Giffcupen 2017, 22-30 april 2017, Tidaholm, Sverige
Annons
Tidaholms sparbank
Activated
Olausson Group
dittlag.com
Forshallensbowlingcenter
Sherwin-Williams Sweden AB
Tidaholms Stadshotell
Köper ditt virke !  Ring 070-6254421
Oden cup
First Hotell Billingehus Skövde
Välj åldersgrupp:

Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2017. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

F12 9-m

1. Rävåsens IK
2. Skultorps IF
3. Jitex Mölndal BK Lag 1
4. Jitex Mölndal BK Lag 2
5. Brämhult IK
6. AIK A
7. Bankeryds SK Gul
8. Bankeryds SK Svart
9. IFK Hallsberg
10. Rynninge IK
11. IF Brommapojkarna U
12. Eskilsminne IF

Obetalda

1. Boo FF
2. Landvetter IF
3. Landvetter IF
4. Herrestads AIF

P12 9-m

1. Tidaholms GoIF vit
2. Ekhagens IF
3. Bankeryds SK
4. Degerfors IF ungdom
5. Bråtens IK P-05
6. Rynninge IK
7. Hammarby IF FF 05.9
8. Tölö IF Grön
9. Tölö IF Svart
10. Tölö IF Vit
11. Halmstad BK
12. FC Stade Nyonnais ( CH )
13. IF Väster Grön
14. IF Väster Orange
15. Täby FK P05A
16. Mullsjö IF
17. Råda BK
18. IFK TROLLHÄTTAN
19. Karlslunds IF HFK Blå
20. Örebro SK svart
21. Onsala BK
22. Onsala BK lag 2
23. Tidaholms GoIF svart
24. Örebro SK vit
25. KFUM Oslo
26. KFUM Oslo 2
27. KFUM Oslo 3
28. KFUM Oslo 4
29. Skara FC P05
30. Skara FC P05
31. Adolfsbergs IK
32. Bele Barkarby FF

Obetalda

1. Segeltorps if P05-2 RESERV 1
2. Rödeby AIF P05 RESERV 2
3. Grimsås IF RESERVPLATS 3

F13 9-m

1. BK Derby
2. Rynninge Ik
3. Lekeryd SSK
4. Skultorps IF
5. IK Gauthiod
6. Bråtens IK F 04/05
7. Dingtuna GIF
8. BK Tinnis
9. Rävåsens IK
10. Svärtinge SK
11. IFK Värnamo
12. Borens IK
13. IF Brommapojkarna
14. Toarpsalliansen
15. Bankeryds SK
16. Røa / Kinaputter ( NO )
17. Tenhults IF
18. Tallboda IF
19. Örebro SK Söder
20. Hörnebo SK
21. Byttorps IF
22. Falköpings KIK
23. Adolfsbergs IK
24. Torslanda IK
25. Tbis
26. Jitex Mölndal BK Lila
27. Jitex Mölndal BK Vit
28. Alingsås KIK

Obetalda

1. IK Zenith RESERV 1
2. Hermansby if f04 RESERV 2
3. Tranås FF F04 Röd RESERV 3
4. Tranås FF F04 Svart RESERV 4

P13 9-m

1. Tidaholms gif
2. Smedby AIS Svart
3. IFK Kristinehamn
4. Ulvåkers IF
5. IFK Kristinehamn blå
6. Jonsereds IF
7. Sjövalla FK
8. Sjövalla FK II
9. IK Vista
10. Mariestads BK
11. Karslunds IF HFK
12. Älvsjö AIK
13. Hovås Billdal IF
14. Hovås Billdal IF Röd
15. Floda Boif
16. AIK P04 svart
17. Gislaveds IS
18. Näsets SK Vinröd
19. Näsets SK Vit
20. Degerfors IF ungdom
21. Väsby IK P04U
22. Bäckseda IF
23. IFK Falköping vit
24. IFK Falköping blå
25. Tomtens IF
26. Halvorstorps IS Gul
27. Halvorstorps IS Svart
28. Smedby AIS Vit
29. Kullavik IF
30. Kullavik IF
31. Våmbs IF Grön
32. Våmbs IF Vit
33. Värnamo Södra FF Lag Svart
34. Kärra KIF P04
35. Karslunds IF HFK - Blå
36. Älvsborgs FF, lag blå
37. Älvsborgs FF, lag svart
38. Lillån FK
39. Frillesås FF
40. Skövde AIK
41. Skara FC Blå
42. Skara FC Vit
43. HisingsBacka FC
44. Gerdskens BK
45. Skultorps IF
46. IFK Skövde 1
47. IFK Skövde 2
48. IFK Skövde 3
49. Karlstad BK
50. Jula BK
51. Jonsereds IF, gul
52. IFK Berga
53. Landvetter IS Grön
54. Landvetter IS Grönvit
55. Torslanda IK Röd
56. Torslanda IK Svart
57. Tune IL ( NO )
58. Trollenäs IF
59. Jönköpings Södra
60. Jönköpings Södra Grön
61. Sävedalens IF
62. Sävedalens IF Blå
63. Lidköpings FK Grön
64. Lidköpings FK Röd
65. BK Forward
66. BK Derby
67. GAIS
68. Tune IL Hvit ( N )
69. IK Sturehov Röd
70. IK Sturehov Blå
71. IFK Mariestad
72. Nässjö FF Blå

