Giffcupen 2016, 16-24 april 2016, Tidaholm, Sverige
Annons
Tidaholms sparbank
Activated
Olausson Group
Forshallensbowlingcenter
Sherwin-Williams Sweden AB
Tidaholms Stadshotell
Köper ditt virke !  Ring 070-6254421
W4D
Oden cup
Välj åldersgrupp:

Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2016. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

P12 9-m

1. Näsets SK Vinröd
2. Näsets SK Vit
3. BK Derby
4. Ulvåkers IF
5. SÄRÖ IK
6. IFK Kristinehamn blå
7. IFK Kristinehamn röd
8. IFK Falköping/Blå
9. Kalmar Södra IF P12
10. Gerdskens BK
11. Kungsladugårds BK P04
12. KB Karlskoga Blå
13. KB Karlskoga Gul
14. IFK Mariestad
15. Kärra KIF 1
16. Nol IK
17. Gislaveds IS
18. Åsa IF
19. Tidaholms G&IF
20. Örgryte IS Blå
21. Örgryte IS Röd
22. Växjö Norra IF
23. IFK Skövde
24. Sjövalla FK Grön
25. Sjövalla FK Vit
26. Åbybro IF svart (DK)
27. Åbybro IF gul (DK)
28. Gideonsbergs IF
29. Älvsjö AIK
30. Egnahems BK
31. Karlstad BK
32. Degerfors IF Ungdom
33. Hovås Billdal IF
34. Floda Boif
35. Hovås Billdal IF - Blå
36. IFK Göteborg

Obetalda/reserver

1. Adolfsbergs IK Reserv 1
2. Bäckseds IF Reserv 2
3. Vendelsö ik p04 Reserv 3

P13 9-m

1. Torslanda IK RÖD
2. Torslanda Ik Svart
3. Gnosjö IF
4. Mariestads BK
5. Tidaholms Gif svart
6. Tidaholms Gif vit
7. Våmbs IF
8. Kullavik IF
9. BRÄMHULTS IK
10. Halvorstorps IS gul
11. Halvorstorps IS svart
12. Boo FF/P03:3
13. Skultorps IF
14. IFK Skövde Blå
15. IFK Skövde Svart
16. IFK Skövde Vit
17. Värnamo Södra FF röd
18. Värnamo Södra FF vit
19. Anderstorps IF
20. FC Arlanda
21. IFK FalköpingFF
22. IFK FalköpingFF Blå
23. IFK FalköpingFF Vit
24. Masthuggets BK
25. Skara FC P-03 lag Röd
26. Skara FC P-03 lag Vit
27. Vänersborg FK
28. IFK Värnamo
29. IF Väster
30. Mullsjö IF
31. Sjömarkens/Sandareds IF
32. Tenhults IF
33. IFK Borgholm
34. Linköpings FF Ungdom
35. RYDAHOLM RGOIF
36. Habo IF Blå
37. Habo IF Vit
38. IK Vista
39. Jönköpings Södra IF grön
40. Jönköpings Södra IF vit
41. Bergums I Blå
42. Bergums IF VIT
43. Hjuviks AIK
44. Bergdalens IK
45. Skultorps IF svart
46. Lekeryd Svarttorp SK
47. Partille IF
48. FK Karlskrona
49. Lunden ÖBK Svart
50. Lunden ÖBK Vit
51. Axvalls IF/Varnhems IF
52. Hvetlanda GIF
53. IK Zenith grön
54. Bele Barkarby FF
55. IF Haga
56. BK Derby

Obetalda/reserver

1. If Haga 2 reserv 2*
2. Jönköpings Södra P03 Reserv 3

F12 9-m

1. Svärtinge SK
2. Bråtens IK 04/05
3. Bankeryds SK
4. Dingtuna GIF F04-05
5. AIK
6. Rävåsens IK
7. If Brommapojkarna
8. Falköpings KIK

