Spelprogram Giffcupen 2013

Välj spelplats: Alla | UL 1 | UL 2 | UL 3 | UL 4 | UL 5 | UL 6 | UL 7 | UL 8 | UL 9 | NY 1 | NY 2 | NY 3 | FR 3 | IP 2 | IP 3 | FR 1 | FR 2 | SK 1 | SK 2 | KG | TV | | UL 2 3 4



Dag Tid Åldersgrupp Grupp/slutspel Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
27/04 08:00 P13 Grupp A NY 1 Vakant IFK HJO 0 - 3 Läs mer
27/04 08:00 P13 Grupp B FR 2 Romfartuna GIF 2 Våmbs IF grön 1 - 5 Läs mer
27/04 08:00 P13 Grupp C FR 3 Ekedalens SK Skara FC 0 - 4 Läs mer
27/04 08:00 P13 Grupp D KG Västerås IK gul Våmbs IF vit 3 - 1 Läs mer
27/04 08:00 P14 Grupp B FR 1 Skara FC Blå IFK Falköping FF Blå 0 - 3 Läs mer
27/04 08:00 P14 Grupp C SK 1 Vakant Adolfsberg/Sturehov 0 - 3 Läs mer
27/04 08:00 P14 Grupp D Värnamo Södra FF HGH 1 - 2 Läs mer
27/04 08:00 P14 Grupp F UL 1 Vakant Danderyds SK 0 - 3 Läs mer
27/04 08:00 P12 Grupp A SK 2 IFK TIdaholm Blå Skövde AIK Vit 0 - 4 Läs mer
27/04 08:00 P12 Grupp B UL 2 Levene/Skogslunds IF Råda BK 3 1 - 0 Läs mer
27/04 08:00 P12 Grupp L IP 2 IFK Skövde Vit Hovslätts IK 2 - 1 Läs mer
27/04 08:00 P10 Grupp A UL 3 Tidaholms Gif Svart Ekedalens SK 4 - 0 Läs mer
27/04 08:00 P10 Grupp B UL 4 IFK Falköping Blå Mullsjö IF 0 - 4 Läs mer
27/04 08:00 P10 Grupp C UL 5 Skultorps IF Gul IFK Skövde Grön 5 - 0 Läs mer
27/04 08:00 P10 Grupp D NY 2 Ulvåkers IF Svart Skövde AIK röd 2 - 0 Läs mer
27/04 08:00 P10 Grupp E NY 3 Ulvåkers IF Röd Karlskoga SK 1 0 - 7 Läs mer
27/04 08:00 P9 Grupp A UL 6 IFK Falköping Blå IFK Skövde 1 Läs mer
27/04 08:00 P8 Grupp A UL 8 IFK Falköping Blå IFK Tidaholm 1 Läs mer
27/04 08:30 P12 Grupp C SK 2 Ulvåkers IF IFK Tidaholm 5 - 1 Läs mer
27/04 08:30 P12 Grupp D UL 2 Skövde AIK Röd norrahammars ik 3 - 1 Läs mer
27/04 08:30 P12 Grupp K IP 2 IFK Skövde Blå Ekhagens IF 2 - 1 Läs mer
27/04 08:30 P10 Grupp A NY 2 Jönköpings Södra IF FC Real Göteborg 0 - 5 Läs mer
27/04 08:30 P10 Grupp B NY 3 Karlskoga SK 2 IFK Skövde Vit 4 - 1 Läs mer
27/04 08:30 P10 Grupp F UL 3 IF HAGA IFK Falköping Vit 7 - 1 Läs mer
27/04 08:30 P10 Grupp G UL 4 Skövde AIK grön Råslätts sk 1 2 - 4 Läs mer
27/04 08:30 P10 Grupp I UL 5 IK Vista BK Derby 0 - 3 Läs mer
27/04 08:30 P9 Grupp B UL 6 IFK Skövde 2 Norra Fågelås IF Läs mer
27/04 08:30 P8 Grupp A UL 8 Tidaholms Giff Svart IFK Hällingsjö Läs mer
27/04 08:50 P13 Grupp A Vakant Adolfsbergs IK 0 - 3 Läs mer
27/04 08:50 P13 Grupp E SK 1 Mariedal IK IK Oddevold 1 - 2 Läs mer
27/04 08:50 P13 Grupp F UL 1 TG&IF P13 Mariebergs IK 1 - 0 Läs mer
27/04 08:50 P13 Grupp G FR 2 Askims IK P-00 Enköpings SK 3 - 3 Läs mer
27/04 08:50 P14 Grupp C KG Tistedalens Turn & idrettsforening röd (N) IFK Falköping FF Vit 2 - 1 Läs mer
27/04 08:50 P14 Grupp E NY 1 Våmbs IF Hudene GoIF 5 - 1 Läs mer
27/04 08:50 P14 Grupp F FR 3 Vålerenga (N) Vakant 3 - 0 Läs mer
27/04 08:50 P14 Grupp G FR 1 Yxhult IK Skövde Aik 2 - 2 Läs mer
27/04 09:00 P12 Grupp A SK 2 HGH vit IK Oddevold 0 - 9 Läs mer
27/04 09:00 P12 Grupp B UL 2 Vålerenga Fotball Ivrig 1 IF Elfsborg gul 1 - 2 Läs mer
27/04 09:00 P12 Grupp L IP 2 Sjömarken/Sandared J-södra 7 - 1 Läs mer
27/04 09:00 P10 Grupp C UL 3 Råslätts Sk 2 Vartofta/Kinnarp-Slutarp 2 - 3 Läs mer
27/04 09:00 P10 Grupp D UL 4 Tidaholms Gif Vit IF Elfsborg gul 1 - 8 Läs mer
27/04 09:00 P10 Grupp E UL 5 IF Elfsborg röd IFK Skövde Blå 3 - 0 Läs mer
27/04 09:00 P10 Grupp G NY 3 IF Elfsborg svart IFK Kumla Blå 0 - 3 Läs mer
27/04 09:00 P10 Grupp H NY 2 Skultorps IF Svart Sjömarkens IF 0 - 2 Läs mer
27/04 09:00 P9 Grupp A UL 6 IFK Skövde 1 Tidaholms GIF (lag vit) Läs mer
27/04 09:00 P8 Grupp A UL 8 IFK Tidaholm 1 Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
27/04 09:30 P12 Grupp C SK 2 Råda BK 1 Råslätt SK 1 - 4 Läs mer
27/04 09:30 P12 Grupp D UL 2 HGH röd IF Elfsborg svart 0 - 0 Läs mer
27/04 09:30 P12 Grupp K IP 2 Rackeby IK IFK Mariestad 0 - 3 Läs mer
27/04 09:30 P10 Grupp A NY 2 Ekedalens SK Jönköpings Södra IF 0 - 5 Läs mer
27/04 09:30 P10 Grupp B NY 3 Mullsjö IF Karlskoga SK 2 6 - 1 Läs mer
27/04 09:30 P10 Grupp F UL 5 Gerskens BK IFK Kumla Vit 1 - 1 Läs mer
27/04 09:30 P10 Grupp H UL 3 Tenhults IF Garphyttans IF 0 - 7 Läs mer
27/04 09:30 P10 Grupp I UL 4 Yxhult IK Mariebo IK 2 - 1 Läs mer
27/04 09:30 P9 Grupp B UL 6 Kullavik IF 3 Habo IF Läs mer
27/04 09:30 P8 Grupp A UL 8 IFK Hällingsjö IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 09:40 P13 Grupp B FR 2 Ekhagens IF Karlslund HFK IF:röd 4 - 3 Läs mer
27/04 09:40 P13 Grupp H IFK Skövde IFK Österåker FK 1 - 1 Läs mer
27/04 09:40 P13 Grupp I SK 1 Norrstrands IF Skövde AIK 3 - 2 Läs mer
27/04 09:40 P14 Grupp A FR 3 Hovslätts IK Sävedalens IF 2 0 - 1 Läs mer
27/04 09:40 P14 Grupp B NY 1 Sävedalens IF Smedby Boik 0 - 1 Läs mer
27/04 09:40 P14 Grupp D FR 1 Ulvåkers IF Husqvarna FF 1 - 2 Läs mer
27/04 09:40 P14 Grupp F KG Danderyds SK Tomtens IF 3 - 2 Läs mer
27/04 09:40 P14 Grupp I UL 1 Örebro SK Skara FC Röd 5 - 0 Läs mer
27/04 10:00 P12 Grupp A SK 2 Skövde AIK Vit HGH vit 2 - 1 Läs mer
27/04 10:00 P12 Grupp B UL 2 Råda BK 3 Vålerenga Fotball Ivrig 1 2 - 3 Läs mer
27/04 10:00 P12 Grupp L IP 2 Hovslätts IK Sjömarken/Sandared 0 - 1 Läs mer
27/04 10:00 P10 Grupp C UL 3 IFK Skövde Grön Råslätts Sk 2 7 - 1 Läs mer
27/04 10:00 P10 Grupp C NY 3 Vartofta/Kinnarp-Slutarp Skultorps IF Gul 0 - 5 Läs mer
27/04 10:00 P10 Grupp D UL 4 Skövde AIK röd Tidaholms Gif Vit 3 - 4 Läs mer
27/04 10:00 P10 Grupp E UL 5 Karlskoga SK 1 IF Elfsborg röd 2 - 0 Läs mer
27/04 10:00 P10 Grupp G NY 2 Råslätts sk 1 IF Elfsborg svart 3 - 3 Läs mer
27/04 10:00 P9 Grupp A UL 6 IFK Falköping Blå Tidaholms GIF (lag vit) Läs mer
27/04 10:00 P8 Grupp A UL 8 IFK Falköping Blå Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
27/04 10:30 P13 Grupp C SK 1 Bk forward Näsets SK 9 - 0 Läs mer
27/04 10:30 P13 Grupp D UL 1 Jönköpings södra Örebro SK FK 1 1 - 0 Läs mer
27/04 10:30 P13 Grupp E FR 2 Örebro SK FK 2 BK Häcken Gul 0 - 11 Läs mer
