Giffcupen 2015, 25-26 april 2015, Tidaholm, Sverige
Annons
Tidaholms sparbank
Activated
Olausson Group
Grillkol.se
Ullmax
Svenskidrottssupport
Välj åldersgrupp:

Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2015. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

P14

1. Tidaholms GIFF
2. Skultorps IF
3. Skara FC
4. Skoftebyns IF
5. Skövde AIK
6. Fristad/Sparsör/Borgstena
7. Våmbs IF
8. Västra Frölunda 1
9. Västra Frölunda 2
10. smålastenar goif
11. HovåsBilldal IF
12. Ulvåker/Tymer
13. Askims IK
14. Näsets SK
15. Örebro SK P14
16. IFK Skövde FK
17. Trollhättans FK
18. Nödinge SK
19. IF Väster Svart
20. IF Väster Orange
21. Västerås IK P01
22. Anderstorps IF
23. HvGif
24. Karlslund IF
25. Rynninge IK
26. IFK Mariestad
27. Partille IF
28. Värnamo Södra FF
29. IFK Falköping Blå
30. IFK Falköping Vit
31. Sävedalens IF 1
32. Sävedalens IF 2
33. Mossens BK 1
34. Mossens BK 2
35. Älvsborgs FF
36. IF Warta p01
37. Torslanda ik röd
38. Torslanda ik svart
39. Mullsjö IF
40. Ik Zenith
41. Alsike IF
42. Lerums IS

Obetalda/reserver

1. Barnarps IF
2. Sjömarken /sandared If Team 01

P13 11-m

1. Mariedals IK
2. IFK Värnamo
3. Älvsborgs FF
4. Karlslunds IF HFK P02 Blå
5. Karlslunds IF HFK P02 Röd
6. Örebro SK Ungdom/P02Röd
7. Asarums IF
8. Masthugget BK

Obetalda/reserver

1. Skoftebyns if Reserv 1

P13 9-m

1. Tidaholms Giff
2. IFK Skoghall
3. Mullsjö If P02
4. IFK Värnamo
5. Ulvåkers IF
6. Finspångs FK
7. IFK Skövde Blå
8. IFK Skövde Vit
9. Brämhults IK
10. Särö Ik
11. Särö IK 2
12. Bråtens IK
13. IF Brommapojkarna 02-5
14. Torslanda IK
15. IFK Falköping Blå
16. IFK Falköping Vit
17. Råslätt SK 1
18. Råslätt SK 2
19. Bollstanäs SK
20. Bollstanäs Sk grön
21. Bollstanäs SK gul
22. Våmbs IF
23. Partille IF Gul
24. Partille IF Röd
25. IF Brommapojkarna P03-3
26. IFK Mariestad
27. IK Vista
28. Jönköping Södra IF Grön
29. Jönköping Södra IF Vit
30. Skultorps IF
31. IK Kongahälla Röd
32. IK Kongahälla Vit

Obetalda/reserver

1. Skövde AIK 1 Reserv 1
2. Skövde AIK 2 Reserv 2
3. Mariebo IK Reserv 3
4. Vasalunds IF Reserv 4
5. IFK HJO P02 Reserv 5

P12 9-m

1. Skoftebyns IF
2. Adolfsbergs IK Svart
3. Halvorstorps IS
4. Skultorps IF
5. IFK Göteborg
6. Ulvåkers IF
7. Mullsjö IF
8. Falköpings FK
9. Adolfsbergs IK Vit
10. Partille IF 03
11. Irsta IF
12. Brommapojkarna 03-17
13. IFK Kumla Blå
14. IFK Kumla Vit
15. Onsala BK blå
16. Onsala BK röd
17. Onsala BK svart
18. Onsala BK vit
19. Vänersborgs FK
20. BK Häcken

Obetalda/reserver

1. Sjömarkens/Sandareds IF Reserv 1
2. Askims IK Reserv 2*
3. Kullavik IF Reserv 3
4. BK Häcken gul Reserv 4*
5. Vasalund P03S Reserv 5
6. Särö IK Reserv 6
7. Lerums IS

P12 7-m

1. Brämhult IK P-03 lag1
2. Brämhult IK P03 Lag 2
3. Gnosjö IF
4. BK Derby grön
5. BK Derby Svart
6. Tenhults IF
7. Habo IF blå
8. Habo IF vit
9. Skara FC P-03 blå
10. Skara FC P-03 vit
11. IFK Falköping FF Blå
12. IFK Falköping FF Blå-Vit
13. IFK Falköping FF Vit
14. Lekeryd Svarttorps SK
15. IFK Skövde Blå
16. IFK Skövde Grön
17. IFK Skövde Vit
18. Halvorstorps IS
19. Skultorps IF
20. Mariestads BK
21. Tidaholms gif vit
22. Tidaholms gif svart
23. IK Vista Blå
24. IK Vista Röd
25. Svenshögens sportklubb
26. Anderstorps IF
27. Jönköpings Södra IF
28. Anderstorps IF Vit
29. Barnarps IF
30. Våmbs if p-03 grön
31. Våmbs if p-03 röd
32. BK Häcken
33. IF HAGA
34. BK Häcken svart