F13 9-m

1. Våmbs if F03
2. Dalsjöfors GoIF
3. Mullsjö IF
4. Tölö if
5. Vikingstad SK
6. Askims IK
7. Kållered SK
8. IFK TIDAHOLM
9. Habo IF
10. Ytterby IS
11. IK Waria
12. AIK F03U:1
13. Sollentuna FK
14. Kärra Klareberg IF, KKIF 1
15. Kärra Klareberg IF, KKIF 2
16. IFK Värnamo
17. Täby FK Svart
18. Bankeryds SK
19. Borens Ik
20. SävedalensIF F03

Obetalda/reserver

1. Norrtulls SK Reserv 1
2. Lunds BK Reserv 2

P8

1. Ekedalens SK
2. Tidaholms Gif Svart
3. Tidaholms Gif Vit
4. IFK Falköping
5. IFK Falköping 2
6. Mariestads BK blå
7. Mariestads BK vit
8. Ekedalens SK 2

Obetalda/reserver

1. Vänersborg FK Reserv 1

P9

1. Tidaholms Gif svart
2. Tidaholms Gif vit
3. Mariestads BK blå
4. Mariestads BK vit
5. IFK Falköping Blå
6. IFK Falköping Vit
7. Skövde AIK
8. Skövde AIK Röd
9. IFK Skövde 1
10. Ifk Skövde FK 2
11. Ifk Skövde FK 3
12. Ifk Skövde FK 4
13. Stenstorp IF
14. AIK
15. IK Vista/Lag 1
16. IK Vista/Lag 2
17. IFK Mariestad
18. IFK Mariestad 2
19. Skoftebyns IF Svart
20. Skoftebyns IF Vit

P10

1. Arentorp/Helås FK
2. IK Vista
3. Ekedalens SK
4. IFK Falköping Blå
5. IFK Falköping Vit
6. IFK Hjo
7. Mariestads BK
8. IFK Skövde blå
9. IFK Skövde blåvit
10. IFK Skövde vit
11. Bråtens IK Lag 1
12. Bråtens IK Lag 2
13. Jönköping Södra IF vit
14. Jönköpings Södra IF grön
15. Skövde AIK vit
16. Bankeryd SK gul
17. Bankeryd Sk svart
18. IFK Tidaholm blå
19. IFK Tidaholm vit
20. Skövde AIK röd
21. GAIS
22. Askims IK 1
23. Askims IK 2
24. Våmbs IF
25. IFK Göteborg
26. Ulvåkers IF Röd
27. Ulvåkers IF Svart
28. Ifk trollhättan

Obetalda/reserver

1. Falköpings FK Reserv 1
2. Våmbs IF
3. Värings GIF

P11

1. Tidaholms Giff Svart
2. Tidaholms Giff Vit
3. Ekhagens IF
4. Bråtens IK P-05
5. Habo IF Blå
6. Habo IF Vit
7. Romelanda UF
8. Mariestads BK
9. IF Haga
10. Tenhults if
11. Tomtens IF
12. Skultorps IF gul
13. Skultorps IF svart
14. Karlslunds IF HFK röd
15. Karlslunds IF HFK vit
16. Näsets SK Vinröd
17. Näsets SK Vit
18. Falköping FK
19. Ulvåkers IF
20. Rynninge IK Blå
21. Rynninge/Adolfsberg
22. IFK HJO P11
23. IFK Göteborg
24. IFK Falköping Blå
25. IFK Falköping Blåvit
26. IFK Falköping Vit
27. Trollhättans BOIS Lag 1
28. Trollhättans BOIS Lag 2
29. IFK Mariestad
30. Egnahems BK Orange
31. Egnahems BK Svart
32. Karlskoga SK 1
33. Karlskoga SK 2
34. Skara FC P11
35. IFK Mariestad 2
36. AssyriskaÖxnehaga
37. Brämhults IK Svart
38. Brämhults IK vit
39. IFK Skövde 1
40. IFK Skövde 2
41. Råda BK 1
42. Råda BK 2
43. Råda BK 3
44. Bankeryds SK gul
45. Bankeryds SK svart
46. Mullsjö IF gul
47. Mullsjö IF svart
48. Kode IF Gul
49. Kode IF svart
50. IK Vista
51. IFK Trollhättan blå
52. Örgryte IS