27/04 10:30 P13 Grupp F KG Mölnlycke IF Västerås IK svart 0 - 2 Läs mer
27/04 10:30 P13 Grupp H NY 1 Husqvarna FF Karlslund HFK IF:Blå 1 - 0 Läs mer
27/04 10:30 P14 Grupp E FR 3 Mariestads BK Västerås IK 2 - 0 Läs mer
27/04 10:30 P14 Grupp H Sandared/Sjömarkens IF Karlstad BK 0 - 4 Läs mer
27/04 10:30 P12 Grupp C SK 2 IFK Tidaholm Råda BK 1 0 - 6 Läs mer
27/04 10:30 P12 Grupp D UL 2 norrahammars ik HGH röd 2 - 2 Läs mer
27/04 10:30 P12 Grupp K IP 2 Ekhagens IF Rackeby IK 0 - 4 Läs mer
27/04 10:30 P14 Grupp I FR 1 Falköpings FK BK Häcken 0 - 7 Läs mer
27/04 10:30 P10 Grupp A UL 4 FC Real Göteborg Tidaholms Gif Svart 5 - 0 Läs mer
27/04 10:30 P10 Grupp B NY 2 IFK Skövde Vit IFK Falköping Blå 0 - 4 Läs mer
27/04 10:30 P10 Grupp F UL 5 IFK Falköping Vit Gerskens BK 1 - 1 Läs mer
27/04 10:30 P10 Grupp H NY 3 Sjömarkens IF Tenhults IF 8 - 0 Läs mer
27/04 10:30 P10 Grupp I UL 3 BK Derby Yxhult IK 0 - 2 Läs mer
27/04 10:30 P9 Grupp A UL 7 Egnahems BK Kullavik IF 2 Läs mer
27/04 10:30 P9 Grupp B UL 6 IFK Skövde 2 IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 10:30 P8 Grupp A UL 8 IFK Tidaholm 1 Tidaholms Giff Svart Läs mer
27/04 11:00 P12 Grupp A SK 2 IK Oddevold IFK TIdaholm Blå 10 - 0 Läs mer
27/04 11:00 P12 Grupp B UL 2 IF Elfsborg gul Levene/Skogslunds IF 2 - 0 Läs mer
27/04 11:00 P12 Grupp L IP 2 J-södra IFK Skövde Vit 2 - 2 Läs mer
27/04 11:00 P10 Grupp D UL 3 IF Elfsborg gul Ulvåkers IF Svart 8 - 0 Läs mer
27/04 11:00 P10 Grupp E UL 4 IFK Skövde Blå Ulvåkers IF Röd 2 - 2 Läs mer
27/04 11:00 P10 Grupp F UL 5 IFK Kumla Vit IF HAGA 3 - 2 Läs mer
27/04 11:00 P10 Grupp G NY 2 IFK Kumla Blå Skövde AIK grön 1 - 1 Läs mer
27/04 11:00 P10 Grupp H NY 3 Garphyttans IF Skultorps IF Svart 4 - 1 Läs mer
27/04 11:15 P9 Grupp A UL 6 Egnahems BK IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 11:15 P9 Grupp B UL 7 Norra Fågelås IF IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 11:15 P8 Grupp A UL 8 IFK Hällingsjö IFK Tidaholm 1 Läs mer
27/04 11:20 P13 Grupp A IFK HJO Adolfsbergs IK 1 - 4 Läs mer
27/04 11:20 P13 Grupp B FR 2 Våmbs IF grön Ekhagens IF 3 - 1 Läs mer
27/04 11:20 P13 Grupp G UL 1 IFK Falköping vit Finlandia/Pallo 0 - 2 Läs mer
27/04 11:20 P14 Grupp A KG Töreboda IK Tidaholms Gif 2 - 1 Läs mer
27/04 11:20 P14 Grupp B NY 1 IFK Falköping FF Blå Sävedalens IF 1 - 1 Läs mer
27/04 11:20 P14 Grupp D FR 1 HGH Ulvåkers IF 7 - 2 Läs mer
27/04 11:20 P14 Grupp G SK 1 BK-Trix LANDVETTER IS 2 - 2 Läs mer
27/04 11:20 P14 Grupp H FR 3 Tistedalens Turn & idrettsforening svart (N) IFK Skövde FK 0 - 5 Läs mer
27/04 11:30 P12 Grupp C SK 2 Råslätt SK Ulvåkers IF 3 - 0 Läs mer
27/04 11:30 P12 Grupp D UL 2 IF Elfsborg svart Skövde AIK Röd 0 - 4 Läs mer
27/04 11:30 P12 Grupp K IP 2 IFK Mariestad IFK Skövde Blå 2 - 0 Läs mer
27/04 11:30 P10 Grupp A UL 4 Tidaholms Gif Svart Jönköpings Södra IF 4 - 1 Läs mer
27/04 11:30 P10 Grupp B NY 2 IFK Falköping Blå Karlskoga SK 2 1 - 1 Läs mer
27/04 11:30 P10 Grupp C UL 5 Skultorps IF Gul Råslätts Sk 2 8 - 0 Läs mer
27/04 11:30 P10 Grupp I UL 3 Mariebo IK IK Vista 4 - 1 Läs mer
27/04 11:45 P9 Grupp B UL 6 Kullavik IF 3 IFK Skövde 2 Läs mer
27/04 11:45 P8 Grupp A UL 8 Tidaholms Giff Svart IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 12:00 P12 Grupp A SK 2 IFK TIdaholm Blå HGH vit 0 - 6 Läs mer
27/04 12:00 P12 Grupp B UL 2 Levene/Skogslunds IF Vålerenga Fotball Ivrig 1 0 - 4 Läs mer
27/04 12:00 P12 Grupp L IP 2 IFK Skövde Vit Sjömarken/Sandared 1 - 6 Läs mer
27/04 12:00 P10 Grupp D UL 3 Ulvåkers IF Svart Tidaholms Gif Vit 5 - 3 Läs mer
27/04 12:00 P10 Grupp E UL 4 Ulvåkers IF Röd IF Elfsborg röd 1 - 0 Läs mer
27/04 12:00 P10 Grupp F UL 5 IF HAGA Gerskens BK 2 - 3 Läs mer
27/04 12:00 P10 Grupp G NY 2 Skövde AIK grön IF Elfsborg svart 1 - 4 Läs mer
27/04 12:00 P10 Grupp H NY 3 Skultorps IF Svart Tenhults IF 9 - 0 Läs mer
27/04 12:00 P9 Grupp A UL 7 Kullavik IF 2 IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 12:10 P13 Grupp A Skoftebyns IF Vakant 3 - 0 Läs mer
27/04 12:10 P13 Grupp C SK 1 Skara FC Bk forward 1 - 1 Läs mer
27/04 12:10 P13 Grupp D NY 1 Våmbs IF vit Jönköpings södra 1 - 1 Läs mer
27/04 12:10 P13 Grupp E FR 2 BK Häcken Gul Mariedal IK 9 - 0 Läs mer
27/04 12:10 P13 Grupp F KG Mariebergs IK Mölnlycke IF 1 - 3 Läs mer
27/04 12:10 P13 Grupp I UL 1 Romfartuna GIF 1 BK Häcken Svart 0 - 4 Läs mer
27/04 12:10 P14 Grupp B FR 1 Smedby Boik Skara FC Blå 5 - 0 Läs mer
27/04 12:10 P14 Grupp C FR 3 Adolfsberg/Sturehov Tistedalens Turn & idrettsforening röd (N) 0 - 2 Läs mer
27/04 12:15 P8 Grupp A UL 8 Kinnarp-Slutarps IF IFK Hällingsjö Läs mer
27/04 12:30 P12 Grupp C SK 2 Ulvåkers IF Råda BK 1 3 - 0 Läs mer
27/04 12:30 P12 Grupp D UL 2 Skövde AIK Röd HGH röd 0 - 2 Läs mer
27/04 12:30 P12 Grupp K IP 2 IFK Skövde Blå Rackeby IK 2 - 5 Läs mer
27/04 12:30 P10 Grupp A UL 4 Ekedalens SK FC Real Göteborg 0 - 7 Läs mer
27/04 12:30 P10 Grupp B UL 5 Mullsjö IF IFK Skövde Vit 4 - 0 Läs mer
27/04 12:30 P10 Grupp C NY 2 IFK Skövde Grön Vartofta/Kinnarp-Slutarp 3 - 1 Läs mer
27/04 12:30 P10 Grupp D NY 3 Skövde AIK röd IF Elfsborg gul 2 - 9 Läs mer
27/04 12:30 P10 Grupp I UL 3 IK Vista Yxhult IK 1 - 5 Läs mer
27/04 12:30 P9 Grupp B UL 7 Habo IF IFK Skövde 2 Läs mer
27/04 12:45 P9 Grupp A UL 6 Kullavik IF 2 IFK Skövde 1 Läs mer
27/04 12:45 P8 Grupp B UL 8 IFK Falköping Svart IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 13:00 P13 Grupp D FR 2 Örebro SK FK 1 Västerås IK gul 2 - 0 Läs mer
27/04 13:00 P13 Grupp G UL 1 Enköpings SK IFK Falköping vit 7 - 0 Läs mer
27/04 13:00 P13 Grupp H FR 1 Karlslund HFK IF:Blå IFK Skövde 1 - 2 Läs mer
27/04 13:00 P14 Grupp A KG Tidaholms Gif Hovslätts IK 2 - 3 Läs mer
27/04 13:00 P14 Grupp E FR 3 Hudene GoIF Mariestads BK 1 - 1 Läs mer
27/04 13:00 P14 Grupp F Tomtens IF Vålerenga (N) 1 - 2 Läs mer
27/04 13:00 P14 Grupp G SK 1 Skövde Aik BK-Trix 0 - 4 Läs mer