Obetalda

1. Nässjö FF Röd RESERV 1
2. IFK Värnamo RESERV 2
3. Adolfsbergs IK P04 Övre RESERV 3

F8

1. Tidaholm Giff
2. Tidaholms GIF

P8

1. IFK Falköping FF
2. IFK Falköping Vit

F9

1. Jula BK
2. Tidaholms GIF
3. Kullavik IF

P9

1. Mariestads BK 1
2. Mariestads BK 2
3. Ekedalens SK
4. Tidaholms GIF 1
5. Tidaholms GIF 2
6. Tidaholms GIF 3
7. Ekedalens SK 2
8. Skövde AIK 1
9. Skövde AIK 2
10. Ekhagens IF
11. Ekhagens IF
12. IFK Falköping blå
13. IFK Falköping vit
14. IFK Mariestad
15. IFK Mariestad 2

F10

1. Rävåsens IK
2. Bankeryd SK Gul
3. Bankeryd SK Svart
4. Jönköpings södra if
5. Tidaholms GIF
6. KIF Örebro DFF
7. Skövde KIK Lag 1
8. Skövde KIK Lag 2
9. Kullavik IF
10. Kullavik IF rosa
11. Alingsås KIK blå
12. Alingsås KIK vit

Obetalda

1. Egnahems BK
2. Falköpings kik

P10

1. Tidaholms Giff
2. Mariestads BK
3. IFK Falköping Blå
4. IFK Falköping Vit
5. IFK Skövde
6. IFK Skövde blått
7. IFK Skövde vit
8. Jönköpings Södra IF Grön
9. Jönköpings Södra IF Svart
10. Jönköpings Södra IF Vit
11. Skoftebyns IF Vit
12. Skoftebyns IF Svart
13. Skövde AIK P10 Lag 2
14. Skövde AIK P10 LAG1
15. Skultorps IF
16. IK Vista/P 07
17. Bankeryd SK Vit
18. Bankeryd SK Gul
19. Bankeryd SK Svart

Obetalda

1. IFK TROLLHÄTTAN
2. Hjulsbro IK lag 1
3. Hjulsbro IK lag 2

F11

1. FALKÖPINGS KIK F06 RÖD
2. FALKÖPINGS KIK F06 VIT
3. Tenhults IF Svart
4. Tenhults IF Vit
5. Skövde kik F06
6. Skövde kik F06 2 lag
7. Igelstorps IK
8. IF Eksjö Fotboll
9. Skultorps IF / F06
10. Jönköpings södra if
11. Tidaholms GIF
12. Alingsås KIK

Obetalda

1. Bankeryds SK Gul
2. Bankeryds SK Svart

P11

1. IK Vista
2. Mariestads BK
3. Ekedalens SK
4. Bråtens IK 1
5. Bråtens IK 2
6. IFK Hjo
7. Bergums IF Blå
8. Bergums IF Vit
9. Ekhagens IF Röd
10. Ekhagens IF Svart
11. Skövde AIK Röd
12. Skövde AIK Vit
13. Degerfors IF Ungdom
14. Ulvåkers IF
15. IFK Skövde / Blå
16. IFK Skövde / BlåVit
17. IFK Skövde / Vit
18. Sommens AIF
19. Anderstorps IF grön
20. Anderstorps IF vit
21. IFK Falköping Blå
22. IFK Falköping Vit
23. Lidköpings FK Blå
24. Lidköpings FK Grön
25. Lidköpings FK Röd
26. Lidköpings FK Svart
27. Lidköpings FK Vit
28. Adolfsberg IK Gul
29. Adolfsberg IK Svart
30. IK Zenith grön
31. IK Zenith vit

Obetalda

1. Bankeryds SK
2. Våmbs IF

F12 7-m

1. Trollhättan BoIS
2. Trollhättan BoIS 2
3. IFK Västerås
4. IFK Västerås 2
5. Skövde KIK Svart
6. Skövde KIK Vit
7. IFK Tidaholm blå
8. IFK Tidaholm vit
9. Lidköpings FK
10. IFK Värnamo
11. Falköpings KIK, lag rött
12. Falköpings KIK, lag vitt
13. Habo IF
14. Kinnarp/Slutarps IF
15. Skultorps IF Gul
16. Skultorps IF Svart
17. Hovslätts IK
18. Alingsås KIK Blå
19. Alingsås KIK Vit
20. Jönköping södra if F-12 Grön
21. Jönköping södra if F-12 vit
22. AIK FF F06A
23. Azalea BK
24. Azalea Bk 2
25. Norrahammars GIS
26. Mariebo IK F05
27. Egnahems BK
28. Hörnebo SK