Obetalda/reserver

1. Sjömarkens/Sandareds IF
2. Torslanda Ik
3. Mariebo IK
4. Särö IK

P11

1. IF Väster Grön
2. IF Väster Orange
3. IK Vista
4. Tidaholms G&IF svart
5. Tidaholms G&IF vit
6. Tomtens IF gul
7. Tomtens IF vit
8. SÄRÖ IK
9. Karlskoga SK Orange
10. Karlskoga SK vit
11. Mariebo IK
12. Jonsereds IF gul
13. Jonsereds IF, svart
14. Nol IK
15. IFK Falköping
16. IFK Falköping (Svart)
17. IFK Falköping (Vit)
18. IFK Mariestad
19. Näsets SK
20. Näsets SK Vit
21. IFK Skövde 1
22. IFK Skövde 2
23. IFK Skövde 3
24. Sjömarkens IF P04
25. BK Derby
26. Anderstorps IF
27. J-Södra/Grön
28. J-Södra/Vit
29. Ulvåkers IF röd
30. Ulvåkers IF svart
31. Barnarps IF
32. Habo IF Blå
33. Habo IF Vit
34. If Haga Svart
35. If Haga Gul
36. Hjuviks AIK
37. Gnosjö IF lag 1
38. Gnosjö IF lag 2
39. EgnahemsBK
40. IFK Hjo
41. BK Häcken Gul
42. BK Häcken GulSvart
43. BK Häcken Svart
44. Saltsjö-Boo IF (svart)
45. Kullavik IF 1
46. Kullavik IF 2
47. Kullavik IF 3
48. Våmbs IF Grön
49. Våmbs IF Vit

Obetalda/reserver

1. Saltsjö-Boo IF (orange)
2. MBK (Masthuggets bollklubb)
3. Kalmar Södra IF

P10

1. Tidaholms Giff Svart
2. Tidaholms Giff Vit
3. Hammarby IF P06.5
4. Tenhults IF
5. Habo IF Blå
6. Habo IF vit
7. Bråtens IK P06 Lag 1
8. Bråtens IK P06 Lag 2
9. Tomtens IF
10. Halvorstorp Gul
11. Halvorstorp Svart
12. IFK TIDAHOLM
13. Näsets SK Svart
14. Näsets SK Vinröd
15. Näsets SK Vit
16. IFK Falköping Blå
17. IFK Falköping Blåvit
18. IFK Falköping Vit
19. vedums ais
20. IFK Skövde 1
21. IFK Skövde 2
22. IFK Skövde 3
23. Karlslunds IF Blå
24. Karlslunds IF Röd
25. Karlslunds IF Vit
26. Romelanda UF
27. Karlskoga SK 1
28. Karlskoga SK 2
29. IF Haga
30. IFK Mariestad
31. IFK Trollhättan
32. Prangins FC
33. Askims IK p06
34. Skara FC

Obetalda/reserver

1. Assyriska BK
2. IF Väster- Orange
3. IF Väster- Grön

P9

1. Skultorps IF
2. Skultorps IF 2
3. Hammarby IF P06.5
4. Skövde AIK 1
5. Skövde AIK 2
6. IK Vista Blå
7. Ik Vista Röd
8. IFK TIDAHOLM
9. IFK TIDAHOLM 2
10. Ekedalens SK
11. IFK Hjo
12. IFK Hjo lag blå
13. IFK Falköping Blå
14. IFK Falköping Vit

P8

1. Tidaholms Gif vit
2. Tidaholms GIF svart
3. IFK Falköping Blå
4. IFK Falköping Blåvitt
5. IFK Falköping Vit

F14

1. Falköpings KIK
2. Utbynäs SK
3. Halvorstorps IS/Trollhättans FK
4. IFK TIDAHOLM
5. Hovslätts IK
6. Våmbs IF
7. Tölö FF

Obetalda/reserver

1. BK Häcken F01
2. Torup/Rydö FF

F13 9-m

1. IFK Skoghall Dam F02 Blå
2. IFK Skoghall Dam F02 vit
3. Tidaholms GIF
4. Falköpings KIK röd
5. Gislaved IS
6. Tabergs SK
7. Habo IF
8. Bankeryds SK
9. Skultorps IF
10. Våmbs IF
11. Irsta IF
12. Stenkullen Goik
13. Alingsås KIK

Obetalda/reserver

1. Falköpings KIK vit
2. FK Hallby IK
3. Barnarps if

F12 9-m

1. Saltsjö-Boo
2. Sollentuna FK
3. Örebro SK
4. TuWe Turun Weikot FINLAND

Obetalda/reserver

1. Stenkullen GOIK
2. Djurgårdens IF
3. Onsala BK (Vit)
4. Onsala BK (Blå)

F12 7-m

1. Falköpings KIK
2. Falköpings KIK
3. Skjetten SK (N)
4. IFK TIDAHOLM
5. Saltsjö-Boo
6. Dalsjöfors GoIF
7. Alingsås KIK
8. Alingsås KIK Blå

Obetalda/reserver

1. Norrtulls SK
2. Mullsjö IF
3. BK Derby

F11

1. Skultorps IF
2. Skjetten SK (N)
3. Utbynäs SK
4. Anderstorps IF
5. Jönköping Södra IF
6. Skövde KIK - Svart
7. Skövde KIK - Vit
8. Saltsjö-Boo IF Svart
9. Bankeryds SK
10. Saltsjö-Boo IF Orange
11. Alingsås KIK 1
12. Alingsås KIK 2
13. Dalsjöfors GoIF

F10

1. Trollhättans BoIS
2. Kinnarp/Slutarps IF
3. IFK TIDAHOLM
4. Habo IF
5. Ulvåkers IF
6. Alingsås KIK Blå
7. Alingsås KIK Vit
8. Falköpings KIK, lag rött
9. Falköpings KIK, lag vitt
10. J-södra
11. Saltsjö-Boo IF

Obetalda/reserver

1. BK Derby grön
2. BK Derby

F9

1. Falköpings KIK F06
2. Trollhättans BoIS
3. Saltsjö-Boo IF

F8

Tidaholms G&IF, Box 35, 522 21 Tidaholm
För mer information kontakta cup-ansvarig Thomas Beldt,
070-200 14 86, giffare.beldt@hotmail.com
www.tidaholmsgif.se
JO Admin