27/04 13:00 P12 Grupp A SK 2 Skövde AIK Vit IK Oddevold 1 - 3 Läs mer
27/04 13:00 P12 Grupp B UL 2 Råda BK 3 IF Elfsborg gul 1 - 1 Läs mer
27/04 13:00 P14 Grupp I NY 1 Skara FC Röd Falköpings FK 1 - 1 Läs mer
27/04 13:00 P12 Grupp L IP 2 Hovslätts IK J-södra 1 - 0 Läs mer
27/04 13:00 P10 Grupp E UL 3 Karlskoga SK 1 IFK Skövde Blå 8 - 0 Läs mer
27/04 13:00 P10 Grupp F UL 4 IFK Falköping Vit IFK Kumla Vit 0 - 3 Läs mer
27/04 13:00 P10 Grupp G UL 5 Råslätts sk 1 IFK Kumla Blå 1 - 2 Läs mer
27/04 13:00 P10 Grupp H NY 2 Sjömarkens IF Garphyttans IF 4 - 2 Läs mer
27/04 13:00 P10 Grupp I NY 3 BK Derby Mariebo IK 3 - 3 Läs mer
27/04 13:15 P9 Grupp B UL 6 Habo IF Norra Fågelås IF Läs mer
27/04 13:15 P8 Grupp A UL 8 Kinnarp-Slutarps IF Tidaholms Giff Svart Läs mer
27/04 13:30 P12 Grupp C SK 2 IFK Tidaholm Råslätt SK 0 - 6 Läs mer
27/04 13:30 P12 Grupp D UL 2 norrahammars ik IF Elfsborg svart 2 - 3 Läs mer
27/04 13:30 P12 Grupp K IP 2 Ekhagens IF IFK Mariestad 3 - 4 Läs mer
27/04 13:30 P9 Grupp A UL 7 IFK Skövde 1 Egnahems BK Läs mer
27/04 13:45 P9 Grupp C UL 6 IFK Hjo If Haga Läs mer
27/04 13:45 P8 Grupp B UL 8 Tidaholms Giff gul Falköpings FK Läs mer
27/04 13:50 P13 Grupp B NY 1 Karlslund HFK IF:röd Romfartuna GIF 2 2 - 2 Läs mer
27/04 13:50 P13 Grupp C SK 1 Näsets SK Ekedalens SK 4 - 2 Läs mer
27/04 13:50 P13 Grupp E FR 2 IK Oddevold Örebro SK FK 2 8 - 0 Läs mer
27/04 13:50 P13 Grupp H IFK Österåker FK Husqvarna FF 2 - 0 Läs mer
27/04 13:50 P14 Grupp C UL 1 IFK Falköping FF Vit Vakant 3 - 0 Läs mer
27/04 13:50 P14 Grupp D FR 3 Husqvarna FF Värnamo Södra FF 0 - 2 Läs mer
27/04 13:50 P14 Grupp E FR 1 Västerås IK Våmbs IF 0 - 7 Läs mer
27/04 14:00 P12 Grupp E SK 2 IFK Falköping blå Våmbs IF 4 - 0 Läs mer
27/04 14:00 P12 Grupp H IP 2 Skultorps IF IFK Hjo 5 - 0 Läs mer
27/04 14:00 P10 A-Slutspel NY 2 IFK Falköping Blå IFK Skövde Grön 0 - 1 Läs mer
27/04 14:00 P10 A-Slutspel UL 5 Råslätts sk 1 Garphyttans IF 0 - 7 Läs mer
27/04 14:00 P10 B-Slutspel UL 3 IFK Skövde Vit Råslätts Sk 2 7 - 0 Läs mer
27/04 14:00 P10 B-Slutspel UL 4 Skövde AIK grön Tenhults IF 3 - 1 Läs mer
27/04 14:00 P10 B-Slutspel NY 3 Karlskoga SK 2 IFK Falköping Vit 0 - 4 Läs mer
27/04 14:00 F12 Grupp A UL 2 Tidaholms gif Våmbs IF 0 - 10 Läs mer
27/04 14:00 P9 Grupp B UL 7 Norra Fågelås IF Kullavik IF 3 Läs mer
27/04 14:15 P9 Grupp C UL 6 Kullavik IF 1 Skövde AIK Läs mer
27/04 14:15 P8 Grupp B UL 8 IFK Falköping Vit IFK Tidaholm 2 Läs mer
27/04 14:30 P12 Grupp F SK 2 IFK Falköping vit Barnarps IF 1 - 1 Läs mer
27/04 14:30 P12 Grupp I IP 2 Skara FC vit Anderstorps IF 2 - 1 Läs mer
27/04 14:30 P10 B-Slutspel UL 3 Vartofta/Kinnarp-Slutarp IFK Skövde Blå 3 - 4 Läs mer
27/04 14:30 P10 B-Slutspel UL 4 Tidaholms Gif Vit BK Derby 1 - 5 Läs mer
27/04 14:30 P10 B-Slutspel UL 5 IF Elfsborg röd IK Vista 2 - 1 Läs mer
27/04 14:30 P10 B-Slutspel NY 2 IF HAGA Skövde AIK röd 4 - 1 Läs mer
27/04 14:30 P10 B-Slutspel NY 3 IF Elfsborg svart Ekedalens SK 3 - 2 Läs mer
27/04 14:30 F12 Grupp B UL 2 Ekedalens sk FALKÖPINGS KIK 0 - 8 Läs mer
27/04 14:30 P9 Grupp A UL 7 Tidaholms GIF (lag vit) Kullavik IF 2 Läs mer
27/04 14:40 P13 Grupp F SK 1 Västerås IK svart TG&IF P13 0 - 3 Läs mer
27/04 14:40 P13 Grupp G UL 1 Finlandia/Pallo Askims IK P-00 0 - 9 Läs mer
27/04 14:40 P13 Grupp I FR 2 Skövde AIK Romfartuna GIF 1 10 - 2 Läs mer
27/04 14:40 P14 Grupp G NY 1 LANDVETTER IS Yxhult IK 1 - 1 Läs mer
27/04 14:40 P14 Grupp H FR 3 IFK Skövde FK Sandared/Sjömarkens IF 5 - 0 Läs mer
27/04 14:40 P14 Grupp H Karlstad BK Tistedalens Turn & idrettsforening svart (N) 5 - 0 Läs mer
27/04 14:40 P14 Grupp I FR 1 BK Häcken Örebro SK 1 - 2 Läs mer
27/04 14:45 P8 Grupp B UL 8 Falköpings FK IFK Falköping Svart Läs mer
27/04 15:00 P12 Grupp E SK 2 IF Haga Hovås Billdal 0 - 4 Läs mer
27/04 15:00 P12 Grupp G UL 2 Tidaholms Giff Svart Råda BK 2 2 - 3 Läs mer
27/04 15:00 P12 Grupp H IP 2 Onsala BK Vit Halmstad BK Svart 0 - 4 Läs mer
27/04 15:00 P10 A-Slutspel UL 5 Mullsjö IF Gerskens BK 2 - 0 Läs mer
27/04 15:00 P10 A-Slutspel NY 2 Skultorps IF Gul Ulvåkers IF Röd 7 - 0 Läs mer
27/04 15:00 P10 A-Slutspel NY 3 IF Elfsborg gul Yxhult IK 3 - 1 Läs mer
27/04 15:00 P10 B-Slutspel UL 3 Jönköpings Södra IF IFK Skövde Vit 3 - 1 Läs mer
27/04 15:00 P10 B-Slutspel UL 4 Skövde AIK grön Skultorps IF Svart 0 - 9 Läs mer
27/04 15:00 P9 Grupp B UL 7 IFK Falköping Vit Habo IF Läs mer
27/04 15:00 P9 Grupp C UL 6 Kullavik IF 1 IFK Hjo Läs mer
27/04 15:15 P8 Grupp B UL 8 IFK Falköping Vit Tidaholms Giff gul Läs mer
27/04 15:30 P13 Grupp A SK 1 Adolfsbergs IK Skoftebyns IF 0 - 2 Läs mer
27/04 15:30 P13 Grupp B NY 1 Romfartuna GIF 2 Ekhagens IF 1 - 2 Läs mer
27/04 15:30 P13 Grupp I FR 2 BK Häcken Svart Norrstrands IF 1 - 1 Läs mer
27/04 15:30 P14 Grupp A Sävedalens IF 2 Töreboda IK 0 - 0 Läs mer
27/04 15:30 P14 Grupp B FR 3 Skara FC Blå Sävedalens IF 1 - 1 Läs mer
27/04 15:30 P14 Grupp C UL 1 Vakant Tistedalens Turn & idrettsforening röd (N) 0 - 3 Läs mer
27/04 15:30 P14 Grupp E FR 1 Våmbs IF Mariestads BK 1 - 0 Läs mer
27/04 15:30 P12 Grupp F SK 2 Skoftebyns IF Habo IF 0 - 3 Läs mer
27/04 15:30 P12 Grupp I IP 2 Halmstad BK Blå Onsala BK Röd 3 - 1 Läs mer
27/04 15:30 P12 Grupp J UL 2 Tidaholms Giff Vit LSSK, Lekeryd Svarttorps Sportklubb 1 - 0 Läs mer
27/04 15:30 P10 A-Slutspel UL 3 FC Real Göteborg IFK Skövde Grön 10 - 0 Läs mer
27/04 15:30 P10 A-Slutspel UL 5 Karlskoga SK 1 Mariebo IK 3 - 1 Läs mer
27/04 15:30 P10 A-Slutspel NY 2 IFK Kumla Vit Ulvåkers IF Svart 6 - 0 Läs mer
27/04 15:30 P10 A-Slutspel NY 3 IFK Kumla Blå Tidaholms Gif Svart 1 - 0 Läs mer
27/04 15:30 P10 A-Slutspel UL 4 Garphyttans IF Sjömarkens IF 2 - 3 Läs mer
27/04 15:30 P9 Grupp A UL 7 Tidaholms GIF (lag vit) Egnahems BK Läs mer
27/04 15:30 P9 Grupp C UL 6 If Haga IFK Skövde 3 Läs mer
27/04 15:45 P8 Grupp B UL 8 IFK Falköping Svart IFK Tidaholm 2 Läs mer
