powered by JO Admin