P12 7-m

1. Tidaholms GoIF 1
2. Tidaholms GoIF 2
3. Mariestads BK
4. Skultorps IF / Gul
5. Skultorps IF / Svart
6. Bankeryds SK
7. Bankeryds SK
8. Våmbs IF
9. våmbs if/p-05
10. Tenhults IF P12
11. IF Haga p-05 gul
12. IF Haga p-05 svart
13. Ulvåkers IF
14. Skövde AIK
15. BK Derby
16. BK Derby
17. IFK Falköping Blå
18. IFK Falköping Blåvit
19. Nödinge sk 1
20. Nödinge sk 2
21. Jönköpin Södra IF
22. Jönköpin Södra IF/Vit
23. Tomtens IF
24. IFK Skövde Lag 2
25. IFK Skövde Lag1
26. IK Vista
27. Lekeryd-Svarttorps SK
28. Råda BK

Obetalda

1. Lyckå FF

P13 11-m

F14

1. Jula BK
2. IFK Värnamo
3. IK Zenith
4. AIK F03 U
5. Örebro SK
6. Ytterby IS
7. Anderstorps IF
8. Hovås Billdal röd
9. Habo IF
10. Tölö IF
11. Råda BK F14-03
12. Lunds BK
13. Mullsjö IF
14. Hallby FK
15. Sävedalens if
16. SKILJEBO SK
17. SKILJEBO SK 2
18. Enköpings SK 1
19. Enköpings SK 2
20. HGH
21. IFK Skoghall DF F 03
22. Skövde KIK
23. Lilla Torg FF
24. Borens IK F14
25. Våmbs If
26. IFK Tidaholm
27. Hovås billdal blå
28. Fortuna FF Röd
29. Fortuna FF Svart
30. IK Waria
31. IFK Solna

P14

1. Värnamo Södra FF
2. Gnosjö IF
3. Skultorps IF
4. IFK FalköpingFF P14-1
5. IFK FalköpingFF P14-2
6. Skoftebyns IF
7. IK Vista
8. Mariestads BK
9. Halvorstorps IS
10. Våmbs if
11. BK Forward
12. Kullavik IF P03
13. Adolfsbergs IK
14. Brämhults IK
15. Hjuviks AIK
16. Anderstorps IF
17. Partille IF
18. Mullsjö IF p03
19. Skara FC P03
20. Hovås Billdal IF
21. IF Väster
22. Hvetlanda GIF P03
23. BK Häcken 1
24. BK Häcken 2
25. Jönköpings södra grön
26. Jönköpings Södra vit
27. Ekhagens IF
28. IFK Skövde Blå
29. IFK Skövde Vit
30. BK Derby
31. Sjömarken/Sandareds IF
32. BK Astrio
33. Torslanda IK
34. Dingtuna GIF Vit
35. Skövde AIK
36. Hässelby SK FF P032
37. FK Karlskrona 1
38. FC Arlanda
39. IK Sleipner U14
40. Habo IF
41. IFK Mariestad
42. Tallboda IF
43. Vänersborgs FK
44. Nässjö FF
45. IK Frej
46. Ulvåkers IF
47. Älvsborgs FF
48. Tidaholms giff lag 1
49. Tidaholms giff lag 2
50. KF Velebit P03
51. Kvik Halden FK P14 ( NO )
52. Hovshaga AIF
53. Bergdalens IK
54. Bergums IF
55. Landvetter IS
56. Fristad/Sparsör/Borgstena

Obetalda

1. IFK Lidingö Syd RESERV 1

F15

1. Tidaholms GoIF
2. Ulvåker/Väring
3. Våmbs IF F02
4. Stenkullen Goik
5. IFK Västerås
6. Smedby BoIK komb
7. IFK Värsås
8. BK30
9. Skultorps IF
10. Azalea BK
11. Onsala BK 1
12. Onsala BK 2
13. Hvetlanda GIF
14. Egnahems BK
15. Brämhults IK
16. SK Sifhälla/Säffle FF
17. Tallboda IF
18. Bankeryds SK
19. Dingtuna gif
20. Falköpings KIK

P15

1. Älvsborgs FF
2. IK Vista
3. Halvorstorps IS
4. Lerums IS
5. Bankeryds SK
6. Tidaholms GIF
7. Upsala IF U15
8. Skultorps IF
9. Skara FC P15
10. Askims IK
11. Mullsjö If P02
12. IFK Falköping
13. Hovås Billdal IF
14. Ekhagens IF
15. Särö IK
16. Bråtens IK
17. ÖSK P02 Röd
18. Hvetlanda GIF
19. Lerkils IF
20. Skövde AIK
21. Hovshaga AIF
22. Mölnlycke IF
23. I.L.Holeværingen FC ( NO )
24. I.L.Holeværingen United ( NO )
25. Ale United
26. Ale United Röd
27. Tallboda IF
28. Hovslätts IK

Obetalda

1. Bollebygd IF RESERV 1
2. IF Warta p02 * RESERV 2
Tidaholms G&IF, Box 35, 522 21 Tidaholm
För mer information kontakta cup-ansvarig Thomas Beldt,
070-200 14 86, giffare.beldt@hotmail.com
www.tidaholmsgif.se
JO Admin