27/04 16:00 P12 Grupp E SK 2 Våmbs IF IF Haga 2 - 2 Läs mer
27/04 16:00 P12 Grupp H IP 2 IFK Hjo Onsala BK Vit 1 - 2 Läs mer
27/04 16:00 F12 Grupp A UL 2 Hörnebo SK Halvorstorps IS 0 - 5 Läs mer
27/04 16:00 F12 Grupp B NY 3 Skövde KIK Skultorps if 0 - 3 Läs mer
27/04 16:00 P9 Grupp B UL 7 IFK Falköping Vit Kullavik IF 3 Läs mer
27/04 16:00 P9 Grupp C UL 6 Skövde AIK IFK Hjo Läs mer
27/04 16:15 P10 B-Slutspel UL 3 Jönköpings Södra IF IFK Falköping Vit 1 - 3 Läs mer
27/04 16:15 P10 B-Slutspel UL 4 IFK Skövde Blå BK Derby 0 - 6 Läs mer
27/04 16:15 P10 B-Slutspel NY 2 IF Elfsborg röd IF HAGA 1 - 3 Läs mer
27/04 16:15 P10 B-Slutspel UL 5 IF Elfsborg svart Skultorps IF Svart 3 - 4 Läs mer
27/04 16:20 P13 Grupp C UL 1 Ekedalens SK Bk forward 0 - 11 Läs mer
27/04 16:20 P13 Grupp D SK 1 Västerås IK gul Jönköpings södra 4 - 0 Läs mer
27/04 16:20 P13 Grupp E FR 2 Mariedal IK Örebro SK FK 2 5 - 2 Läs mer
27/04 16:20 P14 Grupp C FR 1 Adolfsberg/Sturehov IFK Falköping FF Vit 3 - 1 Läs mer
27/04 16:20 P14 Grupp D Värnamo Södra FF Ulvåkers IF 6 - 0 Läs mer
27/04 16:20 P14 Grupp F FR 3 Vålerenga (N) Danderyds SK 1 - 0 Läs mer
27/04 16:20 P14 Grupp G NY 1 Yxhult IK BK-Trix 0 - 0 Läs mer
27/04 16:30 P12 Grupp F SK 2 Barnarps IF Skoftebyns IF 3 - 1 Läs mer
27/04 16:30 P12 Grupp G NY 3 Onsala BK Blå Skara FC blå 2 - 2 Läs mer
27/04 16:30 P12 Grupp I IP 2 Anderstorps IF Halmstad BK Blå 3 - 5 Läs mer
27/04 16:30 P12 Grupp J UL 2 Vålerenga Fotball Ivrig 2 Onsala BK Gul 1 - 1 Läs mer
27/04 16:30 P8 Grupp B UL 8 IFK Tidaholm 2 Falköpings FK Läs mer
27/04 16:45 P10 A-Slutspel UL 4 FC Real Göteborg Mullsjö IF 1 - 0 Läs mer
27/04 16:45 P10 A-Slutspel UL 5 Skultorps IF Gul IF Elfsborg gul 0 - 3 Läs mer
27/04 16:45 P10 A-Slutspel UL 3 Karlskoga SK 1 IFK Kumla Vit 2 - 1 Läs mer
27/04 16:45 P10 A-Slutspel NY 2 IFK Kumla Blå Sjömarkens IF 1 - 0 Läs mer
27/04 17:00 P12 Grupp E SK 2 Hovås Billdal IFK Falköping blå 1 - 1 Läs mer
27/04 17:00 P12 Grupp H IP 2 Halmstad BK Svart Skultorps IF 5 - 0 Läs mer
27/04 17:00 F12 Grupp A UL 2 Våmbs IF Hörnebo SK 3 - 0 Läs mer
27/04 17:00 F12 Grupp B NY 3 FALKÖPINGS KIK Skövde KIK 1 - 3 Läs mer
27/04 17:00 P9 Grupp C UL 6 IFK Hjo IFK Skövde 3 Läs mer
27/04 17:00 P8 Grupp B UL 8 Tidaholms Giff gul IFK Falköping Svart Läs mer
27/04 17:10 P13 Grupp C FR 3 Skara FC Näsets SK 8 - 0 Läs mer
27/04 17:10 P13 Grupp F NY 1 TG&IF P13 Mölnlycke IF 1 - 2 Läs mer
27/04 17:10 P13 Grupp G SK 1 Askims IK P-00 IFK Falköping vit 11 - 0 Läs mer
27/04 17:10 P13 Grupp H FR 2 Husqvarna FF IFK Skövde 2 - 2 Läs mer
27/04 17:10 P14 Grupp A Töreboda IK Hovslätts IK 6 - 1 Läs mer
27/04 17:10 P14 Grupp B FR 1 IFK Falköping FF Blå Smedby Boik 0 - 6 Läs mer
27/04 17:10 P14 Grupp I UL 1 Örebro SK Falköpings FK 13 - 0 Läs mer
27/04 17:15 P10 B-Slutspel UL 3 IFK Falköping Vit BK Derby 3 - 2 Läs mer
27/04 17:15 P10 B-Slutspel UL 4 IF HAGA Skultorps IF Svart 3 - 1 Läs mer
27/04 17:30 P12 Grupp F SK 2 Habo IF IFK Falköping vit 0 - 0 Läs mer
27/04 17:30 P12 Grupp G UL 5 Råda BK 2 Onsala BK Blå 0 - 1 Läs mer
27/04 17:30 P12 Grupp G NY 2 Skara FC blå Tidaholms Giff Svart 1 - 3 Läs mer
27/04 17:30 P12 Grupp I IP 2 Onsala BK Röd Skara FC vit 2 - 0 Läs mer
27/04 17:30 F12 Grupp A NY 3 Halvorstorps IS Tidaholms gif 6 - 0 Läs mer
27/04 17:30 F12 Grupp B UL 2 Skultorps if Ekedalens sk 9 - 0 Läs mer
27/04 17:30 P9 Grupp C UL 6 If Haga Kullavik IF 1 Läs mer
27/04 17:30 P8 Grupp B UL 8 Falköpings FK IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 17:45 P10 A-Slutspel UL 3 FC Real Göteborg IF Elfsborg gul 4 - 2 Läs mer
27/04 17:45 P10 A-Slutspel UL 4 Karlskoga SK 1 IFK Kumla Blå 5 - 1 Läs mer
27/04 18:00 P13 Grupp A SK 1 IFK HJO Skoftebyns IF 1 - 6 Läs mer
27/04 18:00 P13 Grupp B FR 2 Våmbs IF grön Karlslund HFK IF:röd 5 - 1 Läs mer
27/04 18:00 P13 Grupp I UL 1 Norrstrands IF Romfartuna GIF 1 10 - 0 Läs mer
27/04 18:00 P14 Grupp A Tidaholms Gif Sävedalens IF 2 4 - 1 Läs mer
27/04 18:00 P14 Grupp D NY 1 HGH Husqvarna FF 3 - 5 Läs mer
27/04 18:00 P14 Grupp E FR 3 Hudene GoIF Västerås IK 4 - 0 Läs mer
27/04 18:00 P14 Grupp F FR 1 Vakant Tomtens IF 0 - 3 Läs mer
27/04 18:00 P12 Grupp E SK 2 IFK Falköping blå IF Haga 4 - 0 Läs mer
27/04 18:00 P12 Grupp H IP 2 Skultorps IF Onsala BK Vit 1 - 0 Läs mer
27/04 18:00 P12 Grupp J UL 5 LSSK, Lekeryd Svarttorps Sportklubb Vålerenga Fotball Ivrig 2 1 - 4 Läs mer
27/04 18:00 P12 Grupp J UL 2 Onsala BK Gul Tidaholms Giff Vit 2 - 0 Läs mer
27/04 18:00 P9 Grupp C UL 6 IFK Skövde 3 Skövde AIK Läs mer
27/04 18:00 P8 Grupp B UL 8 IFK Tidaholm 2 Tidaholms Giff gul Läs mer
27/04 18:30 P12 Grupp F SK 2 IFK Falköping vit Skoftebyns IF 2 - 0 Läs mer
27/04 18:30 P12 Grupp G UL 2 Råda BK 2 Skara FC blå 1 - 0 Läs mer
27/04 18:30 P12 Grupp I IP 2 Skara FC vit Halmstad BK Blå 2 - 7 Läs mer
27/04 18:30 P10 B-Slutspel UL 3 IFK Falköping Vit IF HAGA 1 - 2 Läs mer
27/04 18:30 F12 Grupp A UL 5 Tidaholms gif Hörnebo SK 0 - 6 Läs mer
27/04 18:30 F12 Grupp A NY 3 Våmbs IF Halvorstorps IS 0 - 0 Läs mer
27/04 18:30 F12 Grupp B UL 4 Ekedalens sk Skövde KIK 1 - 12 Läs mer
27/04 18:50 P13 Grupp D NY 1 Våmbs IF vit Örebro SK FK 1 0 - 1 Läs mer
27/04 18:50 P13 Grupp E SK 1 IK Oddevold BK Häcken Gul 1 - 2 Läs mer
27/04 18:50 P13 Grupp F FR 2 Mariebergs IK Västerås IK svart 2 - 3 Läs mer
27/04 18:50 P14 Grupp G FR 3 Skövde Aik LANDVETTER IS 3 - 3 Läs mer
27/04 18:50 P14 Grupp H UL 1 Tistedalens Turn & idrettsforening svart (N) Sandared/Sjömarkens IF 0 - 3 Läs mer
27/04 18:50 P14 Grupp H IFK Skövde FK Karlstad BK 0 - 2 Läs mer
27/04 18:50 P14 Grupp I FR 1 Skara FC Röd BK Häcken 0 - 6 Läs mer
27/04 19:00 P12 Grupp E SK 2 Våmbs IF Hovås Billdal 0 - 4 Läs mer
27/04 19:00 P12 Grupp G UL 5 Tidaholms Giff Svart Onsala BK Blå 2 - 0 Läs mer
27/04 19:00 P12 Grupp H IP 2 IFK Hjo Halmstad BK Svart 0 - 9 Läs mer