Obetalda/reserver

1. Lyn Fotball Oslo (N) Reserv 1
2. Degerfors IF P-05 Reserv 2
3. ÖSK p05 svart Reserv 3
4. Alingsås IF

P12 7-m

1. IK Vista
2. Skultorps IF
3. Jonsereds IF, gul
4. Jonsereds IF, svart
5. IFK Falköping / Vit
6. Skultorps if Gul
7. Våmbs IF Grön
8. Våmbs IF Vit
9. Mariestads BK
10. Jönköpings Södra IF
11. Jönköpings Södra IF Grön
12. Tomtens IF
13. Tidaholms G&IF
14. IFK Skövde Blå
15. IFK Skövde Vit
16. Smedby AIS Svart
17. Smedby AIS Vit
18. Skövde AIK
19. Gnosjö IF Gul
20. Gnosjö IF Svart
21. Tune Rød IL
22. Sävedalens IF Lag blå
23. Sävedalens IF Lag röd
24. Alingsås IF
25. Tune IL
26. Halvorstorps IS Gul
27. Halvorstorps IS Svart
28. Stenstorps IF
29. Bankeryds SK
30. Jönköpings Södra IF Vit
31. Hovslätts IK
32. IFK hjo

Obetalda/reserver

1. IFK Värnamo Reserv 1

P13 11-m

1. Skoftebyns IF
2. Skultorps IF
3. GAIS P-12
4. Dingtuna GIF
5. Mullsjö IF
6. Sjömarkens/Sandareds IF
7. Rotebro IS FF
8. FK Karlskrona
9. Karlslunds IF HFK Blå
10. Karlslunds IF HFK Röd
11. PR Academy
12. Lerkils IF
13. Adolfsbergs IK
14. BK Häcken svart
15. BK Häcken gul
16. BK Forward
17. IK Zenith Vit
18. Degerfors IF Ungdom röd
19. Degerfors IF Ungdom vit
20. Greåker IF
21. Ik Sleipner
22. If Haga P03
23. Jönköpings Södra P03
24. Dingtuna GIF Svart

P14

1. Tidaholms GIF
2. IFK Värnamo
3. Älvsborgs FF
4. IF Brommapojkarna 02-4
5. IFK SKÖVDE BLÅ
6. IFK SKÖVDE VIT
7. Wargöns IK
8. Skultorps IF
9. Skoftebyns IF
10. Askims IK
11. Hovås Billdal IF
12. Kalmar Södra Blå
13. Kalmar Södra lag röd.
14. IFK HJO
15. Mullsjö IF P02
16. Särö IK
17. Bråtens IK
18. Ulvåkers IF
19. IF Brommapojkarna 02-7
20. Hisingsbacka FC
21. Kållered SK
22. Bankeryds SK
23. Hvetlanda GIF
24. Skiljebo SK Gul 1
25. Skiljebo SK Gul 3
26. Jönköping Södra Grön
27. Jönköping Södra Vit
28. Lerkils IF
29. HusqvarnaFF
30. IK Vista
31. Örebro SK röd
32. Skövde AIK
33. Bäckseda IF
34. Hovshaga AIF
35. IFK Falköping 2
36. IFK Falköping 1
37. Våmbs IF
38. Assyriska / Öxnehaga
39. Lyn Fotball 2
40. Sexdrega IF
41. IFK Mariestad
42. Årsta FF
43. Torslanda IK
44. LEDIG PLATS 1

P15

1. Skara FC
2. Tidaholms Giff
3. Alsike IF
4. Västerås IK P01
5. Smålandsstenar Goif
6. Anderstorps IF
7. IF Väster
8. Azalea BK
9. Jönköping s:a
10. Skövde AIK
11. AIK P01U
12. Näsets SK
13. Hvetlanda GIF
14. Skultorps IF/Våmbs IF
15. Sävedalen IF 1
16. Sävedalens IF 2
17. AIK P01
18. Sexdrega IF
19. LFK / LFK akademi
20. IK Zenith
21. Rynninge IK
22. IFK Mariestad
23. Latorps IF
24. Råda BK
25. Fristad/Sparsör/Borstena -01
26. Lørenskogs IF
27. LEDIG PLATS 1
28. LEDIG PLATS 2

