Spelform

 Viktig information,vi skickar under månadsskiftet Mars-April 2014 ut länkar att klicka upp.I den länken finns formulär att fylla i
 er laguppställning m.m  Vi är väldigt tacksamma om ni gör det.Vid anmälan tänk på vilken mailadress ni anger,den har vi som kontakt till ert lag.

  F8 f-06 el senare   Lördag 26/4  5-manna   2x12 min   3 matcher inga resultat räknas
                        Avgift 700 kr/lag   Diplom 


  P8 f-06 el senare  Lördag 26/4  5-manna   2x12 min   3 matcher inga resultat räknas
                        Avgift 700 kr/lag   Diplom


  P9 f-05 el senare  Lördag 26/4  5-manna   2x12 min   3 matcher inga resultat räknas
                        Avgift 700 kr/lag   Diplom


  F9 f-05 el senare  Lördag 26/4  5-manna    2x12 min   3 matcher inga resultat räknas
                        Avgift 700 kr/lag   Diplom 


  F10 f-04 el senare  Lördag  26/4   7-manna   2x12 min  Gruppspel och slutspel A o B
                        Avgift 1000 kr/lag   Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna


  P10 f-04 el senare  Söndag  27/4  7-manna   2x12 min   Gruppspel och slutspel A o B
                       Avgift  1000kr/lag   Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna


  F11 f-03 el senare Lördag och Söndag  26-27/4  7-manna  2x12min   Gruppspel Lördag och slutspel A o B på Söndagen.Gruppspelet spelar man i en f.m eller e.m grupp
                       Avgift  1000kr/lag   Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna


  P11 f-03 el senare  Lördag och Söndag  26-27/4  7-manna  2x12 min   Gruppspel  Lördag och slutspel A o B på Söndagen.Gruppspelet spelar man i en f.m eller e.m grupp
                       Avgift  1000 kr/lag  Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna


  F12 f-02 el senare  Lördag och Söndag 26-27/4 7-manna 2x12 min  Gruppspel Lördag och slutspel A o B Söndag  .Gruppspelet spelar man i en f.m eller e.m grupp
                       Avgift 1000 kr/lag  Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna


  P12 f-02 el senare  Lördag och Söndag 26-27/4  7-manna 2x12 min  Gruppspel Lördag och slutspel A o B söndag .Gruppspelet spelar man i en f.m eller e.m grupp
                       Avgift 1000 kr/lag   Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna


  P13 f-01 el senare  Lördag och söndag 26-27/4  11-manna  2x20 min  Gruppspel Lördag och slutspel A o B söndag.  
                       Avgift 2000kr/lag  Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna.Skytteliga kommer rapporteras.


  P14 f-00 el senare  Lördag och Söndag 26-27/4  11-manna  2x20 min  Gruppspel Lördag och slutspel A o B söndag 
                       Avgift 2000kr/lag   Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till segrarna i finalerna.Skytteliga kommer rapporteras.


   F14 f-00 el senare  Lördag-Söndag  26-27/4  11-manna 2x20 min  Gruppspel Lördag och slutspel A o B söndag  Ny klass
                       Avgift 2000 kr/lag   Medaljer till deltagarna som når semifinal i A o B  Pokaler till Segrarna i finalerna.Skytteliga kommer rapporteras.

   


Sista anmälan : 16/3 2014          

När ni erlagt anmälningsavgiften till bg 877-6288 flyttar vi upp er till klara lag.

Betalning lag utanför sverige:

Bank :     Tidaholmssparbank
Adress : Box 23
IBAN :     SE9580000835430040019044
BIC :       SWEDSESS
Tidaholms G&IF, Box 35, 522 21 Tidaholm
För mer information kontakta cup-ansvarig Thomas Beldt,
070-200 14 86, giffare.beldt@hotmail.com
www.tidaholmsgif.se
JO Admin