27/04 19:00 P12 Grupp J UL 4 Tidaholms Giff Vit Vålerenga Fotball Ivrig 2 0 - 2 Läs mer
27/04 19:00 P12 Grupp J NY 3 LSSK, Lekeryd Svarttorps Sportklubb Onsala BK Gul 0 - 4 Läs mer
27/04 19:00 P10 A-Slutspel UL 3 FC Real Göteborg Karlskoga SK 1 2 - 0 Läs mer
27/04 19:00 F12 Grupp B UL 2 FALKÖPINGS KIK Skultorps if 0 - 5 Läs mer
27/04 19:00 P9 Grupp C UL 6 Skövde AIK If Haga Läs mer
27/04 19:30 P12 Grupp F SK 2 Barnarps IF Habo IF 0 - 1 Läs mer
27/04 19:30 P12 Grupp I IP 2 Anderstorps IF Onsala BK Röd 0 - 3 Läs mer
27/04 19:30 P9 Grupp C UL 6 IFK Skövde 3 Kullavik IF 1 Läs mer
27/04 19:40 P13 Grupp G NY 1 Enköpings SK Finlandia/Pallo 9 - 0 Läs mer
27/04 19:40 P13 Grupp H UL 1 Karlslund HFK IF:Blå IFK Österåker FK 1 - 1 Läs mer
27/04 19:40 P13 Grupp I FR 3 Skövde AIK BK Häcken Svart 3 - 1 Läs mer
28/04 08:00 P11 Grupp B IP 2 IFK Skövde FK VIT IFK Falköping blå 1 - 2 Läs mer
28/04 08:00 P11 Grupp D IP 3 IFK HJO Ekhagens IF 3 - 2 Läs mer
28/04 08:00 P11 Grupp E SK 2 Skultorps IF Gul IK Kongahälla Vit 0 - 2 Läs mer
28/04 08:00 P14 A-Slutspel UL 1 IFK Falköping FF Blå Adolfsberg/Sturehov 0 - 5 Läs mer
28/04 08:00 P14 A-Slutspel FR 3 LANDVETTER IS Danderyds SK 3 - 5 Läs mer
28/04 08:00 P13 A-Slutspel NY 1 Ekhagens IF Skara FC 1 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P13 A-Slutspel FR 1 Enköpings SK Mölnlycke IF 1 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P13 B-Slutspel FR 2 Romfartuna GIF 2 Ekedalens SK 0 - 3 Läs mer
28/04 08:00 P13 B-Slutspel KG IFK Falköping vit Mariebergs IK 0 - 7 Läs mer
28/04 08:00 P14 B-Slutspel Skara FC Blå Vakant 3 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P14 B-Slutspel SK 1 Skövde Aik Vakant 3 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P12 A-Slutspel UL 8 Vålerenga Fotball Ivrig 1 Skövde AIK Vit 1 - 2 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel UL 2 Anderstorps IF IFK TIdaholm Blå 5 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel UL 3 LSSK, Lekeryd Svarttorps Sportklubb Råda BK 3 0 - 4 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel UL 4 Ekhagens IF IFK Tidaholm 4 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel UL 5 J-södra norrahammars ik 4 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel UL 6 HGH vit Våmbs IF 2 - 1 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel UL 7 Levene/Skogslunds IF Skoftebyns IF 4 - 0 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel NY 3 Råda BK 1 Skara FC blå 1 - 2 Läs mer
28/04 08:00 P12 B-Slutspel NY 2 IF Elfsborg svart IFK Hjo 2 - 1 Läs mer
28/04 08:30 P11 Grupp A NY 2 Brämhults IK Askims IK 2 3 - 2 Läs mer
28/04 08:30 P11 Grupp C IP 2 NORRA FÅGELÅS IF Mariestads Bk 0 - 4 Läs mer
28/04 08:30 P11 Grupp F IP 3 Smålandsstenar Goif Skultorps IF Svart 7 - 0 Läs mer
28/04 08:30 P11 Grupp J NY 3 Näsets SK vit Gerdsken Gul 7 - 2 Läs mer
28/04 08:30 P11 Grupp K SK 2 Habo IF Skoftebyns IF Svart 1 - 2 Läs mer
28/04 08:30 P12 A-Slutspel UL 2 Vålerenga Fotball Ivrig 2 Onsala BK Röd 0 - 2 Läs mer
28/04 08:30 P12 A-Slutspel UL 3 Rackeby IK Ulvåkers IF 2 - 1 Läs mer
28/04 08:30 P12 A-Slutspel UL 4 IFK Skövde Vit HGH röd 3 - 0 Läs mer
28/04 08:30 P12 A-Slutspel UL 5 IK Oddevold IFK Falköping blå 6 - 0 Läs mer
28/04 08:30 P12 A-Slutspel UL 6 IF Elfsborg gul IFK Falköping vit 6 - 0 Läs mer
28/04 08:30 P12 A-Slutspel UL 7 Råslätt SK Råda BK 2 2 - 1 Läs mer
28/04 08:30 P12 A-Slutspel UL 8 Skövde AIK Röd Skultorps IF 0 - 2 Läs mer
28/04 08:50 P13 B-Slutspel UL 1 Karlslund HFK IF:röd BK Häcken Svart 1 - 4 Läs mer
28/04 08:50 P13 B-Slutspel NY 1 Näsets SK Örebro SK FK 2 1 - 6 Läs mer
28/04 08:50 P13 B-Slutspel FR 3 Jönköpings södra Karlslund HFK IF:Blå 1 - 0 Läs mer
28/04 08:50 P13 B-Slutspel FR 1 Mariedal IK Romfartuna GIF 1 2 - 1 Läs mer
28/04 08:50 P13 B-Slutspel FR 2 Västerås IK svart Våmbs IF vit 3 - 2 Läs mer
28/04 08:50 P13 B-Slutspel SK 1 Finlandia/Pallo Vakant 3 - 0 Läs mer
28/04 08:50 P14 B-Slutspel KG Sävedalens IF Skara FC Röd 4 - 0 Läs mer
28/04 08:50 P14 B-Slutspel IFK Falköping FF Vit Västerås IK 4 - 0 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp A UL 2 Skövde AIK 1 Jönköping Södra IF 1 - 1 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp B IP 2 Barnarps IF IK Kongahälla Röd 1 - 9 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp D IP 3 Laxå IF P02/03 Råslätt sk 2 - 0 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp E SK 2 Skoftebyns IF Vit Våmbs IF Vit 3 - 1 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp G UL 3 Bankeryds SK Tidaholms GIFF 0 - 5 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp H UL 4 Ulvåkers IF GAIS 1 - 9 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp H UL 8 IF Elfsborg svart IFK HJO Vit 1 - 1 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp I UL 5 Anderstorps IF Skövde AIK 2 0 - 2 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp I NY 2 Askims IK 1 Gerdsken Svart 11 - 0 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp J UL 6 IFK Falköping Vit IF Elfsborg gul 0 - 4 Läs mer
28/04 09:00 P11 Grupp L UL 7 DEGERFORS IF UNGDOM IFK Skövde FK BLÅ 1 - 2 Läs mer
28/04 09:00 F10 Grupp B NY 3 Halvorstorps IS SKULTORPS IF 1 - 1 Läs mer
28/04 09:30 P11 Grupp C IP 2 BK Häcken Svart IK Vista 5 - 0 Läs mer
28/04 09:30 P11 Grupp F IP 3 Näsets SK vinröd BK Häcken Gul 2 - 3 Läs mer
28/04 09:30 P11 Grupp G NY 3 Örebro SK U1 Älvsborgs FF 1 - 1 Läs mer
28/04 09:30 P11 Grupp K SK 2 Våmbs IF grön Särö IK Grön 0 - 3 Läs mer
28/04 09:30 P11 Grupp L UL 2 Örebro SK U2 Särö IK vit 1 - 5 Läs mer
28/04 09:30 F11 Grupp A UL 3 Habo IF Tidaholms gif 7 - 0 Läs mer
28/04 09:30 F11 Grupp A UL 6 Alingsås KIK Falköpings KIK lag vit 0 - 5 Läs mer
28/04 09:30 F11 Grupp B UL 4 Mariedals IK Våmb IF 1 - 0 Läs mer
28/04 09:30 F11 Grupp B UL 7 Halvorstorps IS Västra Frölunda IF 2 - 2 Läs mer
28/04 09:30 F11 Grupp C UL 5 Falköping KIK lag röd SKULTORPS IF 0 - 1 Läs mer