F8

F9

F10

1. FALKÖPINGS KIK vit
2. Trollhättans BoIS
3. Rävåsens IK F-06 Vit
4. Skövde kik F06
5. IK Vista
6. Skultorps IF
7. Stenstorp if
8. Egnahems BK
9. Jönköpings södra if
10. Råda BK grön
11. Råda BK vit
12. BK Derby
13. Bankeryds SK Gul
14. Bankeryds SK Svart
15. Habo IF
16. LEDIG PLATS 1
17. FALKÖPINGS KIK RÖD
18. Tenhults IF
19. Hörnebo SK
20. IFK Göteborg

F11

1. IFK TIDAHOLM
2. Falköpings KIK
3. Skultorps IF
4. Trollhättans BoIS
5. Alingsås KIK Blå
6. Alingsås KIK Vit
7. KIF Örebro DFF röd
8. IFK Värnamo
9. Kinnarp/Slutarps IF
10. Dalsjöfors GoIF
11. Hovslätts IK
12. Brämhults IK
13. Kode IF
14. Bankeryds SK gul
15. Bankeryds SK svart
16. IFK Västerås F04/05
17. Rynninge ik F 05
18. Skövde KIK Svart
19. Skövde KIK Vit
20. Jitex Mölndal BK/Lag 1
21. Jitex Mölndal BK/Lag 2
22. IFK Hallsberg
23. Varnhems IF
24. Stureby SK Blå
25. Stureby SK Vit
26. Rävåsens IK
27. Habo IF
28. Jönköping södra IF grön
29. Jönköping södra IF vit
30. KIF Örebro DFF Blå
31. BK Derby grön
32. BK Derby Svart

Obetalda/reserver

1. IFK Västerås F04/05 röd

F12 7-m

1. Skultorps IF svart
2. Skultorps IF gul
3. Väring/Tidan
4. Lekeryd SSK
5. Dalsjöfors GoIF
6. IFK Värnamo
7. habo if F04
8. IK Waria
9. Falköpings KIK röd
10. Falköpings KIK vit
11. Alingsås KIK Blå
12. Alingsås KIK Vit
13. BK Derby
14. Skövde KIK - Svart
15. Skövde KIK - Vit
16. Adolfsbergs IK Gul
17. Adolfsbergs IK Svart
18. Bankeryds SK
19. Norrstrands IF 04 Röd
20. Norrstrands IF 04 vit
21. Ulvåkers IF
22. BK Häcken 1
23. BK Häcken 2
24. Norrstrands IF 04 Grön

Obetalda/reserver

1. Bråtens IK 04/05 Reserv 1
2. IFK Västerås F04/05 röd
3. IK Gauthiod

F13 11-m

F14

1. Kållered SK/Balltorps FF
2. Tabergs SK
3. IFK Skoghall Dam F02
4. Ulvåkers IF / Väring GIF
5. Tidaholms G&IF
6. Habo IF
7. IK Zenith
8. Stenkullen Goik
9. Barnarps if
10. Huddinge IF
11. Tallboda IF
12. Skultorps IF
13. Bankeryds SK
14. Våmbs IF F02
15. Falköpings KIK Röd
16. Falköpings KIK vit
17. Borens IK F-02
18. BK Derby
19. Solängens BK
20. Landvetter IF
21. Västra Frölunda IF
22. Dingtuna GIF
23. BK30 F02
24. Jula BK

F15

1. IK Waria
2. Kållered/Balltorp F01
3. Hovslätts IK
4. Skövde KIK
5. Gislaveds IS
6. Våmbs IF
7. Anderstorps IF
8. Brommapojkarna BP F01 3

Obetalda/reserver

1. Slottsbron/Edsvalla Reserv 1
Tidaholms G&IF, Box 35, 522 21 Tidaholm
För mer information kontakta cup-ansvarig Thomas Beldt,
070-200 14 86, giffare.beldt@hotmail.com
www.tidaholmsgif.se
JO Admin