28/04 09:30 F11 Grupp C UL 8 Vänersborgs IF Stenkullen Goik 0 - 3 Läs mer
28/04 09:30 F10 Grupp A NY 2 Alingsås KIK Falköpings KIK 2 - 2 Läs mer
28/04 09:40 P14 A-Slutspel FR 1 Smedby Boik Örebro SK 1 - 4 Läs mer
28/04 09:40 P14 A-Slutspel SK 1 Tistedalens Turn & idrettsforening röd (N) Mariestads BK 5 - 4 Läs mer
28/04 09:40 P14 A-Slutspel KG Värnamo Södra FF IFK Skövde FK 4 - 0 Läs mer
28/04 09:40 P14 A-Slutspel Våmbs IF BK Häcken 4 - 2 Läs mer
28/04 09:40 P14 B-Slutspel UL 1 Husqvarna FF Tistedalens Turn & idrettsforening svart (N) 10 - 0 Läs mer
28/04 09:40 P14 B-Slutspel NY 1 Hudene GoIF Falköpings FK 7 - 1 Läs mer
28/04 09:40 P14 B-Slutspel FR 3 Tomtens IF Ulvåkers IF 2 - 1 Läs mer
28/04 09:40 P14 B-Slutspel FR 2 Yxhult IK Hovslätts IK 1 - 0 Läs mer
28/04 10:00 P11 Grupp B IP 2 IFK Falköping blå Barnarps IF 3 - 2 Läs mer
28/04 10:00 P11 Grupp D IP 3 Ekhagens IF Laxå IF P02/03 0 - 5 Läs mer
28/04 10:00 P11 Grupp E SK 2 IK Kongahälla Vit Skoftebyns IF Vit 0 - 0 Läs mer
28/04 10:00 P12 B-Slutspel UL 8 IF Haga Anderstorps IF 2 - 1 Läs mer
28/04 10:00 P12 B-Slutspel NY 2 Barnarps IF Råda BK 3 0 - 3 Läs mer
28/04 10:00 P12 B-Slutspel NY 3 Onsala BK Blå Ekhagens IF 3 - 1 Läs mer
28/04 10:00 F12 A-Slutspel UL 4 Våmbs IF Skövde KIK 1 - 2 Läs mer
28/04 10:00 F12 A-Slutspel UL 6 Skultorps if Halvorstorps IS 3 - 0 Läs mer
28/04 10:00 F12 B-Slutspel UL 5 Hörnebo SK Ekedalens sk 5 - 0 Läs mer
28/04 10:00 F12 B-Slutspel UL 7 FALKÖPINGS KIK Tidaholms gif 6 - 0 Läs mer
28/04 10:00 F10 Grupp A UL 2 KinnarpSlutarp/Vartofta BK Derby 0 - 2 Läs mer
28/04 10:00 F10 Grupp B UL 3 Örebro SK Falköpings KIK lag 2 3 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P11 Grupp C IP 2 Mariestads Bk BK Häcken Svart 1 - 5 Läs mer
28/04 10:30 P11 Grupp F IP 3 Skultorps IF Svart Näsets SK vinröd 0 - 6 Läs mer
28/04 10:30 P11 Grupp G UL 3 Älvsborgs FF Bankeryds SK 7 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P11 Grupp K SK 2 Skoftebyns IF Svart Våmbs IF grön 1 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P14 A-Slutspel Danderyds SK Karlstad BK 1 - 2 Läs mer
28/04 10:30 P13 A-Slutspel SK 1 Västerås IK gul IFK Skövde 2 - 1 Läs mer
28/04 10:30 P13 A-Slutspel NY 1 TG&IF P13 Örebro SK FK 1 0 - 2 Läs mer
28/04 10:30 P13 A-Slutspel FR 3 Enköpings SK IFK Österåker FK 1 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P13 B-Slutspel UL 1 IFK HJO Ekedalens SK 5 - 6 Läs mer
28/04 10:30 P13 B-Slutspel FR 2 Mariebergs IK Husqvarna FF 2 - 5 Läs mer
28/04 10:30 P14 B-Slutspel FR 1 Tidaholms Gif Skara FC Blå 5 - 2 Läs mer
28/04 10:30 P14 B-Slutspel KG Skövde Aik Sandared/Sjömarkens IF 5 - 1 Läs mer
28/04 10:30 P12 A-Slutspel UL 7 Hovås Billdal Skövde AIK Vit 2 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P12 A-Slutspel UL 8 Habo IF Onsala BK Röd 0 - 1 Läs mer
28/04 10:30 P12 A-Slutspel NY 2 Tidaholms Giff Svart Rackeby IK 1 - 2 Läs mer
28/04 10:30 P12 A-Slutspel NY 3 Halmstad BK Svart IFK Skövde Vit 3 - 0 Läs mer
28/04 10:30 P12 B-Slutspel UL 2 Onsala BK Vit J-södra 3 - 1 Läs mer
28/04 10:30 P12 B-Slutspel UL 4 Tidaholms Giff Vit Levene/Skogslunds IF 1 - 3 Läs mer
28/04 10:30 P12 B-Slutspel UL 5 IFK Skövde Blå Skara FC blå 1 - 2 Läs mer
28/04 10:30 P12 B-Slutspel UL 6 Hovslätts IK IF Elfsborg svart 1 - 0 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp A UL 6 Jönköping Södra IF Brämhults IK 0 - 7 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp B IP 2 IK Kongahälla Röd IFK Skövde FK VIT 4 - 0 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp D IP 3 Råslätt sk IFK HJO 4 - 0 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp E SK 2 Våmbs IF Vit Skultorps IF Gul 5 - 1 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp G UL 7 Tidaholms GIFF Örebro SK U1 0 - 3 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp H UL 8 GAIS IF Elfsborg svart 5 - 0 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp I NY 2 Skövde AIK 2 Askims IK 1 0 - 3 Läs mer
28/04 11:00 P11 Grupp J NY 3 IF Elfsborg gul Näsets SK vit 5 - 0 Läs mer
28/04 11:00 P12 A-Slutspel UL 2 Halmstad BK Blå IK Oddevold 3 - 2 Läs mer
28/04 11:00 P12 A-Slutspel UL 4 IFK Mariestad Råslätt SK 1 - 2 Läs mer
28/04 11:00 P12 A-Slutspel UL 5 Sjömarken/Sandared Skultorps IF 3 - 1 Läs mer
28/04 11:00 P12 B-Slutspel UL 3 Skara FC vit HGH vit 3 - 0 Läs mer
28/04 11:20 P14 A-Slutspel UL 1 Töreboda IK Adolfsberg/Sturehov 0 - 1 Läs mer
28/04 11:20 P14 A-Slutspel NY 1 Vålerenga (N) HGH 0 - 2 Läs mer
28/04 11:20 P14 A-Slutspel FR 3 BK-Trix Sävedalens IF 2 4 - 3 Läs mer
28/04 11:20 P13 A-Slutspel FR 2 Skoftebyns IF Ekhagens IF 7 - 1 Läs mer
28/04 11:20 P13 A-Slutspel FR 1 Våmbs IF grön Norrstrands IF 1 - 2 Läs mer
28/04 11:20 P13 A-Slutspel KG Bk forward IK Oddevold 2 - 0 Läs mer
28/04 11:20 P13 A-Slutspel SK 1 BK Häcken Gul Skövde AIK 1 - 0 Läs mer
28/04 11:20 P13 A-Slutspel Askims IK P-00 Adolfsbergs IK 0 - 1 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp A UL 4 Askims IK 2 Skövde AIK 1 1 - 1 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp C IP 2 IK Vista NORRA FÅGELÅS IF 1 - 0 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp F IP 3 BK Häcken Gul Smålandsstenar Goif 0 - 2 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp I UL 5 Gerdsken Svart Anderstorps IF 1 - 1 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp J UL 6 Gerdsken Gul IFK Falköping Vit 0 - 2 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp K SK 2 Särö IK Grön Habo IF 1 - 2 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp L UL 2 IFK Skövde FK BLÅ Örebro SK U2 0 - 6 Läs mer
28/04 11:30 P11 Grupp L UL 7 Särö IK vit DEGERFORS IF UNGDOM 5 - 0 Läs mer
28/04 11:30 F11 Grupp A UL 8 Tidaholms gif Alingsås KIK 0 - 3 Läs mer
28/04 11:30 F11 Grupp B NY 2 Våmb IF Halvorstorps IS 0 - 0 Läs mer
28/04 11:30 F11 Grupp C NY 3 SKULTORPS IF Vänersborgs IF 4 - 0 Läs mer
28/04 11:30 P12 A-Slutspel UL 3 Onsala BK Gul IF Elfsborg gul 0 - 2 Läs mer
28/04 12:00 P11 Grupp B IP 2 IFK Skövde FK VIT Barnarps IF 2 - 0 Läs mer
28/04 12:00 P11 Grupp D IP 3 IFK HJO Laxå IF P02/03 0 - 9 Läs mer
28/04 12:00 P11 Grupp E SK 2 Skultorps IF Gul Skoftebyns IF Vit 0 - 3 Läs mer
28/04 12:00 P11 Grupp H UL 3 IFK HJO Vit Ulvåkers IF 2 - 4 Läs mer
28/04 12:00 F11 Grupp A UL 4 Falköpings KIK lag vit Habo IF 1 - 2 Läs mer
28/04 12:00 F11 Grupp B UL 5 Västra Frölunda IF Mariedals IK 1 - 0 Läs mer
28/04 12:00 F11 Grupp C UL 6 Stenkullen Goik Falköping KIK lag röd 1 - 0 Läs mer
28/04 12:00 P12 B-Slutspel NY 3 IF Haga Råda BK 3 1 - 3 Läs mer
28/04 12:00 F10 Grupp A UL 2 BK Derby Alingsås KIK 2 - 0 Läs mer
28/04 12:00 F10 Grupp A UL 8 Falköpings KIK KinnarpSlutarp/Vartofta 3 - 0 Läs mer
28/04 12:00 F10 Grupp B UL 7 SKULTORPS IF Örebro SK 0 - 0 Läs mer
28/04 12:00 F10 Grupp B NY 2 Falköpings KIK lag 2 Halvorstorps IS 0 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P11 Grupp A UL 7 Jönköping Södra IF Askims IK 2 4 - 0 Läs mer
28/04 12:30 P11 Grupp C IP 2 NORRA FÅGELÅS IF BK Häcken Svart 0 - 8 Läs mer
28/04 12:30 P11 Grupp F IP 3 Smålandsstenar Goif Näsets SK vinröd 6 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P11 Grupp G NY 3 Bankeryds SK Örebro SK U1 0 - 6 Läs mer
28/04 12:30 P11 Grupp I NY 2 Skövde AIK 2 Gerdsken Svart 7 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P11 Grupp K SK 2 Habo IF Våmbs IF grön 4 - 1 Läs mer
28/04 12:30 P12 A-Slutspel UL 5 Hovås Billdal Onsala BK Röd 1 - 2 Läs mer
28/04 12:30 P12 A-Slutspel UL 6 Rackeby IK Halmstad BK Svart 0 - 4 Läs mer
28/04 12:30 P12 A-Slutspel UL 8 Halmstad BK Blå IF Elfsborg gul 1 - 2 Läs mer
28/04 12:30 P12 B-Slutspel UL 4 Skara FC blå Hovslätts IK 0 - 2 Läs mer
28/04 12:30 F12 A-Slutspel UL 2 Skövde KIK Skultorps if 0 - 1 Läs mer
28/04 12:30 F12 B-Slutspel UL 3 Hörnebo SK FALKÖPINGS KIK 1 - 2 Läs mer
28/04 13:00 P11 Grupp A NY 2 Skövde AIK 1 Brämhults IK 1 - 4 Läs mer
28/04 13:00 P11 Grupp B IP 2 IFK Falköping blå IK Kongahälla Röd 0 - 2 Läs mer
28/04 13:00 P11 Grupp D IP 3 Ekhagens IF Råslätt sk 0 - 9 Läs mer
28/04 13:00 P11 Grupp E SK 2 IK Kongahälla Vit Våmbs IF Vit 2 - 1 Läs mer
28/04 13:00 P11 Grupp J UL 4 IFK Falköping Vit Näsets SK vit 1 - 1 Läs mer
28/04 13:00 P11 Grupp J NY 3 IF Elfsborg gul Gerdsken Gul 12 - 0 Läs mer
28/04 13:00 P11 Grupp L UL 5 DEGERFORS IF UNGDOM Örebro SK U2 1 - 2 Läs mer
28/04 13:00 F11 Grupp A UL 6 Habo IF Alingsås KIK 5 - 0 Läs mer
28/04 13:00 F11 Grupp B UL 7 Mariedals IK Halvorstorps IS 0 - 2 Läs mer
28/04 13:00 P13 B-Slutspel FR 2 Ekedalens SK BK Häcken Svart 0 - 6 Läs mer
28/04 13:00 P13 B-Slutspel SK 1 Örebro SK FK 2 Jönköpings södra 0 - 3 Läs mer
28/04 13:00 P13 B-Slutspel KG Mariedal IK Västerås IK svart 0 - 2 Läs mer
28/04 13:00 P13 B-Slutspel Finlandia/Pallo Husqvarna FF 0 - 6 Läs mer
28/04 13:00 P14 B-Slutspel UL 1 Tidaholms Gif Sävedalens IF 2 - 0 Läs mer
28/04 13:00 P14 B-Slutspel NY 1 IFK Falköping FF Vit Husqvarna FF 4 - 3 Läs mer
28/04 13:00 P14 B-Slutspel FR 3 Hudene GoIF Tomtens IF 2 - 1 Läs mer
28/04 13:00 P14 B-Slutspel FR 1 Yxhult IK Skövde Aik 3 - 0 Läs mer
28/04 13:00 P12 A-Slutspel UL 8 Råslätt SK Sjömarken/Sandared 0 - 3 Läs mer
28/04 13:00 P12 B-Slutspel UL 2 Onsala BK Blå Onsala BK Vit 3 - 2 Läs mer
28/04 13:00 P12 B-Slutspel UL 3 Skara FC vit Levene/Skogslunds IF 1 - 3 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp C IP 2 Mariestads Bk IK Vista 1 - 0 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp F IP 3 Skultorps IF Svart BK Häcken Gul 0 - 5 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp G UL 8 Tidaholms GIFF Älvsborgs FF 1 - 0 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp H UL 2 Ulvåkers IF IF Elfsborg svart 4 - 1 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp H UL 4 GAIS IFK HJO Vit 3 - 1 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp I UL 3 Anderstorps IF Askims IK 1 0 - 4 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp K SK 2 Skoftebyns IF Svart Särö IK Grön 0 - 2 Läs mer
28/04 13:30 P11 Grupp L UL 5 IFK Skövde FK BLÅ Särö IK vit 0 - 1 Läs mer
28/04 13:30 F11 Grupp A UL 6 Tidaholms gif Falköpings KIK lag vit 1 - 3 Läs mer
28/04 13:30 F11 Grupp B UL 7 Våmb IF Västra Frölunda IF 0 - 5 Läs mer
28/04 13:30 F11 Grupp C NY 2 Falköping KIK lag röd Vänersborgs IF 2 - 0 Läs mer
28/04 13:30 F11 Grupp C NY 3 SKULTORPS IF Stenkullen Goik 0 - 0 Läs mer
28/04 13:50 P14 A-Slutspel UL 1 Adolfsberg/Sturehov Örebro SK 1 - 0 Läs mer
28/04 13:50 P14 A-Slutspel NY 1 Tistedalens Turn & idrettsforening röd (N) Värnamo Södra FF 4 - 2 Läs mer
28/04 13:50 P14 A-Slutspel FR 3 Våmbs IF HGH 0 - 1 Läs mer
28/04 13:50 P14 A-Slutspel FR 1 BK-Trix Karlstad BK 5 - 3 Läs mer
28/04 13:50 P13 A-Slutspel FR 2 Skoftebyns IF Norrstrands IF 4 - 2 Läs mer
28/04 13:50 P13 A-Slutspel SK 1 Bk forward Västerås IK gul 3 - 0 Läs mer
28/04 13:50 P13 A-Slutspel KG BK Häcken Gul Örebro SK FK 1 1 - 0 Läs mer
28/04 13:50 P13 A-Slutspel Adolfsbergs IK Enköpings SK 3 - 0 Läs mer
28/04 14:00 P12 A-Slutspel UL 6 Onsala BK Röd Halmstad BK Svart 1 - 2 Läs mer
28/04 14:00 P12 B-Slutspel UL 8 Råda BK 3 Onsala BK Blå 0 - 2 Läs mer
28/04 14:00 P12 B-Slutspel UL 5 Levene/Skogslunds IF Hovslätts IK 1 - 0 Läs mer
28/04 14:00 F10 Grupp A UL 2 KinnarpSlutarp/Vartofta Alingsås KIK 0 - 2 Läs mer
28/04 14:00 F10 Grupp A UL 3 BK Derby Falköpings KIK 1 - 1 Läs mer
28/04 14:00 F10 Grupp B UL 4 Halvorstorps IS Örebro SK 2 - 0 Läs mer
28/04 14:00 F10 Grupp B NY 2 SKULTORPS IF Falköpings KIK lag 2 4 - 0 Läs mer
28/04 14:30 P12 A-Slutspel UL 7 IF Elfsborg gul Sjömarken/Sandared 0 - 2 Läs mer
28/04 15:00 P11 A-Slutspel NY 3 Skövde AIK 2 Jönköping Södra IF 2 - 1 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel UL 2 Gerdsken Svart Askims IK 2 0 - 3 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel UL 3 Gerdsken Gul Barnarps IF 4 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel UL 4 Våmbs IF grön NORRA FÅGELÅS IF 4 - 1 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel UL 5 DEGERFORS IF UNGDOM Ekhagens IF 1 - 2 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel UL 6 Skövde AIK 1 Skultorps IF Gul 3 - 1 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel UL 7 IFK Skövde FK VIT Skultorps IF Svart 4 - 0 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel UL 8 IK Vista Bankeryds SK 1 - 2 Läs mer
28/04 15:00 P11 B-Slutspel NY 2 IFK HJO IF Elfsborg svart 1 - 2 Läs mer
28/04 15:10 P13 B-Slutspel UL 1 BK Häcken Svart Jönköpings södra 3 - 4 Läs mer
28/04 15:10 P13 B-Slutspel NY 1 Västerås IK svart Husqvarna FF 0 - 2 Läs mer
28/04 15:10 P14 B-Slutspel FR 3 Tidaholms Gif IFK Falköping FF Vit 2 - 4 Läs mer
28/04 15:10 P14 B-Slutspel FR 1 Hudene GoIF Yxhult IK 10 - 9 Läs mer
28/04 15:30 P11 A-Slutspel UL 2 Näsets SK vit IFK Falköping blå 2 - 3 Läs mer
28/04 15:30 P11 A-Slutspel UL 3 Habo IF Mariestads Bk 2 - 1 Läs mer
28/04 15:30 P11 A-Slutspel UL 4 Örebro SK U2 Råslätt sk 0 - 4 Läs mer
28/04 15:30 P11 A-Slutspel UL 5 Brämhults IK IK Kongahälla Vit 4 - 0 Läs mer
28/04 15:30 P11 A-Slutspel UL 6 IK Kongahälla Röd BK Häcken Gul 5 - 0 Läs mer
28/04 15:30 P11 A-Slutspel UL 7 BK Häcken Svart Tidaholms GIFF 0 - 2 Läs mer
28/04 15:30 P11 A-Slutspel UL 8 Laxå IF P02/03 Ulvåkers IF 4 - 3 Läs mer
28/04 15:30 F11 B-Slutspel NY 2 Alingsås KIK Våmb IF 0 - 4 Läs mer
28/04 15:30 F11 B-Slutspel NY 3 Vänersborgs IF Tidaholms gif 0 - 1 Läs mer
28/04 16:00 P14 A-Slutspel FR 3 Adolfsberg/Sturehov Tistedalens Turn & idrettsforening röd (N) 1 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P14 A-Slutspel FR 1 HGH BK-Trix 1 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P13 A-Slutspel UL 1 Skoftebyns IF Bk forward 3 - 1 Läs mer
28/04 16:00 P13 A-Slutspel NY 1 BK Häcken Gul Adolfsbergs IK 3 - 1 Läs mer
28/04 16:00 P12 A-Slutspel UL 2 Halmstad BK Svart Sjömarken/Sandared 3 - 0 Läs mer
28/04 16:00 P12 B-Slutspel UL 8 Onsala BK Blå Levene/Skogslunds IF 1 - 2 Läs mer
28/04 16:00 P11 B-Slutspel NY 3 Våmbs IF Vit Askims IK 2 2 - 3 Läs mer
28/04 16:00 F10 B-Slutspel UL 4 Örebro SK KinnarpSlutarp/Vartofta 1 - 0 Läs mer
28/04 16:00 F10 B-Slutspel UL 5 Alingsås KIK Falköpings KIK lag 2 1 - 4 Läs mer
28/04 16:00 F11 A-Slutspel NY 2 Habo IF Halvorstorps IS 2 - 0 Läs mer
28/04 16:00 F11 A-Slutspel UL 3 Stenkullen Goik Falköpings KIK lag vit 1 - 0 Läs mer
28/04 16:00 F10 A-Slutspel UL 6 BK Derby SKULTORPS IF 0 - 3 Läs mer
28/04 16:00 F10 A-Slutspel UL 7 Halvorstorps IS Falköpings KIK 3 - 0 Läs mer
28/04 16:30 P11 A-Slutspel NY 2 Skoftebyns IF Vit Skövde AIK 2 3 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P11 A-Slutspel NY 3 Smålandsstenar Goif IFK Falköping blå 6 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P11 B-Slutspel UL 2 Näsets SK vinröd Gerdsken Gul 6 - 2 Läs mer
28/04 16:30 P11 B-Slutspel UL 3 Älvsborgs FF Våmbs IF grön 8 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P11 B-Slutspel UL 4 IFK HJO Vit Ekhagens IF 4 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P11 B-Slutspel UL 5 Anderstorps IF Skövde AIK 1 2 - 3 Läs mer
28/04 16:30 P11 B-Slutspel UL 6 IFK Falköping Vit IFK Skövde FK VIT 0 - 1 Läs mer
28/04 16:30 P11 B-Slutspel UL 7 Skoftebyns IF Svart Bankeryds SK 5 - 2 Läs mer
28/04 16:30 P11 B-Slutspel UL 8 IFK Skövde FK BLÅ IF Elfsborg svart 2 - 1 Läs mer
28/04 16:50 P13 B-Slutspel NY 1 Jönköpings södra Husqvarna FF 0 - 2 Läs mer
28/04 16:50 P14 B-Slutspel UL 1 IFK Falköping FF Vit Hudene GoIF 2 - 4 Läs mer
28/04 17:00 P11 A-Slutspel UL 6 Örebro SK U1 Habo IF 2 - 3 Läs mer
28/04 17:00 P11 A-Slutspel UL 4 Askims IK 1 Brämhults IK 1 - 0 Läs mer
28/04 17:00 P11 A-Slutspel NY 2 IF Elfsborg gul IK Kongahälla Röd 2 - 0 Läs mer
28/04 17:00 P11 A-Slutspel NY 3 Särö IK Grön Tidaholms GIFF 1 - 0 Läs mer
28/04 17:00 P11 A-Slutspel UL 7 Särö IK vit Laxå IF P02/03 2 - 1 Läs mer
28/04 17:00 F10 B-Slutspel UL 2 Falköpings KIK lag 2 Örebro SK 0 - 2 Läs mer
28/04 17:00 F11 B-Slutspel UL 5 Falköping KIK lag röd Våmb IF 1 - 0 Läs mer
28/04 17:00 F11 B-Slutspel UL 3 Mariedals IK Tidaholms gif 9 - 0 Läs mer
28/04 17:00 F10 A-Slutspel UL 8 SKULTORPS IF Halvorstorps IS 1 - 0 Läs mer
28/04 17:30 P11 A-Slutspel UL 7 GAIS Råslätt sk 2 - 0 Läs mer
28/04 17:30 P11 B-Slutspel UL 4 Askims IK 2 Näsets SK vinröd 0 - 4 Läs mer
28/04 17:30 P11 B-Slutspel UL 5 Älvsborgs FF IFK HJO Vit 4 - 1 Läs mer
28/04 17:30 P11 B-Slutspel UL 6 Skövde AIK 1 IFK Skövde FK VIT 2 - 0 Läs mer
28/04 17:30 F11 A-Slutspel UL 2 SKULTORPS IF Habo IF 0 - 1 Läs mer
28/04 17:30 F11 A-Slutspel UL 3 Västra Frölunda IF Stenkullen Goik 3 - 0 Läs mer
28/04 17:40 P13 A-Slutspel UL 1 Skoftebyns IF BK Häcken Gul 3 - 0 Läs mer
28/04 18:00 P11 B-Slutspel UL 7 Skoftebyns IF Svart IFK Skövde FK BLÅ 2 - 0 Läs mer
28/04 18:30 P14 A-Slutspel UL 1 Adolfsberg/Sturehov HGH 3 - 0 Läs mer
28/04 18:30 P11 A-Slutspel UL 7 Skoftebyns IF Vit Smålandsstenar Goif 2 - 3 Läs mer
28/04 18:30 P11 A-Slutspel UL 4 Habo IF GAIS 0 - 4 Läs mer
28/04 18:30 P11 A-Slutspel UL 5 Askims IK 1 IF Elfsborg gul 1 - 2 Läs mer
28/04 18:30 P11 A-Slutspel UL 6 Särö IK Grön Särö IK vit 2 - 0 Läs mer
28/04 18:30 F11 A-Slutspel UL 2 Habo IF Västra Frölunda IF 2 - 1 Läs mer
28/04 18:30 F11 B-Slutspel UL 3 Falköping KIK lag röd Mariedals IK 0 - 4 Läs mer
28/04 19:00 P11 B-Slutspel UL 2 Näsets SK vinröd Älvsborgs FF 1 - 3 Läs mer
28/04 19:00 P11 B-Slutspel UL 3 Skövde AIK 1 Skoftebyns IF Svart 0 - 1 Läs mer
28/04 19:30 P11 A-Slutspel UL 2 Smålandsstenar Goif GAIS 2 - 3 Läs mer
28/04 19:30 P11 A-Slutspel UL 3 IF Elfsborg gul Särö IK Grön 5 - 2 Läs mer
28/04 20:00 P11 B-Slutspel UL 3 Älvsborgs FF Skoftebyns IF Svart 1 - 0 Läs mer
28/04 20:15 P11 A-Slutspel UL 2 GAIS IF Elfsborg gul 1 - 4 Läs mer
Powered by JO Admin